سرمایه گذاری پم درفارکس

شروع موضوع توسط Miri.Vortex ‏4 دسامبر 2018 در انجمن کار و سرمایه و تجارت

1. Miri.Vortex

Miri.Vortex کاربر تازه وارد

باسلام خدمت همه دوستان عزیز
    کسب سود در بازار های مالی جهانی ( فارکس) با افتتاح حساب سرمایه گذاری پم در سایت fxtm و وصل شدن به حساب real بنده رو به شما عزیزان پیشنهاد میکنم . هر هفته لاگین و پسورد حساب متاتریدر بنده دراختیار شما قرار خواهد گرفت تاخود حساب را بررسی نمایید در مدت 3 ماه مبلغ 328 دلار تا به 2260 دلار تا به امروز رسانده ام . بنده مدت 19 ساله که با بازار فارکس اشنایی کامل دارم و به عنوان تریدر و تحلیل گر ارزهای جهانی و بازار بورس فعالیت داشته و دارم بنده درحال حاضرمقیم کانادا هستم و در بانکهای کانادا به عنوان تریدر و wealth management فعالیت دارم . رشته تحصیلی بنده مهندسی اکتشاف نفت از ایران است و درحال حاضر دردانشگاه تورنتو مشغول به ادامه تحصیل هستم . از انجایی که افراد مقیم کانادا ممنوعیت افتتاح حساب در فارکس با کشورهای دیگه رو دارند( به دلیل قوانین مالیاتی کانادا) بالاخره توانستم با تنها بروکری که با کاناداییها کار میکند افتتاح حساب نمایم و جهت اثبات قوانین ریاضی و کاربرد آن در مدیریت بازارهای مالی با مبلغ کم در حدود 328 دلار حسابی را افتتاح نموده و در مدت 3 ماه ترید به 2260 دلار تا به امروز رسیده . بنده مبتکر ریاضیات ورتکس -لوشو- رموز عددیابی ستاره داوود و هندسه دوجینی و فرکتال ها هستم و توسط این داستان ترید میکنم . درصورتی که مایل بودید میتوانید برای افتتاح حساب در سرمایه گذاری پم شرکت نمایید . هر روز به تعداد سرمایه گذارانی که درفارکس بازنده بوده اند برای کسب سود روزانه به دلار افزوده میشود . هر هفته در روزهای تعطیل بازار فارکس ( شنبه - یکشنبه )گزارش لایوی از حساب با ارائه لاگین و پسورد حساب بانکی بنده درمتاتریدر دراختیار دوستان قرار میکیرد تا از ریل بودن حساب مطمئن شوند.
    سایت زیر را دنیال کنید لینک حساب بنده رو و وضعیت روزانه اون رو مشاهده خواهید نمود.گراف رشد پول و درصد سود روزانه به ثبت میرسد .
    https://www.forextime.com/strategy/goldensignal

سود سیف با ریسک پایین .
    امیر میری

2. برترین مرکز خرید و فروش وب سایت
  3. Miri.Vortex

4. mehrdadb3

mehrdadb3 Registered User

سلام مهندس جان
    میشه راجبه الیمپ هم توضیح بدی ؟ چجوریه ؟
    این بهتره که شما معرفی کردید یا الیمپ؟
    راستش من خودم زیاد سر در نمیارن یکی از دوستان سوال کرده بودن

Miri.Vortex از این نوشته تشکر کرده است.
  5. Miri.Vortex

سلام قربان
    راستش نمیدونم الیمپ چیه.
    شرمنده ولی براتون سرچ میکنم به نتیجه ایی رسیدم عرض میکنم خدمت شما

mehrdadb3 از این نوشته تشکر کرده است.
  6. mehrdadb3

mehrdadb3 Registered User

الیمپ تریدر یک بروکر فارکس هستش
    https://binaryoptionz.club/2017/05/06/olymptrade-review/

Miri.Vortex از این نوشته تشکر کرده است.
  7. Miri.Vortex

بله اسم ی بروکره . راستش اطلاعی ندارم . من چون کانادا زندگی میکنم تنها بروکری که با من حساب باز کرد همین fxtm بود چون قوانین مالیاتی کانادا باعث شده بیشتر بروکرهای خارج از خاک کانادا با تریدرهای کانادایی حساب باز نکنند ولی این موردی که باهاش حساب دارم معتبره . اسم این بروکر شما رو هم الان شنیدم .انتهای هر هفته هم لاگین و اینوستور حساب ریل رو میذارم همه ببینند از سایت مربوطه هم میتونید نتیجه ترید رو ببینید .

mehrdadb3 از این نوشته تشکر کرده است.
  8. خرید بیت کوین
  9. Miri.Vortex

10. Miri.Vortex

اسلام دوستان عزیز امروز هم به لطف خدای متعال با همون روشهای ریاضی سود کردیم من لاگین و اسنوستور حساب ریل رو اینجا میذارم تا مشاهده کنید .ابتدا متاتریدر رو زا سایت fxtm دانلود کنید بعد لاگین و اینوستوری رو که بهتون دادم وارد کنید اونز مان میتونید حساب رو چک کنید

دروادان حساب بسیار کمه این نشون میده که بیشتر پوزیشنها در جای درست گرفته میشن و ریسک پایینه . علت اینکه دراودان رو تو سایت دو برابر نشون میده رو نمیدونم باید از سایت بپرسم . این حساب با 328 دلار شروع شده و کم کم رشد کرده و درمدت 4 ماه ترید یعنی 125 روز به 6.5 برابر اصل پول رسیده . اون هم با ریسک بسیار کم . این یعنی سود واقعی . شما تو هربازار دیگه ایی سرمایه گذاری میکردید تو این مدت به شما این مقدار سود رو نمیداد . پایین سایت ی ماشین حساب هست که میتونید میزان سرمایه خودتون رو توش بذارید مثلا فرض کنید با 20 هزار دلار سرمایه گذاری میکردید از روز اول با من تو مدت 4 ماه معادل 111 هزار دلار از من سود میگرفتید که این سهم سود خالص شماست و سود 30 درصد من اتومات قبلا توسط بروکر ازش کم شده یعنی پول شما که مثلا 20 هزار دلار بود با 6.5 برابر شدن تا امروز 130 هزار دلار شده بود که 111 تا سهم شما بود درصد سود روزانه و ماهانه هم درسایت ثبت میشه . سایت رو دنبال کنید و یا به کانال بنده بپیوندید .
    https://t.me/loshuvortex

11. Miri.Vortex

دوستان عزیزی که درمورد نحوه سرمایه گذاری دراین بروکر سئوال کرده بودند . من مراحل روئ اینجا براتون عکس گرفتم گذاشتم میتونید حتی با پشتیبانی فارسی در روزهای کاری ترید از دوشنبه تا جمعه چت کنید و مراحل رو جویا بشید .هرروز به لطف خدای متعال به تعداد سرمایه گذاران (investors) افزوده میشود

12. Miri.Vortex

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیavanak  همکاری در فروش