برگزیده های پرشین تولز

سرعت کدوم دانلود منیجر از همه بیشتر است؟

سرعت کدوم بیشتره؟

• Internet Download Accelerator

Votes: 0 0.0%
  • mass downloader

• fresh download

• Free Download Manager

• Fast Download

• GoZilla

• Total voters
    25

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هیچ فرقی ندارن

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
هیچ فرقی ندارن
اتفاقا من تا دیشب همین نظر رو داشتم اما تازه فهمیدم که دارم اشتباه میکنم توی irdown.com یه دانلود منیجر معرفی کردم که میگفت 600% سرعت رو بیشتر میکنه بعد از استفاده ازش و مقایسه ی دقیق با فلش گت به این نتیجه رسیدم که سرعت فلش گن یه نموره بیشتر بود حالا میخوام نظرم بقیه هم بدونم

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
فقط FlashGet هر چي سره راهش باشه ميكوبه و دانلود ميكنه ...

سرعتشم توپ !

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
همه یکین
چون سیستمشون بر این اساسه که فایلی که شما درخواست م ی کنی رو به چند قسمت تقسیم می کنن و البته این با نوع کانکشن بستگی داره
فقط dap یه برتری داره که دنباله میرورا می گرده و همه رو پینگ می کننه و بهترینو نشون می ده
این که مثلا یه فایلو رو تقسیم می کنه همیشه باعث افزایش سرعت نمی شه البته رو دایلاپ ولی خوب یه چیزایه حوبی دارن مثلا وقتی دانلود تموم می شه سیستم شات دان بشه که خیلی بدردهمن می خوره و در غیر این صورت هیچی
بیشترین تاثیرشو وقتی نشون می ده که ای اس پی شما یا اونجایی که داری ازش دانلود می کنی سرعتش پایین باشه

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سرعت dap خوبه اما يه مشكلي داره هرنوع فايلي رو ديافت نمي كنه عضي جاها الكي ايراد مي گيره مي گه براي دانلود اين برنامه سريال و... بزن

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
کافیه تو تنظیماتش نوع فایل رو مشخص کنی تا اون فایلو بگیره).doc-.exe( الی اخر

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
راستش من با برنامه هاي زير كار كردم:
flashget
getright
reget
DAP
از نظر سرعت دانلود شايد نتونم دقيقا جواب بدم اما به جرات ميتونم بگم فلش گت بهترينه! چون از روش خاصي استفاده ميكنه كه ميتونه حتي از سايتهاي با رمز عبود براي دانلود هم عبور كنه. ضمن اينكه به تازگي قابليت هاي جديدي مثل ضبط فايل هاي استريم بهش اضافه شده...
اين رو بگم كه من زماني از متعصبين گت رايت بودم و نسخه اي از اون نبود كه بياد و من از اون بي خبر باشم! اما فلش گت نظر من رو عوض كرد...

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
DAP يك بدي داره به نظرم
اونم اينه كه بسياري از مواقع فايل را ناقص و بد دانلود مي كنه خيلي برام پيش آمده.
GetRight استفاده مي كنم چون چنين مشكلي نداره.
FlashGet چه طوره؟ آيا اونم مثل DAP...؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
از کدوم ورژنش استفاده می کنی اون قدمیای کرک شده یا این جدیده که کرک نداره! من با این جدیده جز تبلیغاتش مشکل دیگه ای نداشتم

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
جديده نسخه اي كه كرك نداره همون 7
يك بار 40 مگابايت را باهاش دانلود كردم بعدش گفت فايلتون ناقصه بد جور خورد توي ذوقم از اون به بعد از GetRight استفاده مي كنم

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
فعلا دپ و فلش گت هم امتیازن من دپ رو فقط به خاطر یک چیز استفاده نمیکنم اونم حجم بالاش نسبت به بقیه است اکثرا دانلودمنیجرها 1 مگ و خورده ای هستند اما دپ بیشتره
گوزیلا و گت رایت رو خیلی شبیه هم میدونم و به نظر من هم اصلا user freindly نیستند!!!(یا یه چیزی توی همین مایه ها مثلا easy to use)
فلش گت رو مشکلی نداشتم باهاش و یکی از دلایل استفاده ازش هم اینه که اکثر سایتهای ویرز میگن که فایل رو با این دانلود کنید!!! حالا شاید دلیلش این باشه که این برنامه روسی هست و سایتهای ویرز هم اکثرا روسی هستن!!
اما تنها تستی که کردم دراین رابطه فقط بین فلش گت و فیری دانلود منیجر بود که فلش گت با سرعت 3.6 وگاهی هم بالاتر داشت دانلود میکرد و اون یکی با سرعت 3.3 و گاهی پایینتر!! اینم بگم که هر دو فایل یکی بودن و هم ادرس

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
فلش گت رو مشکلی نداشتم باهاش و یکی از دلایل استفاده ازش هم اینه که اکثر سایتهای warez میگن که فایل رو با این دانلود کنید!!! حالا شاید دلیلش این باشه که این برنامه روسی هست و سایتهای warez هم اکثرا روسی هستن!!

طبق تحقيقات من برنامه فلش گت پشت دروازه سايت براي ورود تلاش ميكنه. به محض اينكه شخصي همراه با پسورد فايل رو برداشت كنه پسورد رو مي دزده و برنامه رو براي ما هم دانلود ميكنه!!!
گلي به گوشه جمال فلش گت!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از mehrdad1355 :
به نظر من dap چون کل پهنای باند رو برای دانلود میگره و با حداکثر پهنای باند کار میکنه
من خودم جدیدا فقط با FlashGet کار می کنم ولی به همین نتیجه رسیدم.
FlashGet همه مدل لینک و فایل رو میتونه داونلود کنه.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوب این وسط یه سوال خارج از بحث بپرسم!
بعضی وقتها که میخوای فایلی رو دانلود کنی مجبوری که فقط از طریق IE این کارو بکنی یعنی اینکه ادرس فایل رو نمیتونی پیدا کنی
برای اینجور مواقع چی کار باید کرد؟

در ضمن متاسفم که دپ امتیازش بیشتر شده!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من 2 كار ميكنم:
1. لينك دانلود رو توي صفحه جديد باز ميكنم. اينجوري آدرس صفحه به آدرس فايل تبديل ميشه.
2. اگه به آدرس فايل تبديل نشد browser رو مجبور ميكنم كه با فلش گت و يا هر منيجر ديگري دانلود كنه. اينجوري آدرس فايل به دست مياد.
بعضي وقتها هم توي سورس صفحه سرك ميكشم! :)

بالا