برگزیده های پرشین تولز

سریال به زبان انگلیسی

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
درود به همه دوستان

من دارم زبان میخونم تا مکالمم قوی بشه...دنبال سریالی به زبان انگلیسی هستم که زیر نویس انگلیسی هم داشته باشه Friends رو بیشتر از سریالهایی مثل Lost دوست دارم...منظورم کلا اینه که فیلم بیشتر تو سبک رومانتیک دوست دارم...شما نظرتون چیه برم Friends رو بخرم برام خوبه یعنی سطح مکالماتشون به دردم میخوره(برای IELTS) ... یا باید دنبال سریالهای مشابه که سطح مکالمه بالاتری دارن برم... ضمنا فقط لهجه آمریکایی رو میخوام یاد بگیرم...
با سپاس

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
friends خوبه ، اما خيلي كوچه بازاريه ،

ضمنا لاست و فرندز رو ديدي كه ميگي از فرندز خوشم مياد ؟

danialir2

Registered User
لایک‌ها
1
اکسترا دقیقا همون چیزیه که دنبالشی :D

اگه خواستی توضیحات تو امضائم هست .

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
برو Lost رو ببين ، منتها سعي كن كم كم ببيني ، نه مثله من كه هر سيزنشو تو دو سه روز نگاه ميكردم !

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
اگه زياد قوي نيستي EXTRA بهترين گزينه هست

نه! زبانم خوبه! بیشتر مکالمات فیلمهای سینمایی رو میفهمم ولی تو سریالها لنگ میزنم...
سطح مکالمم دوست دارم جوری بشه که بدون اینکه زیاد دقت کنم یا تمرکزم رو ببرم بالا مثل زبون فارسی راحت بفهمم...حالا نمیدونم چکار کنم تو سبک Friends که ماجراهاش بین پسر و دخترا باشه برام جالب تره تا سریالهایی مثل لاست و شبیه اون...اونجوری انگیزم واسه یادگیری هم میره بالا!
حالا تو سبک Friends دیگه سریال معروف چی هست؟؟؟:)

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
بد نیست یه سری به این تاپیک بزنی که مشاوره برای دیدن سریال هست و دوستان درمورد سریال های مختلف توضیح دادن:
http://forum.persiantools.com/t115185.html

maradona1986

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
از نظر کمک برای یادگیری زبان به نظرم من سریال Extra بهترین گزینه هست اما دو تا ایراد داره اول اینکه سطح مکالماتش زیاد بالا نیست و دوم اینکه لهجه سریال بریتیش هست.من خودم سریال how I met your mother رو بهت پیشنهاد می کنم.راستی من هم مثل خودت عاشق سریال friends هستم و به نظرم بهترین سریال ساخته شده تا به حال هست.
یا علی

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
بد نیست یه سری به این تاپیک بزنی که مشاوره برای دیدن سریال هست و دوستان درمورد سریال های مختلف توضیح دادن:
http://forum.persiantools.com/t115185.html

Daneel Olivaw:
Friends طرفدار زیاد داره (که عاشقانه دوستش دارن!) ولی زیاد هم دیدم کسانی که باهاش حال نمی کنن. منم یکی دو اپیزودش رو بیشتر نتونستم ببینم. به خصوص به خاطر صدای خنده هاش که شدید رو اعصاب بود. غیر از اون, شوخی هاش کلامیه و باید زبانت خوب باشه و کامل حرفاشون رو بفهمی که بتونی لذت ببری

منم دنبال همچین چیزیم که سطح مکالمه زبان رو ببره بالا

Daneel Olivaw:

Desperate Housewives (اجتماعی / درام)
Gilmore Girls (خانوادگی)
Dexter (جنایی)
CSI: Crime Scene Investigation (جنایی)
House M.D. (پزشکی / پلیسی!)
Scrubs (پزشکی / کمدی)
NIP/TUCK (پزشکی (جراحی پلاستیک!))
Smallville (تخیلی)
FireFly (علمی / تخیلی)
Doctor Who (علمی / تخیلی)
Dead Like Me (ماورایی / کمدی)

بستگی به این داره که ژانر مورد علاقه ات چی باشه

ژانر علمی تخیلی هم دوست دارم و بعد از Friends حتما سراغ اون ژانر میرم البته به شرط اینکه سریالش آبکی نباشه! آخه بعضی از فیلمهای علمی تخیلی کم روشون خرج میشه و بیخودن!

http://www.************/files/orephn3sjdg3a1i1vm71.jpg

سریال Show 70 هم تو همین سبکه ...
ضمنا یه سریال هم GEM داره پخش میکنه به اسم dream on اونم جالبه!
مرسی از کمک و راهنمایی همه دوستان....
فقط خدا کنه زیر نویس انگلیسی Friends رو بتونم پیدا کنم که دیگه خیلی عالی میشه:)

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست عزیز من به عنوان کسی که این راه رو رفته و همون تجربیاتم رو در اختیارت میذارم !

اولا IELST با لحجه بریتیش اه نه امریکایی !
دوم اینکه فرندز اتفاقا گاهی خیلی قلنبه سلنبه حرف میزنن و اصلا اینطور نیست که فکر کنید یه دایره لغات محدودی دارند !
سوم اینکه فرندز از تمام سریالهای دیگه بیشتر با ذائقه ایرانی جماعت میخونه !
چهارم اینکه اگر فرندز رو نبینی نصف عمرت بر فنسات

و در آخر اینکه اصلا با فیلم های اکشن سعی در یاد گرفتن زبان نکنید ! مثلا 24 حالتی داره که من هنوز نمیتونم همش رو بفهمم ! همون فیلم های آروم و خانوادگی و مخصوصا sitcom ها برای یاد گرفتن و در محیط قرار گرفتن بهترین گزینست ! در ضمن ما انجمن زبانهای خارجه داریم اینجا ! هم از اونجا میتونید بیشتر استفاده کنید هم بهتر بود این پست رو اونجا میزدید :)

بالا