برگزیده های پرشین تولز

سرعت اپلود 1000 مگابایت !!!!!! جدید و جالب

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
سلام خدمت عزیزان فکر کنم برای اولین بار باشه به این جامعی چنین وب سایتی راهندازی شده باشه

به 5 نفر اول درخواست کننده هر نفر 1 گیگ فضا برای 1 ماه به صورت رایگان تعلق میگیرد

کارایی های سیستم :

1- مخصوص سایت داران و وبمسترهای گرامی:

_ آپلود فایل های خود اعم از نرم افزار / موزیک / فیلم و........ بر روی فضایی که ما در اختیارتون قرار میدیم با سرعت 10~100 مگابایت در ثانیه بدون کم شدن محدودیت حجمی شما | و حتی اگر سرعت اینترنت شما 56 کیلوبایت باشد با این سرعت فایل های خود را اپلود کنید|توانایی تغییرنام /پک و ان پک / اپلود و تغییر نام دسته جمعی فایل ها و. ..................!!!!

2-هم برای کاربران معمولی و هم دوستان وبمستر:

_اپلود فایل های شخصی یا عمومی (لینک کمکی) خود بر روی 170 سایت fileshare همانند rapidshare.com و مدیا فایر و..... با سرعت 10~100 مگابایت در ثانیه!!!!

3-مخصوص کاربران معمولی

_مستقیم کردن لینک دانلود از سایت های fileshare بدون محدودیت و انتظار وخرید اکانت های گوناگون از 170 سایت مختلف!!!!

امکانات بالا به صورت پولی بوده که امکان شماره 1 از vps بسیار ارزان تر سریع تر و باامکانات تر بوده دارای اکانت تست رایگان هم می باشد .

شماره 2 هم راه امکان شماره 1 به صورت رایگان برای کاربر فعال میگردد و به صورت تکی هم فروخته میشود.

شماره 3 حجم 250 مگابایت برای 3 ساعت به صورت همیشگی رایگان بوده و برای استفاده از حجم بیشتر و لینک دائمی باید اکانت تهیه نمایید.

برای 5 نفر اول تمامی امکانات برای 1 ماه رایگان بوده +فضای 1گیگ

لطفا 5 نفر اول برای دریافت نام کاربری و پسورد به ایدی یاهو:09148003323 pmبفرستید.

بقیه دوستانی که مایل به تهیه اکانت تست هستند در حال حاظر تا کامل شدا کار سایت با ایدی یاهو مکاتبه کنند

دوستانی که قصد شراکت دارا نیز میتوانن هم در اینجا و هم در یاهو اعلام امادگی کنند

به زودی 10ها امکانات دیگر به سایت اضافه خواهد شد.

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
والا ما پی ام دادیم به آیدی کسی مارو تحویل نگرفت !

امیدوارم نفر اول باشیم از این 5 نفر

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
والا ما پی ام دادیم به آیدی کسی مارو تحویل نگرفت !

امیدوارم نفر اول باشیم از این 5 نفر
سلام دیشب خیلی کار داشتم دم صحر خوابیدم الان بیدار شدم !! :دی ادد هم کردم

myp990i

Registered User
لایک‌ها
9
شما راست میگین.معذرت میخوام.
اشتباه از من بود.

shahriar_q

Registered User
لایک‌ها
40
salam dooste aziz ma joze 5ta avalima :D acc raygan midid?

Aries82

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم 5 تا اول :D
تا کی رایگان میدید؟

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
salam dooste aziz ma joze 5ta avalima :D acc raygan midid?
بله نفر سوم هستید امشب نخوابیدم ایشالله ظهری اکانت همه رو اوکی میکنم

چشم

منم 5 تا اول :D
تا کی رایگان میدید؟
شما هم اخر نفر
تا 1 ماه هست عزیز
ولی اکانت تست هست 2 گیگ میکنمش به خاطر روی گل بچه های p.t البته 24 ساعت!! :دی

در اخرم اضافه کنم که سرویس مستقیم کردن از فایل شرینگ ها دچار مشکل شده که170 سایت برای مستقیم کردن شدا 75 تا که فکر کنم سایت های ایرانی کلا از 20 تا بیشتر نداشته باشا :دی هر روزم اضافه میشا به سایت ها که تا شب پلاگیناش نصب میشه الباقی بلوک شدا 75 تام از سایت هایی هست که بیشتر از بقیه استفاده میشا

arahan13

Registered User
لایک‌ها
45
سلام منم هستم اگه تا حالا 5 تا پر نشده باشه

Sent from my Sony Ericsson x10 using Tapatalk 2

armin_

Registered User
لایک‌ها
27
سلام خدمت عزیزان فکر کنم برای اولین بار باشه به این جامعی چنین وب سایتی راهندازی شده باشه

به 5 نفر اول درخواست کننده هر نفر 1 گیگ فضا برای 1 ماه به صورت رایگان تعلق میگیرد

کارایی های سیستم :

1- مخصوص سایت داران و وبمسترهای گرامی:

_ آپلود فایل های خود اعم از نرم افزار / موزیک / فیلم و........ بر روی فضایی که ما در اختیارتون قرار میدیم با سرعت 10~100 مگابایت در ثانیه بدون کم شدن محدودیت حجمی شما | و حتی اگر سرعت اینترنت شما 56 کیلوبایت باشد با این سرعت فایل های خود را اپلود کنید|توانایی تغییرنام /پک و ان پک / اپلود و تغییر نام دسته جمعی فایل ها و. ..................!!!!

2-هم برای کاربران معمولی و هم دوستان وبمستر:

_اپلود فایل های شخصی یا عمومی (لینک کمکی) خود بر روی 170 سایت fileshare همانند rapidshare.com و مدیا فایر و..... با سرعت 10~100 مگابایت در ثانیه!!!!

3-مخصوص کاربران معمولی

_مستقیم کردن لینک دانلود از سایت های fileshare بدون محدودیت و انتظار وخرید اکانت های گوناگون از 170 سایت مختلف!!!!

امکانات بالا به صورت پولی بوده که امکان شماره 1 از vps بسیار ارزان تر سریع تر و باامکانات تر بوده دارای اکانت تست رایگان هم می باشد .

شماره 2 هم راه امکان شماره 1 به صورت رایگان برای کاربر فعال میگردد و به صورت تکی هم فروخته میشود.

شماره 3 حجم 250 مگابایت برای 3 ساعت به صورت همیشگی رایگان بوده و برای استفاده از حجم بیشتر و لینک دائمی باید اکانت تهیه نمایید.

برای 5 نفر اول تمامی امکانات برای 1 ماه رایگان بوده +فضای 1گیگ

لطفا 5 نفر اول برای دریافت نام کاربری و پسورد به ایدی یاهو:09148003323 pmبفرستید.

بقیه دوستانی که مایل به تهیه اکانت تست هستند در حال حاظر تا کامل شدا کار سایت با ایدی یاهو مکاتبه کنند

دوستانی که قصد شراکت دارا نیز میتوانن هم در اینجا و هم در یاهو اعلام امادگی کنند

به زودی 10ها امکانات دیگر به سایت اضافه خواهد شد.

اطلاع رسانی : از تمامی کاربران عزیز خواهشمندم تا به نتیجه نرسیدن تایپیک شکایت [h=1] کاربر tradew[/h]
[h=1]شکایت از کاربر tradew با ایدی 09148003323[/h]
هیچ خریدی نداشته باشند.

بالا