برگزیده های پرشین تولز

سرمایه 15 میلیون تومان

leily_17

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
82
منم به 10 میلیون تومان پول نقد نیاز دارم و6 ماهه برمیگردونم؛ چقدر سود میگیرید ؟ مدارک و ضمانت نامه ؟

مدت زمان بازپرداخت و نحوه بازپرداخت ؟ :cool:

Hamid-Net

Registered User
لایک‌ها
48
آقا من 50 تومن میخوام
سند ملک میزارم
برجی هم تقریبا 2 تومان قسط میتونم بدم

با این شرایط وام پیدا میشه ؟
بله پیدا میشه . شما به موسسه مهر مراجعه کنی بهت میده .50 تومن ماهی حدودا 1350 میشه قسطاش .

leily_17

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
82
سلام دوستان منم خریدار وام ۱۰ تومنیم با ضامن کارمند وچک وسفته من خودم کارمند قرارذادیم

FireBlade

Registered User
لایک‌ها
0
تو بازار 100تومان 5تومان سود میگیرن

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
وارد این سیستما نشو که آخر عاقبت نداره ... حالا هی بگو بانک هم نزول میده و این حرفا ... پاتو تو این سیستم بزاری باور کن بد بخت میشی
چرا آخر عاقبت نداره؟
یعنی چی بدبخت میشه؟ / از روی "اعتقاد" و "باور" میگی؟ یا خرافاتی که به عنوان "مذهب" به ملت انداختن؟
به یه پولی نیاز برای کارش نیاز داره و باهاش کار میکنه و یه قسمتی از سودشو میده به سرمایه گذار. نه حرومه نه نزوله و نه چیز دیگه ای ...

من الان یه پولی از یه بنده خدایی قرض گرفتم (خیلی از بیشتر از نیاز PersianMohammad)
سر ماه هم یه درصدی از سودمو که تعیین کردیم (3% از کل سرمایه) بهش برمیگردونم.
الان آخر عاقبت این کار چی میشه؟ بدبخت میشم؟ بدبخت میشه؟ ...

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
بذار يه خاطره بگم : هنوز آقاي بهجت زنده بود زنگ زدم دفترش گفتم اين وام ها . . . تا اسم وام اوردم هنوز حرفم تموم نشده بود گفتن آقا كلا با اين وام هاي اين بانك ها مخالفه ( فكر كنننننننننننننننننننن ):blink::blink:
بله منم اینو شنیده بودم
ایشون واقعا آدم بسیار بزرگواری بودند

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
چرا آخر عاقبت نداره؟
یعنی چی بدبخت میشه؟ / از روی "اعتقاد" و "باور" میگی؟ یا خرافاتی که به عنوان "مذهب" به ملت انداختن؟
به یه پولی نیاز برای کارش نیاز داره و باهاش کار میکنه و یه قسمتی از سودشو میده به سرمایه گذار. نه حرومه نه نزوله و نه چیز دیگه ای ...

من الان یه پولی از یه بنده خدایی قرض گرفتم (خیلی از بیشتر از نیاز PersianMohammad)
در کل گفتن نزول حرامه چه به گیرنده چه به دهنده . . .
ممکنه به یکی بسازه ممکنه به یکی نسازه . . .
خوش به حال اون کسی که بهش نمیسازه !!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
نزول چی چیه دیگه !!!
چرا هر چیزی رو که میشنوید به شر و ور مذهب میچسبونید! مخ ملت به چیز رفته فقط و فقط به خاطر خرافات !!!

من میخوام کار کنم، خودم پول ندارم! بابامم پول نداره! پول دزدی هم از گلوم بالا نمیره! باید وایسم آقا امام زمان بیاد کمکم کنه؟ !!!
مملکت هم بی صاحابه! فقط به گردن کلفت هایی که پول دارن و بلدن رشوه بدن وام میده! مطمئن باشید به من نوعی و امثال PersianMohammad وام نمیدن و نخواهند داد! نباید وام هم بدن، تا بتونن اختلاس کنن دیگه !!!

من پول لازم دارم، یکی هم پول داره.
من جنس لازم دارم، یکی هم جنسشو حاضره کرایه بده!
طبق قرار هم سودشو بهش میدم!
حالا میخواد این جنس پول نقد باشه یا هر چیز دیگه ای!

هیچ فرقی هم از لحاظ عقلانی بین پول و جنس نیست (مگر از دیدگاه شرعی که آخوندا ساختن!)

توجیه کسی که میگه سرمایه گذار باید تو سود و ضرر کار شریک باشه:
شما وقتی میری یه ماشین کرایه میکنی، کل هزینه ی کرایه رو پرداخت میکنی! به صاحب ماشین هم ربطی نداره که شما تونستی ازش پولی در بیاری یا نه! / پول نقد هم همینه! باید چلاق نباشی و بتونی ازش سود کنی! وگرنه مگه مرض نداری که سرمایه از کسی بگیری!

هنوز آقاي بهجت زنده بود زنگ زدم دفترش گفتم اين وام ها . . . تا اسم وام اوردم هنوز حرفم تموم نشده بود گفتن آقا كلا با اين وام هاي اين بانك ها مخالفه ( فكر كنننننننننننننننننننن ):blink::blink:
خدا به آدمیزاد عقل داده که فکر کنه! وگرنه با گاو هیچ فرقی نمیکنه!
آقای بهجت چیکاره هستن که به جای شما فکر کنن؟ چیکاره هستن که به جای شما تصمیم بگیرن؟ اگه تصمیم اشتباهی گرفته باشه، اون دنیا (اگه در کار باشه) جواب تو رو هم پس میده؟
منطقی فکر کنید! عقلانی فکر کنید! به خدا، به پیر، به پیغمبر، ما انسان'یم، عقل داریم، شعور داریم، قدرت فکر داریم، قدرت تصمیم گیری داریم! ...
با این طرز فکرتون فقط و فقط دارید به خدا توهین میکنید که به انسان عقل داده! فقط و فقط همینه !!!

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
نزول چی چیه دیگه !!!
چرا هر چیزی رو که میشنوید به شر و ور مذهب میچسبونید! مخ ملت به چیز رفته فقط و فقط به خاطر خرافات !!!

من میخوام کار کنم، خودم پول ندارم! بابامم پول نداره! پول دزدی هم از گلوم بالا نمیره! باید وایسم آقا امام زمان بیاد کمکم کنه؟ !!!
مملکت هم بی صاحابه! فقط به گردن کلفت هایی که پول دارن و بلدن رشوه بدن وام میده! مطمئن باشید به من نوعی و امثال PersianMohammad وام نمیدن و نخواهند داد! نباید وام هم بدن، تا بتونن اختلاس کنن دیگه !!!

من پول لازم دارم، یکی هم پول داره.
من جنس لازم دارم، یکی هم جنسشو حاضره کرایه بده!
طبق قرار هم سودشو بهش میدم!
حالا میخواد این جنس پول نقد باشه یا هر چیز دیگه ای!

هیچ فرقی هم از لحاظ عقلانی بین پول و جنس نیست (مگر از دیدگاه شرعی که آخوندا ساختن!)

توجیه کسی که میگه سرمایه گذار باید تو سود و ضرر کار شریک باشه:
شما وقتی میری یه ماشین کرایه میکنی، کل هزینه ی کرایه رو پرداخت میکنی! به صاحب ماشین هم ربطی نداره که شما تونستی ازش پولی در بیاری یا نه! / پول نقد هم همینه! باید چلاق نباشی و بتونی ازش سود کنی! وگرنه مگه مرض نداری که سرمایه از کسی بگیری!

خدا به آدمیزاد عقل داده که فکر کنه! وگرنه با گاو هیچ فرقی نمیکنه!
آقای بهجت چیکاره هستن که به جای شما فکر کنن؟ چیکاره هستن که به جای شما تصمیم بگیرن؟ اگه تصمیم اشتباهی گرفته باشه، اون دنیا (اگه در کار باشه) جواب تو رو هم پس میده؟
منطقی فکر کنید! عقلانی فکر کنید! به خدا، به پیر، به پیغمبر، ما انسان'یم، عقل داریم، شعور داریم، قدرت فکر داریم، قدرت تصمیم گیری داریم! ...
با این طرز فکرتون فقط و فقط دارید به خدا توهین میکنید که به انسان عقل داده! فقط و فقط همینه !!!

با نظر ، ديدگاه و عرايض شما كاملا موافقم و تاييد ميشه .
وقت و بخش مهم از اعصاب خودتون رو با بحث با افرادي كه كلا تو يه دنياي فكريه ديگه زندگي ميكنن تلف نكنيد .
از ديد من :
هر بحث ، فكر و چيزي كه توش براي من و شما پول نباشه = حاشيه
پس از حاشيه ها دوري كنيد و به فكر متن كار باشيد = درآمد و پول

موفق باشيد

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
چرا آخر عاقبت نداره؟

اصلا آدم مذهبی نیستم ... به مسایل شرعیشم اصلا کاری ندارم ... قبلا تو یه تاپیک هم گفتم تمام کسایی که تو زندگیم دیدم پول گرفتن بد جوری خوردن زمین

از آدم مولتی میلیاردر انبوه ساز و برج ساز تا وارد کننده غول و غیره ... تا آدمی که پول کم 10 تا 20 میلیونی گرفته بود ... مگه میشه تو کل این همه آدمی که دیدم حتی 1 نفر توشون اوکی نباشه ؟

این آدمایی هم که میگم خیلیاشون گیر نبودن برای توسعه کارشون پول گرفتن ... یعنی فکر نکن طرف ورشکسته بوده اینو گرفته بد تر شده ... ما گفتنیا رو گفتیم اگه فکر میکنی خوبه برو بگیر ایشالا که مشکلی پیش نمیاد ( ولی بعید میدونم )

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
با نظر ، ديدگاه و عرايض شما كاملا موافقم و تاييد ميشه .
وقت و بخش مهم از اعصاب خودتون رو با بحث با افرادي كه كلا تو يه دنياي فكريه ديگه زندگي ميكنن تلف نكنيد .
از ديد من :
هر بحث ، فكر و چيزي كه توش براي من و شما پول نباشه = حاشيه
پس از حاشيه ها دوري كنيد و به فكر متن كار باشيد = درآمد و پول

موفق باشيد

درسته پول چیز خوبیه، ولی همه چی پول نیست.
اگه 1% هم حرفامو متوجه بشن خیلی برام زیاده. حداقلش میگم که چند نفری بودن که با این حرفام بد و بیراه بم نگفتن و شاید براشون مفید واقع بشه.

هر بدبختی میکشیم از خودمونه. تقاص کاری رو داریم پس میدیم که 33 س.. .... .... ...

بانک مرکزی تحریم شده! دلار گرون شده! مُردن تو این مملکت عادی شده! شب گرسنه خوابیدن شده عادتمون! با آدم و عالم بد خلق شدیم! اعصاب برامون نمونده! تو 20 سالگی میمیریم و 60 سالگی دفنمون میکنن! موهامون از 15 سالگی شروع میکنه به ریختن! دخترای مملکتمون برای نون شب خوردن حاضر به هر کاری میشن! و هزار بدبختی دیگه که "از ماست که بر ماست"
ولی ولی ولی، آقایون فقط و فقط به فکر خودشونن! فقط و فقط به فکر فلسطینن! فقط و فقط ...

چیزی نگیم، میگن طرف گُنگه و نمیتونه حرف خودشو بزنه!
چیزی بگیم، میگن طرف کمونیسته و ...

خدا، به دادمون برس! برس دیگه! کشتیمون! !!!

لعنت به هر چی مُرده پرسته! لعنت!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
اصلا آدم مذهبی نیستم ... به مسایل شرعیشم اصلا کاری ندارم ... قبلا تو یه تاپیک هم گفتم تمام کسایی که تو زندگیم دیدم پول گرفتن بد جوری خوردن زمین

از آدم مولتی میلیاردر انبوه ساز و برج ساز تا وارد کننده غول و غیره ... تا آدمی که پول کم 10 تا 20 میلیونی گرفته بود ... مگه میشه تو کل این همه آدمی که دیدم حتی 1 نفر توشون اوکی نباشه ؟

این آدمایی هم که میگم خیلیاشون گیر نبودن برای توسعه کارشون پول گرفتن ... یعنی فکر نکن طرف ورشکسته بوده اینو گرفته بد تر شده ... ما گفتنیا رو گفتیم اگه فکر میکنی خوبه برو بگیر ایشالا که مشکلی پیش نمیاد ( ولی بعید میدونم )

بحث مذهبی و شرعی نکردم، فقط گفتم با عقل برید جلو ...

این همه آدم که کار میکنن، از آقاجونشون به ارث بردن؟
بالای 80% مردم (منظورم صرفاً ایرانی ها نیست، وام و سرمایه و کار و ... تو همه جای دنیاست) یا وام گرفتن یا وام دادن.
چه فرقی میکنه من از بانک ملی وام بگیرم یا کسی به نام پوریا؟ / فرقی میبینی؟
چه فرقی میکنه من تو بانک سرمایه گذاری کنم یا بدم دست کسی به نام پوریا؟ / فرقی میکنه؟

mysam147

Registered User
لایک‌ها
54
من فکر نمیکردم شما اینجور بحث کنید
فکر میکردم عاقل تر از این حرفا باشید
خودتون خوبه حالا میگی عقل
منم کاری با مذهب و شرع ندارم!
من و تو عقلمون به همه چی میرسه؟!
اره؟
خوب مسلمه نه دیگه والا وجود متخصص اصلن بیمعنی میشد
دین هم متخصص داره
همین ایت الله بهجت که شما اینطور در موردش قضاوت کردین
بیش از 70 سال درس خوند و مجتهد و مرجع تقلید شد اونوقت عقل خودتو با عقل این مرجع یکی میکنی؟
درسته ما عقل داریم ولی در خیلی از زمینه ها احتیاج به عقل کسی داریم که عاقل تر و متخصص هست
دقت کن جیگر
نمیدونم چرا من از تو خوشم میاد

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
من فکر نمیکردم شما اینجور بحث کنید
فکر میکردم عاقل تر از این حرفا باشید
خودتون خوبه حالا میگی عقل
منم کاری با مذهب و شرع ندارم!
من و تو عقلمون به همه چی میرسه؟!
اره؟
خوب مسلمه نه دیگه والا وجود متخصص اصلن بیمعنی میشد
دین هم متخصص داره
همین ایت الله بهجت که شما اینطور در موردش قضاوت کردین
بیش از 70 سال درس خوند و مجتهد و مرجع تقلید شد اونوقت عقل خودتو با عقل این مرجع یکی میکنی؟
درسته ما عقل داریم ولی در خیلی از زمینه ها احتیاج به عقل کسی داریم که عاقل تر و متخصص هست
دقت کن جیگر

مسلما ایشون عاقل تر و داناتر از شما هستند که تونستن با یه مشت چرت و پرت و فرو کردن اونها در مخ شما حسابی بچاپنتون

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
خدا رو شکر یکی از ما خوشش اومد :rolleyes:

منم مثه شما و هزاران آدم دیگه به خدایی که ما رو پرستیده اعتقاد دارم، ولی به خرافات اعتقاد ندارم. تا 10 سال هم تو گوشم روضه بخونن حالیم نمیشه!

عقل من میگه تو این کار هیچ مشکلی نیست. حالا بهجت و دیگران هر چی میخوان بگن بگن!
علم پزشکی ثابت کرده سیگار برای سلامتی مضره، اگه من سیگار بکشم به عقل خودم توهین کردم!
و و و ...
پزشکی یه علمیه، خرافات علم نیست!

الان مردم چین و بلاد کُفر که آخوند و مرجع تقلید ندارن بدبختن؟ میرن جهنم؟
باور کن وضعشون از ما ایرانیا خیلی بهتره!
مردم ما برای اینکه آقایون به فلسطین و غزه و کوفت و زهر مار کمک میکنن شبا گرسنه میخوابن! ولی کشورای دیگه که آخوند ندارن چی؟
دختر و زنای ایرانی برای 1 کیلو برنج و 300 گرم گوشت، تن خودشونو به هر کس و ناکسی میسپرن! ولی کفار با عشق سکس میکنن!
ما با این همه نفت و پسته و زعفرون و سواد و تمدن و 1000 هدیه خدادای داریم تو بدبختی میمیریم! ولی کشوری مثه سوئیس که هیچکدومو نداره خوشبخت ترین مردم دنیا رو داره. چرا ما نباید داشته باشیم؟ / الان اونا غبطه میخورن که دین و ایمان ندارن یا ما داریم غبطه میخوریم که چرا داریم؟ / توجیه برای سوال احتمالیت: یه دلیل منطقی بگو که چرا باید به امید لذت های معنوی و اخروی، لذت های دنیوی رو ازمون بگیرن؟ / داستان فروش بهشت توسط آخوندای مسیحی رو به یاد بیار ...

بازم میگم، اگه میبینید حرفام اراجیفه اصلاً توجه نکنید، نوشتم شاید کسی بخواد واقعیت'و درک کنه ...

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
هميشه يك چيز رو يادمون باشه :
كسي كه شما رو قبول داره ، بدون نياز به هيچ دليل و برهان هم شما رو قبول داره
و كسي كه شما رو قبول نداره ، هزار و يك دليل هم براش بياريد بازم شما رو قبول نداره .

قطعا با افرادي كه ديدشون 180 درجه با شما تفاوت داره نميشه بحث كرد ... يعني ميشه اما تنها و تنها اتلاف وقت و انرژي شماست .
عقل هر آدم به منزله نور هدايت كننده ي اون در زمان غيبت و عدم وجود وحي است ...
پس با تسلط بر داشته هاي خود و تجارب و اون چيزي كه ميدونيد عمل كنيد .
و هرگز همراه عده اي ديگر مانند گوسفندان ، بر پاي منبر و سخنان فرد ديگري كه هيچ شناختي از گذشته اون نداريد نشينيد .
اميدوارم نه با ديد تعصبهاي بي جا و تقليدهاي كوركورانه بلكه با ديد مناسبي بحثاي همديگرو دنبال كنيم .

چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است ...

من به عنوان فردي كه فعاليت و تخصص اصليم رو روي بحث كسب درآمد گذاشتم از ديد خودم عرض كردم كه هرآنچه كه از بحث در مورد
اون براي من و طرف من پول نداشته باشه از ديد من يعني حاشيه ...

شايد هم برخي ها هر آنچه از ديد ايشان معنويات و ايدئولوژي و دين براي خود و طرفشون نداشته باشه حاشيه به حساب بياد .
بهتره به نظرات هم احترام بذاريم و تا جاي ممكن از وارد شدن پا برهنه در مباحث همديگرو خودداري كنيم .

خداوندا به مذهبی ها بفهمان که مذهب اگر پیش از مرگ به کار نیاید
پس از مرگ به هیچ کار نخواهد آمد
"دکتر علی شریعتی"

مترسک عروسک زشتیست که از مزرعه مراقبت میکند
و آدمی مترسک زیباییست که جهان را می ترساند ...

با تشكر از دوستان

بالا