برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در پروژه ای رو به اتمام درامد ریسک پایین

nimaspp

Registered User
تاریخ عضویت
6 فوریه 2013
نوشته‌ها
713
لایک‌ها
737
یک فرصت خاص که از سرمایه ی خود پول مداوم بسازید. لطفا تا انتها بخوانید.


وضعیت پروژه:
یک پروژه ی آنلاین در موضوع تلگرام و موبایل که اصلا یک ایده ی خالی نیست به این معنی که هفتاد درصد این پروژه انجام شده و تا اینجای کار توسط بنده و شخص دیگری تامین مالی شده. در حال حاضر برای تبلیغات و بازاریابی آن و همچنین تکمیل تکنولوژی های مورد استفاده نیاز به سرمایه گذاری مالی یا سرمایه گذاری نیروی انسانی داریم.
دیدگاه پشت این پروژه یعنی دیدگاه ما اتفاقا این نیست که برای هرکاری پول نقد نیاز داریم یا همش لنگ پول هستیم! اتفاقا برعکس اگر بجای پول موارد مورد نیاز برای پیشبرد پروژه تامین بشه خیلی بهتر از پول هستش.
مثلا شخصی یک دفتر در اختیار تیم قرار میده، یا یک شخصی خودش برنامه نویسه یا میتونه چند برنامه نویس رو مدیریت کنه، یا شخصی شرکت بازاریابی داره و میخواد مشارکت کنه و...

امیدوارم درک کنید که جزئیات پروژه در اینجا باز نمیشه. پروژه محرمانه نیست و ما هم خیلی حساسیت فاش شدنش رو نداریم و در جلسات حضوری با کمال میل در خدمت دوستان مایل هستیم.


موارد مورد نیاز: (در حال حاضر)
- نیاز به سرمایه گذاری در راستای تبلیغات آنلاین و بازاریابی دیجیتال.
سرمایه آورده بصورت فازبندی و براساس بودجه هزینه خواهد شد.

- نیاز به سرمایه گذاری نیروی انسانی در ردیف های مورد نیاز زیر:
برنامه نویس php، برنامه نویس js ، مدیریت و ناظر آنلاین سرویس ها

- سرمایه برای رهن یا تامین یک دفتر در تهران (ترجیحا غرب تهران)


ریسک سرمایه گذاری:
ریسک سرمایه گذاری در این پروژه به نسبت فعالیت های جدید آنلاین کمتر است چرا که درامد حاصل از پروژه ی اتمام شده بصورت مشخص و روزانه قابل رویت است. در جلسه ی تکمیلی متوجه خواهید شد که منبع درامد و اطمینان از آن توسط خود شما انجام میشود.

بخاطر طبیعت این سیستم هنوز با وجود ناقص بودن پروژه و حتی عدم مدیریت سیستم، درامد های جنبی و حتی ناخواسته وجود داشته است که باعث شده نسبت به کارمان مطمئن تر شویم!میزان و شکل درامد و سهم:
با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد فاز نخست (بخش فنی) پروزه انجام شده است، سرمایه ی آورده شده معطوف به فازهای بعدی (دوم و سوم) خواهد بود. بر اساس میزان سرمایه ی آورده شده سهم هر سرمایه گذار از کل درامد محاسبه خواهد شد.

درامد بصورت هفتگی میباشد.

در صورتی که فاز دوم پروژه به شکل منطقی در حد متوسط رشد خود باشد میزان درامد هفتگی میانگین ۱.۵ میلیون تومان در هفته خواهد بود.
در این حالت برای فاز سوم و توسعه ی سرویس اقدام میکنیم که قطعا درامد را بیشتر خواهد کرد.


میزان سرمایه نقدی مورد نیاز:
سرمایه نقدی در فاز نخست ۲۰ میلیون تومان بابت تکمیل سیستم های فنی و بازاریابی دیجیتال اولیه.
سرمایه تعهد بصورت فازبندی شده برای تامین نیروی انسانی (برنامه نویس، گرافیست و مدیر آنلاین) ۶ماه نخست ۱۵ میلیون تومان.

سرمایه نقدی یا غیرنقدی فاز دوم بابت تهیه دفتر در تهران ۶۰ میلیون تومان است.
سرمایه نقدی در فاز دوم برای بازایابی و تبلیغات آنلاین و آفلاین ۲۰ میلیون تومان.
سرمایه نقدی در فاز سوم برای تکمیل تجهیزات ۲۰ میلیون تومان.


توجه کنید که منظورم فاز دوم و سوم یعنی زمانی که فاز نخست به موفقیت رسیده و به درامد مورد انتظار رسیده و برای فاز دوم اقدام خواهیم کرد. درواقع اصلا مبالغ بالا را جمع نکنید چرا که فقط اولین قدم مورد نیاز ماست نه کل هزینه ها.
سرمایه تعهد یعنی تعهد مالی غیرنقدی مانند چک، جهت بودجه بندی و برنامه ریزی در ماه های آینده و با توجه به پیشرفت پروژه مصرف خواهد شد.

با توجه به درامد محاسبه شده بین ۲۰۰ تا ۲۳۰ درصد سود با برداشت ماهانه از پروژه میباشد. بیش از ده برابر بیشترین سود بانکی.

همچنین سرمایه گذار آماده ی سرمایه گذاری در فاز های بعدی پروژه خواهد بود که به تناسب و به طبع سودهای بیشتری به ازای سرمایه اش دریافت خواهد کرد.


نوع مشارکت شما:
شما میتوانید مقداری از سرمایه نقدی یا موارد مورد نیاز را تامین کنید و با توجه به تناسب کل سرمایه های اولیه، سهم مشخص از کل درامد خواهید داشت. این درامد مداوم بوده و همچنین سهم شما از کل پروژه نیز به مالکیت شما خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

۰۹۳۰۱۰۰۴۰۲۵ بهـکـار
دفتر سـپـیـلا ۰۲۱۶۶۹۶۴۲۹۶
تلگرام @sepila
 

nimaspp

Registered User
تاریخ عضویت
6 فوریه 2013
نوشته‌ها
713
لایک‌ها
737
چرا از شرکتهای های ریسک و حامی استارت آپ استفاده نمیکنیم؟
به این شرکت ها مراجعه کردیم ولی شرایط این شرکت ها بدلیل اینکه پیشفرضشان ریسک بالا در سرمایه گذاریست مقدار بسیار زیادی از سهم مالکیت یا درامد تضمین شده ی بالا میخواهند. پروژه ی ما ریسک پایین دارد و درامدش مشخص و مطمئن میباشد در نتیجه منطقی نیست اکثریت بخش پروژه به شخص ثالث تعلق بگیرد.

چرا از موسسه های مالی تامین بودجه نمیکنیم؟
به موسسه های مالی هم مراجعه کردیم، موسسه ها و بخش توسعه ی بانک های خصوصی نیاز به مدارک ثبت شده و اعتبارات درامدی از پروژه دارند تا بتوانند سرمایه گذاری کنند به این معنی که پروژه باید به درامد و موفقیت رسیده باشد تا موسسه ها روی آن سرمایه گذاری کنند. درواقع برای توسعه های آتی موسسه های مالی سرمایه گذاری خواهند کرد و از آنها استفاده خواهیم کرد.

چرا برای وام بانکی اقدام نمیکنیم؟
بانک ها برای ایجاد شغل های تعریف شده وام هایی (محدود) در نظر دارند با توجه به نقصان بسیار زیادی در قوانین تجارت الکترونیک حتی قانون کار هم نداریم که فعالیت های آنلاین را تعریف کرده باشد درواقع بانک ها نمیدانند باید تحت چه عنوانی وام بدهند! و مسئله ی دیگر مستندات و جوازهای مورد نیاز برای وام های صد میلیون به بالا نیاز است باز هم مشکل خلا قانونی وجود دارد چرا که بانک از ما مجوز میخواهد ولی برای چنین شغلی چون دولت هنوز هیچ تعریفی برایش ندارد مشخص نیست باید به کدام صنف برای جواز مراجعه کنیم!
راهکار استفاده از وام بانکی بعد از موفقیت نسبی پروژه در قالب شرکت خدمات دیجیتال ممکن است. در حال حاضر بجای هزینه های ثبت شرکت و درگیری های بروکراسی هزینه روی پیشبرد پروژه بسیار موثرتر میباشد. در نتیجه وام بانکی در فاز سوم و بصورت شخص حقوقی انجام خواهد شد.
 

nimaspp

Registered User
تاریخ عضویت
6 فوریه 2013
نوشته‌ها
713
لایک‌ها
737
اگر سوال دیگری دارید لطفا و حتما بپرسید.
 
بالا