برگزیده های پرشین تولز

سرابی بنام بامیلو

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
سلام میخواستم تجربه خریدم از بامیلو را بگم دوستان لطفا ازین فروشگاه خرید نکنید که بدجوری پشیمون میشید گول 100 روز بازگشتو اینارو نخورید سرتا پا دروغ هستن من ماه گذشته ی گوشی ازین فروشگاه قلابی خریدم تاریخ 10/10 بعد بیشتر از یک هفته طول کشید که بیاد بدستم برسه رسید باز کردم گوشی روشن نشد بازگشت زدم و درخواست عودت وجه دادم ولی پولوم ندادن گفتن گوشی رفع عیب شده خب شما بودین گوشی اک بخرین هنوز استفاده نشده تعمییری قبول میکنید خلاصه قبول نکردن گفتم حالا بفرستین الان امروز تاریخ 12/01 که تقریبا نزدیک دو ماه میشه نه گوشی میفرستن نه وجه میدن این تجربه من از این فروشگاه بود که لطفا گول بازگشت وپاسخگوی نخورید که من دیدم همش دروغه. با تشکر جهت اگاه سازی دوستان تاپیک زدم

Last edited:

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
منم یه ادکلن خریدم اصلا راضی نبودمممممم ازش

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
من تا حالا هیچی نخریدم ازش و راضی نبودممممم ازش

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
فکر میکنم 3 سال پیش ازشون 2 تا کیف کوله لبتابی خریدم! به یک شرکت بی نام و نشون به نام چاپار با یک شعبه با دیزاین سنگ قبر فروشی کالارو با موبایل به من تحویل دادن! زنگ زده اپراتورشون با کلی خنده و مسخره بازی به من میگه کولتون رسیده بیاید تحویل بگیرید!!!!! میگم مگه نمیفرستین درب خونه من هزینشو که دادم نمیتونم بیام اون سر شهر! میگه آوردیم (با خنده) نبودین!!o_O جمعا 2 کوله نزدیک به 800 تومان شد هزینه ارسال هم نزدیک 15 تومان گرفتن ولی اینم نحوه ارسالشون بود

شاید 1 فروشگاه درست اینترنتی که رویه فروش - قیمت گذاری - توضیح - نقد و بررسی صحیح - ارسال به موقع توی ایران نداشته باشیم ولی قطعا با توجه به خرید های موفقی که از دیجی کالا داشتم یا حتی در بعضی موارد کالای مورد دار فرستادم که پس گرفتن و همون محصول رو نو به من تحویل دادن یک سر و گردن بالاتر از باقی فروشگاه های "ایرانی" باشه! خیلی دیجی کالا تاپ نیست و نخواهد بود حتی با وجود تلاش های بسیارش باز هم جای بحث و نقد داره ولی به هر صورت "برای ما ایرانی ها" با توجه به وضع بازار خیلی هم پلتفرم مناسبی هست!

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
کلان به ککشون نیست مشتری خرید کرده هیچ پیگیر نیستتن خلاصه اگه میخواین اعصابتون خراب نشه و کالای که خرید کردین از چشتون نیفته از بامیلو خرید نکنید که پشیمون میشید

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
فکر میکنم 3 سال پیش ازشون 2 تا کیف کوله لبتابی خریدم! به یک شرکت بی نام و نشون به نام چاپار با یک شعبه با دیزاین سنگ قبر فروشی کالارو با موبایل به من تحویل دادن! زنگ زده اپراتورشون با کلی خنده و مسخره بازی به من میگه کولتون رسیده بیاید تحویل بگیرید!!!!! میگم مگه نمیفرستین درب خونه من هزینشو که دادم نمیتونم بیام اون سر شهر! میگه آوردیم (با خنده) نبودین!!o_O جمعا 2 کوله نزدیک به 800 تومان شد هزینه ارسال هم نزدیک 15 تومان گرفتن ولی اینم نحوه ارسالشون بود

شاید 1 فروشگاه درست اینترنتی که رویه فروش - قیمت گذاری - توضیح - نقد و بررسی صحیح - ارسال به موقع توی ایران نداشته باشیم ولی قطعا با توجه به خرید های موفقی که از دیجی کالا داشتم یا حتی در بعضی موارد کالای مورد دار فرستادم که پس گرفتن و همون محصول رو نو به من تحویل دادن یک سر و گردن بالاتر از باقی فروشگاه های "ایرانی" باشه! خیلی دیجی کالا تاپ نیست و نخواهد بود حتی با وجود تلاش های بسیارش باز هم جای بحث و نقد داره ولی به هر صورت "برای ما ایرانی ها" با توجه به وضع بازار خیلی هم پلتفرم مناسبی هست!
ممنون که تجربه خرید نوشتین باید اینجور اطلاع رسانی کرد تا دوستان خرید بیهوده نکنن و برای فروشگاهی مثل بامیلو سود ندهند تا بلکه یا خودشون اصلاح کنن یا جم کنه بره پی کارش

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
منم یه ادکلن خریدم اصلا راضی نبودمممممم ازش
ممنون که تجربه خرید خود را نوشتین بلکه کمک حال دوستانی باشه که میخواستن از این فروشگاه خرید کنن لطفا دوستان دیگه هم تجربه ای دارن بنویسن

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
تجربه خرید یکی از کاربران بامیلو که در نظرات کالای خریداری شده نوشتن برام جالب بود اینجا مینویسم

(محشره بامیلو
وای خرید از بامیلو خیلی عالیه ادم سورپرایز میشه وقتی کالاهای سفارشی رو تحویل میگیره اخه ادم یادش رفته چی خریده کی خریده اصلا خریده)

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
دوستان امروز بامیلو زنگ زدم میگه چرا عجله میکنید در روزهای اینده ارسال میشه همون گوشی اک که خریدم تعمیری اگه بخوان برمیگردونن با هیچ کس هم بجز چند خانم نمیتونی که کارشون از سر باز کردن هست نمیتونی حرف بزنی لطفا خرید نکنید که اعصاب براتون نمیمونه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
منم یه کیف سامسونگ از دیجی کالا خریدم به قیمت 200 هزار تومن با ضمانت اصالت کالا
وقتی به دستم رسید دیدم اصل نیست
زنگ زدم گفتن از نظر ما اصله
منم گفتم شما نمونه اصلیش رو میتونی روی میز لایو سامسونگ توی نمایندگی ببینی اگه این مثل اونه حق با شماست
گفت نه مثل اون نیست ولی اینم اصله در حالی که یک ماه کار کرده بدون کوچکترین ضربه از 2 جا شکسته
حالا منم اتحادیه شکایت کردم ببینم به چیزی میرسیم یا نه

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
منم یه کیف سامسونگ از دیجی کالا خریدم به قیمت 200 هزار تومن با ضمانت اصالت کالا
وقتی به دستم رسید دیدم اصل نیست
زنگ زدم گفتن از نظر ما اصله
منم گفتم شما نمونه اصلیش رو میتونی روی میز لایو سامسونگ توی نمایندگی ببینی اگه این مثل اونه حق با شماست
گفت نه مثل اون نیست ولی اینم اصله در حالی که یک ماه کار کرده بدون کوچکترین ضربه از 2 جا شکسته
حالا منم اتحادیه شکایت کردم ببینم به چیزی میرسیم یا نه
کار خیلی خوبی کردین با شکایت اینا هم گوشی دستشون میاد که خریداران برده های دشست اینا نیستن که هرجوری خواستن برخورد کنن (از نظر ما اصله چی بابا روز روشن دزدی خوبه واله)

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کلا سیستم مشتری مدار نداریم ما هر کس به طریقی سعی در کندن از ادم داره .

samad@

Registered User
لایک‌ها
133
شاید باورتان نشه اوله تاپیک نوشتم که گوشی خریدم بعد کلی زمان رسید دستم بازکردم روشن نشد فرستادم حالا بعد گذشت یک ماه از خرید و پیگیری روزانه فرسادن رفتم پست گرفتم اوردم بازکردم باز هم روشن نشد همان گوشی که میکن رفته بود گارانتی امروز دوباره فرستادم ببینم فکر کنم تا عید به گوشی یا پولم برسم یا نرسم دوستا لطفا خرید نکنید ازین بامیلو

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
نتیجه اتحادیه رو گرفتم
اونها هم چون خودشون فروشنده همین لوازم هستن و همون کیفیت رو به اسم اصل میفروشن جواب قاطعی ندادن ولی با کلی تلاش و فک زدن یه جواب نصفه نیمه ازشون گرفتم
نوشتن نمونه اصلی دارای کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری هست
و این یعنی اصالت کالا زیر سواله
اسکن مدارک رو برای کارشناس دیجی کالا فرستادم و اونها هم گفتن بررسی میکنن حالا منتظر جوابم

فرستاده شده از SM-N950U1ِ من با Tapatalk

Last edited:

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
شاید باورتان نشه اوله تاپیک نوشتم که گوشی خریدم بعد کلی زمان رسید دستم بازکردم روشن نشد فرستادم حالا بعد گذشت یک ماه از خرید و پیگیری روزانه فرسادن رفتم پست گرفتم اوردم بازکردم باز هم روشن نشد همان گوشی که میکن رفته بود گارانتی امروز دوباره فرستادم ببینم فکر کنم تا عید به گوشی یا پولم برسم یا نرسم دوستا لطفا خرید نکنید ازین بامیلو
البته به شخصه دو کابل از بامیلو خریدم که یکیش خراب بود و پولش رو بهم دادن
احتمالا چیزهای کم ارزش رو خوب رسیدگی میکنن که مشتری وسایل گرون بشی

فرستاده شده از SM-N950U1ِ من با Tapatalk

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
کارشناس دی جی کالا گفت محصول رو پس بفرست
البته نمیدونم این معنیش اینه که میخوان پول پس بدن یا دلیل دیگه ای داره
به هر حال امروز میفرستمش
در مراحل بعد اعلام میکنم نتیجه رو

m1s

Registered User
لایک‌ها
17
راستی دوستان سریعترین زمان تحویل رو تو دوستانی که از فروشگاهای خارجی خرید میکنن کی داره؟

بالا