برگزیده های پرشین تولز

سرعت سرور ها با IDM

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
سلام، با استفاده از IDM با آخرین آپدیت، اول از همه چرا دیگه یوتوب رو نمیتونه ساپورت کنه؟ اگه اخرین استفاده کرده باشین متوجه شدین!
و سوال اصلیم اینه که چرا سرعت مثلا دانلود مستقیم از ماکروسافت سرعت بالایی رو داره ولی وقتی میخوای از یوتوب دانلود کنی سرعت خیلی کم هست، 4share هم همین طور...

fozool

Registered User
لایک‌ها
36
سلام، با استفاده از IDM با آخرین آپدیت، اول از همه چرا دیگه یوتوب رو نمیتونه ساپورت کنه؟ اگه اخرین استفاده کرده باشین متوجه شدین!
و سوال اصلیم اینه که چرا سرعت مثلا دانلود مستقیم از ماکروسافت سرعت بالایی رو داره ولی وقتی میخوای از یوتوب دانلود کنی سرعت خیلی کم هست، 4share هم همین طور...

4share به اکانهتای مجانیش اجازه استفاده از IDM رو نمیده بهتر که از اکانت پولی استفاده کنی

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
فور شر رو بیخیال زید نمیشه روش حساب کرد
کلا IDM گند زده با هر سایتی از جمله youtube, vevo, vimeo... پیغام پرمیشن میده!
IDM و بروزرهام هم آپیدیت هست

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
@استارتر:

ابتدا همینجا اعلام می کنم که بنده درحال حاضر از IDM استفاده نمی کنم!! و نمیدونم چه بلایی سر آخرین ورژنش اومده! فقط براساس دانسته ها و تجربه های قبلی که از IDM دارم پاسختون رو میدم.

در مورد سوال نخستِ شما در ارتباط با دانلود از یو... خدمتتون عرض کنم که متاسفانه(و شاید برای صاحبان اثر خوشبختانه) حدود دو ماهی است که یو... بار دیگر سیستمش رو عوض کرده که در سیستم جدید اولاً لینک دانلود ویدیوها تغییر یافته و ثانیاً برای بعضی از ویدیوهای دارای کپی رایت قابلیت جدیدی رو فعال کرده که من اسمش رو میذارم "ضددانلود!"

در مورد تغییر لینک دانلود ویدیوهای معمولی که باید برنامه ها مجدداً خودشون رو با سیستم جدید بروزرسانی کنن تا مشکل حل بشه اما برای ویدیوهایی که قابلیت "ضددانلود" براش فعال شده در حال حاضر راهی برای دانلودش وجود نداره و اگه تلاشی برای دانلودشون صورت بگیره فقط یه فایل 1کیلوبایتی دانلود میشه! (البته سیستم ضددانلود در حال حاضر فقط روی تعداد معدودی از ویدیوهای دارای کپی رایت فعال شده و اکثر ویدیوهای معمولی هنوز قابلیت دانلود رو دارن) در مورد IDM نمیدونم چرا به قول شما قابلیت دانلود ویدیوها رو حذف کرده. باید سایر دوستان تست کنن و نتیجه رو بگن. ضمناً توضیح اینکه چه بلایی سر ویدیوها آورده شده که فقط یه فایل 1کیلویی دانلود میشه، از حوصله این تاپیک خارج است.

و اما در مورد سوال دوم شما: سرعت دانلود شما از سایتهای مختلف هیچ ارتباطی با IDM ندارد و به عوامل مختلفی بستگی داره. IDM یکی از پرسرعترین دانلودمنیجرهاست. الان مگه شما دسترسی مستقیم به سایت یو... رو دارید که تست سرعت ازش بگیرید؟ مسلماً سرعت دانلود مستقیم از یه سایت، با سرعت دانلود از همون سایت با استفاده از PروKسی خیلی فرق می کنه. البته کلاً سرعت دانلود از سایت مایکروسافت بیشتر از سایت یو... است اما این تفاوت با اینترنت های ذغالی ما (درصورت داشتن دسترسی مستقیم به هر دو سایت) نباید تفاوت چشمگیری داشته باشه.

JimiHendrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان..آیا کسی میدونه راجع به خرید اکانت vimeo و اینکه سایتی هست در این باره؟ من میخوام فیلم و webserie ببینم ولی پولیه!

بالا