برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری بدون ریسک

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
سلام
دوستان لطا یه سرمایه گذاری بدون ریسک معرفی کنید
سپرده بانکی و سکه وطلا و دلار زیاد به نظرم خوب نیست چون سپرده بانکی همیشه از تورم عقب میمونه و سکه و دلار هم بیشتر پس انداز هست تا سرمایه گذاری
یه چیزی شبیه به سپرده ارزی توی ذهنم هست
اطلاعات بیشتر:
http://www.newsbank.ir/page/14572/
https://www.sb24.com/Fa/BankAssistant/foreign-currency-deposit.html
البته چون شهر (دهات) ما شعبه ارزی نداره باید برم یه شهر بزرگ پس گفتم اول یه مشورتی بکنم اگر سرمایه گذاری بهتری میدونید ویا از همین سرمایه گذاری که من در نظر دارم اطلاعاتی دارید ممنون میشم بگید

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من یه پیشنهادی دارم برات
یه منبع درآمد خوب بدون نیاز به حتی سرمایه گذاری حتی هزار تومن
نه کسب و کار اینترنتیه نه کار سختیه

فکر کن یکی از آشناهات یا همشهری هات و .............. ساختمان میسازه یا سنگ فروشه
نیاز به سنگ ها کوپ یا برش خورده مرمر - مرمریت - تراورتن - گرانیت دارن
تو یه کار میکنی بجا اینکه طرف بره از یکی دیگه بخره , میاد از طرفی که بهت معرفی میکنم و مالک معدن وسنگه میخره
سود خوبی هم بهت میده
حالا میتونی تو اینترنت آگهی کنی و ........

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
من یه پیشنهادی دارم برات
یه منبع درآمد خوب بدون نیاز به حتی سرمایه گذاری حتی هزار تومن
نه کسب و کار اینترنتیه نه کار سختیه

فکر کن یکی از آشناهات یا همشهری هات و .............. ساختمان میسازه یا سنگ فروشه
نیاز به سنگ ها کوپ یا برش خورده مرمر - مرمریت - تراورتن - گرانیت دارن
تو یه کار میکنی بجا اینکه طرف بره از یکی دیگه بخره , میاد از طرفی که بهت معرفی میکنم و مالک معدن وسنگه میخره
سود خوبی هم بهت میده
حالا میتونی تو اینترنت آگهی کنی و ........
من کار دارم برادر فقط میخوام یه سرمایه گذاری داشته باشم بدون ریسک بیشتر بهش به دید پس انداز نگاه می کنم
خیلی ممنون از پیشنهادتون

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
دوستان لطا یه سرمایه گذاری بدون ریسک معرفی کنید
هیچ سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود نداره
هر کی بگه وجود داره دروغ گفته!یا در خوشبینانه ترین حالت دارای دید تک بعدی است و از زوایای مختلف به موضوع نگاه نکرده و تسلط نداره!

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
هیچ سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود نداره
هر کی بگه وجود داره دروغ گفته!یا در خوشبینانه ترین حالت دارای دید تک بعدی است و از زوایای مختلف به موضوع نگاه نکرده و تسلط نداره!
اون سرمایه گذاری که من گفتم را اگر دقیق بخونید بدون ریسک هست البته اگر احتمالات تقریبا نزدیک به صفر را ر نظر نگیریم مثل افت قیمت دلار نسبت به ریال در طولانی مدت و یا ورشکست شدن بانک های بزرگی مثل بانک ملی و ملت

devinar

Registered User
لایک‌ها
28
عزیز برو بیت کوین بخر طی سه سال از 2 میلیون شده 80 میلیون تومان. نظر شخصی من هستش البته میشه نوسات رو رصد کرد و با کمترین ضرر فروخت در بدترین حالت ممکن البته که هیچ موقع ضرر تا حالا نبوده توش.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
عزیز برو بیت کوین بخر طی سه سال از 2 میلیون شده 80 میلیون تومان. نظر شخصی من هستش البته میشه نوسات رو رصد کرد و با کمترین ضرر فروخت در بدترین حالت ممکن البته که هیچ موقع ضرر تا حالا نبوده توش.

شانس نداریم که یهو یه روز جمع میکنه میره
یهو اسکم میشه و ...........
:p:p:p

بالا