برگزیده های پرشین تولز

Kayvan54

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من اولين ورودم با بورس و سهام با خريد سهام صدرا در زمستان 82 با قيمت 2300 تومان بود كه از همان لحظه تا كنون شاهد ضرر! سهم خود بوده و براي 70 پشتم پشيمان گشتم!
اين به جهنم!
مشكل من خود صدرا با اين تشكيلات به ظاهر عريض و طويلش است!
بعد از مجمع امسال دوستان به من خبر دادند كه سودي براي سهمها در نظر گرفته شده و صدرا 2 برابر افزايش سهم داده است كه البته بعدا ! متوجه شايعه بودن قسمت دوم شدم! , و البته همين قسمت شايعه باعث شده بودم كه من پيگير دريافت افزايش سهم خود بشوم و به اين مشكلي كه عرض ميكنم بر بخورم!

در جستجوي رسيدن به اين سازمان ابتدا به تلفنهايي كه ۱۱۸ به من اعلام كرده بود , تماس گرفتم : ۹ - ۸۵۷۵۱۳۰
تلفني كه از سايتهاي اينترنتي جستجو كردم عبارت است از : ۸۰۷۹۰۹۰

از هيچكدام از اين شماره ها در طول روز پاسخي شنيده نميشود , نه ۱۱۸ و نه تلفن اينترنتي !!!!!!

آدرسي كه از سايت جستجو كردم عبارت است از :
شهرك قدس ‍، بلوار ايوانك ‍، خ زرافشان ‍، خ درخشان ‍، پ ‍۶۸

به اين آدرس مراجعه كردم و در نهايت تعجب , پلاك ۶۸ را يك مجتمع كاملا مسكوني يافتم!!!! :blink:

ايميلي به آدرس ايميلي كه باز در اينترنتوجود داشت زدم ([email protected]) اين آدرس نيز وجود خارجي نداشت و پيام برگشت خورد!!!! :wacko:

فكر مي كنيد من چه حالي شدم از اطلاعات به روز اين سازمان!
:(

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
http://www.irbourse.com/FForms/Industry.aspx
منم همینا رو پیدا کردم!
جدی میگی مسکونی بود؟؟؟؟؟
عجیبه!

آدرس دفتر مرکزی
شهرک قدس بلوار ايوانک خيابان زرافشان شمالي خيابان درخشان پلاک 68 ص پ 495/14665
تلفن: نمابر: 8073118
آدرس وب سايت: www.sadragroup.com
مدير عامل: جليل خبره

Kayvan54

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره !...واسه خودم هم عجيب بود

حالا تو يه سايت ديگه به من چندتا شماره ديگه دادند , فردا بايد اونها رو هم امتحان كنم ببينم نتيجه اي ميگيرم !!! :ph34r:

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام. اينجا چرا تعطيله؟
حالا من يك سوال دارم. كسي از افزايش سرمايه تراكتورسازي خبر داره؟ كسي ميدونه كه مهلت استفاده از حق تقدمش تموم شده يا نه؟ هر چي امور سهامش رو مي گيرم يا اشغاله يا جواب نميده!!!!

kevin_tli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
سلام
نه . نمیدونستم . یعنی از طریق شبکه دستور خرید و فروشو میفرستند به کارگزاری تو تهران ؟
بازار مشهد داغه؟ مابقی شهرا م دارند ؟

منظور من از نرم افزار چیزهایی مثل " ره آورد " و اینهاست . مثلا شرکت دنا سهم از این به قول خودشون نرم افزارا دارند .
من دیدمش . از طریق اینترانت روزی دو تا فایل میگیری و Feed میکنی به همون برنامه نکبتی که گفتم . بعد اطلاعات شرکتها و قیمتها و همه چی توش هست دیگه .

به خیال خودشون یکجور پردازشگر هم توش گذاشتند که با روشهای مختلف بازار رو تحلیل میکنه .
اگه خواستی ازش اسکرین شات بذارم . :D :D :D
واقعا حیفم اومد به این صفحات مسخره بگم اسکرین شات !

(راستی بلک جک . به من یاد میدی چطور عکس بگذارم تو پست ؟ :shock:
چیه خوب بلد نیستم . باید حتما یه جایی رو داشته باشی که توش آپلود کنی ؟ آخه من ندارم :( )

:shock: :D

شما چه نرم افزاري را توصيه مي كنيد؟
به نظر من در تحليل تكنيكال همه چيز نرم افزار است و البته به روز رساني اطلاعات به صورت لحظه اي...

735

Guest
لایک‌ها
0
در مورد سهام آبسال اگر كسي اطلاعاتي داره ما رو بي بهره نگذارد.

meli

Registered User
لایک‌ها
23
سهام منچستر چنده؟
میخوام روی گلیزرو کم کنم.
مخصوصا الان که اومده پایین.

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام خدمت همه مایه دارا ;-)
من هیچی از بورس و سهام و از این جور چیزا بلد نیستم،هیچی، حتی فرق بورس و سهام رو هم نمی دونم، کلی هم سرچ کردم اما هیچ کجا رو برای اینکه به من بگه اصلا بورس چیه؟ سهام چیه؟ طرز کار؟ چه طوری می شه خرید و فرووش کرد و .... رو نداشت
همشون تحلیل و اخبار بود
حالا یه جوونمرد پیدا می شه به منی که هیچی از این جور چیزا بلد نیستم کمک کنه و بگه که چی به چیه؟

با تشکر

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
اين تاپيك هم كه ماهي يا هر دو ماه يه بار نبش قبر ميشه! البته نيت اين افراد خير مي باشد :D

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
خب فک کنم بعد از 4 سال دارم پست می زنم در این تاپیک!

من تازه میخوام وارد بورس و سهام خریدن و اینا بشم. کاملا هم آماتور و گاماس گاماس.

فقط این که میخوام بدونم روی چه سودی آدم می تونه حساب کنه؟ یعنی اینکه مثلا اگه با 500 تومان واردش بشی، همه چیز هم خب باشه و ضرر دهی هم نداشته باشه، سه ماه بعد پولت چقدره؟ یقینا حدودش رو می خوام. اینو هم می دونم که ممکنه کم یا بیشتر بشه، کلا می خوام یه حدودی دستم باشه.

بعد اینکه الان چی برای خرید خوبه؟ من شنیدم که "رنا" خیلی خوبه. درسته؟

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
خب فک کنم بعد از 4 سال دارم پست می زنم در این تاپیک!

من تازه میخوام وارد بورس و سهام خریدن و اینا بشم. کاملا هم آماتور و گاماس گاماس.

فقط این که میخوام بدونم روی چه سودی آدم می تونه حساب کنه؟ یعنی اینکه مثلا اگه با 500 تومان واردش بشی، همه چیز هم خب باشه و ضرر دهی هم نداشته باشه، سه ماه بعد پولت چقدره؟ یقینا حدودش رو می خوام. اینو هم می دونم که ممکنه کم یا بیشتر بشه، کلا می خوام یه حدودی دستم باشه.

بعد اینکه الان چی برای خرید خوبه؟ من شنیدم که "رنا" خیلی خوبه. درسته؟

سلام
من سه ساله که با بورس آشنا هستم . پیشنهاد میکنم اصلا دوروبر بورس نیایی . اگر هم میای واسه سرگرمی و یاد گیری باشه ؛ یعنی قید پولتو همون اول بزنی .

رنا هم بنظرم سهم خوبی نیست . رنا یک سرمایه گذاری هست که شرکتهای زیر مجموعه اش اکثرا خودرویی هستند . توی بورس ایران اصلا نباید سمت سهام خودرویی رفت چه برسه به سرمایه گذاریی خودرویی .

موفق باشی

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
سلام
من سه ساله که با بورس آشنا هستم . پیشنهاد میکنم اصلا دوروبر بورس نیایی . اگر هم میای واسه سرگرمی و یاد گیری باشه ؛ یعنی قید پولتو همون اول بزنی .

رنا هم بنظرم سهم خوبی نیست . رنا یک سرمایه گذاری هست که شرکتهای زیر مجموعه اش اکثرا خودرویی هستند . توی بورس ایران اصلا نباید سمت سهام خودرویی رفت چه برسه به سرمایه گذاریی خودرویی .

موفق باشی
سلام. ممنون از پاسخ تون.

یعنی هر کسی که اومده توی این حرفه ضرر کرده؟ بعید می دونم این طور باشه.

به هر حال ممنونم.

اگه دوستان دیگر هم اطلاعاتی دارند ممنون میشم بگن.

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
سلام
والا چیزی که من شنیدم در مورد بورس ایرانه اینه که زیاد نباید روش حساب کرد چون اتفاقات پشت پرده توش زیاد میفته و خیلی چیزها رو شفاف نمیگن همچنین دولتی ها باعث لطمه به ارزش بورس میشن
مثلا یه سخنرانی که احمد... درباره اسراییل کنه و مطابق اون واکنش اسراییل رو در پی داشته باشه باعث میشه که ارزش بورس کم و زیاد بشه
همچنین گفته میشه خیلی از اطلاعاتی که مجامع در مورد شرکتها منتشر میکنن از قبل به دست کله گنده ها رسیده بعد به دست ماها میرسه که انوقت کاربردی نداره

mska

Registered User
لایک‌ها
22
سلام

در اینجا به بررسی موضوع سرمایه گذاری در بورس خواهیم پرداخت و از تجربیات یکدیگر استفاده خواهیم کرد

موفق باشید

Last edited:

mska

Registered User
لایک‌ها
22
برای شروع به چه مقدار سرمایه نیاز داره؟

درآمد به چه میزان هست؟

ریسک کار چقدره؟

mahanq&a

Registered User
لایک‌ها
2
برای شروع هیچ مبلغ خاصی به عنوان کف وجود نداره ولی دیگه زیر 1000000 ضایع هست.
خوب حالا که گفتی درآمد چقدر هست معلومه که با بازار سرمایه آشنایی چندانی نداری. ببین شما وقتی تعدادی از سهام یک شرکت رو میخری مثلاً 100 تا، این به این معنی هست که شما به اندازه مبلغ 100 سهم از شرکت رو خریدی و به اون اندازه در سود و زیان شرکت سهیم هستی. حالا اگه شرکتی که سهمش رو خریدی خوب کار کنه و پیشرفت کنه در نتیجه ارزش هر سهم میره بالا و شما موقع فروش اون سهام رو به ارزش بالاتری نسبت به موقعی که خریدی میفروشی. اما اگه شرکت به هر دلیلی دچار رکود بشه در نتیجه به همون نسبت سهام شما هم ارزون تر میشه.
ریسک کار هم بستگی به شرکتی که انتخاب میکنی و اطلاعات سرمایه گذاریت داره

mska

Registered User
لایک‌ها
22
ممنون با سرمایه حداقلی که شما گفتی در شرایط و انتخاب خوب میزان سود حداکثر چقدر می تونه باشه؟

چطور می توان در این زمینه حرفه ای شد؟

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
سلام عزیز
چه جور اطلاعاتی میخای؟
اگه منظورت دانش پایه در مورد بورس هست میتونم این فرومهارو بهت معرفی کنم اما چیز دیگه مد نظرت هست بفرما در حد اطلاعاتم در خدمتم
http://www.talarebourse.com
http://www.bourex.com/
http://www.talarebourse.com
و کلی فروم دیگه

mahanq&a

Registered User
لایک‌ها
2
بعضی از سهم ها تو سه ماه 50% سود دادن. بعضی ها هم تو همین مدت 50% زیان. یعنی به سود تو زمان کم هم میتونی برسی ولی نکته مهم همون ریسک پذیری و داشتن اطلاعاته. برای شروع میتونی با مشورت با کارگزاریت یه سبد سهام بخری تا ریسک نوسان قیمت پایین بیاد. حرفه ای شدن با بودن مستمر تو بازار و افزایش سواد سرمایه گذاری مالی بدست میاد

بالا