برگزیده های پرشین تولز

مهمترین مشکل شما در مورد طرح هایتان چیست؟

• نبود سرمایه گذار

Votes: 5 45.5%
  • نبود وام

Votes: 2 18.2%
  • نبودن اراده در خودتان

• نداشتن حوصله

Votes: 0 0.0%
  • سایر

• Total voters
    11

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
با سلام
بر روی چند طرح (طرح های فیزیکی یا مجازی) بصورت ذیل سرمایه گذاری انجام خواهد گرفت، سرمایه گذاری در رابطه با هر موضوعی می تواند باشد، فقط طرح کاملا قانونی، شفاف و روشن باشد و تدوین شده باشد. لطفا از پراکنده گویی پرهیز کنید.
افراد زیر سن قانونی نیز می توانند با رعایت موارد فوق طرح های خودشان رو ارائه کنند.

در صورت توافق هر طرح بصورت مستقل و کاملا قانونی و با توجه به تمام جزییات، نحوه انجام کار و همچنین حقوق صاحبان سهام و افراد صاحب مسئولیت پیش خواهد رفت. (البته اولیت اجرای طرح با خود فرد ارائه کننده طرح می باشد). توضیح اینکه بقیه جزییات پس از توافقات قابل صلح می باشد.

نوع A: طرح های با میزان سرمایه گذاری ثابت تا مبلغ یک میلیون تومان =ظرفیت= حداکثر 5 طرح
نوع B: طرح های با میزان سرمایه گذاری ثابت تا مبلغ یک الی سه میلیون تومان =ظرفیت= حداکثر 3 طرح
نوع C: طرح های با میزان سرمایه گذاری ثابت تا مبلغ سه الی پنج میلیون تومان =ظرفیت= حداکثر 2 طرح
نوع D: طرح های با میزان سرمایه گذاری ثابت تا مبلغ پنج الی 10 میلیون تومان =ظرفیت= حداکثر 2 طرح
نوع F: طرح های با میزان سرمایه گذاری ثابت تا مبلغ 10 الی 20 میلیون تومان =ظرفیت= حداکثر 1 طرح
نوع G: طرح های با میزان سرمایه گذاری ثابت تا مبلغ 20 الی 50 میلیون تومان =ظرفیت= حداکثر 1 طرح
نوع H: طرح های با میزان سرمایه گذاری ثابت تا مبلغ 50 الی 100 میلیون تومان =ظرفیت= حداکثر 1 طرح
نوع I: طرح های با میزان سرمایه گذاری ثابت تا مبلغ بالای 100 میلیون تومان =ظرفیت= حداکثر 1 طرح

به خاطر محدودیت در ظرفیت، در هر مورد از انواع دسته بندی های اشاره شده در فوق، طرح هایی با بهترین شرایط انتخاب خواهند شد (رقابت). پس از پر شدن ظرفیت هر مورد، از پذیرش طرح جدید معذوریم...
جهت تاکید مجدد، لطفا اگر طرحتون قانونی نیست، یا دارای شبهه هست، صرف نظر کنید از ارسالش.

###این تاپیک پس از ۱۰ روز از تاریخ شروع آن ختم خواهد شد و پس از آن تا اطلاع ثانوی سرمایه گذاری دیگری انجام نخواهد شد.###
با تشکر و آرزوی خیر و برکت برای شما

Last edited:

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
سلام و درود
ما وبسایتی داریم که در رابطه با مشاوره برای کسانی که قصد ایجاد شغل دارند مشاوره می دهیم . ( البته من فقط می توانم از اساتید و کسانی که دارای رزومه مرتبط در زمینه سوال دارند پرس و جو کنم و پاسخ را ارائه بدهم . ) و بسایت تازه راه اندازی شده و فکر و ایده هایی دارم که فعلا برای انها تصمیم مشخصی ندارم .

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
سلام و درود
ما وبسایتی داریم که در رابطه با مشاوره برای کسانی که قصد ایجاد شغل دارند مشاوره می دهیم . ( البته من فقط می توانم از اساتید و کسانی که دارای رزومه مرتبط در زمینه سوال دارند پرس و جو کنم و پاسخ را ارائه بدهم . ) و بسایت تازه راه اندازی شده و فکر و ایده هایی دارم که فعلا برای انها تصمیم مشخصی ندارم .
من چه کمکی می تونم براتون انجام بدم؟

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
فعلا نیاز به اسپانسر دارم ومقداری هم نیاز به کسی دارم بتونه به سوالات مشاوره بدهد .
اگر طرحی دارید که شامل انواع اشاره شده در تاپیک هست بفرمایید، همچنین برای پاسخ به سوالاتتون در مورد مشاوره کسب و کار، سوالاتتون رو می تونید بپرسید

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
طرحی که دارم کمی زمانبر است تا روی وبسایت اجرا شود . ( شاید )
خب ما قصد داریم تا کسانی را که در صدد اشتغال و اشتغالزایی هستند و کسانی که توانایی مشاوره و همچنین آموزش را دارند ( مثلا کسانی که در زمینه فروش دستگاههایی مثل ماشین آلات بسته بندی یا لوازم پرورش پرتدگان و ماکیان و سایر ماشین آلات ... ) به یکدیگر ارتباط دهیم تا هر دو طرف بتوانند نیازهای یکدیگر را برطرف کنند .و هزینه ای بابت مشاوره بگیریم
من 26 سال دارم
اینی که شما توضیح دادین، شد موضوع طرح، برای گرفتن سرمایه گذار باید طرح توجیهی ارائه بدین، شما که می خواین مشاوره بدین باید بهتر از بقیه به این موارد توجه داشته باشین.
در مورد مشاوره ای که خودتون قصد انجامش رو دارین بیزینس مدل، بیزینس پلن و طرح توجیهی تهیه کنید

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
###این تاپیک پس از ۱۰ روز از تاریخ شروع آن ختم خواهد شد و پس از آن تا اطلاع ثانوی سرمایه گذاری دیگری انجام نخواهد شد.###

accbazar

Registered User
لایک‌ها
37
طرح من شامل نوع H یا G یه ایده در زمینه شبکه اجتماعی همانند اینستاگرام هست ولی با تفاوت زیاد.ایده من ایجاد یه چالش جالب بین اعضای شبکه و رشد سریع کاربران برای وارد شدن به چالش.به دنبال سرمایه گذار هستم تا بتونم ایدمو اجرا کنم

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
طرح من شامل نوع H یا G یه ایده در زمینه شبکه اجتماعی همانند اینستاگرام هست ولی با تفاوت زیاد.ایده من ایجاد یه چالش جالب بین اعضای شبکه و رشد سریع کاربران برای وارد شدن به چالش.به دنبال سرمایه گذار هستم تا بتونم ایدمو اجرا کنم
طرح توجیهی؟

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
سلام
اگربرای طرح هایی که قصد سرمایه گذاری دارید حداقل سود پیش بینی شده و حداقل سود قطعی دارید بفرمایید
سلام
محدودیتی نیست، رقابتی هست، هر طرحی بهتر باشه، از هر جهت، انتخاب میشه، وقتی محدودیتی ارائه نشده، چرا خودتون دنبال محدودیت می گردین

MRanjbar180

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
استارتاپ ما از طرح و ایده عبور و نظر چندین هزار کاربرفعال در مدت خیلی کوتاه رو به خودش جلب کرده
در حال حاضر برای پیشرفت نیاز به سرمایه گذاری hو یا i شما داریم...
درصورتی که مایل به سرمایه گذاری و اطلاعات بیشتر هستید
در تلگرام اعلام کنید

@MR180313

شادوپیروز باشید

بالا