برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی زمین و مسکن

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
سلام
ایا اگه صد میلیون پول نقد داشته باشیم
(یک زوج جوان)
بهتر اینه بزاریم بانک و سود بگیریم
یا باهاش یک خونه نقلی بخریم که بعدا هم بشینیم؟
مشهد

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
سلام
(یک زوج جوان)
مشهد

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام
(یک زوج جوان)
مشهد
سود بانکی ۱۵ شده؛الان قیمت مسکن برای خرید بعنوان مصرف خیلی خوب هست؛
و اینکه با تجربه خودم میگم؛اول زندگی خونه خودت رو داشته باشی خیلی راحتی و خیلی جلو میافتی؛
اما با ۱۰۰ چه خونه ای شهر شما بشه خرید نمیدونم

Sent from my E5823 using Tapatalk

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام
(یک زوج جوان)
مشهد

در حال حاضر اجاره نشین هستین ؟ اگر خونه از خودتون ندارید حتما یه خونه تهیه کنید اینجوری در زندگی خیلی جلو میفتید ! با این وضع اجاره بهاء پیشرفتتون در زندگی واقعا در حد 1 درصد هم نمی مونه ( به صورت سالیانه )
اگر سرمایتون هم در حد خونه نیست یک زمین در جایی که هنوز رشد نکرده بخرید یکی دو سال صبر کنید سود خوبی می تونید به دست بیارید. اینجوری می تونید در آینده خونه بهتری خریداری کنید

Last edited:

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
خونه از خودمون نداریم و چندماه دیگه باید بریم سر زندگی

daveeeeeee

Registered User
لایک‌ها
65
سلام دوست عزيز
والا من قيمت آپارتمان و خونه توي مشهد رو نميدونم اما يه چيزو بهتون ميگم
اگر با اين ١٠٠ ميليون ميتونيد يه خونه اي كه ميشه توش راحت زندگي كرد(چه از نظر خود خونه و چه از نظر محله و دسترسي و امكانات اطراف خونه) بگيريد به هيچ عنوان معطل نكنيد و بگيريد سريع تر
خونه داشته باشيد اول زندگي ميتونيد راحت پس انداز كنيد و آينده نگري خوبي داشته باشيد
موفق باشيد

badform

Registered User
لایک‌ها
97
مشکلی نداره ساختمون 10 طبقه را هم میشه کرومیت زد. بدون دیوار برشی هم تا 6 طبقه جواب میگیریم. من خودم محاسب **** مهندسی هستم و مهر طراحی دارم و این چیزهایی که میگم کاملا علمی هست.
خیلی جالبه نمی دونستم هم رشته هستیم من مهر نظارت و اجرا دارم

حتما با ۱۰۰ میلیون یک آپارتمان کوچک حتی شده چند سال ساخت بخرید . داشتن یه سقف که مال خودتون باشه اول زندگی خیالتون را راحت می کنه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اگر به گفته بچه های همین تاپیک که خونه قراره مفت بشه و همه چیز ثابت بوده و قراره فناوری روز و وامهای کم بهره و شرکتهای خارجی بیاد(همونطور که یک روزی قراره خط تولید تسلا3 هم توی ایران راه بندازیم;)از بس که ما کشور به روزی هستیم)،اعتقاد دارین دیگه خرید خونه برای چی،سود پولت را بگیر و نهایتا بخشیش را بده اجاره،اگر هم اعتقاد به رشد و صعود قیمتی داری که بخر خصوصا با وام مسکن که جای بهتر و با کیفیت تر پیدا کنید

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
سعی میکنم با توجه به ارتباطم با بازار مسکن در شرق تهران,موردهایی که در جریانش هستم را بازگو کنم ,اینا مواردیست که معامله میشه یا طرف خریدار و فروشندست و اینگونه بازار بیشتر دست دوستان میاد,از تغییر نگرش بازار نسبت به املاک کلنگی پربازده نسبت به کم بازده گفتم در چند پست قبلی,بر فرض مثال قواره های جنوبی با متراژ بالا همواره سود ده بودن و در دوران افزایش لحظه ای قیمتها,روزانه افزایش پیدا میکردند,در کنارش املاک جنوبی کوچک با بازدهی کمتر و املاک شمالی کوچک با بازده کمتر از اون,رشد قیمتی یکسانی رو داشتند!!!!!!!!و لحظه ای بالا میرفتند,بعد از تثبیت قیمتها,متاسفانه حباب قیمتی در املاک کلنگی باقی موند, , و اغلب املاک بزرگ حدود ۱۰ درصد کاهش داشتند ورشدشونم متوقف شد,اما در کنارش در مورد املاک کلنگی کوچک اینجوری نبود و بین۲۰-۳۰ درصد کاهش داشتیم!!!!!!!!! دو موردشو تو این چند روز خودم دیدم,دو تا ملک کلنگی شمالی که قبلا هشتو نیم میل متری میخریدن به هفت و یکیشون دیشب به شیشو نیم کاهش داد قیمتشو!!!!!!!!!! آپارتمان هنوزم مردم میخرن تو همین منطقه,یکی از دوستانم آپارتمان فروخت متری هفت میلیون!!!!!!!!!! دقت کنید از زمین کلنگی بیشتر فروخت!!!!!!!!! اما چطوری؟ قبلا هر آپارتمانیرو برای سرمایه گزاری میخریدن و دلالها رو خاک پیش خرید میکردن,اما الان آپارتمانی رو که از اون کلنگیهای کوچیک در میاد ,پنجو نیم هم نمیخرن!!!!!!! چون نه قواره مناسب داره نه پارکینگ مناسب,اما اونی که هفت فروخت,شخصی ساز با تمام امکانات و بهترین مصالح بود,مشابهش نزدیکش هست,دو ساله پنج و نیم هم نمیخرند!!!!!! منظور بازار تغییر کرده,میخرن با همین قیمتهای حبابی الان جای مناسب وساخت مناسب و آینده دار و پر بازده,دوستان به اوندوتا مورد کلنگی بیشتر توجه کنند,یه زمانی تا حدود۹ میل قیمت میخوردندو به راحتی هشتو نیم فروش میرفتند!!!!!!!! الات شیشو نیم .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
یکی از زمین هایی که 8 ماهه پیش در شهرستان 74 میلیون خریداری کرده بودم دیروز 108 قولنامه کردم ! صبح هم باید بریم برای کارهای سند و ...
بنگاه های معاملاتی از کفتارها پرشده ! یارو تا 1 ماه پیش میگفت 98 ! جالبیش امروز از یه بنگاه دیگه زنگ زدن میگن 95 مشتری داره زمینت ! :D
یک زمین دو نبش زیرنظر دارم در شهرستان از زمین هایی که شهرداری برای کارمندانش ردیف کرده ! پارسال 32 گرفته الان میگه 72 ولی تا 70 یا 69 هم راه میده ! اینو بگیرم 24 الی 28 ماه بزارم بمونه 180 راحت فروش میره ولی حیفه 2 نبش رو باید گذاشت بمونه چند سال دیگه دور و برش خونه و ... شد بیش از طلا میرزه ! 4 سال پیش یه زمین 2 نبش لب بلوار 150 با التماس میدادن نگرفتم الان یارو مشتری 850 میلیونی داره نمیده میگه 900 ! همیشه حسرتشو می خورم واقعا فرصت هر وقت در خونه آدمو میزنه باید به زور هم که شده بیاریش تو خونه !
بازار زمین خوبه ولی مسکن هنوز ...
برای ساخت و ساز هم حق با دوستانه بنده که پشیمون شدم ! پرسود ترین کار خرید زمین با ارزشه

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
مگه میشه کسی نسازه ! از پیدایش بشریت ساختن تا قیامت هم اینکار ادامه داره !
با این قیمت های مسکن هم مردم بیشتر سعی می کنند خودشون بسازن

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
فعلا پاشو یه شربت خنک بخور جیگرت حال بیاد ! معلومه دلت خیلی پره . بی خیال فکرش رو نکن. به نظر منم شما جایی بساز که دور و برت همه ساختن این که دیگه ناراحتی نداره
چقدر کامنت ها برات مهمه ! خوب هر کسی نظرش رو بیان میکنه ! قرار نیست همه مثل هم فکر کنند ! حالا آقای ریش نقره ای یا ... به هر حال هر کسی نظری داره و باید به نظرات بقیه احترام گذاشت
الان فلانی بگه سازنده 60 درصد می خوره آیه نازل شده که واقعا چنین چیزی هست ؟! بیخیال
هر کس علاقه داره وارد عرصه تولید میشه ! به زور که نمیشه

Last edited:

badform

Registered User
لایک‌ها
97
دلم پره برای اینکه زندگیم از این کار می گذره و پول حروم و مفتم در نیوردم و نخوردم . نظرات کارشناسی نشده خیلی از دوستان متاسفانه باعث میشه چند لحظه آمپر بچسبونم .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دلم پره برای اینکه زندگیم از این کار می گذره و پول حروم و مفتم در نیوردم و نخوردم . نظرات کارشناسی نشده خیلی از دوستان متاسفانه باعث میشه چند لحظه آمپر بچسبونم .

متوجهم
درک می کنم عزیزم ! صبر تلخ ولی محصولش شیرینه یکم صبور باش به امید یزدان حل میشه

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
سلام دوستان اقا من واقعا متوجه نشدم جریان این اوراق رهنی چی ؟!

badform

Registered User
لایک‌ها
97
جالبه کامنت من در جواب به جناب @OVH پاک شده ولی جواب ایشون هست . ممنون مدیر . اون وضعیت بازارچه که کلاه برداری میشه چپ و راست کسی جواب نمیده اینم از اینجا که راحت و بدون دلیل مطلب پاک می کنید . مهم نیست اصلا . اینم آخرین پست من تو این تاپیک که احتمالا به زودی پاک میشه

Last edited:

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
جالبه کامنت من در جواب به جناب @OVH پاک شده ولی جواب ایشون هست . ممنون مدیر . اون وضعیت بازارچه که کلاه برداری میشه چپ و راست کسی جواب نمیده اینم از اینجا که راحت و بدون دلیل مطلب پاک می کنید . مهم نیست اصلا . اینم آخرین پست من تو این تاپیک که احتمالا به زودی پاک میشه
منم در اعتراض به این حرکات مدیران از فعالیت در این فروم خودداری میکنم. یک مشت بچه شدن مدیر پی تی...

@ehsan
@Forum Manager

جا داره احسان رسیدگی کنه به پست های پاک شده این تاپیک. به چه علت پستهای ما پاک شده؟

اگر رسیدگی نشد که ما دیگه اینجا کاری نخواهیم داشت. ارزش نداره

بالا