برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بازار خودرو + اخبار و رویدادهای مربوط به خودرو

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
دوستان کسی نظری نداشت؟
در مورد ماشین کوییک چطور؟
سواریش خیلی ضعیف تر از ۲۰۶ هست؟
من که هرکسی رو دیدم از کوییک ناراضی هست و میگه سر و صدا میوفته
به نظر من اشتباه هست که 206 رو بدید کوییک بگیرید

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
دوستان یه ماشین معامله کردم وکالت فروش و تعویض پلاک گرفتم ولی ماشین کارت ماشین و کارت سوخت نداره
کارت اومده دم خونه فروشنده طرف نبوده برگشت خورده الان باید فروشنده رو ملزم کنه کارت رو برام بگیره یا بدون کارت هم میشه تعویض پلاکک رد؟

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
دوستان یه ماشین معامله کردم وکالت فروش و تعویض پلاک گرفتم ولی ماشین کارت ماشین و کارت سوخت نداره
کارت اومده دم خونه فروشنده طرف نبوده برگشت خورده الان باید فروشنده رو ملزم کنه کارت رو برام بگیره یا بدون کارت هم میشه تعویض پلاکک رد؟
مشکلی نیست رفیق برو تعویض پلاکتو انجام بده بگو کارت نیومده هنوز کاری ندارن من سه چار تا ماشین اینجوری معامله کردم کارت هم بدی بهشون همونجا قیچی میکنن فرق نداره

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان این فروش فوری های سایپا که زده تحویل ۹۰ روزه،ایا واقعا توی ۹۰ روز تحویل میده ماشینو یا باز تاخیر داره؟

microlab pro

Registered User
لایک‌ها
387
دوستان این فروش فوری های سایپا که زده تحویل ۹۰ روزه،ایا واقعا توی ۹۰ روز تحویل میده ماشینو یا باز تاخیر داره؟
ظاهرا کوییک و ساینا بیشترین تاخیر رو دارن
حواله دار کوییک تکمیل وجه کرده 20 فروردین هنوز تحویل نگرفته
ساینا هم که اوضاع میگن بدتره
البته اینم در نظر بگیرید اینبار دارن کوییک s مینویسن که احتمال داره تاخیر بیشتری داشته باشه
راستش من به شخصه میترسم ماشین بفروشم و پول دست سایپا بدم که معلوم نیست کی تحویل بده وگرنه کوییک بخاطر قیمتش شانس خیلی خوبی داره

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
دوستان کسی نظری نداشت؟
در مورد ماشین کوییک چطور؟
سواریش خیلی ضعیف تر از ۲۰۶ هست؟
خیلی خوب و عالیه :دی
مشکی قرمز خشک زیر قیمت کل بازار خواستی درخدمتم.

Sent from my SM-A507FN using Tapatalk

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
ظاهرا کوییک و ساینا بیشترین تاخیر رو دارن
حواله دار کوییک تکمیل وجه کرده 20 فروردین هنوز تحویل نگرفته
ساینا هم که اوضاع میگن بدتره
البته اینم در نظر بگیرید اینبار دارن کوییک s مینویسن که احتمال داره تاخیر بیشتری داشته باشه
راستش من به شخصه میترسم ماشین بفروشم و پول دست سایپا بدم که معلوم نیست کی تحویل بده وگرنه کوییک بخاطر قیمتش شانس خیلی خوبی داره
منم دقیقا از این تاخیرش میترسم
ایران خودرو فروش فوری ها رو زیر یه ماه تحویل میده ولی اگر قرار باشه بیشتر از ۳ ماه بدون ماشین بمونم نمیصرفه
اطلاع ندارید شما که برای فروش فوری هم اینقدر تاخیر داره یا اینکه صرفا سر پیش فروشها اینقدر معطل میکنه؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
کاش فقط تاخیر داشته باشه

شما باید نگران باشی تو لپ لپی که خریدی جنس خوبه یا یه جنس بنجل که لک لک تو موتورش لونه کرده ...

پیشنهاد میدم به هیچ عنوان تو سایپا ثبت نام نکنی و الا امکان سوخت شدن پولت هست ...

ماشین ۱۵۱ تحویل گرفتم داشبرد و بغل درا پر از خش قسمت بار پر از زنگ زدگی

رفیقم ساینا تحویل گرفت میگن یکسال دیگه تاخیر پنج ماهه و پول ضبطت رو میدیم

اون یکی دیگه رنگش شره داشت از جیبش داد

یعنی ظلمی که سایپا داره به ملت میکنه قوم قاجاریه نکردن ، هر چند ایران خودرو تو تحویل عالیه اما اونم جدیدا میخواد همه قطعاتشو چینی کنه ....

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
خیلی خوب و عالیه :دی
مشکی قرمز خشک زیر قیمت کل بازار خواستی درخدمتم.

Sent from my SM-A507FN using Tapatalk
😂
میخوام بدونم کیفیت سواریش خیلی از ۲۰۶ تیپ ۲ پایین تره یا نه قابل تحمله
مثن من خودم پشت پراید نشستم واقعا سواری خوبی نداشت و خیلی فرق بود بین ۲۰۶ و پراید
———
متاسفانه اصلا رنگ مشکی بدردم نمیخوره چون خوزستان زندگی میکنم ماشین مشکی ۱۰ دقیقه که تو افتاب باشه نمیشه اصن ازش استفاده کرد
یا سفید یا سفید مشکی

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
کاش فقط تاخیر داشته باشه

شما باید نگران باشی تو لپ لپی که خریدی جنس خوبه یا یه جنس بنجل که لک لک تو موتورش لونه کرده ...

پیشنهاد میدم به هیچ عنوان تو سایپا ثبت نام نکنی و الا امکان سوخت شدن پولت هست ...

ماشین ۱۵۱ تحویل گرفتم داشبرد و بغل درا پر از خش قسمت بار پر از زنگ زدگی

رفیقم ساینا تحویل گرفت میگن یکسال دیگه تاخیر پنج ماهه و پول ضبطت رو میدیم

اون یکی دیگه رنگش شره داشت از جیبش داد

یعنی ظلمی که سایپا داره به ملت میکنه قوم قاجاریه نکردن ، هر چند ایران خودرو تو تحویل عالیه اما اونم جدیدا میخواد همه قطعاتشو چینی کنه ....
درجریان حرفت هستم و ایران خودرو هم همچین تعریفی نداره
الان من این ۲۰۶ گرفتم بدون اغراق هر ماه حداقل ۲ باز به خاطر یه مشکل نمایندگی بودم
من اگر بدونم سایپا ماشینو ۹۰روزه تحویل میده تصمیم گرفتم ۲۰۶و‌بفروشم‌و کوییک بگیرم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
الان من این ۲۰۶ گرفتم بدون اغراق هر ماه حداقل ۲ باز به خاطر یه مشکل نمایندگی بودم
من اگر بدونم سایپا ماشینو ۹۰روزه تحویل میده تصمیم گرفتم ۲۰۶و‌بفروشم‌و کوییک بگیرم
یه سر به گوگل بزن بنویس خرابی های تیبا ، ساینا ، کوییک

microlab pro

Registered User
لایک‌ها
387

من قبلا در مورد کوییک از چند نفر که داشتن تحقیق کرده بودم
یه مشکلش میگن مربوط به درب عقبه که بخاطر وزن زیاد بعد از یه مدت خودش رو میندازه و درست بسته نمیشه و هر چند وقت یه بار باید رگلاژ بشه
مورد بعدی هم کمک های عقبه که بخاطر وزن اضافه عقب کمک ها میخوابه و جلوی ماشین میاد بالا. نشت روغن و خراب شدن کمک های عقب هم بعضی ها داشتن.
این دو تا مورد ظاهرا بیشتر پیش میاد. بعضی هم مشکل مصرف خیلی بالای بنزین داخل شهر رو دارن

میتونم بپرسم چه مشکلی از 206 دیدید که چند ماهه قصد تعویض دارید ؟

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
من قبلا در مورد کوییک از چند نفر که داشتن تحقیق کرده بودم
یه مشکلش میگن مربوط به درب عقبه که بخاطر وزن زیاد بعد از یه مدت خودش رو میندازه و درست بسته نمیشه و هر چند وقت یه بار باید رگلاژ بشه
مورد بعدی هم کمک های عقبه که بخاطر وزن اضافه عقب کمک ها میخوابه و جلوی ماشین میاد بالا. نشت روغن و خراب شدن کمک های عقب هم بعضی ها داشتن.
این دو تا مورد ظاهرا بیشتر پیش میاد. بعضی هم مشکل مصرف خیلی بالای بنزین داخل شهر رو دارن

میتونم بپرسم چه مشکلی از 206 دیدید که چند ماهه قصد تعویض دارید ؟
از زمان تحویل فروش فوری های سایپا اطلاع ندارید که توی دوره های قبل به موقع دادن یا تاخیر داشته؟
من گفتم ۲۰۶ رو از وقتی گرفتم هر ماه حداقل دوباری توی نمایندگی های ایران خودرو به خاطر مشکلات مختلفش علاف شدم
از طرفی موتورش واقعا ضعیفه و به نظرم ۲۰۰ تومن برای این ماشین واقعا مبلغ زیادیه و نسبت امکانات به قیمتش باهم نمیخونه
ولی خب سواریش واقعا بد نیست(من تا الان پارس L90 و پراید سوار شدم!و نسبت به تمام این ماشینها کیفیت سواریش به نظرم بهتره)
حالا با خودم گفتم اگر کیفیت سواری کوییک خیلی با ۲۰۶ فرق نداره تا هنوز ماشین نو هست و میشه به قیمت خوب فروختش،بفروشمش و جاش کوییک بگیرم و مابقی پولشم جای‌دیگه استفاده کنم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
از زمان تحویل فروش فوری های سایپا اطلاع ندارید که توی دوره های قبل به موقع دادن یا تاخیر داشته؟
من گفتم ۲۰۶ رو از وقتی گرفتم هر ماه حداقل دوباری توی نمایندگی های ایران خودرو به خاطر مشکلات مختلفش علاف شدم
از طرفی موتورش واقعا ضعیفه و به نظرم ۲۰۰ تومن برای این ماشین واقعا مبلغ زیادیه و نسبت امکانات به قیمتش باهم نمیخونه
ولی خب سواریش واقعا بد نیست(من تا الان پارس L90 و پراید سوار شدم!و نسبت به تمام این ماشینها کیفیت سواریش به نظرم بهتره)
حالا با خودم گفتم اگر کیفیت سواری کوییک خیلی با ۲۰۶ فرق نداره تا هنوز ماشین نو هست و میشه به قیمت خوب فروختش،بفروشمش و جاش کوییک بگیرم و مابقی پولشم جای‌دیگه استفاده کنم

نظرات رو واسه خودروهای مختلف بخونید

تیبا :

کوییک :

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
با پول ۲۰۶ میشه یه حواله برلیانس h220 مدل ۹۹ هم گرفت

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
برلیانس آشغال به تمام معناست . حداقل سری V5
یدونه h230 پارس خودرویی داریم الان راحت فروش میره خصوصا اینکه فرمون برقیه و سواری نرمی داره ، بدنه اش هم محکمه داخل کابین هم فضای خوبی داره ، حواله بوده و نمیخوام نگهش دارم اما اگر تو منطقه ای که زندگی میکنید ازش استقبال بشه خوبه روی حواله اش سرمایه گذاری کرد

us12

Registered User
لایک‌ها
410
به نظرم Slx یا 206 صندوق دار کار کرده بگیرید خیلی بهتر خواهد بود تا کویک...

بالا