برگزیده های پرشین تولز

سرويس رايگان كجاست؟

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
راستي بچه ها يه جايي بود تو پرشين تولز كه قالبهاي پيش فرض رو اونجا گذاشته بودن ميشه بگيد كجاست
دمتون گرم :)

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اين مرييضي ما اينقده خفن بود ديشب ما رو كشوند بيمارستان. نه موردش مربوط به عيد نيست مربوط به مسائل عصبي و روده بود.
اما در مورد اين سايته طاها جان كار بابك هست؟
يك سري ارور تو كارش وجود داره كاشكي خودش بياد اينجا يك بخش باز نه و بهش بگيم درست كنه ...

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از magmag :
آقا اين مرييضي ما اينقده خفن بود ديشب ما رو كشوند بيمارستان. نه موردش مربوط به عيد نيست مربوط به مسائل عصبي و روده بود.
اما در مورد اين سايته طاها جان كار بابك هست؟
يك سري ارور تو كارش وجود داره كاشكي خودش بياد اينجا يك بخش باز نه و بهش بگيم درست كنه ...
نه مرتضي جان اين مربوط به محمدحسين هستش كه من بهش ايميل زدم و در اين رابطه بهش گفتم
ممنونم از توجهتون

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید بچه ها یه سوال داشتم .
اونجا که قالبهای ÷یش فرض ام تی رو گذاشتن یه فایلی هم با نام farsi.js موجود است كه گفته بايد آپلود بشه اونو چطوري تو weblog.us آپلود كنم .
اصلا نيازي بهش هست .
ممنون ميشم اگه بگيد . :blush:

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
اونجا که قالبهای پیش فرض ام تی رو گذاشتن یه فایلی هم با نام farsxi.js موجود است كه گفته بايد آپلود بشه اونو چطوري تو weblog.us آپلود كنم .
اصلا نيازي بهش هست .

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از andromeda :
اونجا که قالبهای پیش فرض ام تی رو گذاشتن یه فایلی هم با نام farsxi.js موجود است كه گفته بايد آپلود بشه اونو چطوري تو weblog.us آپلود كنم .
اصلا نيازي بهش هست .
خب يه جاي ديگه اپلود كن و توي قالبت ادرس اونجا رو وارد كن.

براي فارسي نويسي و تغيير زبان در كامنت ها لازمه.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
همانطوري كه امير عزيز نوشتند اين فايل مربوط به بخشهاي كامنت (وشايد بخش سرچ) باشه. اون فايل رو يه جايي ذخيره كن و سپس آدرسش رو در تمامي قالبها تغيير بده.
يا براي راحتي كار مي توني از اين آدرس استفاده كني: http://bolghan.com/farsix.js

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
همانطوري كه امير عزيز نوشتند اين فايل مربوط به بخشهاي كامنت (وشايد بخش سرچ) باشه. اون فايل رو يه جايي ذخيره كن و سپس آدرسش رو در تمامي قالبها تغيير بده.
يا براي راحتي كار مي توني از اين آدرس استفاده كني: http://bolghan.com/farsix.js

بابا ای و الله معرفت

keshws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام magmag جان اميدوارم كه خوب شده باشي.
من تا ديشب ميلم رو چك نكرده بودم (البته همه رو هر روز چك مي كنم ولي اين يكي كه آقا طاها بهش ايميل فرستاده بودن رو چند روز بود چك نكرده بودم). كلي هم طول كشيد تا اين پست رو پيدا كنم (چون قبلا از اين فروم استفاده نكرده بودم).امروز يه بخش توي قسمت معرفي وب سايت باز كردم، دوست داشتيد اشتباهات و خطاهاي من رو توي طراحي اين وب سايت بهم بگيد. هر كس هم خواست همكاري كنه چاكرش هستم. مي خواهم يه جايي باشه براي همه كه دوست دارن با ام تي كار كنن.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام حسين جان
خوشحالم كه شما هم عضوي از اين فورم شديد اميدوارم كه بتوانيم از اطلاعات مفيد شما هم استفاده ببريم.

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
امدم يه سوالي بپرسم .
آقا اين weblogs.us هم ما رو ديونه كرده .
اولا نوشته ها رو كد ميكنه البته نه تو قالب دوما ما قالب ايندكس رو عوض كرديم ولي همون قالب پيش فرض پرشن تولز رو نشون ميده .
ميشه بگيد ايراذش چيه .

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
اي بابا آقا هيچكي نيست به سوال ما يه جواب بده :(

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از keshws :
سلام magmag جان اميدوارم كه خوب شده باشي.
من تا ديشب ميلم رو چك نكرده بودم (البته همه رو هر روز چك مي كنم ولي اين يكي كه آقا طاها بهش ايميل فرستاده بودن رو چند روز بود چك نكرده بودم). كلي هم طول كشيد تا اين پست رو پيدا كنم (چون قبلا از اين فروم استفاده نكرده بودم).امروز يه بخش توي قسمت معرفي وب سايت باز كردم، دوست داشتيد اشتباهات و خطاهاي من رو توي طراحي اين وب سايت بهم بگيد. هر كس هم خواست همكاري كنه چاكرش هستم. مي خواهم يه جايي باشه براي همه كه دوست دارن با ام تي كار كنن.

سلام عزيز من خوب شدم مرسي
يك زحمت واست داشتم اين ثبت نام جديدش جواب نمي دهيك لطفي كن و اكونت morteza من رو در اونجا واسم تبدیل کن به artmis لينşدوني و فتوبلاţ روش نمي خوام فقط ايميل اين رو واسه يşي مي خوام هم اينăوري يş اşونتت الşي بيşار نمي افته هم الان ثبت نام يا خرابه يا تموم شده ما ثبت نام کردیم

keshws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چشم ولي بهتر بود از ايميل استفاده مي كردي.

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
يه سوالي داشتم
ميخواستم بپرسم كه كسي به تازگي تو weblogs.us عضو شده تو صفحه ايكه بهيد توش مطلب بياريم هيچي يست چطوري ميتونيم توش عكس بذاريم ( نميخوام آپلود كنم ) .
بگيد ممنون ميشيم .
خداحافظ :)

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از keshws :
چشم ولي بهتر بود از ايميل استفاده مي كردي.
حضرت كش من بابت يك زحمت ايميلي دادم هنوز منتظر جوابم

بالا