برگزیده های پرشین تولز

سرما یه گزاری در بانک های سوییس

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
کسی میدونه چه جوری میشه توی بانکای سوییس پول گزاشت تا اونا به ما سود بدن؟اصلا این کار شدنیه؟من چند تا سایت دیدم که نوشته باز کردن اکانت در بانک سوییس.یعنی شدنیه؟
مثلا:
www.swissgates.com
لطفا تمام کسانی که در این زمینه تا حدی اطلاع دارن کمک کنن.
ممنون............

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از vkamali :
کسی میدونه چه جوری میشه توی بانکای سوییس پول گزاشت تا اونا به ما سود بدن؟اصلا این کار شدنیه؟من چند تا سایت دیدم که نوشته باز کردن اکانت در بانک سوییس.یعنی شدنیه؟
مثلا:
www.swissgates.com
ممنون............
بانك سويس بخاطر اين معروفه كه قانونش اينطوريه كه فقط به صاحب حساب پول رو ميده حالا مي خواد آدم عادي باشه يا دزد بين المللي :eek: براي همينه همه خلافكارا و مافيا و... توي بانكهاي سويس حساب دارن
ولي سرمايه گذاري توي بانكهاي خارجي سودش خيلي كمتر از بانكهاي ايرانه حدود 4 الي 7 در صد در سال :blink:

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
د بیا........
مگه نمیگن بانکای سوییس سودشون خییییییییییلی زیاده.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از vkamali :
مثلا:
www.swissgates.com
ممنون............

شما ميتوني از طريق دريافت كارتهاي كشيو و ساخت يك مستر كارت مجازي اين كارو انجام بدي

ابتدا همان مستر كارت و ميسازي

بعد وارد سايت بانك سويس ميشي كليه مراحل رو انجام ميدي بعد در انتها از شما مقداري پول براي افتتاح حساب ميخواهد از طريق مستر كارت يا ويزا كه شماره مستركارتي را كه ساختي ميدي و خلاص

پارسال براي افتتاح حساب 5 دلار ميخواست حالا چقدر ميخواهد نميدونم

به همين راحتي براي گرفتن كارت كش يو هم مي توني از سايت www.mihanpay.com استفاده کنی
بعد از ثبت نام 7500 می ریزی به حسابشون کارت و به همراه راهنمای استفادش میفرستن دم در خونت

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از princekin :
شما ميتوني از طريق دريافت كارتهاي كشيو و ساخت يك مستر كارت مجازي اين كارو انجام بدي

ابتدا همان مستر كارت و ميسازي

بعد وارد سايت بانك سويس ميشي كليه مراحل رو انجام ميدي بعد در انتها از شما مقداري پول براي افتتاح حساب ميخواهد از طريق مستر كارت يا ويزا كه شماره مستركارتي را كه ساختي ميدي و خلاص

پارسال براي افتتاح حساب 5 دلار ميخواست حالا چقدر ميخواهد نميدونم

به همين راحتي براي گرفتن كارت كش يو هم مي توني از سايت www.mihanpay.com استفاده کنی
بعد از ثبت نام 7500 می ریزی به حسابشون کارت و به همراه راهنمای استفادش میفرستن دم در خونت
از كمكتون خيلي خيلي ممنون.
فقط يه مشكلي كه مونده سودشه.مطمئنيد 4 تا 7 درصد بيشتر نميده؟

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از vkamali :
از كمكتون خيلي خيلي ممنون.
فقط يه مشكلي كه مونده سودشه.مطمئنيد 4 تا 7 درصد بيشتر نميده؟

در مورد سودش چيز نمي دونم فكر كنم با ايميل بتوني بپرسي

setareh2

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ali313 :
بانك سويس بخاطر اين معروفه كه قانونش اينطوريه كه فقط به صاحب حساب پول رو ميده حالا مي خواد آدم عادي باشه يا دزد بين المللي :eek: براي همينه همه خلافكارا و مافيا و... توي بانكهاي سويس حساب دارن
ولي سرمايه گذاري توي بانكهاي خارجي سودش خيلي كمتر از بانكهاي ايرانه حدود 4 الي 7 در صد در سال :blink:
كجا 4 درصد ميدن!
بانكي كه من توش حساب دارم سالي 2.5% سود ميده كه تازه از مقدار سود يه مقداري ماليات هم كم ميشه!!!!
در كل بانكاي ايران بهترين بانكا براي سرمايه گذارين!

minister

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از ali313 :
دوست من من برام چند تا سيوال پيش اومد
1 يعني چي پول رو فقط به صاحب حساب مي دن :eek: يعني امكان انتقال به خساب ديگران وجود نداره؟
و يا اينكه كس ديگه اي بتونه برات پول حواله كنه؟؟؟
2 واقعا با اين كارتاي كاش يو مي شه؟؟
3 ايران رو قبول مي كنن
ممنون مي شم اگه جواب بدين

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از nonherat :
دوست من من برام چند تا سيوال پيش اومد
1 يعني چي پول رو فقط به صاحب حساب مي دن :eek: يعني امكان انتقال به خساب ديگران وجود نداره؟
و يا اينكه كس ديگه اي بتونه برات پول حواله كنه؟؟؟
2 واقعا با اين كارتاي كاش يو مي شه؟؟
3 ايران رو قبول مي كنن
ممنون مي شم اگه جواب بدين
منظورم اينه كه اگه مثلا بنلادن بياد يه حساب سيبا توي بانك ملي باز كنه :lol: خوب دولت حسابشو ميبنده و پولاشو مصادره مي كنه ولي سويس كار نداره طرف تروريسته و پولاشو بهش ميده حتي اگه همه دنيا بگن نده ;)
2- نميدونم
3-فكر نمي كنم سوسيس با ايران مشكلي داشته باشه
;)

SHAH_RAM

Registered User
لایک‌ها
1
اگه بانک های ایران این قدر سود نمیدادند الان تورم نداشتیم!
من شنیده بودم بانک های ترکیه سوده زیادی میدن:-؟

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كلا ا بانكهاي خارجي سودشون خيلي خيلي كمه و درست بر عكس ايران
دليلشم اينه كه سرمايها انباشته نشه و نقدينگي الكي و مضر بجود نياد كه بلاي جان توليد هست و سرمايها هدايت بشه به بخشهاي توليدي
اگه ادعاي بانكداري اسلامي هم باشه بانكهاي خارجي اسلامي ترين هستن !!!!!!!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از farhad12 :
كلا ا بانكهاي خارجي سودشون خيلي خيلي كمه و درست بر عكس ايران
دليلشم اينه كه سرمايها انباشته نشه و نقدينگي الكي و مضر بجود نياد كه بلاي جان توليد هست و سرمايها هدايت بشه به بخشهاي توليدي
اگه ادعاي بانكداري اسلامي هم باشه بانكهاي خارجي اسلامي ترين هستن !!!!!!!
اره والا منم دارم شاخ در ميارم :blink:

يعني اونا سود كم مي دن :blink:
بعد ما كه كه مسلمونيم ادعا داريم 7% 8% و.. :eek:
من هم فكر مي كردم خارجي ها بيشتر سود ميدن :wacko:

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
آقا این سایت Mihanpay که گفتی کش یو میده که هرچی عضو میشی تایید نمی کنه بعد هم نه شماره داره نه چیزی که باهاشون ارتباط برقرار کرد تو دامین هم که آدرس زده شهر اینترنتی دبی !!! خوب شد حالا پول نریختیم.

تازه الان همه جا مثل اینکه کش یو شده 25$ :(

ghasedak_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سایت میهن پی متعلق به شرکت پیام آوران خورشید و ارتباطات فرداست که فعلا به صورت آزمایشی راه اندازی شده !
من نمی دونم شما آدرس این سایت رو از کجا پیدا کردید چون قرار نبوده این سایت Public بشه.
میهن پی فعلا در مرحله تست هست و فقط افراد بخصوصی که اکثرا مشتریان قدیمی ما هستن از این سایت اسفاده می کنن.
در ضمن اگر اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می تونید با تلفن شرکت پیام اوران تماس بگیرید(2307913 - 0711 )
در ضمن برای اینکه خیالتون راحت بشه بهتره یه سری به لیست شرکت های طرف قرارداد بانک سامان بزنید و آدرس این سایت رو هم اونجا ببینید.

http://www.sb24.com/Sb24Fa/ebuy.shtml

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ببين بانك سوئيس توي دنيا تنها بانكيه كه نه تنها سود نميده بلكه ساليانه يه مبلغ درست و حسابي بابت نگهداري از پولت . از حسابت كم ميكنه.

abbasbahrami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
میخواستم بپرسم چگونه میتوانم یک حساب در بانک سویس باز کنم .
لطفا نحوه باز کردن این حساب را مانند نحوه باز کردن حساب ایگود
که در اکثر سایتها بطور کامل توضیح داده شده است به من آموزش دهید .

[email protected]

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره منم دقیقا امدم همین موضوع رو بگم که بانک سوئیس بابت نگهداری پول شما سالانه یه مبلغی از پول رو برداشت میکنه .....

هر بانک مرکزی دیگه ایی رو که خواستین میشه براحتی نرخ سود اونها رو تهیه کزد

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای تکمیل این بحث باید بگم که
هر کشوری که اعتبار پولش کمتر باشه و بازار ضعیفتری داشته باشه نرخ بهره بانکی بالاتری داره .....
ایران واقعا سود بالایی میده ولی وقتی درست حساب کنی میبینی آخرش هیچ سود نکردی ×××!

اگه خواستین دقیقتر توضیح میدم

mahdisf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بانکهای سویس هر ساله مبلغی به عنوان storage fee از حسابتون کم میکنن.ضمن اینکه سودشان هم معمولا بین 2.5 تا 4 درصد است.ضمنا واریز و انتقال پول به سویس خودش هزینه بر است.معروفیت بانکهای سویس به خاطر اینکه هر کسی جدا از اینکه کی هست و آیا اموالش باید بلوکه بشه یا نه میتونه توشون حساب داشته باشه.
البته این مطالبی که گفتم در مورد تمام بانکهای سویس مصداق نداره. تو این کشور آنقدر بانک هست که نشه در موردشون حکم کلی داد.

بالا