برگزیده های پرشین تولز

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اضافه که اره ولی من بیشتر از 10-15 تومن فکر نکنم بخوام سرمایه گذاری کنم.
در مورد نوع سرمایه گذاری هم میخوام با مشورت یکی از شرکتهای کارگذاری یه سبد سهم انتخاب کنم. به نظرتون ارزش داره یا همون بانک بذارم بهتره؟
به نظر من بورس را زیر نظر داشته باشید اما فعلا توش سرمایه گذاری نکنید چون الان وضعیت جالب نیست .بعضی ها اعتقاد دارند دولت برای رای آوردن به زودی به بورس رونق میده هر وقت نشانه های رونق بورس آشکار شد اون وقت وارد بشید

اکثر کارگزاری ها صندوقهای سرمایه گذاری دارند و به افراد نا وارد این صندوقها را پیشنهاد می کنند کلا تو بازار نزولی مثل الان یا باید خبره باشی یا رانت داشته باشی با مشاوره کارگزاری راهی به جایی نمی برید الان این یدونه صندوق که یکی از اقوام حدود 6ماه پولشو توش خوابونده و کلی ضررم کرده
http://www.jahanfund.com/Reports/FundReturn

بقیه صندوق ها هم این چند ماه وضعیتشون به همین صورته کمی بهتر یا بدتر

dashmoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
به نظر من بورس را زیر نظر داشته باشید اما فعلا توش سرمایه گذاری نکنید چون الان وضعیت جالب نیست .بعضی ها اعتقاد دارند دولت برای رای آوردن به زودی به بورس رونق میده هر وقت نشانه های رونق بورس آشکار شد اون وقت وارد بشید

اکثر کارگزاری ها صندوقهای سرمایه گذاری دارند و به افراد نا وارد این صندوقها را پیشنهاد می کنند کلا تو بازار نزولی مثل الان یا باید خبره باشی یا رانت داشته باشی با مشاوره کارگزاری راهی به جایی نمی برید الان این یدونه صندوق که یکی از اقوام حدود 6ماه پولشو توش خوابونده و کلی ضررم کرده
http://www.jahanfund.com/Reports/FundReturn

بقیه صندوق ها هم این چند ماه وضعیتشون به همین صورته کمی بهتر یا بدتر
ممنون از راهنمایی هاتون. من زیاد سر رشته ندارم از بازار بورس. چجوری و از کجا میتونم اطلاعاتمو بالا ببرم؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
ممنون از راهنمایی هاتون. من زیاد سر رشته ندارم از بازار بورس. چجوری و از کجا میتونم اطلاعاتمو بالا ببرم؟
منم خودم اطلاعاتم در همین حد بود اما برای افزایش اطلاعات تا دلتون بخواهد سایت و کانال تلگرام هست نمونه اش این شبکه اجتماعی مخصوص بورس
http://www.sahamyab.com/stocktwits

hamidrezaberton

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
اضافه که اره ولی من بیشتر از 10-15 تومن فکر نکنم بخوام سرمایه گذاری کنم.
در مورد نوع سرمایه گذاری هم میخوام با مشورت یکی از شرکتهای کارگذاری یه سبد سهم انتخاب کنم. به نظرتون ارزش داره یا همون بانک بذارم بهتره؟
دوستمون شما رو راهنمایی کردن اما یک نکته رو فراموش نکنید
سرمایه گذاری با کار کردن فرق داره
بارها به این دست سوالات در تالارهای مختلف و بیرون از دنیای مجازی پاسخ دادم : تا زمانی که کار یا حرفه ای را به خوبی میشناسید و میدانید که میتوانید از ان راه کسب درامد یا سرمایه گذاری کنید تا جای ممکن وارد بورس نشوید
بورس نیاز به دانش و صبر فراوان دارد

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
دوستانی که میخوان تخصصی بحث بورس رو داشته باشن تو تاپیک امضام بیان درخدمتشون باشیم

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
دوستان به کانال میلیاردرهای بورس ایران بپیوندید
https://telegram.me/Iranboursebillionaires
معرفی سهام خاص این تیم تحلیل بی نظیر هست
درجواب ایشون یه داستان میگم:
یارو نقشه گنج مي فروخت ، بعد ها كتاب نقشه خوانِ گنج هم آورد فروخت، بعدها كه فلز ياب مُد شد رفت دو سه تا فلزياب و طلاياب هم آورد و اجاره ميداد، يعني طرف هم نقشه رو مي فروخت ، هم نقشه خوان رو هم فلز ياب رو!!!
يه عده "ساده " هم مي اومدن يه پولي مي دادن اول نقشه رو مي خريدن ، بعد يه پولي مي دادن يه جزوه فتوكپي شده رو مي خريدن تا نقشه رو ترجمه كنن، يه پولي هم مي دادن دستگاه طلاياب رو اجاره ميكردن كه بروند گنج پيدا كنن ، دفينه پيدا كنن، كوزه پر از طلا پيدا كنن ، و هيچ وقت هم از خودشون سوال نمي كردند كه كسي كه نقشه داره ، نقشه خوان داره ، فلزياب داره ، خب خودش ميره گنج رو دَر مي اره ، نمي آد كه نقشه رو بفروشه، نمي آد گنج يابش رو اجاره بده !!!!
حكايت ما و اين كانالهاي :
"صد درصد بازدهي يهويي"
"عضو شو ، دگرگون شو"
"ميلياردر ميشي به مولا ، با سيگينالهاي يدالله"

همين داستان فروختن نقشه گنج و گنج ياب هست، اگر كسي اين اكسيرها رو بلده كه نمي آد سيگنال فروشي كنه
مرتضی عباد

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
امروز نوسان گیر معروف قالطاق بازار سرمایه گذاری سمند تو نماد خودرو خریدار بوده .تجربه نشون داده این لاشی بزرگ همیشه از سهم نوسان گرفته .به هرحال باید یه سریا مفت بفروشن که یه سریا سود کنن.عکس زیر بد نیس دیدنش
تتت.jpg

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
حالا شما چرا خوشحالي؟! قبلا كه سهامدار سود ميكردن شما ناراحت بودي؟! :general602::general602:
من خودم سهامدارم،ولی بایدقبول کنیم که ریس سرمایه گذاری درایران بالاس

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
توی صفحات قبلی یک نفر توسط یکی از کاربران معرفی شد که سبد سهام پربازده ای

پیشنهاد میکنه، من هر چی گشتم اون صفحه رو پیدا نکردم، اگه ممکنه اون صفحه یا

اون شخص رو معرفی کنید.

با تشکر

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430

اون شخص رو معرفی کنید.

با تشکر
اون شخص رو نمیشناسم اما شدیدا بهت توصیه میکنم به پیشنهاد کسی سهام نخری
اون افرادی که دنبالشون هستی در زمان صعود شاخص زبونشون دراز هست هر دقیقه پیام میدن و ..... اما خدا نکنه شاخص 1000 واحد بریزه اون وقت . . . سالهاست این پروسه ادامه دارد

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
از زمانی که کار کنتور گیر کرده مثل اب خوردن سهام ها متوقف میشه اخبار مثبت نادیده گرفته میشه و تمایل سهامدارها به خرید و فروش رو کم کرده
پیشنهاد شتران با 33 درصد افزایش سرمایه از انباشه میتواند موقعیت مناسبی برای خرید ایجاد کند
برای افرادی که شبندر دارند سود 28 تومنی برای سال 95 حکم صف فروش داره

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736

اون شخص رو معرفی کنید.

با تشکر

درجواب ایشون یه داستان میگم:
یارو نقشه گنج مي فروخت ، بعد ها كتاب نقشه خوانِ گنج هم آورد فروخت، بعدها كه فلز ياب مُد شد رفت دو سه تا فلزياب و طلاياب هم آورد و اجاره ميداد، يعني طرف هم نقشه رو مي فروخت ، هم نقشه خوان رو هم فلز ياب رو!!!
يه عده "ساده " هم مي اومدن يه پولي مي دادن اول نقشه رو مي خريدن ، بعد يه پولي مي دادن يه جزوه فتوكپي شده رو مي خريدن تا نقشه رو ترجمه كنن، يه پولي هم مي دادن دستگاه طلاياب رو اجاره ميكردن كه بروند گنج پيدا كنن ، دفينه پيدا كنن، كوزه پر از طلا پيدا كنن ، و هيچ وقت هم از خودشون سوال نمي كردند كه كسي كه نقشه داره ، نقشه خوان داره ، فلزياب داره ، خب خودش ميره گنج رو دَر مي اره ، نمي آد كه نقشه رو بفروشه، نمي آد گنج يابش رو اجاره بده !!!!
حكايت ما و اين كانالهاي :
"صد درصد بازدهي يهويي"
"عضو شو ، دگرگون شو"
"ميلياردر ميشي به مولا ، با سيگينالهاي يدالله"

همين داستان فروختن نقشه گنج و گنج ياب هست، اگر كسي اين اكسيرها رو بلده كه نمي آد سيگنال فروشي كنه
مرتضی عباد

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
لعنت به این سازمان بورس
معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن بیش از 100 تا نماد بورسی رو متوقف کردن ، دیروز بعد از ساعت بازار معامله انجام شده ، موضوع کنتورسازی که شاهکار بود
امروز دیگه چرا بازار باز نمیشه !!!!!:general208:
معمولا این جور مواقع یا شاخص بترکون رو به بالا هست یا چنان زمین رو لمس میکنه که پدر صاحبش در میاد
--------
بالاخره ساعت ده و نیم کرکره رو دادن بالا

Last edited:

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
پترول رو نگاه کنید بدون اینکه اوردری ثبت بشه 21 میلیون معامله شد !!!!
هر حقوقی 100 هزار تا سهم میتونه بفروشه با حساب سرانگشتی باید 200 تا اوردر بزاره
هیچ اوردری گذاشته نشده o_O

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
من سال 2017 رو هم سالی بد و بی رمق برای بورس می بینم. نه داخل ایران شرایطی برای رشد شرکتهای تولیدی مهیا است نه خارج ایران
دولت بی تجربه ی کینه توز صنایع کشور را عملا به مرز ورشکستگی کشونده و مثل گداها دستش به سرمایه گذاری چشم آبیها است
آنها هم نخواهند آمد و یک پاپاسی کف دست این دولت نخواهند گذاست
دولت آمریکا هم در سال آینده فشارهای شدیدی به شرکتهای اروپایی خواهد اورد تا پاشون رو ایرن نزارند.
به شخصه بعد 4 سال معامله در بورس آینده ای برای بورس نمی بینم.
مگر رشدی در شرکتهای دانش بنیان و خدماتی وجود داشته باشه
وگرنه رشد فقط به زور حسابسازی مانند کنتور یا سفته بازی مانند گروه قندی

بالا