برگزیده های پرشین تولز

سرويس ارسال و دريافت پيام هاي Yahoo Messenger روي شبكه موبايل ايران فعال شد

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
با همکاري شرکت بهين سامانه فردا و شرکت مخابرات ايران، سرويس ارسال و دريافت خودكار ايميل و پيامهاي ياهو مسنجر روي شبكه تلفن همراه ايران فعال شد.

از اين پس دارندگان تلفن همراه در ايران مي‌توانند ايميل و پيام‌هاي ياهو مسنجر خود را روي تلفن همراه به طور خودکار دريافت و ارسال نمايند.

اين سرويس جديد با همکاري شرکت بهين سامانه فردا و شرکت مخابرات ايران راه اندازه شده است.

در متن اطلاعيه‌اي که توسط شرکت پست جمهوري اسلامي ايران براي مشترکين تلفن همراه ارسال شده است آمده است: متقاضيان اشتراک اين سرويس مي‌توانند به يکي از روش‌هاي زير اقدام نمايند:
1- مراجعه به يکي از دفاتر خدمات مشترکين تلفن همراه و خريد يک کارت اشتراک
2- مراجعه به سايت اينترنتي www.ecms.ir و سفارش دادن يک کارت ECMS
3- ارسال يک پيام کوتاه (SMS) با محتواي ECMS CARD به شماره 10008831

اين اطلاعيه مي‌افزايد: بزودي خدمات جديدي شامل ارسال و دريافت Voice Mail (ارسال و دريافت ايميل با صداي فرستند از طريق موبايل) ، ترجمه مکاتبات به زبانهاي زنده دنيا و جستجوي تخصصي در مورد اطلاعات مورد نياز در اينترنت به اين سرويس اضافه خواهد شد.

علاقه‌مندان مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت www.ecms.ir مراجعه کنند و يا با شماره تلفنهاي 88319100 و 88319101 ، شرکت بهين سامانه فردا تماس بگيرند.

<TABLE id=table2 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=578 border=0><TBODY><TR><TD dir=rtl vAlign=top width=139 bgColor=white height=218>
msng2.jpg

</TD><TD dir=rtl vAlign=top width=419 bgColor=white rowSpan=2>

ارسال و دريافت خودكار پيام‌هاي ياهو مسنجر روي تلفن همراه
bullet.jpg
هميشه براي دوستان اينترنتي‌تان آن‌لاين باشيد
ارسال و دريافت خودكار ايميل روي تلفن همراه
bullet.jpg
سرعت مكاتبات اينترنتي خود را به چند برابر معمول افزايش دهيد
bullet.jpg
وقتي از كامپيوترتان دوريد ايميل تازه‌اي كه به صندوق‌تان رسيده،
روي تلفن همراه مطالعه کنيد و همان جا جوابش را بفرستيد.
ارسال و دريافت Voice Email (به زودي فعال خواهد شد)
bullet.jpg
بجاي نوشتن نامه، صدايتان را ضبط كنيد و به هرجاي دنيا ارسال نمائيد.
ترجمه سريع مكاتبات اينترنتي (به زودي فعال خواهد شد)

bullet.jpg
مكاتبه با شركاي تجاري‌تان در سرتاسر دنيا به هر زباني

ECMS يك سرويس خودكار كامپيوتري است كه صندوق ايميل يا Yahoo ID شما را به تناوب كنترل مي‌كند و متن نامه‌‌ يا پيام‌هاي تازه را به صورت SMS براي‌تان ارسال مي‌نمايد. همچنين با تلفن همراه خود براي هر مقصدي در دنيا ايميل يا پيامياهو مسنجر ارسال مي‌‌كنيد.
</TD></TR></TBODY></TABLE>

39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فكر نميكنم.
اما بعضي جاها هستند كه احتمالا قيمتهاي متفاوتي ميدن براي همين بد نيست چند تا شركت تو اين زمينه معرفي بشه براي اطلاع رساني.
:)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
براي من كه چيز خيلي لازميه كه مرض اس ام اس دارم حالا بشه با ياهو ........ واقعا عاليه ;)

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
از شبكه زايع تلفن همراه ايران همجين جيزي بعيده !!!!

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از bahrain :
از شبكه زايع تلفن همراه ايران همجين جيزي بعيده !!!!
لا اله الا الله !!!‌بعد ميگن آدم چرا عصباني ميشه !!! آخه چرا تو مسايل داخلي ما نظر ميدي !!! بياييم شهركتون رو بزنيم صاف كنيم همين 4 تا تير و درخت رو هم كه دارين نداشته باشين ؟ !!
49.gif
49.gif
49.gif

39.gif
ببخشيد يه لحظه اعصابم قاطي كرد
39.gif

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
قيمتها رو باش !
علاوه بر کارتهاي ECMS آبي رنگ ده هزار توماني، کارتهاي پنج هزار توماني هم با رنگ سبز به بازار آمد.

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نقل از shifte shab :
لا اله الا الله !!!‌بعد ميگن آدم چرا عصباني ميشه !!! آخه چرا تو مسايل داخلي ما نظر ميدي !!! بياييم شهركتون رو بزنيم صاف كنيم همين 4 تا تير و درخت رو هم كه دارين نداشته باشين ؟ !!
49.gif
49.gif
49.gif

39.gif
ببخشيد يه لحظه اعصابم قاطي كرد
39.gif
:) :) :) :) :)
ببخشيد قصد ناراحت كردنتون رو نداشتم

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از shifte shab :
با همکاري شرکت بهين سامانه فردا و شرکت مخابرات ايران، سرويس ارسال و دريافت خودكار ايميل و پيامهاي ياهو مسنجر روي شبكه تلفن همراه ايران فعال شد.

از اين پس دارندگان تلفن همراه در ايران مي‌توانند ايميل و پيام‌هاي ياهو مسنجر خود را روي تلفن همراه به طور خودکار دريافت و ارسال نمايند.

اين سرويس جديد با همکاري شرکت بهين سامانه فردا و شرکت مخابرات ايران راه اندازه شده است.

اين اطلاعيه مي‌افزايد: بزودي خدمات جديدي شامل ارسال و دريافت Voice Mail (ارسال و دريافت ايميل با صداي فرستند از طريق موبايل) ، ترجمه مکاتبات به زبانهاي زنده دنيا و جستجوي تخصصي در مورد اطلاعات مورد نياز در اينترنت به اين سرويس اضافه خواهد شد.

علاقه‌مندان مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به سايت www.ecms.ir مراجعه کنند و يا با شماره تلفنهاي 88319100 و 88319101 ، شرکت بهين سامانه فردا تماس بگيرند.

/TD></TR></TBODY></TABLE>

39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif
39.gif

من خودم دو سال پيش جزو اولين مشتركان اين شركت بودم. بايد بگم كه اين شركت -البته آن روزها- يك اطاق با يك كامپيوتر بيشتر نداشت.
اي-ميل هاي ارسالي و دريافتي من با حداقل 1 ساعت و حداكثر دو روز تاخير دريافت و ارسال ميشد بعضي مواقع هم اصلا ارسال و دريافت نميشد.
من بارها اين مورد را به مديريت شركت اطلاع دادم كه در ارسال و دريافت اي-ميل تاخير وجود دارد و در جواب شنيدم كه اين سيستم ماهيتا اينجوري است و هر نيم ساعت يا يك ربع ارسال و دريافت ميكند.
در ضمن مدي شركت ميگفت : مگر شما خيلي عجله داري كه اي-ميلت زود برسه؟؟!!!
تمام اي-ميل هاي با فرمت HTML دريافت نميشد كه همانطور كه ميدانيد اكثر اي-ميلها با اين فرمت است.
خلاصه من يك سرويس بي نقص از اين شركت نديدم و با آنكه اكانت زيادي هم داشتم بي خيال شدم.

حالا الان نميدونم با آن كيفيت افتضاح سرويس ميدهد يا اينكه اصلاح كرده.
اگه كسي از اين سرويس استفاده ميكنه لطفا بگه كه آيا اين مشكلات رفع شده يا خير.
ا

kingehp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این سرویسو که قبلا پیک اسا . کام میداد در ضمن خوب دیتا بگیرین هم اینترنت دارین هم ایمیل هم همه چی!

fractal

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از kingehp :
این سرویسو که قبلا پیک اسا . کام میداد در ضمن خوب دیتا بگیرین هم اینترنت دارین هم ایمیل هم همه چی!

آقا منظورتون از گرفتن دیتا چیه میشه بیشتر توضیح بدین
مرسی

mohammad_bls

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kingehp :
دیتا بگیرین؟چه جوری دیتا بیگیریم؟هزینش چنده؟کمی توضیح بده.مرسی

بالا