برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گزاری رستوران

not_name

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام به همگی
آقا الان بازیگرا همه دارن یکی یکی رستوران میزنن
سرمایه گذاری تو رستوران الان سود داره؟
درامد این بیزینس چجوریاست؟
الان تهران پرشده از رستوران های شیک و لوکس از یه طرف میگیم تو دست مردم پول نیست از طرف دیگه همش دارن رستوران میزنن
یعنی تو این وضعیت اقتصادی رستوران ها کاسبیشون خوبه؟

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
بهتره بگی وضع صنعت خرابه و کسی سراغ سایر صنایع نمیره ....رستوران نسبت به خیلی از صنایع کم دردسرتره و بازدهیش بهتره بهرحال مواد غذایی و دخانیات کم خرجترین تفریح مردم شده

not_name

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بهتره بگی وضع صنعت خرابه و کسی سراغ سایر صنایع نمیره ....رستوران نسبت به خیلی از صنایع کم دردسرتره و بازدهیش بهتره بهرحال مواد غذایی و دخانیات کم خرجترین تفریح مردم شده
آخه من دیدم از هر 10 تا رستوران 2تاش معروف شدن پر مشتری هستن 8تاش دارن مگس میپرونند

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
آخه من دیدم از هر 10 تا رستوران 2تاش معروف شدن پر مشتری هستن 8تاش دارن مگس میپرونند
ببینید اگر اون 8 تا هم در نمیاوردن میبستن،درامدشون به حدی هست که توجیه موندشونو داشته باشه

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
به نظر بنده هم مردم تنها چیزی که براش خیلی مایه میذارن توی این آخرالزمان فقط شکمه
من توی یه شهر کوچیک هستم با 10 هزار جمعیت اونم حداکثر ده هزار جمعیت و جالبه که بهت بگم حدود دوازده تا فست فود داریم توی شهرمون ولی فقط یکیشون هست که سود ماهیانه 5 میلیون تومن میکنه
حالا یه سوال آیا بقیه دارن ضرر میکنن؟ خیر بقیه هم دارن سود میکنن ولی کمتر ضمنا به موارد زیر همه توجه کنین :
1- انتخاب مکان مناسب برای مغازه
2- وسعت فضای مغازه
3- حداکثر گنجایش مغازه ( آیا این مغازه در شلوغترین روز تعداد 100 نفر مشتری دارد البته مقدار بستگی به توان و زمان خودتون داره)
4- زمان باز بودن مغازه مثلا کسی که رستوران بزنه ظهر ببنده بره خونه اگه مشتری نداشت باید به تنبلی خودش فحش بده
5- صبر. دو سال زمان میبره تا یک مغازه یا رستوران جا بیفته البته شاید بگی تبلیغ میکنم ولی جالبه بدونید که تبلیغ فقط باعث شهرت میشه نه محبوبیت ینی همه شما رو میشناسن ولی تا وقتی کسی بهتر از شما در اون زمینه وجود داره به سراغ اون میرن

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
اتفاقا من خودم چند وقتیه تو فکر فست فودم،به عنوان کار دوم،شهر محل کارم یک شهر نسبتا کوچیک با شهر و روستاهاش 80 هزار نفر جعیت داره و حدود 20 تایی هم رستوران و فست فود داره که مقابله با همشون راحته به غیر از یکی که واقعا محیط زیبا و جاداری داره، در کنار رستوران فست فود هم داره که فست فودش هم عالی هستند و سر آشپزای خبره ای هم داره و درامدی بیش از 60-70 میلیون در ماه
واسه این هنوز نمیتونم تصمیم به زدن یه فست فود مجهز بکنم یا نه،تنها نقطه ضعف این رستوران فست فود اینه که تقریبا تو خروجیه شهره و برای افراد پیاده دوره
البته اینم بگم این کارو شراکتی همراه یه استاد فست فود با 5-6 سال سابقه کار در شهر یزد و تهران میخوام انجام بدم

not_name

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نظر بنده هم مردم تنها چیزی که براش خیلی مایه میذارن توی این آخرالزمان فقط شکمه
من توی یه شهر کوچیک هستم با 10 هزار جمعیت اونم حداکثر ده هزار جمعیت و جالبه که بهت بگم حدود دوازده تا فست فود داریم توی شهرمون ولی فقط یکیشون هست که سود ماهیانه 5 میلیون تومن میکنه
حالا یه سوال آیا بقیه دارن ضرر میکنن؟ خیر بقیه هم دارن سود میکنن ولی کمتر ضمنا به موارد زیر همه توجه کنین :
1- انتخاب مکان مناسب برای مغازه
2- وسعت فضای مغازه
3- حداکثر گنجایش مغازه ( آیا این مغازه در شلوغترین روز تعداد 100 نفر مشتری دارد البته مقدار بستگی به توان و زمان خودتون داره)
4- زمان باز بودن مغازه مثلا کسی که رستوران بزنه ظهر ببنده بره خونه اگه مشتری نداشت باید به تنبلی خودش فحش بده
5- صبر. دو سال زمان میبره تا یک مغازه یا رستوران جا بیفته البته شاید بگی تبلیغ میکنم ولی جالبه بدونید که تبلیغ فقط باعث شهرت میشه نه محبوبیت ینی همه شما رو میشناسن ولی تا وقتی کسی بهتر از شما در اون زمینه وجود داره به سراغ اون میرن
تو این 2 سال باید از جیب خرج کرد؟
هیچ راهی نیست کمی زودتر جا بیوفته؟

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
راه زیاده
مثلا برگرلند با حضور فروشنده های خاص (بروبکس) یا خاورخانم با تبلیغات رسانه ای و داستان توریستهای منطقه .....
اول بگو توی کدوم منطقه میخوای کارکنی؟

not_name

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
شمال تهران دقیق نمیدونم کدوم منطقه فعلا دارم تحقیق میکنم

بالا