برگزیده های پرشین تولز

سریال آموزش زبان انگلیسی EXTRA

Topolinoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
سلام گسي نيست پاسخ بده؟
در ضمن اين فيلم مشكل اخلاقي براي بچه ها نداره؟!
مشکل اخلاقی که بطور مستقیم به چیزی اشاره بشه ، نخیر نداره .اما بطور غیرمستقیم و کنایه آمیز چیز میز زیاد داره ، اکثرا هم تقصیر نیکه (یکی از 4 شخصیت سریال);) در کل خوبه و برای بچه ها توصیه نمی شه .
Tell me more هم نرم افزاری خوبیه ، اما اگه حال اینو نداری که خودت بخونی ، بهترین راه ، رفتن به کلاسه.
این 504 در 10 جلسه را هم که اگه یه توضیحی بدی ببینیم چیه ، بهتر می شه درباره اش قضاوت کرد.

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
سلام گسي نيست پاسخ بده؟
در ضمن اين فيلم مشكل اخلاقي براي بچه ها نداره؟!
من زبان و مکالمه م خوبه،اما با این سریال خیلی بهتر شدم،هیچ چیز بد و غیراخلاقی هم نداره،من با کل خانواده این سریال رو میدیدم و همه هم دوسش داشتن،البته من این سریال رو برای آموزش زبان نمیدیم و به شکل یک سریال آموزشی بهش نگاه نمیکردم،برام یه سرگرمی و سریال جالب بود که اگه بتونم،صدهزاربار دیگه هم میبینمش و دوسش خواهم داشت.منظورتون از بچه نمیدونم چیه اما من 17-18سالمه و این سریال چیز بدی بنظرم نداره.
من خواهر بزرگه م مکالمه ش اصلا خوب نیست و زیاد انگلیسی رو نمیفهمه،اما این سریال رو میدید و میفهمید،چون واضح و خوب حرف میزنن،البته خب،خیلی کم،به ندرت یه جاهایی یکم تندتر حرف زدن،اما اونم قابل فهم و خوه،لهجه هاشون خیلی خوبه و واضح صحبت میکنن،حرفاشونم کلمه های قلمبه سلمبه و سخت نیست،آسونه کلمه هاش.
بنظر من کاملا قابل استفاده و مفیده،خب جای کلاس رو که هیچ نرم افزار آموزشی و سریالی نمیتونه کاملا بگیره،اما تا حد زیادی مفیده و توی مکالمه آدم خوب راه میفته.
یه نرم افزار خیلی معروف هم برای آموزش زبان هست به اسم "رزتا".برای زبان های مختلف آموزش میده.کسایی که انگلیسیش رو استفاده کردن خیلی راضی بودن،منم در حال حاضر دارم آلمانی ش رو دانلود میکنم که استفاده کنم،این نرم افزار خیلی معروفه و دارای سطوح مختلف یادگیری هست.
برای دانلود این نرم افزار میتونید "اینجا" رو کلیک کنید،یا اینکه از بیرون خریداری کنید.

Last edited:

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
کسی لینک دانلود سریال آلمانی اکسترا رو نداره لطفا؟

mmrapq

Registered User
لایک‌ها
6
مشکل اخلاقی که بطور مستقیم به چیزی اشاره بشه ، نخیر نداره .اما بطور غیرمستقیم و کنایه آمیز چیز میز زیاد داره ، اکثرا هم تقصیر نیکه (یکی از 4 شخصیت سریال);) در کل خوبه و برای بچه ها توصیه نمی شه .
Tell me more هم نرم افزاری خوبیه ، اما اگه حال اینو نداری که خودت بخونی ، بهترین راه ، رفتن به کلاسه.
این 504 در 10 جلسه را هم که اگه یه توضیحی بدی ببینیم چیه ، بهتر می شه درباره اش قضاوت کرد.

سلام ممنون پاسخ دادين
عرض شود من يا اينكه بزرگم ولي كوچيكم! پس شايد براي من توصيه نشه!
همون حالشو ندارم ولي خوب شرايط كلاس هم زياد نيست متاسفانه!
واسه 504 در 10 روز، من تبليغشو ديدم ولي خوب در 10 روز متوالي يه استادي مي ياد با روش تجسم ذهني... درس مي ده و ظاهرا هيچ چيز هم فراموش نمي شه! مبلغ كلاس هم 50 تومنه و ديگه همين ديگه...
باز هم ممنون كه پاسخ مي دين.

من زبان و مکالمه م خوبه،اما با این سریال خیلی بهتر شدم،هیچ چیز بد و غیراخلاقی هم نداره،من با کل خانواده این سریال رو میدیدم و همه هم دوسش داشتن،البته من این سریال رو برای آموزش زبان نمیدیم و به شکل یک سریال آموزشی بهش نگاه نمیکردم،برام یه سرگرمی و سریال جالب بود که اگه بتونم،صدهزاربار دیگه هم میبینمش و دوسش خواهم داشت.منظورتون از بچه نمیدونم چیه اما من 17-18سالمه و این سریال چیز بدی بنظرم نداره.
من خواهر بزرگه م مکالمه ش اصلا خوب نیست و زیاد انگلیسی رو نمیفهمه،اما این سریال رو میدید و میفهمید،چون واضح و خوب حرف میزنن،البته خب،خیلی کم،به ندرت یه جاهایی یکم تندتر حرف زدن،اما اونم قابل فهم و خوه،لهجه هاشون خیلی خوبه و واضح صحبت میکنن،حرفاشونم کلمه های قلمبه سلمبه و سخت نیست،آسونه کلمه هاش.
بنظر من کاملا قابل استفاده و مفیده،خب جای کلاس رو که هیچ نرم افزار آموزشی و سریالی نمیتونه کاملا بگیره،اما تا حد زیادی مفیده و توی مکالمه آدم خوب راه میفته.
یه نرم افزار خیلی معروف هم برای آموزش زبان هست به اسم "رزتا".برای زبان های مختلف آموزش میده.کسایی که انگلیسیش رو استفاده کردن خیلی راضی بودن،منم در حال حاضر دارم آلمانی ش رو دانلود میکنم که استفاده کنم،این نرم افزار خیلی معروفه و دارای سطوح مختلف یادگیری هست.
برای دانلود این نرم افزار میتونید "اینجا" رو کلیک کنید،یا اینکه از بیرون خریداری کنید.

سلام
ممنون از پاسختون
خوب شما زمينه مكالمه دارين
شما چند وقته زبان كار مي كنيد؟ كه به اين سطح رسيديد و چه كلاس هايي رفتيد؟
ممنون باز هم

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
سلام
ممنون از پاسختون
خوب شما زمينه مكالمه دارين
شما چند وقته زبان كار مي كنيد؟ كه به اين سطح رسيديد و چه كلاس هايي رفتيد؟
ممنون باز هم
دوباره سلام،من از موقعی که 9 سالم بود کلاس زبان میرفتم و گرامر کار میکردن باهامون،من موسسه ملی میرفتم،مکالمه ترم های جداگونه داشت که بعد از گذروندن ترم بزرگسالان میتونستی بری،من مکالمه ش رو نرفتم،اما از نظر گرامری تکمیلم،مکالمه رو خودم کار کردم،از طریق چت با افراد خارجی و دیدن فیلم های خارجی،اول فیلم ها رو بدون زیرنویس میدیدم که ببینم چقدر میفهمم،بعد اگه میدیدم فیلم خیلی سخته با زیر نویس انگلیسی میدیدم،در مورد آهنگای خارجی هم همینطور،برای تقویت شنواییم و عادت کردن به لهجه های مختلف آهنگ های مختلف گوش میدادم و متن آهنگا رو از اینترنت میگرفتم که ببینم چقدر درست میفهمم و لهجه هاشون چطوریه،البته هنوز هم اینکارو انجام میدم،اما این سریال اکسترا خیلی عالی حرف میزنن،من خیلی راحت و بدون دردسر سریالش رو میبینم،حرفاشون آسونه.الانم دارم از اون لینکی که دادم که سی دی های آلمانیشو دانلود کردم،حالا دارم سی دی های آموزش زبان انگلیسی رو دانلود میکنم ببینم چطوره،البته بنظر من واسه کسی که مکالمه زیاد تجربه یی نداره،بهتره که از لهجه ی آمریکایی شروع نکنه به زبان یاد گرفتن،(از نظر من البته)،این سریال چون لهجه هاشون BRITISH هست،خیلی راحت آدم میفهمه.
امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه.

mmrapq

Registered User
لایک‌ها
6
دوباره سلام،من از موقعی که 9 سالم بود کلاس زبان میرفتم و گرامر کار میکردن باهامون،من موسسه ملی میرفتم،مکالمه ترم های جداگونه داشت که بعد از گذروندن ترم بزرگسالان میتونستی بری،من مکالمه ش رو نرفتم،اما از نظر گرامری تکمیلم،مکالمه رو خودم کار کردم،از طریق چت با افراد خارجی و دیدن فیلم های خارجی،اول فیلم ها رو بدون زیرنویس میدیدم که ببینم چقدر میفهمم،بعد اگه میدیدم فیلم خیلی سخته با زیر نویس انگلیسی میدیدم،در مورد آهنگای خارجی هم همینطور،برای تقویت شنواییم و عادت کردن به لهجه های مختلف آهنگ های مختلف گوش میدادم و متن آهنگا رو از اینترنت میگرفتم که ببینم چقدر درست میفهمم و لهجه هاشون چطوریه،البته هنوز هم اینکارو انجام میدم،اما این سریال اکسترا خیلی عالی حرف میزنن،من خیلی راحت و بدون دردسر سریالش رو میبینم،حرفاشون آسونه.الانم دارم از اون لینکی که دادم که سی دی های آلمانیشو دانلود کردم،حالا دارم سی دی های آموزش زبان انگلیسی رو دانلود میکنم ببینم چطوره،البته بنظر من واسه کسی که مکالمه زیاد تجربه یی نداره،بهتره که از لهجه ی آمریکایی شروع نکنه به زبان یاد گرفتن،(از نظر من البته)،این سریال چون لهجه هاشون BRITISH هست،خیلی راحت آدم میفهمه.
امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه.

سلام
ممنون كه راهنمايي كرديد
حيف كه ما با مدرك ليسانس هنوز هم زبانم خوب نيست!
ممنون باز هم ممنون

saeidajor

Registered User
لایک‌ها
55
دیروز میدون انقلاب بودم این مجموعه رو بصورت پک میفروشند شامل دو عدد دی وی د ی و یک سی دی که فایلهای pdf کتابها توش

هست

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

saeidajor

Registered User
لایک‌ها
55
شرمنده حواسم نشد بپرسم

اون سی دی رو 1000 تومن گفت ولی چون تو پک بود گفت بعد جداگونه هم میاره که میرم بگیرم

میدان انقلاب تالارکتاب اندیشه 66487822

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
شرمنده حواسم نشد بپرسم

اون سی دی رو 1000 تومن گفت ولی چون تو پک بود گفت بعد جداگونه هم میاره که میرم بگیرم

میدان انقلاب تالارکتاب اندیشه 66487822
دشمنت شرمنده

ممنون

saeidajor

Registered User
لایک‌ها
55
دیروز اون سی دی رو گرفتم

از اکسترا فقط فایلهای pdf متن مکالمات بود فکر میکردم که فایل کتابش باشه اما نبود

راستی قسمت دوم workbook رو کسی نداره؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
دیروز اون سی دی رو گرفتم

از اکسترا فقط فایلهای pdf متن مکالمات بود فکر میکردم که فایل کتابش باشه اما نبود

راستی قسمت دوم workbook رو کسی نداره؟
دوست عزیز. خب اون فایل های متنی رو بیخود ریختن توی یه سی دی جداگانه. چون توی همون دی وی دی فیلما میتونستن بریزن. توی پوشه هر فیلم متنشم بزارن. این دی وی دی که من دارم اینجوریه

saeidajor

Registered User
لایک‌ها
55
جالبه که کلش 4 یا 5 مگ بیشتر نمیشه بقیش رو با یه سری دیکشنریهای قدیمی و چرت پر کردن

Dr-Faranak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،

من سریال اکسترا رو به‌ صورت کامل دارم اما تکست‌ها رو ندارم. اگه یکی از دوستان اونها رو برام یه جا آپلود کنه (یا لینک دانلودی بهم معرفی کنه) خیلی ممنون می‌شم. :rolleyes:

ضمناً من دنبال نسخه‌ فرانسوی این سریال هم هستم. از کجا می‌شه دانلودش کرد؟

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
من سریال آلمانیش رو میخوام!
کسی نداره لطفا لینک بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تورنت هم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا نیاز دارم:(

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
سلام،

من سریال اکسترا رو به‌ صورت کامل دارم اما تکست‌ها رو ندارم. اگه یکی از دوستان اونها رو برام یه جا آپلود کنه (یا لینک دانلودی بهم معرفی کنه) خیلی ممنون می‌شم. :rolleyes:

دوست عزیز من شدیدا نیازمند قسمت 10 انگلیسیش هستم

فایل های بقیه قسمتاش رو به صورت دایویکس دارم. حدودا هر کدوم 200 مگابایت هستن

اگر قسمت 10 رو هم به همین صورت دایویکس و حدود 200 مگ دارید برای من میتونید آپ کنید منم در عوض براتون تکست ها رو آپ میکنم

هرکدوم از دوستان اگر بتونن اینکارو برام بکنن جبران میکنم

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
سلام،

من بالاخره بعد از یه ماه تونستم لینک رو پیدا کنم،فکر کنم همین باشه،هم آلمانیش ررو پیدا کردم،هم فرانسوی
این لینک فرانسوی هست:
http://www.latestdown.com/215805-french-language-with-extr-pleasure-dvdrip.html

Dr-Faranak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بالاخره بعد از یه ماه تونستم لینک رو پیدا کنم،فکر کنم همین باشه،هم آلمانیش ررو پیدا کردم،هم فرانسوی
این لینک فرانسوی هست:
http://www.latestdown.com/215805-french-language-with-extr-pleasure-dvdrip.html

سلام،

شما لطف خیلی بزرگی به من کردید :)

نمی‌دونم چطور تشکر کنم... امیدوارم همیشه موفق باشید :happy:

Dr-Faranak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من شدیدا نیازمند قسمت 10 انگلیسیش هستم

فایل های بقیه قسمتاش رو به صورت دایویکس دارم. حدودا هر کدوم 200 مگابایت هستن

اگر قسمت 10 رو هم به همین صورت دایویکس و حدود 200 مگ دارید برای من میتونید آپ کنید منم در عوض براتون تکست ها رو آپ میکنم

هرکدوم از دوستان اگر بتونن اینکارو برام بکنن جبران میکنم

فکر کنم همون قسمتی رو می‌گید که آنی در تظاهرات حمایت از حیوانات شرکت می‌کنه و هکتور ازش مصاحبه می‌گیره. من دارمش اما حجمش ۴۷۰ مگ هست. بلد نیستم کمش کنم. لطفاً ادرس یه سایت رو بگید تا براتون اونجا آپلودش کنم.

شما هم تکست‌ها رو آپ کنید.

ممنون

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
فکر کنم همون قسمتی رو می‌گید که آنی در تظاهرات حمایت از حیوانات شرکت می‌کنه و هکتور ازش مصاحبه می‌گیره. من دارمش اما حجمش ۴۷۰ مگ هست. بلد نیستم کمش کنم. لطفاً ادرس یه سایت رو بگید تا براتون اونجا آپلودش کنم.

شما هم تکست‌ها رو آپ کنید.

ممنون
نه 470 زیاده. پهنای پاندم میره همش :(

بالا