برگزیده های پرشین تولز

سرعت پایین لود شدن سایت

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
منم اومد بگم که الان خیلی خوب شده حتی با فیل تر اینگ :D هم سرعتش از قبل بهتره البته چون من بدلیل فیل تر شدن مجبور شدم از FIREFOX استفاده کنم شاید اینم تاثیر داشته ولی سرعت خوبه ولی فقط یه مشکل از وقتی دارم از فیل تر شه کن استفاده میکنم نه میتونم لینک بزارم نه اسمایل نه هیچی فقط میتونم این اسمیالی رو بزارم اونم چون بلد بنویسمش این اسمایلی :D ( الان اسمایلی هر هر )

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
آقا احسان! لطفا کد google-analytics رو هم بگذار آخر صفحه. الان اول body هست. تاثیر زیادی میگذاره روی لود شدن صفحه.

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
براي من فيلتر نيست اما بعضي اوقات سرعتش خيلي پايينو اعصاب خرد كنه

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
با اينكه براي من فيل*تر نيست فروم اما سرعتم خيلي كمه!

مخصوصآ از ساعت 12 شب تا 8 و 9 صبح!

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جالبه حالا که سایت فیل*تر شده همه بی محابا کلمه فیل*تر رو بطور صحیح تایپ می کنن . ( بجز برخی دوستان)
بالاخره اگه قراره پی تی دیگه فیل*تر نباشه بهتر در نوشتن این کلمات همچون گذشته رعایت کنیم .

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
قبل از فیل ترینگ منم با پارس آنلاین این مشکل رو داشتم. ولی الان با وی پی ان سرعتش خوبه!

اين رو هم امتحان كردم اما فرقي نكرد! :(
با توجه به اينكه بقيه سايتها درست باز ميشه فكر نكنم مشكل اكانت من باشه!
البته چون بقيه اعتراضي ندارند شايد مشكل من هست! :f34r:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
اين رو هم امتحان كردم اما فرقي نكرد! :(
با توجه به اينكه بقيه سايتها درست باز ميشه فكر نكنم مشكل اكانت من باشه!
البته چون بقيه اعتراضي ندارند شايد مشكل من هست! :f34r:

ديشب تا الان من هم مشكل داشتم!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
جالبه حالا که سایت فیل*تر شده همه بی محابا کلمه فیل*تر رو بطور صحیح تایپ می کنن . ( بجز برخی دوستان)
بالاخره اگه قراره پی تی دیگه فیل*تر نباشه بهتر در نوشتن این کلمات همچون گذشته رعایت کنیم .

اينكه در نوشته ها كلمه فيلتر نوشته بشه،يا راجع به اين موضوع بحث بشه(دلايل اينهاش و ... نه اينكه راههاي دور زدن و ... ) ،دليل فيلتر شدن يك سايت نيست!
تعداد خيلي كمي از سرويس دهنده ها از سيستم هاي حساس يه كلمه استفاده مي كنن،يعني فكر كنم انگشت شماري!
كلمه SEX كه معمولا براي جنسيت هست توو اكثر سايتها مخصوصا علمي،در زمان ثبت نام پرسيده ميشه! در حالي كه هيچ ربطي به موضوع غير اخلاقي نداره!
قديم كه سيستم ها به كلمات حساس بود،اين جور صفحات هم فيلتر ميشد،يه مدت كه بعضي ها ميگفتن فقط صفحه ماهواره براي ما فيلتره ( قبل از فيلتر شدن اصلي ) فكر كنم مال اين بود كه سيستم اونها به اين كلمه حساس بود
اما الان سيستم فيلتر لااقل كمي بهتر شده!:blink:

اتفاقا من فكر مي كنم وقتي راجع به اين موضوع و دليلش داريم سوال جواب مي كنيم بهتره مستقيم كلمه فيلتر رو بنويسيم!
چرا كه بالاخره بين اين همه صفحات سايتي به اين بزرگي،كسايي هستن كه راجع به فيلتر و دور زدن اون صجبت كردن! اگر يكي بياد search كنه و فقط توو اون پستها كلمه فيلتر رو ببينه،سريع مي رسه به چيزي كه بهش گير بده! و دوباره ...
اما اگه همه جا خيلي ساده راجع به اين واقعيت حرف بزنيم،و مثلا رك بنويسيم ISP من اينجا را فيلتر كرده است! باعث ميشه SEARCH اين كلمه توو اين سايت،به اين بيراهه ها برسه :cool:

مشكل اصلي سرعت هم فقط حدس مي زنم،حدس مي زنم سواي بعضي وقتها مثل ديشب تا الان كه نمي دونم چي ميشه! عملا در بقيه موارد به اين مربوط ميشه كه وقتي با فيلتر شكن ميايم سايت،عملا همه با‌يك IP از سرور درخواست صفحات رو مي كنيم!! اينه كه سرور همه ماها رو يك نفر حساب ميكنه و اولويت پاسخ دادن به ما ها رو كم مي كنه!
البته باز هم مي گم فقط يك حدسه!

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
من هم از دیشب تا حالا همین مشکل رو دارم سرعت خیلی خیلی کمه! یعنی چند دقیقه طول کشید تا همین صفحه Reply بیاد!!
ضمنا اینترنت من هم اصلا فیلتری نداره که بخواد تاثیر بگذاره!

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
با anti-fi ter و بدون اون باز هم سرعت کنده.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
بله خيلي كنده، من ديشب خواستم در حال چت كردن با يكي از دوستام تو آمريكا يك صفحه از اين سايت رو نشونش بدم و اون گفت چقدر اين سايت كند لود ميشه...
lousyputer.gif

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
برای من الان سرعت درست شده

بالا