برگزیده های پرشین تولز

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
عمرا 3-4 میلیون تومان بدهند!!فجر حدود150 میلیون سهمیه بود1100 قیمت خورد،نفری 1000تا دادند،اینکه سرجمع 15 میلیون سهم نیست 7-8 تومن هم قیمت بخوره باز به اندازه فجر نمیشه..بنظرمن نهایتا 2 تومن میخاد
با دسانکو مقایسه نکن که 500 تا به هر نفر داد چون تعداد سهم کم بود و ارزون قیمت خورد مجبور بودند جوری سهمیه بدهند که حدود100-150 هزار تومن به مردم برسه

kambiz01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
دوستان برای ورود به بورس حداقل چقدر سرمایه لازمه ؟

حالا حداقل خيلي مهم نيست. مهم اينه كه چه سهمي بخري. براي كسي كه زياد اشنايي نداره با بورس ، صندوق بهترين گزينه است

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان من 28 سالمه و الان بعد از مشکلاتی که باعث شد پولی که سرمایه زندگیم بود از بین بره
الان بیکارم و کلا 300 هزار تومن پول دارم
آیا راهی هست بتونم شروع کنم به کسب و کار؟ سا شراکت؟ یا هرچی؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
دوستان من 28 سالمه و الان بعد از مشکلاتی که باعث شد پولی که سرمایه زندگیم بود از بین بره
الان بیکارم و کلا 300 هزار تومن پول دارم
آیا راهی هست بتونم شروع کنم به کسب و کار؟ سا شراکت؟ یا هرچی؟
با 28 سال سن یک مقداری شرایطت بد هست، یک مقدار که چه عرض کنم! بیشتر از یک مقدار. دیگه یک نفر مجرد با شرایط سنی شما باید حداقل 30-40 تومن سرمایه کف دستش باشه اما چیزی که هست توی ایران همیشه میشه از صفر هم شروع کرد اگر دسته چک داری و میتونی یک مقداری پول نقد قرض بگیری یک ماشین چکی ثبت نام کن و باهاش کار کن . من قبلا هم اینجا گفتم کارکردن توی پخش مواد غذایی و بهداشتی با وانت پیکان اقلا ماهی 2تومن سود داره (زرنگ باشی حتی بیشتر) تنها چیزی که به ذهنم میرسه همین هست

کلا ما جوونا توی ایران نه میریم دنبال تخصص و کار یاد گرفتن و نه اینکه حاضریم مثلا بریم با ماشین کار کنیم و کار سخت انجام بدیم. شما اگه تخصص داری برو دنبال تخصصت وگرنه باید به همین تیپ کارهایی که نمونه اش را گفتم بسنده کنی و منتظر معجزه هم نباشی چون یک دفعه مبینی 35 سالت شده هیچی از خودت نداری... باور کن از 25 به بعد مثل برق و باد میگذره.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

برای شما که سرمایه نداری بورس چه کارایی داره؟ شما چون سرمایه ات را از دست دادی یا همون پیشنهادی را که دادم انجام بده چون موفقیتش تضمینیه یا اینکه برو دنبال استخدام توی رشته ای که درس خوندی. البته میدونم سخته اما چندتا راه را با هم بری بالاخره یکیش جواب میده. در مورد سن هم بهت راستش را گفتم من تازه 30 را رد کردم... واقعا اوج جوونی همون سن 27-28 سال هست. بعد از 30 آدم میوفته توی سرازیری... باید یه جوری کار کنی دیگه رسیدی به 30 دغدغه کار و غیره نداشته باشی چون دیگه واقعا آدم نمیکشه بخواد بعد از 30 تازه دنبال پیدا کردن راه زندگیش باشه. مغز آدم دیگه جواب نمیده

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
درشتاشو جداکن.

سلام من به ایلات متحده پیروزی ( تهران ) :D
سلام من به ساعت برنارد :p ( سریال دوران طفولیت )
سلام من به بی کاری , بی عاری و بدبختی :general209:

سلام من به انسان اولیه , که من دقیقا مثل همونم :general304::general307:

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
دوستانی که هنوز کارگزاری انتخاب نکردن، میتونن با گرفتن کدمعاملاتی از کارگزاری آگاه و عضویت در باشگاه آگاه ، از تخفیف 17 درصدی یکماهه در کارمزد معاملات بهره مند بشن ( فقط عضویت درباشگاه با لینک ذکر شده این مزیت رو داره)
البته عضویت در باشگاه برای افراد عادی هم مقدوره
اگه سوالی دارید پ.خ بفرستید یا همینجا مطرح کنید :)

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
بچه ها نمونه سوالات آزمون ثبت نام رو داریین لیینک بدیین ؟

به شعبه پستیی برایی ثبت نام کارگزاریی مفیید نزدییک ترم برم پست فرقیی نداره با دفترشون طرف کارشناسه ؟

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
سلام،نحوه اعتباردهیشون چطوره
دوستانی که هنوز کارگزاری انتخاب نکردن، میتونن با گرفتن کدمعاملاتی از کارگزاری آگاه و عضویت در باشگاه آگاه ، از تخفیف 17 درصدی یکماهه در کارمزد معاملات بهره مند بشن ( فقط عضویت درباشگاه با لینک ذکر شده این مزیت رو داره)
البته عضویت در باشگاه برای افراد عادی هم مقدوره
اگه سوالی دارید پ.خ بفرستید یا همینجا مطرح کنید :)[/QUOTE
نحوه اعتباردهیشون به چه شکله؟؟چنددرصدسرمایه وچه ضمانتی؟؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
بچه ها نظرتون در مورد این که کل زندگیمو که 20 تومنه :دی نصف نصف ذوب و شپلی بخرم به امید افزایش سرمایه تازه امروز رفتم کارگزاری مفید ثبت نام کردم

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
بچه ها نظرتون در مورد این که کل زندگیمو که 20 تومنه :دی نصف نصف ذوب و شپلی بخرم به امید افزایش سرمایه تازه امروز رفتم کارگزاری مفید ثبت نام کردم
با کل زندگیت این کار رو نکن,بورس همیشه هست,سود داد بازم میخری,این فقط نظر من است,ممکنه هم پولت دو برابر بشه!!!!!!!! اما با همه پولت این کار رو نکن,با مقداریش که اگر سود نکردی ,دچار مشکل نشی سهام بخر.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
با کل زندگیت این کار رو نکن,بورس همیشه هست,سود داد بازم میخری,این فقط نظر من است,ممکنه هم پولت دو برابر بشه!!!!!!!! اما با همه پولت این کار رو نکن,با مقداریش که اگر سود نکردی ,دچار مشکل نشی سهام بخر.
وضعم خرابه باید ریسک کنم یکیش هم افزایش سرمایه بده بازم ضرر نمیکنم یعنی ممکنه دو تاشون افزایش سرمایه ندن ؟
تا کی به نظر شما افزایش سرمایه میدن ؟

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
وضعم خرابه باید ریسک کنم یکیش هم افزایش سرمایه بده بازم ضرر نمیکنم یعنی ممکنه دو تاشون افزایش سرمایه ندن ؟
دوست عزیز اتفاقا چون وضعت خرابه و اطلاعاتت در مورد بورس کمه ,این کار رونکن!!!!!!! اطلاعات شرکتها چند وقت قبل از مجمع میاد رو سایت codal,میتونی روزانه ببینی تا کی میخوان افزایش سرمایه بدن و در ضمن تو سایتهای بورسی هم فعالین خبرشو میدن,افزایش سرمایه بدن که چی بشه؟ شما سود میکنی,بر فرض مثال سهام ۱۰۰ تومنه,۱۰۰ درصد هم افزایش سرمایه میده و تعداد سهامت دوبرابر میشه,و معمولا قیمت بازگشاییش نصف!!!!!! یعنی عملا پولت همون میشه که اول بوده,داستان زیاده,اطلاعات نداری این کارو نکن,داشتی هم با کل پولت نکن,وضعت بدتر میشه,دوستانه میگم,در ضمن چرا با سهم میخوای بری مجمع,بزار وقتی افزایش سرمایه داد ,شما برو بخر,منظورم سعی کن همین سهامی که الان تو بازار هست رو بخری,نه بری باهاش مجمع,ممکنه دیر باز بشه,با حداقل پولت شروع کن,این ریسکا به جایی نمیرسوندت و بیشتر عقب میفتی,آخرین بار میگم فقط زندگی بر باد رفته بقیرو تو همین تیپ ریسکها ببین و نکن.

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
سلام دوست عزیز،بورس که فقط ذوب وشپلی نیس که،یه درصدفک کن بازم افزایش سرمایه اینادرست ازآب درنیادمیری توضرر
اگه بیکاری وساعت کاری میتونی پای سیستم بشینی نوسانگیری کن،اگرهم خودت زیادسردرنمیاری باراهنمایی کانال های تلگرامی که بعضی هاشون واقعاخوب هستن این کاروبکن،واینکه بورس خیلی به سیاست واین چیزاوابسته هست شمافک کن بازم بگن که تحریماروبرطرف نمیکنیم اون موقع چی میشه؟؟نصف سرمایت میمونه واست،من ذوب روبه امیدافزایش سرمایه خریدم وبعد45روز20درصدتوضررم
موفق باشین(واسه موفقیت توبورس هم نبایدبه هیچ وجه هیجانی رفتارکنین)

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
دوست عزیز اتفاقا چون وضعت خرابه و اطلاعاتت در مورد بورس کمه ,این کار رونکن!!!!!!! اطلاعات شرکتها چند وقت قبل از مجمع میاد رو سایت codal,میتونی روزانه ببینی تا کی میخوان افزایش سرمایه بدن و در ضمن تو سایتهای بورسی هم فعالین خبرشو میدن,افزایش سرمایه بدن که چی بشه؟ شما سود میکنی,بر فرض مثال سهام ۱۰۰ تومنه,۱۰۰ درصد هم افزایش سرمایه میده و تعداد سهامت دوبرابر میشه,و معمولا قیمت بازگشاییش نصف!!!!!! یعنی عملا پولت همون میشه که اول بوده,داستان زیاده,اطلاعات نداری این کارو نکن,داشتی هم با کل پولت نکن,وضعت بدتر میشه,دوستانه میگم,در ضمن چرا با سهم میخوای بری مجمع,بزار وقتی افزایش سرمایه داد ,شما برو بخر,منظورم سعی کن همین سهامی که الان تو بازار هست رو بخری,نه بری باهاش مجمع,ممکنه دیر باز بشه,با حداقل پولت شروع کن,این ریسکا به جایی نمیرسوندت و بیشتر عقب میفتی,آخرین بار میگم فقط زندگی بر باد رفته بقیرو تو همین تیپ ریسکها ببین و نکن.
آخه قراره یکیش 600 درصد یکیش 1200 درصد افزایش سرمایه بدن اونم از تجدید ارزیابی بدجوری وسوسه انگیزه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
سلام دوست عزیز،بورس که فقط ذوب وشپلی نیس که،یه درصدفک کن بازم افزایش سرمایه اینادرست ازآب درنیادمیری توضرر
اگه بیکاری وساعت کاری میتونی پای سیستم بشینی نوسانگیری کن،اگرهم خودت زیادسردرنمیاری باراهنمایی کانال های تلگرامی که بعضی هاشون واقعاخوب هستن این کاروبکن،واینکه بورس خیلی به سیاست واین چیزاوابسته هست شمافک کن بازم بگن که تحریماروبرطرف نمیکنیم اون موقع چی میشه؟؟نصف سرمایت میمونه واست،من ذوب روبه امیدافزایش سرمایه خریدم وبعد45روز20درصدتوضررم
موفق باشین(واسه موفقیت توبورس هم نبایدبه هیچ وجه هیجانی رفتارکنین)
به نظرت ذوب افزایش میده ؟ تا کی ؟
اگر صبر کنم تا آگهی مجمع خیلی گرون نمیشه ؟ اصلا گیر میاد اون موقع ؟

iran-box

Registered User
لایک‌ها
66
فقط شپلی بخرید توی عید روی 390 باز شد الان 485 هست

میگن اخر برج قراره افزایس سرمایه بده

شپلی تکه برید بخرید

بالا