برگزیده های پرشین تولز

سرويس ايميل نامحدود.چي جورياست

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بر همه بر مه رويان زيبا كلام خوش ...مزيد امتنان اين حرفا
هر پلاني چندتا ايميل داره.خوب حالا اگه يه ايميل نامحدود بخوايم تا كابراي خودمون بتونن از اون استفاده كنند.چه جوريه توضيح كامل ميخوام منتظرم
:rolleyes: :D

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام
متاسفانه ما سرويس براي email نامحدود نداریم.
اگه تعداد emailی که در plan هست برای شما کافی نیست از Plan4 استفاده کنید و اگه باز هم بیشتر email لازم دارید تعداد آن را با مشخصات به آدرس [email protected] ارسال نمایید تا با هم مذاکره کنیم.

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
حالا اگه من برم يه سرويس ايميل نامحدود بگيرم از يه شركت ديگه ميتونم از اونو با هاست اينجا تلفيق كنم.
بذار خوب بگم.ببين من خوب اول بايد يه هاست داشته باشم تا بتونم اون دوميني كه ميگيرم به اونجا اشاره كنه .حالا اگه من يه هاست از اينجا بگيرم و يه ايميل نامحدود از يه شركت ديگه .اونوقت چه جوري در مي ياد. ميشه سر همه رو يه جا جمع كرد.
در مورد ساب دومينا هم يه چيزي .مثلا اگه پلان من 5 تا ساب دومين داشته باشه بايد چند آدرس به كسي كه ميخواد دومينمو ثبت كنه بدم.
يه سوالم بپرسم برم. مجتمع فني تهران توي www.mftsite.com ميگه ايميل نامحدود با دومين رايگان سالي
000/80 تومان .نظر شما چيه.خوبه. بگو منتظرم ممنون از جوابت

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام
در مورد ايميل نامحدود از جاي ديگه.
خير نمي تونيد اين كار رو بكنيد. چون DNS های شما روی سرورهای ما set می شه که متاسفانه email هاتون وقتی از جای دیگه باشه امکان ارسال و دریافت ایمیل نخواهید داشت. مگر اینکه به یک اسم دیگه دامین رجیستر کنید و email ها رو از اون domain بفرستید. مثلا .net یا .org بگیرید.
ساب دامین ها هم ، شما فقط اسم آدرس اصلی رو یعنی www.yourdomain.com رو به کسی که می خواد ثبت کنه می دهید.
من سرویسهای مجتمع فنی رو ندیدم و ازشون استفاده نکردم قیمتش بد نیست ولی فکر می کنم سرورهاش توی ایران است.
به هر حال هر کسی یک مزایایی داره و یک معایبی.
موفق باشی

بالا