برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با 150 میلیون تومان پول؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

talaiee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اگر جاي تو بودم با اين پول يه خونه 50 متري هم شده مي خريدم اجارش مي دادم كه تا ماه بعدش ماهي 400 تا 500 دستمو بگيره مگه نمي گي كارمندي خب ماهي 400 - 500 مگه كمه اين 400 تا 500 كه ميگم با پيشه ها مثلا پنج ميليون پيش حالا هي بشين اينجا پست بده وقتتم تلف كن.

Last edited:

talaiee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عدد رقما اشتباه بود اديت شد. ولي يكي از بستگان طرفاي كردستان بلوار ازادگان اجاره داده.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
با این رقم میتونی سایتی بخری که ماهانه 6000 دلار به بالا درآمد داره من اگه همچین پولی داشتم ترکونده بودم نت خدا شانس داده بهت. همچین رقمی داری مستعصل موندی :blink:

دقيقا .. منم حتي نصف اين پولم داشتم با زماهي 3-4 هزار دلار درامد داشتم ..;)

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
1_این چه سایتیه که اینهمه هزینه داره؟
2_ این چه سایتیه که با اینهمه هزینه همش اینقدر در میاره!
3_ در کل این دیگه چه سایتیه؟!! :دی

ولی اگه هر کار دیگه ای باهاش راه بندازه خیلی بیشتر از این درمیاره اونم با دردسر خیلی کمتر!

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
آقا میشه بگی این هرکار دیگه مثلا چیه؟؟

edesigner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در زمینه آی تی . خرید و فروش دامین و.. اطلاعات دارید که الان سودش از خانه هم بیشتره! اولویت به نظرم
سرمایه گذاری در آ ی تی و بعد خانه! اگر بی تجربه هستین در زمینه آی تی همچین ریسکی نکنین و در همون ضمینه ملک هم خیلی خوب هست.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
در زمینه آی تی اطلاعات دارم ولی دومین ir یکساله 9600 تومان و 5 ساله 12800 تومان و com و ... سالی 15000 تومان و هاست 2 گیگ 95000 تومانی چه سودی داره!!!
با این همه شرکت ارائه کننده چجوری سود میده؟؟؟

edesigner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در زمینه آی تی اطلاعات دارم ولی دومین ir یکساله 9600 تومان و 5 ساله 12800 تومان و com و ... سالی 15000 تومان و هاست 2 گیگ 95000 تومانی چه سودی داره!!!
با این همه شرکت ارائه کننده چجوری سود میده؟؟؟

این اطلاعاتی که دارین خوبه ولی برای کاری که منظورم بود کافی نیست!.
من منظورم روی دامین هایی هست که خارجی و قبلا ثبت شده و دارای ارزش هست!
دامین هایی که دارای نام مناسب page rank وشرایط ایده آل هست رو خریداری می کنید و روش کار می کنید!
بعد از یک مدتی می فروشید یا از تبلیغات دارمد میلیونی خواهید داشت. البته این جور چیز ا در ایران جایگاهی نداره و کسایی که اطلاعاتی دارن امکانات و توانایی مالیشو ندارن! عده ای خیلی کمی هم الان دارن همینکارو می کنن توی ایران....

Last edited:

R E N D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا این سایته رو نگفتین چه جور تبلیغاتی بگیره؟
یه کم اطلاعات در موردش بدین ممنون

edesigner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا این سایته رو نگفتین چه جور تبلیغاتی بگیره؟
یه کم اطلاعات در موردش بدین ممنون
خوب توضیخاتش که زیاده و سیستم های زیادی هم هست که معروفترینش سیستم تبلیغات گوگل
adsense سرچ کنید و در موردش بخونید.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
این اطلاعاتی که دارین خوبه ولی برای کاری که منظورم بود کافی نیست!.
من منظورم روی دامین هایی هست که خارجی و قبلا ثبت شده و دارای ارزش هست!
دامین هایی که دارای نام مناسب page rank وشرایط ایده آل هست رو خریداری می کنید و روش کار می کنید!
بعد از یک مدتی می فروشید یا از تبلیغات دارمد میلیونی خواهید داشت. البته این جور چیز ا در ایران جایگاهی نداره و کسایی که اطلاعاتی دارن امکانات و توانایی مالیشو ندارن! عده ای خیلی کمی هم الان دارن همینکارو می کنن توی ایران....

اين چيزي كه شما ميگين لازمش اينه كه آدم 24 ساعت پشت كامپيوتر باشه و مدام بايد چك كنه مثل سرمايه گذاري در بورس آمريكا هستش. كار سخت و تخصصي هستش!!!

talaiee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بودم خونه مي گرفتم عوضش شب فكر و خيال نداشتم و سر راحت مي گذاشتم رو زمين.

edesigner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين چيزي كه شما ميگين لازمش اينه كه آدم 24 ساعت پشت كامپيوتر باشه و مدام بايد چك كنه مثل سرمايه گذاري در بورس آمريكا هستش. كار سخت و تخصصي هستش!!!
درسته. مخصوصا اولش.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
فکر میکنم به این تاپیک مربوط باشه

کسی میدونه چطوری میشه سهام شرکت های خارجی مثل گوگل و میکروسافت خرید؟ آیا با ملیت ایرانی میشه اینکار رو کرد یا باید واسطه داشت؟

با تشکر

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام

اگر كرديت كارت اونور آبي داشته باشين مي تونين تو يه سايت مثل ياهو ساين آپ بشين و از تو همون سايت هم چك كنين و بخرين و بفروشين، اگرم كه كرديت كارت ندارين بايد به يكي از اقوام پول بدين كه اونوره و اون به اسم شما سهامو بخره كه اونوقت شما بايد يه جوري به فكر باز كردن حساب باشين كه وقتي سهام رو فروختين پولشو بريزين به حساب و يا اينكه از اين كرديت كارتهاي اعتباري موقت بگيريد كه اصلا نشناليتي هم توش نمي خوره مثل(www.yazdexchange.com ) كه يه صرافي تو يزده كه از اين كارتا ميده من اين سايتو سرچ كردم پيدا كردم تا حالا ازش خريد نكردم كه اين نوع كارت ها به كارتهاي ويرچوال يا مجازي هم معروف هستند.

كه به راحتي مي تونيد با اون در اينترنت هم خريد كنيد.

به تازگي بانك پارسيان هم داره از اين كارتا ميده كه من توصيه نمي كنم كسي بره بگيره چون معلوم نيست چجوري فرانشيز و قيمت عرض رو با طرف حساب مي كنند ولي سابقه نشون داده كه پول خون پدرشونو از ادم ميگيرن.

البته اينم بگم كه اين كار شديدا تخصصي هستش و توصيه نمي شه مگر اينكه بر بازار سرمايه آمريكا اشراف كامل داشته باشين.

Last edited:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
نه والا! اشراف که ندارم و البته قصد اینکار رو هم ندارم که برم تو کار خرید و فروش و حسابی وقت صرف کنم.
میخوام مثل خود آمریکایی ها که پس انداز هاشون رو سهام میخرن (به صورت سبد سهام) من هم سهام بخرم و همون سود شاخص کل هم برام کافیه و نمیخوام از این راه میلیاردر بشم ;)
ولی فکر نمیکنم برای خرید مثلا حدود 100 هزار دلار سهام این روش که فرمودید و با کردیت کارت جواب بده

سلام

اگر كرديت كارت اونور آبي داشته باشين مي تونين تو يه سايت مثل ياهو ساين آپ بشين و از تو همون سايت هم چك كنين و بخرين و بفروشين، اگرم كه كرديت كارت ندارين بايد به يكي از اقوام پول بدين كه اونوره و اون به اسم شما سهامو بخره كه اونوقت شما بايد يه جوري به فكر باز كردن حساب باشين كه وقتي سهام رو فروختين پولشو بريزين به حساب و يا اينكه از اين كرديت كارتهاي اعتباري موقت بگيريد كه اصلا نشناليتي هم توش نمي خوره مثل(www.yazdexchange.com ) كه يه صرافي تو يزده كه از اين كارتا ميده من اين سايتو سرچ كردم پيدا كردم تا حالا ازش خريد نكردم كه اين نوع كارت ها به كارتهاي ويرچوال يا مجازي هم معروف هستند.

كه به راحتي مي تونيد با اون در اينترنت هم خريد كنيد.

به تازگي بانك پارسيان هم داره از اين كارتا ميده كه من توصيه نمي كنم كسي بره بگيره چون معلوم نيست چجوري فرانشيز و قيمت عرض رو با طرف حساب مي كنند ولي سابقه نشون داده كه پول خون پدرشونو از ادم ميگيرن.

البته اينم بگم كه اين كار شديدا تخصصي هستش و توصيه نمي شه مگر اينكه بر بازار سرمايه آمريكا اشراف كامل داشته باشين.

Last edited:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
دوست عزیز زقمشو که نگبفه بودی!!!
تو این رقما باید از صرافی کمک بگیری که شامل تخفیفم میشه.
باید یه کارگذار پیدا کنی پولو براش حواله کنی و اون برات بخره به نام خودت.

R E N D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا با این 150 تومن می خواهی ماهی چقدر در بیاری؟
می تونم با صد تومنش یک سال بعد 160 تومن بهت تحویل بدم نقد. برای سالهای بعدی هم هر سال 50 تومن. یعنی اصل پولت رو در یک سال که به من دادی بر میگردونم هیچ 60 تا اضافش هم میکنم. سرمایه خودت دستت میاد برای سالهای بعد هر سال هم بهت 50 میدم. خوبه؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
آقا با این 150 تومن می خواهی ماهی چقدر در بیاری؟
می تونم با صد تومنش یک سال بعد 160 تومن بهت تحویل بدم نقد. برای سالهای بعدی هم هر سال 50 تومن. یعنی اصل پولت رو در یک سال که به من دادی بر میگردونم هیچ 60 تا اضافش هم میکنم. سرمایه خودت دستت میاد برای سالهای بعد هر سال هم بهت 50 میدم. خوبه؟

چگونه میخوای همچین کاری بکنی ؟ :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا