برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با 150 میلیون تومان پول؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام به همه
من 150.000.000 تومن پول دارم ولی نمی دونم باش چیکار کنم,لطفا منو راهنمایی کنید؟
در ضمن نمی خوام وارد بورس هم بشم, با این پولم که دیگه نمی شه خونه تو تهران خرید:( www.delta.ir

یه سایت پیدا کردم که میگه 150.000 دلار بدی میتونی با پاسپورتش تو انگلستان کار و زندگی کنی بدون محدودیت شما اگر 150 تا داشتین همچین کاری می کردین ? (www.dominicapassport.com)
اگر بخوام یه آپارتمان 50-70 متریو بخرم کسی جایی سراغ داره؟ که آدم خوبی هم باشه, راستش این پول از ارث پدری به دستم رسیده اصلا نمی دونم باید چیکار کنم :(

Last edited:

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به به به به
اهل قاچاق و ریسک هستی؟
به ماهه میشه دو برابر تضمینی.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
اولا که گول این سایت های چرند رو نخور !
دوما با 150 تومن مرکز شهر ( نه بالا نه پایین ) میتونی خونه بخری .
خود من 3 هفته پیش خریدم ، 81 متری رو 190 تومن ، ولی 50 متری هم بود همون حدود 150 .( البته من یه مقدار خوش شانس بودم طرف لنگ پول بود به جای متری 2500 به بالا ، 2300 حساب کرد !!! ) شما هم بگردی مورد اینطوری پیدا میشه ! بگو من این رو نقد میخوام انقدر ، طرف راه میاد باهات !!
اگر فعلا نمیدونی چیکارش باید بکنی سریعا به ملک تبدیلش کن . تا بعدا انشاالله یه کاری رو شروع کنی.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
اهل ریسک هستم ولی اهل قاچاق نیستم شرمنده :wacko:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام امیر جان
مرسی از راهنمایی خوبت میتونی بگی چجوری بگردم دنبال ملک خوب که سرمم کلاه نره؟ ملک بخرم بهتره یا پیش فروش ؟ ملکی که شما هریدی طرفای کجا بود؟:D

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
اشتباهی شد ...

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
سلام،
اگه اهل کسب و کار هستی با من تماس بگیر . اگه خواستی خودم هم حاضرم سرمایه بگذارم باهات شریک بشم.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
سلام امیر جان
مرسی از راهنمایی خوبت میتونی بگی چجوری بگردم دنبال ملک خوب که سرمم کلاه نره؟ ملک بخرم بهتره یا پیش فروش ؟ ملکی که شما هریدی طرفای کجا بود؟

سلام / خواهش ! / بیخیال پیش فروش ! دغل بازی توش زیاده ! فقط ملک اماده ! سند به نام !!
هیچی دیگه ! برو بگو من یه خونه توی این مایه میخوام پولم هم نقده ! اسم پول نقد رو که بیاری همه دهنشون اب میافته !!
فقط یه چیزی توی این مسائل به برادر خودتم اطمینان نکن !!
درضمن اگر اخرش هم پولت به خونه نرسید یه زمین خالی پیذا کن و بخر . هر چند اگه خونه بتونی پیدا کنی ماهی 600- 700 میتونی کرایه بدیش !!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
دو هفته پیش یه آپارتمان 55 متری حوالی میدون منیریه قیمت کردم می گفت متری 2750 . بدون پارکینگ ، 7 سال ساخت ، طبقه 3 بدون آسانسور . این دوستمون یا نمیدونه وسط شهر به کجا میگن ، یا از قیمت زمین و مسکن در تهران خبر نداره یا نمی دونه 150 میلیون تومن پول یعنی چقدر و یا شایدم نمیدونه اصلا تهران کجا هست!!!
حالا به فرض که شما بتونی یه همچین آپارتمانی هم پیدا کنی و بخری . اولا اجاره اون آپارتمان خیلی باشه ماهی 450 تا 500 تومنه نه 700 تومن(!) باز هم فرض میکنیم که افاضه ایشون صحیح باشه ، مگه دور از جون شما آدم دیوانست وقتی که با همین پول بانک حد اقل حدودا ماهی 2 میلیون و 300 هزار تومن خالص بهش میده با ماهی 700 تومن عوض کنه و خدوشو درگیر مستاجر و این بند و بساط ها بکنه؟!
بعضی اعضای این فروم فکر می کنن تکلیف الهی دارن که در هر بحثی شرکت کنن و در هر موردی اظهار نظر کنند. البته حوب از همین طریق هم تعداد پست هاشونو به بالای 1000 رسوندن :lol:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام به همه
آقا تو رو خدا بزارین ملت نظر بدن حالا شما نظر ایشونو قبول ندارین بگین من قبول ندارم.
من به امیرم گفتم, گفتم شما کجا خریدی؟ که 50 متریشو می گفت اون قیمت اینجا نمی خوای بگی تو پیام خصوصی بگو! ولی جاشو بگو که اقلا برم اون دورو ورا رو بگردم خب کارم راحت تر میشه!! راستم میگی وقتی میگی پول نقد هم میشه با قیمت بازی کرد هم مورد پول لازم گیر آورد, ولی من کارمندم نمی تونم راه بیوفتم اینور اونور یعنی اصلا وقتشو ندارم.
آقای عمو جون شما هم ایده تون رو اینجا مطرح کنید تا بقیه هم نظر بدن. اگر خوبه انجام بدیم با هم.:rolleyes:
با تشکر

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
درسته ممکنه سود ماهانه بانک بیشتر باشه ولی اصل پول در اثر تورم داره از بین می ره

ولی اگه خونه خریده بشه اصل سود در اثر افزایش قیمت خونه هست
حالا اجاره هم بده چه بهتر!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
ماشا ا.. !!! تعداد کارشناسان پول و اقتصاد داره یکی یکی اضافه میشه!!!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
ببخشید حواسم نبود که این جا فقط یه کارشناس هست و کسی جز شما حق نداره نظر خودش را بگه ! ;)

دوستان از این به بعد به جای ایجاد تاپیک برای مشورت به کارشناس عزیز ، جناب amoojoon مرا جعه کنند :p

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام به همه
ببینید بچه ها این یه واقعیت هستش که در ایران هیچی مثل خونه سود نداره چون تو یه خونه میخری و خونه هه نه ازش کم میشه نه کسی میدزتش نه ربطی به قیمت جهانی داره دست خودته و تازه میتونی اجارش بدی ولی آیا اقتصاد مملکت اینجوری رشد می کنه یا فقط ما نگران این هستیم که یه وقت نکنه که تو تورم ایران پول ما کم بشه شما خودتون بهتر می دونید که تو این مملکت فقط کارمند بیچارس که مالیاتو از حقوقش کم میکنن و بیمه تامین اجتماعی که هیچ خدمت مهمی ارائه نمی کنه واقعا!!!
صنعت گر و سرمایه گذار هم از دید سیاست مداران ما دزد و حرام خوارن!!!
خب همه میزنن تو کار مسکن دیگه, البته الان واقعا مسکن راکده به علت قیمت بالا همه فروشنده هستن یکی از دوستای من شهرک اندیشه خریده بود متری 1.400 الان میگه شده متری 1 میلیون یعنی متری 400 ضرر کرده:(
خب من کارمندم میترسم پشتوانه ندارم که مثل بقیه برا همینم ایده میخوام برای سرمایه گذاری با این پول البته عمو جان یه ایده خوب داره که قرار شده با هم بیشتر صحبت کنبم ولی تورم از کجا می باد چند تا عامل هستش یکیش بساز بفروشیه که بنداز بندازم شده متاسفانه!!!:(

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
یکی از دوستام زنگ زد گفت تو چندار(طرفای کردان) یه زمین 2000 متریو میگه متری 70.000 تومن و کلا 140.000.000 تومن, به نظر شما میصرفه یا نه اصلا اونجا خوبه جای رشد داره کسی میدونه یا نه؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام
یکی از دوستام زنگ زد گفت تو چندار(طرفای کردان) یه زمین 2000 متریو میگه متری 70.000 تومن و کلا 140.000.000 تومن, به نظر شما میصرفه یا نه اصلا اونجا خوبه جای رشد داره کسی میدونه یا نه؟

سلام :

من دوستم توي وليان ( نزديك كردان ) يه ويلاي توپ دارن ... قبلا قيمتش خيلي كشيد بالا ... اما الان خيلي ساكنه

و كم پيش مياد كسي بخره ... بايد 2 يا 3 سال پيش ميخريدي اگر به فكر افزايش قيمت خوب هستي روش

چون اينا هم خواستن يه قيمت بگيرن ديدن مشتري خيلي بد براش پيدا ميشه ;)

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام به همه
عجب گرفتاری شدیم!!!
پول داشتنم شده معضل!!!
چند روز پیش یکی از دوستام که خیلیم با هم جور نیستیم گفت بنداز تو کار واردات ماشین!!! دیگه کم کم دارم دیوونه میشم:( نه که تجروبشم نداشتم نمی دونم اصلا چی هست خوبه ریسک داره نداره!!! آقا به من عاجز کمک کنید.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام به همه
بابا ترا بخدا با هم دعوا نکنبد, به فکر من کارمند باشید:( من درخواست کمک کردم:blush:
امیر آقا من همچنان منتظرم بگی طرفای کجا خریدی البته نه اینکه بهم ثابت بشه:rolleyes: برای اینکه برم اونجا رو زیر و رو کنم.
king of net اون کاری که گفتی رو برام پی ام بذار اگرم خواستی اینجا بگو:f34r:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
با این رقم میتونی سایتی بخری که ماهانه 6000 دلار به بالا درآمد داره من اگه همچین پولی داشتم ترکونده بودم نت خدا شانس داده بهت. همچین رقمی داری مستعصل موندی :blink:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
آقا دمت گرم خب پی ام بده پورسانت ایده رو هم بهت میدم, مثل بقیه نیستیم فقط بخوریم! بالاخره ایده قیمت داره!
یا همینجا بگو اگر خواستی؟:rolleyes:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا