برگزیده های پرشین تولز

سربازی برای دختران

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
همه این چیزا که گفتید دیگه طبیعیه تو خدمت ناجا اینا رو داره به علاوه ی خیلی چیزای دیگه. اما اما واقعا یه چیزایی میبینی که شاید یه خورده جالبش کنه مثلا من خودم تو قضایای سفارت انگلیس حضور داشتم شاید تنها بار تو زندگیم اتفاق افتاده بوده که از فرمانده دستور گرفته بودیم بسیجی بزنیم تنها جایی که به صورت قانونی روبروی بسیج قرار گرفتی تازه این فقط یکیشه
من منظورم مقایسه ارتش با نیروی انت*ظامی نبود...اونجا هم جات بد باشه خیلی از ارتش بدتره .کلا همه از هم بدترن و هرکی ساز خودشو می زنه وگرنه وضعیت این نبود.

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
بدبختی ها همش برای مایه

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
یک لیست از مشکلاتی که برادرم رفت سربازی و ارتش بود براش اتفاق افتاد میگم!
دعوا در پادگان و شکستن 1 دندان .
خرج چند میلیونی بخاطر حقوق کم و راه دور.
دیدن خودکشی یک سرباز با ژ3 .
نزدیک 20 کیلو لاغر شدن.
انواع مریضی ها سالک اسهال خونی ....
رزمایش در کوه و بیابان و اصابت رعد برق به یک سرباز وجزقاله شدنش.
سخت گیری و توهین و بقیه چیز ها هم بکنار :)

خدا وکیلیییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینقدر مرگو میر زیاده؟؟؟؟؟؟ من فکر میکنم همه سالم میرن سالم برمیگردن ای بابا!!
نا مردا برای تک پسرا هم احتیاط قایل نیستن تمام امید پدرم به منه اگه اینتوری باشه خدا وکیلی 6 سال درس خوندنو طول میدم تا بره سن پدر بالای 60 سال تا معافی!!
دوستان یه سوال دارم از اونایی که شبا پست میدادن نه کسی که رفته سربازی!
راستشو بگید این پست دادن الکیه یا ممکنه تهدیدی پیش بیاد نظر من اینه که اونجاها امن هستش پس پست دادن و سرباز گذاشتن یجور جو نظامی دادن و اموزش هستش وگرنا قرار نیست که ریگی حمله کنه بهمون :دی
ترو خدا اتفاقاتی که شایع هست در مورد مرگو میر سربازا مثلا فلان شکل رفت فلان متهم زدش یا فلان جاها.... نکات امنیو ذکر کنید که ادم بدون کدوم صحنه ها باهاشون با احتیاط رفتار کنه که به قیمت جونش تموم نشه لطفا کامل توضیح بدید نه نیم خط بسملا!

elahi43

Registered User
لایک‌ها
499
خوب دخترها ضعیفن (اتفاقا یکی از اسمهاشون ضعیفه هست :D)
نمیتونن ولی این مطلب هم جالبه

فواید سربازی رفتن دخترها !

اگر دخترها جاهایی برن که نمیرن......

مثلا اگر دخترها هم برن سربازی چی میشه؟ ....

قضیه فرار از سربازی به کل منتفی میشه و همه (پسرها) می خوان برن سربازی ... حتی اونهایی هم که قبلا رفتن می خوان دوباره برن!!

غذای پادگان ها نسبت به گذشته خیلی بهتر میشه ( دخترها می خوان هنرهاشون را نشون بدن)

هیچ کس دیگه دنبال معافیت نمیره همه می خوان بیان سربازی !

اضافه خدمت برداشته میشه ... کارایی که قبلا باعث اضافه خدمت می شده حالا باعث کاهش خدمت میشه

ازدواج دانشجویی توی دانشگاه کم میشه و ازدواج در پادگان و عشق من هم دوره ای من مد میشه !

فرهنگ عمومی پادگان افزایش پیدا می کنه .... دیگه سربازها فحش رکیک به هم نمیدن از شوخی های شهرستانی(!!) هم خبری نیست(بخاطر حضور بانوان)

حمام و سرویس های پادگان ها بالاخره روی بهداشت رو هم می بینن

دیگه رژه ها در پادگان درست انجام میشه .... چون دخترها را میذارن صف اول

خاموشی از ۹شب به ۱۲.۵ - ۱شب میرسه

همیشه می تونی یکی را پیدا کنی که پوتین و جورابات را بشوره

خدمت سربازی از ۲سال به ۶ماه کاهش پیدا می کنه ... اگه خواستی میتونی اصلا نری ... چون تا ۱۵سال بعدش سرباز نمی خوان از بس داوطلب هست

بعد از ۶ماه که از سربازی بر می گردی اندازه ۶سال خاطره داری !

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
خوب دخترها ضعیفن (اتفاقا یکی از اسمهاشون ضعیفه هست :D)
نمیتونن ولی این مطلب هم جالبه

فواید سربازی رفتن دخترها !

اگر دخترها جاهایی برن که نمیرن......

مثلا اگر دخترها هم برن سربازی چی میشه؟ ....

قضیه فرار از سربازی به کل منتفی میشه و همه (پسرها) می خوان برن سربازی ... حتی اونهایی هم که قبلا رفتن می خوان دوباره برن!!

غذای پادگان ها نسبت به گذشته خیلی بهتر میشه ( دخترها می خوان هنرهاشون را نشون بدن)

هیچ کس دیگه دنبال معافیت نمیره همه می خوان بیان سربازی !

اضافه خدمت برداشته میشه ... کارایی که قبلا باعث اضافه خدمت می شده حالا باعث کاهش خدمت میشه

ازدواج دانشجویی توی دانشگاه کم میشه و ازدواج در پادگان و عشق من هم دوره ای من مد میشه !

فرهنگ عمومی پادگان افزایش پیدا می کنه .... دیگه سربازها فحش رکیک به هم نمیدن از شوخی های شهرستانی(!!) هم خبری نیست(بخاطر حضور بانوان)

حمام و سرویس های پادگان ها بالاخره روی بهداشت رو هم می بینن

دیگه رژه ها در پادگان درست انجام میشه .... چون دخترها را میذارن صف اول

خاموشی از ۹شب به ۱۲.۵ - ۱شب میرسه

همیشه می تونی یکی را پیدا کنی که پوتین و جورابات را بشوره

خدمت سربازی از ۲سال به ۶ماه کاهش پیدا می کنه ... اگه خواستی میتونی اصلا نری ... چون تا ۱۵سال بعدش سرباز نمی خوان از بس داوطلب هست

بعد از ۶ماه که از سربازی بر می گردی اندازه ۶سال خاطره داری !
:D
:lol::lol::lol::lol:

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
موافقم
من دانشجوی دکترا میشناسم که بعد از اینکه دکترا گرفت با همه دک و پزش رفت سربازی. دکتر بود!!!
حالا حسابشو بکن قضیه برعکس بشه و یه خانوم دکتر رو ببرن سربازی.

چنان در بوق کرنا می کنن که هفت آسمون به لرزه در بیاد!

من پزشک خانم می شناسم که حاضر بود بره سربازی اما نره طرح!
پزشکیش که تموم شد اگر مثل من می رفت خدمت 100 درصد تهران بود و خدمتش هم 17 ماه بود.تازه می تونست کسری هم بگیره! اما با 100 تا پارتی مجبور شد 24 ماه بره تو دهات کار کنه!!!!!!!!
کلا توی این مورد حرفت صادق نیست

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
من پزشک خانم می شناسم که حاضر بود بره سربازی اما نره طرح!
پزشکیش که تموم شد اگر مثل من می رفت خدمت 100 درصد تهران بود و خدمتش هم 17 ماه بود.تازه می تونست کسری هم بگیره! اما با 100 تا پارتی مجبور شد 24 ماه بره تو دهات کار کنه!!!!!!!!
کلا توی این مورد حرفت صادق نیست
خوب قربونت برم خبر نداشته سربازی چه جور جایی هستش پای حرف باشه همه میرن اما اگر تونست فقط دوساعت تو سرمای منفی 35 درجه با ژ3 رو دوشش پست بده اونوقت حسابه

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
خدا وکیلیییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینقدر مرگو میر زیاده؟؟؟؟؟؟ من فکر میکنم همه سالم میرن سالم برمیگردن ای بابا!!
نا مردا برای تک پسرا هم احتیاط قایل نیستن تمام امید پدرم به منه اگه اینتوری باشه خدا وکیلی 6 سال درس خوندنو طول میدم تا بره سن پدر بالای 60 سال تا معافی!!
دوستان یه سوال دارم از اونایی که شبا پست میدادن نه کسی که رفته سربازی!
راستشو بگید این پست دادن الکیه یا ممکنه تهدیدی پیش بیاد نظر من اینه که اونجاها امن هستش پس پست دادن و سرباز گذاشتن یجور جو نظامی دادن و اموزش هستش وگرنا قرار نیست که ریگی حمله کنه بهمون :دی
ترو خدا اتفاقاتی که شایع هست در مورد مرگو میر سربازا مثلا فلان شکل رفت فلان متهم زدش یا فلان جاها.... نکات امنیو ذکر کنید که ادم بدون کدوم صحنه ها باهاشون با احتیاط رفتار کنه که به قیمت جونش تموم نشه لطفا کامل توضیح بدید نه نیم خط بسملا!
ارتش راه دور باشی همینه دیگه تازه از نظر روحی خیلی پوست کلفت بود و گرنه هر کس کمی ضعیف بود روانی برگشته مخصوصا لب مرز باشی هر روز باید اماده نبرد باشی.
در کل اینا رو گفتم که سعی کنی پارتی جور کنی شهر نزدیک باشی این مشکلات خیلی کم میشه در کل نترس برو
میگن سربازی بری مرد میشی ! ما که میگیم هر کی رفته نامرد شده :D

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
ارتش راه دور باشی همینه دیگه تازه از نظر روحی خیلی پوست کلفت بود و گرنه هر کس کمی ضعیف بود روانی برگشته مخصوصا لب مرز باشی هر روز باید اماده نبرد باشی.
در کل اینا رو گفتم که سعی کنی پارتی جور کنی شهر نزدیک باشی این مشکلات خیلی کم میشه در کل نترس برو
میگن سربازی بری مرد میشی ! ما که میگیم هر کی رفته نامرد شده :D

دقیقا.............

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
اسرائیل یه ابر قدرت نظامی هست ولی ایران یدونه پیچ هم بلد نیست درست کنه
اینجا تا اونجا زمین تا آسمون فرق میکنه
وقتی ما خونه خشت و گلی درست میکردیم امریکا برج 110 طبقه ساخت

حالا اینکه حرف شما درست هست یا نه کاری ندارم :) ولی ممنون میشم ارتباطش رو با پست من یا موضوع تاپیک هم روشنتر بفرمایید

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
حرفایی میزنین بخدا !!! دخترا بیان خدمت>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که اصلا اصلا موافق نیستم، بیان چیکار؟ خاله بازی؟

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
وایییبیی فکرشو بکن موقع خاموشی تو آسایشگاه تخت کناریت دختر باشه ;);)

سربازی نیس که اسمش جزایز قناریههههه :D:D:D

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
خیلی خوبه دیگه " حالا چی بپوشم " نخواهند داشت

کی گفت مختلط باشه . منحرفا :general211:

fawn

Registered User
لایک‌ها
899
من یه سوال دارم چرا همیشه جاهای خوب خوب خانوما مقدمند اما موقع حساب پول میز و شهادت و کتک خوری و رفتن تو دل خطر و مهمتر از همه سربازی این آقایون هستند که تقدم پیدا میکنن؟

والا اون موقع که میخواستن گوش منو بگیرن ببرن خدمت مقدس سربازی من این سوالو از خودم زیاد میپرسیدم اعتقاد داشتم باید یا مثل ایالات متحده سربازی اختیاری باشه یا مثل کشور دوست وهمسایه اسراییل دخترارم ببرن. کلا دخترا بسیار تکنولوژی پیشرفته ای دارن مگه تساوی حقوق نیست؟ چرا واقعا مملکت بی نصیب بمونه و استفاده نشه از این استعدادها؟؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟ نظر شما چی ببخشيد شما خودتون خانم هستيد يا آقا؟

hamidra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
ایول عجب حرفی بود

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
تنها دلیلش اینه که هر روز یکی پری اووده! اونوقت دهن یه گردان سرویس میشه!
تازه کشور هم قطعن ورشکست خواهد شد یه حساب سرانگشتی بکن ببین چقدررررررررر نوارررررررررر کاست لازمه :general705::general705::general705::general705:

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
در کل اگر شما نابغه ها به جای این حرفا وقتتون رو صرف زدن حرفای مغز پر کن می زدید فایدش بیشتر بود
یه سر به تایپیک من بزنید تا بفهمید مطلب پر معنا یعنی چی
متخصص هنرهای رزمی ومبارزه شهری

بالا