برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری بیت کوین : 100 درصد سود در 100 ساعت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
بنده به توصیه یکی از بچه ها سرمایه گذاشتم که دفعه اول خوب بود و پس داد اما 50 تام پریده . چندتا از دوستان روشون نمیشه اینجا بیان کنند و متاسفانه نسبتا قدیمی هم هستند . بنده شنبه صبح پیگرش میشم اگه واقعا همین صادق خانی پور باشه که گیرش میندازم .الان زنگش زدم منکر همه چیه میگه من خودم رفرال بودم و اطلاع نداشتم !!
افرین دقیقا همین حرفا رو هم سر سایت های قبلی زد ، همه مکالمات تلفنی و پیغام های ضد و نقیضش رو ضمیمه پرونده اش کردم ;) فکر کرده بود با بیت کوئین بزنه کسی ردشو نمیزنه ، به هر حال تا الان روند پرونده شاید به خاطر این کند بوده که شاکی زیاد نبوده ، اگه تعداد بره بالا زودتر پیگیری میشه ، مهم مبلغ هم نیست فقط برای اینکه گریه و التماس خودش و خانواده اش رو برای رضایت ببینم :general307:

goldcom

Registered User
لایک‌ها
28
سایت اسکم شده واریز نکنید.
افرین دقیقا همین حرفا رو هم سر سایت های قبلی زد ، همه مکالمات تلفنی و پیغام های ضد و نقیضش رو ضمیمه پرونده اش کردم ;) فکر کرده بود با بیت کوئین بزنه کسی ردشو نمیزنه ، به هر حال تا الان روند پرونده شاید به خاطر این کند بوده که شاکی زیاد نبوده ، اگه تعداد بره بالا زودتر پیگیری میشه ، مهم مبلغ هم نیست فقط برای اینکه گریه و التماس خودش و خانواده اش رو برای رضایت ببینم :general307:
شما باید از خودتون خجالت بکشید
همه تون دارین تبلیغ هایپ هایی که پول کاربرا رو میدزده میکنین ، من این سایت رو معرفی کردم که تا الان پرداختی داشته . الان که یه روزه پرداخت نکرده رو متهم میکنید ؟ مگه به من پول دادین که این مزخرفات رو میگید؟
شما باید از رفتار زشتتون خجالت بکشید.
دفعه بعدی که ببینم اسم منو تو اینترنت دارید خراب میکنید ازتون شکایت میکنم
متن این تاپیک هم اسکرین شات گرفته شد.

septemer

Registered User
لایک‌ها
368

همه تون دارین تبلیغ هایپ هایی که پول کاربرا رو میدزده میکنین ، من این سایت رو معرفی کردم که تا الان پرداختی داشته . الان که یه روزه پرداخت نکرده رو متهم میکنید ؟ مگه به من پول دادین که این مزخرفات رو میگید؟
شما نمیخواد زحمت بکشید یسری از مراحلش طی شده .تا اواسط اون هفته احضاریش دریافت میکنید اگه صاحب اون سایت باشید.
10 برابر اون 60 دلار خرج میکنم اما گیرش میندازم.

Last edited:

goldcom

Registered User
لایک‌ها
28
شما نمیخواد زحمت بکشید یسری از مراحلش طی شده .تا اواسط اون هفته احضاریش دریافت میکنید اگه صاحب اون سایت باشید.
10 برابر اون 60 دلار خرج میکنم اما گیرش میندازم.
بابت تهمتی که داری میزنی باید پاسخگو باشیا

timsar1

Registered User
لایک‌ها
133
دوستان اینجا بحث کردن فایده ای نداره
به قول اون دوستمون بلاخره پلیس فتا پلیسیه که حواسش به همه چیز هست

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231

انقدر مکالمه تلفنی ازت دارم که حتی دروغ گفتن هم بلد نیستی ، اولین روز رسیدگی به پرونده این مکالمات رو گوش بدن تا اخرش مشخص میشه+ مشخصاتت که انقدر مغزت نرسیده بود که ثبت دامین history هم داره ، این یکی رو بلاخره رفتی با یه اسم دیگه ثبت کردی
اون بار هم گفتم من بی وجودم اگه تمام فک و فامیلت رو پام بیوفتن برای رضایت و من رضایت بدم ، من قبلا تجربه برخورد با امثال تورو داشتم ، میدونم جنستون چیه ، الانم که قد قد میکنی واسه اینه هنوز جونت گرمه :D

Miladran

Registered User
لایک‌ها
34
هر کی تو هایپ سرمایه گذاری میکنه باید پای لرزش هم بشینه...

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
من هم 12$ گزاشته بودم اینسایت که وسطش اسکم شد.کسی شکایت کرده؟به جایی میرسه اگه شکایت کنیم؟کلاهبرداری آخر و عاقبت نداره همه پولایی که کشیدی بالا تاوانشو پس میدی.
اونی که اینوست سود کرده از این سایت سود نیست پول بقیه ملت.شما هم به جایی نمیرسی باعث شدی ملت سرش کلاه بره.

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من 0.009 بیت کوئین بیشتر ضرر نکردم...همه سودی رو که برداشت کردم به اضافه این 30 خورده هزارتومن دوباره سرمایه گذاری کردم ولی اگه دوستان واسه شکایت امضایی اطلاعات فردی چیزی خواستن من هم هستم...

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
من هم 12$ گزاشته بودم اینسایت که وسطش اسکم شد.کسی شکایت کرده؟به جایی میرسه اگه شکایت کنیم؟کلاهبرداری آخر و عاقبت نداره همه پولایی که کشیدی بالا تاوانشو پس میدی.
اونی که اینوست سود کرده از این سایت سود نیست پول بقیه ملت.شما هم به جایی نمیرسی باعث شدی ملت سرش کلاه بره.
من 0.009 بیت کوئین بیشتر ضرر نکردم...همه سودی رو که برداشت کردم به اضافه این 30 خورده هزارتومن دوباره سرمایه گذاری کردم ولی اگه دوستان واسه شکایت امضایی اطلاعات فردی چیزی خواستن من هم هستم...
من شکایت کردم نه فقط در مورد این سایت ، ایشون سابقه دارن در ایجاد اینگونه سایت ها ، حالا جدا از بحثی پولی که از دست دادین یه شکایت از طریق دادسرا و پلیس فتا یکی دو ساعت بیشتر وقتتون رو نمیگیره فقط به خاطر اینکه ادب بشه به خودش جرات نده دوباره پول مردم رو اینجوری راحت بالا بکشه
اگر تعداد شکایت ها بیشتر بشه خیلی سریعتر به نتیجه میرسیم
مشخصاتشون هم که اینجا هست
https://forum.persiantools.com/thre...د-سود-در-100-ساعت.848618/page-3#post-12100697

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
برای پلیس فتا اینترنتی از طریق سایتش میشه شکایت کرد یا حتما باید حضوری باشه؟
مرسی / ممنون

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان اگر شکایت کردید همینجا اطلاع بدید منم از این آشغال شاکی هستم

hesam3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوستان عزیز ، این آقای صادق خانی پور یک آدم تمام کلاه بردار هست ، گیرش بندازم این عوضیو گیرش بندازم ، آشغال با اون سایت یوگیگش به بنده بیش از 20 میلیون ضرر مالی زد ، بعد ی بنده خدایی اومد ضرر مارو داد که از این مردک شکایت نکنیم ، من اگر میدونستم این سایت به نام این عوضیه به همه دوستان اخطار میدادم ، لعنت به این احمق گری من که بازم افتادم توی دام این آشغال ، کلا ی دلارم خرج نکردم ، اما سر ضرر قبلیمم که شده دوباره خونم به جوش اومده صد درصد میرم ازش شکایت میکنم .
آقای صادق خانی پور ، 100 برابر اون 20 میلیون تومنو از حلقوم خودتو و خانوادت میکشم بیرون ، تو عوضی باعث شدی سایت 6 ساله من با بیش از 20 نفر نون خور و 1 میلیون کاربر ، 20 میلیون ضرر کنم و سایتم با تمام اطلاعاتش داشت از بین میرفت ، این آدم ، آدم بشو نیست ، پدرشو در میارم ، دو شنبه از صبح تا شب بیکارم ، میرم ازش شکایت میکنم با تمام مدارکی که دارم .

هرکی حتی 1000 تومنم از این آفا ضرر دیده بره شکایت کنه ، این بعدا بازم با اسم دیگه ای خواهد اومد ..

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست عزیز سلام
من مسلط به مسائل حقوقی هستم و تقریبا هم یه نصفه وکالت رو دارم و در این مسئله بهترین راه این هستش که فردی که شکایت کرده یا اعلام وضعیت به پلیس فتا رو داشته همینجا اعلام کنه تا دیگران و خود بنده هم که متضرر شده ایم به عنوان مالباخته به جریان تحقیقات و دادرسی اضافه بشیم
این آدم حالا هر کسی که هستش با وقاحت تمام داره به کارش ادامه میده و هستند کسانی که اطلاعی ندارند از وضعیت حاضر و همچنان مبالغی رو وارد سایت میکنند و خب مشخصه که پولشون خواهد رفت و این کلاهبردار هم مطمئنا این نوشته ها رو الان داره می بینه و به ریش همه داره می خنده
همت کنید و اجازه ندید حتی یک ریال ازتون بدون دلیل بره به جیب این قبیل افراد معلوم الحال

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دادسرای جرائم رایانه >>‌پلیس فتا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا