برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با سود بالا و مطمئن در swisscash

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
:)
منم فکر میکنم این خبر فقط زهره چشم گلد کوئیست مثل شیر دار هکار میکنه

شما درست فکر میگنید:)

ببینید تاریخ این تایپیک برا کی هست:blush:

حالا خیلی از دوستان آمدن از سیستم بد گفتن بعضی ها هم خوب ولی تو این مدت (3ماه) افراد وارد شده سود خودشون ونتورگشون رو هم گرفتن و یه آب هم روش الان من هم جایی این بحث ها باید ببینم این ماهی 30000000 رو چه جوری خرج کنم:happy: لیست نمایشگاه های ماشینی که باید برم تو رهای مسافرتیم و.... رو چک کنم:)

به امید موفقیت:)

735

Guest
لایک‌ها
0
سلام

من میخواهم در swisscash سرمایه گذاری کنم , به دنبال گروهی میگردم که فعال پیگیر و دارای office باشد و نیز

افرادی که epoint ها رو بتوانند سریعا پول نقد کنند . لطفا پیغام بگذارید.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
سلام

من میخواهم در swisscash سرمایه گذاری کنم , به دنبال گروهی میگردم که فعال پیگیر و دارای office باشد و نیز

از این به بعد دیگه خودتون باید اقدام کنید. چون حدود چند روز پیش نیروی انتظامی ریخت هر چی شرکت و افراد توی این کار بودن رو بازداشت کرد:f34r:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام

دوست عزیز من به همه دوستان خودم میگم موقع سرمایه گذاریشون:blush:

1-همین الان که دارم باشما صحبت میگنم شاید سایت بسته باشه برا همین اون مقدار که میتونید ریسگ کنید:blush:(با اینکه ماه اول به بعد وقتی میبینید شرکت پول شما رو تمام و کمال بهتون میده زندگیتون رو میفروشید و کار میگنید:rolleyes:)(ولی این کار رو نکنید چون خود ریئس شرکت گفته:rolleyes:

2- خود شرکت به راحتی میتونه پول شما رو به حسابتون میریزه شما میتونید 5 تا بانک بین المل رو اسم و ادرس بدید (که خودتون توش حساب دارید) وبعد 5 روز چک کردن حساب پول برا شما فرستاده میشه:)با این توضیح که حداقل حواله شرکت باید 500$ باشه:blush:

3- به افرادی که به شما افر (offer) میدن اصلا کار نکنید مثلا بگن هر وقت اراده کردید پول دستتونه معلوم یه مشگلی دارند که دنبال شما هستند و انهای که برا خودشون کسی هستند معمولا ما میریم دنبالشون:happy:

با این توضیح که به دلیل ورود و رشد وحشتناک سیستم همیشه کم بود eponit بوده تا پول:rolleyes:

موفق باشید:)

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
swisscash هنوز سود میده یا Scam شده؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
اوه اوه اینجا رو ببین:eek:

Visitors by Country:
Iran 26.4%
Malaysia 22.1%
United States 11.3%
Indonesia 10.2%
Singapore 8.4%
Thailand 3.2%

Visitors by City: 1) Tehran, IR 9.9%
2) Singapore, SG 8.3%
3) Iran, IR 7%

ایران نباشه این سایت هیچه که:eek:

http://whois.domaintools.com/swisscash.net

Xiv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
غصه نخورید این جور کلاه برداری ها همه جا هست حتی توی بازار بورس!
شاید شروین عزیز بدونه:
توی فارکس مبحثی هست به نام تحلیل معکوس.
کسانی توی بازار های بورس هستن که با ایجاد جو روانی روند رو به جهتی سوق می دن تا 90% افراد ضرر کنن
و 10% سود کنن! و به طور خیلی عجیب و پنهانی توسط دولت های ابر قدرت پشتیبانی می شن.
خلاصه ی حرفم اینه که ریسک توی همه ی مراحل زندگی هست. نمی خوام از این سایت ها حمایت کنم.
اصلا تف تو روی همشون. ولی آدم بدون ریسک هیچ وقت هیچی نمی شه!

f@r2an

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمی دونم این همه بدگمانی برای چیه ؟:blink: البته قبول دارم که هزار و یک سیستم کلاهبردار رو تجربه کرده این ولی من که 4 ماهه سرمایه گذاری کرده ام و چون در پلنهای دیگر شرکت هم فعالیت کرده ام الآن 5 برابر پولم رو گرفته ام:p اگر باور نمی کنین می تونم اسکرین شاتش رو بدم ببینین :happy:​

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بعد گذشت 28 ماه همچنان شرکت به تعهدت خود عمل میگند:)

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
به قول يكي از بچه‌ها اين شركت با سرمايه‌ي بزرگي به كار خود پايان خواهد داد كه اميدواريم اين اتفاق بعد از كسب سود شما بيفته....

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
به قول يكي از بچه‌ها اين شركت با سرمايه‌ي بزرگي به كار خود پايان خواهد داد كه اميدواريم اين اتفاق بعد از كسب سود شما بيفته....

البته 4 تا پلن دیگه هم تو این 60 سال معرفی کرده و همه رو با موفقیت به پایان رسونده و موقع اتمام پلن پلن بهتری رو معرفی کرده:)

الان صحبت این هست که میخواد پلن sip25 رو به sip40 تغییر بده یعنی به جای 25% سود 40 % سود:blush:

به امید موفقیت همه دوستان:)

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
البته 4 تا پلن دیگه هم تو این 60 سال معرفی کرده و همه رو با موفقیت به پایان رسونده و موقع اتمام پلن پلن بهتری رو معرفی کرده:)

الان صحبت این هست که میخواد پلن sip25 رو به sip40 تغییر بده یعنی به جای 25% سود 40 % سود:blush:

به امید موفقیت همه دوستان:)
آرزوي موفقيت دارم براتون با اين سايت
خدا نكنه كه ما بخيل باشيم و از روي حسادت و ... به جاي راهنمايي و اشتراك تجربه‌ها اين مطالب رو بگيم؛

735

Guest
لایک‌ها
0
من میخوام سرمایه گذاری کنم . دنباله یک گروه خوب میگردم.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

تعریف شما از "خوب" چیه؟

گروهی که به موقع epoint به شما برسونه چون همیشه تو سیستم کمبود epoint هست تا پول:blush:

اطلاعات سریع رو به شما انتغال بده شما رو مشاوره خوب بگنه همین جور به شما آموزشهای لازم رو بده:)و.......

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
درباره پلنهای سرمايه گذاری با مبلغ بيش از 2 ميليون دلارش اطلاع دارين ؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
فقط کافیه یه کاغذ بزارید جلوتون و حساب کنید که حتی سیستم هرم معکوس هم نمیده البته اگر بدونید هرم معکوس یعنی چی (که حتما بهتر از من میدونید)
درسته که پلان معکوس نداره، ولی در مبالغ سرمايه گذاری بالا ميشه طوری جايگاه زد که پول 3 ماهه برگرده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا