• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرویس میزبانی خوب معرفی کنید زود مرسی

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
سلام دوستان در سرویس میزبانی نت افزار بودم که از دیشب سایتم ساسپند شده پهنای باند سایت پر شده و نمیتونم تا اول ماه میلادی صبر کنم میخواستم سایت کلا به یک سرویس دهنده بهتر انتقال بدم
اگر سرویس دهنده خوبی و بهتری میشناسید معرفی کنید که هم خدمات و هم پشتیبانی از نت افزار بهتر باشه
هاست مورد نیاز هم چیزی مشابه پک برنزی یا طلای نت افزار راهنمایی کنید مرسی

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
بهترین هاست دی ال است ولی قیمتاش بالا است از نظر سرعت و پشتیبانی .

reza- z

Registered User
لایک‌ها
80
الفا هاست هم فکر کنم خوب باشه سرویس های پر سرعتی بهش اضافه کرده .

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
الفا هاست هم فکر کنم خوب باشه سرویس های پر سرعتی بهش اضافه کرده .
الفا هاست دیدم خوب بود سرویس های حرفه ای خوب بود اما بقیه دوستان بهتر میگن اگر نه که همون الفا هاست میرم مرسی

وی ای پی سرور هاست میزبانی که میخواستم نداشت نهایتش10 گیگ بود که حداقل15 گیگ میخواستم مرسی دمت گرم

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
سلام

شما از هرجا سرویس بگیرید باید قوانین و محدودیت ها رو بررسی کنید.
اگر شرکتی که قبلا سرویس داشتید بخاطر پهنای باند سایت شما رو بسته، از قصد نبوده ، سیستم اتوماتیک معلق کرده!
و اینکه اگر فقط مشکلتون پهنای باند است و از خدمات و سرویس ها راضی هستید ، درخواست پهنای باند بیشتر بکنید.

در آخر پیشنهاد میکنم تا زمانی که از شرکت یا سرویس دهنده ای سرویس نگرفتید و استفاده نکردید از اونها تعریف نکنید!
(حداقل 6 ماه برای سرویس های سالانه زمان نیاز است تا بشود نظر داد.)

موفق باشید

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
سلام

شما از هرجا سرویس بگیرید باید قوانین و محدودیت ها رو بررسی کنید.
اگر شرکتی که قبلا سرویس داشتید بخاطر پهنای باند سایت شما رو بسته، از قصد نبوده ، سیستم اتوماتیک معلق کرده!
و اینکه اگر فقط مشکلتون پهنای باند است و از خدمات و سرویس ها راضی هستید ، درخواست پهنای باند بیشتر بکنید.

در آخر پیشنهاد میکنم تا زمانی که از شرکت یا سرویس دهنده ای سرویس نگرفتید و استفاده نکردید از اونها تعریف نکنید!
(حداقل 6 ماه برای سرویس های سالانه زمان نیاز است تا بشود نظر داد.)

موفق باشید
درباره شرکتی نظر دادم پس مطمئن باشید از این شرکت حداقل یک سال سرویس گرفتم که الان دارم نظر میدم
مشکل با هیچ یک از خدمات این ششرکت ندارم فقط مشکل پهنای باند هست که از 1ماه قبل جهت افزایش پهنای باند درخواست دادم تیکیتش موجود هست که گفتن بررسی میشه بعد از گذشت یک ماه پهنای باند هیچ تغییری نکرد وسایت به مشکل خورد حالا به نظر شما حق نظر دادن دارم یا نه؟

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
درباره شرکتی نظر دادم پس مطمئن باشید از این شرکت حداقل یک سال سرویس گرفتم که الان دارم نظر میدم
مشکل با هیچ یک از خدمات این ششرکت ندارم فقط مشکل پهنای باند هست که از 1ماه قبل جهت افزایش پهنای باند درخواست دادم تیکیتش موجود هست که گفتن بررسی میشه بعد از گذشت یک ماه پهنای باند هیچ تغییری نکرد وسایت به مشکل خورد حالا به نظر شما حق نظر دادن دارم یا نه؟
سلام خدمت شما

شما هر دلیلی داشته باشید به کسی ربط نداره و حق با شماست !
بنده متنی که در بالا نوشتم قصدم راهنمایی و برای آخرین پیام شما در این تاپیک بود نه جانب داری از سرویس دهنده.
(در این انجمن و جاهای دیگه تعداد زیادی کاربر دیدم که قبل از خرید و استفاده از سرویس های یک سرویس دهنده اومدن تقدیر و تشکر هزار نوع تعریف کردند اما سر ماه نشده تاپیک زدن با عناوین نا مناسب !)

من معذرت میخوام که در تاپیک شما مطلب نوشتم و شما رو ناراحت کردم.

موفق باشید.

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
تو نت افراز امکان خرید پهنای باند اضافه نیست؟
کی گفت نیست؟
سلام خدمت شما

شما هر دلیلی داشته باشید به کسی ربط نداره و حق با شماست !
بنده متنی که در بالا نوشتم قصدم راهنمایی و برای آخرین پیام شما در این تاپیک بود نه جانب داری از سرویس دهنده.
(در این انجمن و جاهای دیگه تعداد زیادی کاربر دیدم که قبل از خرید و استفاده از سرویس های یک سرویس دهنده اومدن تقدیر و تشکر هزار نوع تعریف کردند اما سر ماه نشده تاپیک زدن با عناوین نا مناسب !)

من معذرت میخوام که در تاپیک شما مطلب نوشتم و شما رو ناراحت کردم.

موفق باشید.
مرسی

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اگر فقط مشکلتون پهنای بانده که از همون نت افزار بهشون بگید ارتقا میدن

اگر مشکل از منابع و ... هست برید یک vps تهیه کنید

شرکت های هاستینگ میهن وب هاست و نت افزار و پارس دو هستند که قیمت نسبت به خدمات خوب هست

برای سرور مجازی هم پارس پک و پارس دو خوبن و از سرویسای خارجی iweb و بلو هاست مناسبن

در مورد آلفاهاست هم که ازهمه نظر تایید میشن چون مدیرانش کاربلد و حرفه ای هستن

3eke.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
می هاست خوبه..قیمتاشم مناسب..پهنای باند هم نامحدود

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
اگر فقط مشکلتون پهنای بانده که از همون نت افزار بهشون بگید ارتقا میدن

اگر مشکل از منابع و ... هست برید یک vps تهیه کنید

شرکت های هاستینگ میهن وب هاست و نت افزار و پارس دو هستند که قیمت نسبت به خدمات خوب هست

برای سرور مجازی هم پارس پک و پارس دو خوبن و از سرویسای خارجی iweb و بلو هاست مناسبن

در مورد آلفاهاست هم که ازهمه نظر تایید میشن چون مدیرانش کاربلد و حرفه ای هستن
مرسی واسه هاست دانلود چی پیشنهاد میکنید؟از هاست ویندوز استفاده کنم یا سرور اختصاصی؟

می هاست خوبه..قیمتاشم مناسب..پهنای باند هم نامحدود
می هاست میفرستادی مرسی

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
فروش فوری و ویژه : 5 گیگ هاست حرفه ای (با قیمت پیشنهادی شما)

سلام
یه هاست با مشخصات زیر موجوده تاریخش ثبتش امروزه (10.10.93)
با قیمت پیشنهادی شما میفروشم(فقط قیمت معقول بدید لطفا)

5 gig
100 pahnai band
1 database
1 site
5 sub domain
تایپیک خراب نکنید

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
هاست دانلود و آپلود خوب معرفی کنید که قیمتش هم مناسب باشه و هاست مناسب واسه سایت پربازدید

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
اگر ترافیک اضافی به شما نمیدهند سرویس های خودمون رو پیشنهاد میکنم.پهنای باند نامحدود واقعی است و تاکنون حتی یک نفر هم به دلیل اتمام ترافیک ساسپند نکردیم

ما نزدیک به پنج سال است در خدمت شماییم.حرفه ای ترین سرویس های میزبانی روز وب ضمن برخورداری از منابع اختصاصی را به شما پیشنهاد میکنیم.به ما اعتماد کنید

امنیتسرعتاطمینان خاطر
مجهز به Anti Sheller CXSبکارگیری هاردهای پرسرعت SSD به جای هاردهای معمولیبکاپ گیری روزانه/هفتگی و ماهانه در سرور مجزا
مجهز به Antivirus , Exploit Scanner , Firewallمیزبانی بر روی وب سرور Litespeedدیتاسنتر OVH فرانسه (بزرگترین دیتاسنتر دنیا)
مانیتورینگ شبانه روزی و 24 ساعته کلیه سرویسهاسیستم عامل لینوکس ابری Cloudlinux
هفت روز گارانتی عودت وجه
آپتایم نزدیک به صد در صد
کنترل پنل cPanel
انتقال رایگان سایتها
پهنای باند و کلیه امکانات نامحدود

کلیه سرویس ها دارای
دامنه رایگان
یک تا چهار ماه استفاده
رایگان
انتخاب نسخه PHP هاست
با یک کلیک در هر زمان

پرداخت آنلاین و تحویل فوری || پشتیبانی دوشیفت کاری با ایمیل ، چت آنلاین ، تیکت و تلفن || دارای نماد دائم اعتماد الکترونیک :79::79: دوستاره

و اما تخفیفات ویژه روز وب برای شما
شما با خرید از روز وب از مزایای زیر نیز بهره مند هستید:
- ما کوپن های تخفیف دائمی به صورت فصلی داریم،این کوپن ها 365 روز سال فعالند و بسیار متنوع.از ده تا 30 درصد تخفیف برای کلیه سرویس ها در صفحه اختصاصی تخفیفات روز وب:
Www.roozweb.com/discount
- با سفارش چند ماهه سرویس ها از استفاده رایگان بهره مند شوید:
* هزینه دو ماه را پرداخت و سه ماه استفاده نمایید.(یک ماه تخفیف)
* هزینه چهار ماه پرداخت و شش ماه استفاده کنید(دو ماه تخفیف) و یک دامنه رایگان هدیه بگیرید
* هزینه هشت ماه پرداخت و یک سال استفاده کنید(چهار ماه تخفیف) و یک دامنه رایگان نیز هدیه بگیرید

قیمتهای استثنایی ضمن تضمین کیفیت با گارانتی بازگشت وجه:
www.roozweb.com/hosting هاست لینوکس استاندارد
www.roozweb.com/prohosting هاست لینوکس حرفه ای
www.roozweb.com/dedhosting هاست لینوکس پربازدید
www.roozweb.com/unlimited-host فروش ویژه هاست نامحدود ارزان
جهت مشاوره و درخواست فقط از طریق سایت روزوب اقدام نمایید(ممکن است درخواست شما در این تاپیک توسط ما دیده نشود)
سوالات خود رو از ما دریغ نکنید لطفا !
:57:

بنده به شما توصیه میکنم حرفه ای فکر کنید و دنبال ارزانی نباشید چون کیفیت هزینه دارد.
--
سالانه - 4 ماه رایگان 240.00 از قیمت ها مشخصه سایت چی میشه
تایپیک خراب نکنید

tanb10

Registered User
لایک‌ها
0
سلام در ماه چقدر پهنای باند مصرف میکنید؟!

بالا