• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سری تبلیغات جدید »» ایفریم هفتگی با قیمت مناسب و الکسای خوب ««

ba33ck

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
اگه اطلاع داشته باشید وقتی سایت با الکسای 4000 ایران باشه ، پاپ اپ رو ماهانه 40000 تومن میده که هیچ اثری نداره و سریع توسط کاربر بسته میشه .
تصمیم گرفتم به صورت هفتگی ایفریم قرار بدم که صد در صد بازدید کنندگان سایت ما برای شما حساب میشه .(گوگل حساب میکنه و هر چه قدر در سایت ما باشن برای شما افراد انلاین حساب میشه که مهمترین چیز برای گوگله)
سایت : وبسایت معروف کیمیا اسکریپت
الکسا : 4000
قیمت هفتگی :10.000 تومن

interfilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)چند تا از دوستانم پیش از شما ( حدود 1 ماه پیش ) آی فریم گذاشته بودن توی سایتشون و سایتشون توسط گوگل بلاک شده و توی بلک لیست رفته :)

نمونش سایت توفیلم بود که یه زمانی تو صفحات اول گوگل بود با سرچ کردن کلمه ی " دانلود فیلم " اما حالا اصن نیست . فقط واسه آیفریم .

حتی سایتی هم که گذاشته بود جزء بلک لیست ها رفته بود .

+ گوگل با آمار فقط کمی رابطه ی خوب داره . آمار و آنلاین ها برای الکسا مهم تره :)

شما که سایت اسکریپت دارید باید این چیزارو بهتر از بقیه بفهمید که .... :)

بدرود

ba33ck

Registered User
لایک‌ها
12
:)چند تا از دوستانم پیش از شما ( حدود 1 ماه پیش ) آی فریم گذاشته بودن توی سایتشون و سایتشون توسط گوگل بلاک شده و توی بلک لیست رفته :)

نمونش سایت توفیلم بود که یه زمانی تو صفحات اول گوگل بود با سرچ کردن کلمه ی " دانلود فیلم " اما حالا اصن نیست . فقط واسه آیفریم .

حتی سایتی هم که گذاشته بود جزء بلک لیست ها رفته بود .

+ گوگل با آمار فقط کمی رابطه ی خوب داره . آمار و آنلاین ها برای الکسا مهم تره :)

شما که سایت اسکریپت دارید باید این چیزارو بهتر از بقیه بفهمید که .... :)

بدرود

ممنون دوست عزیز
اولا گوگل به میزان موندن افراد تو سایت اهمیت زیادی میده (انلاین)
دوما منم به صورت هفتگی قرار میدم و بعد از یک هفته میگیریم (چون هم از الکسا و هم از گوگل نمره منفی میگیرم)
ممنون از راهنمایی :)

interfilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود مجدد ...

برادر گلم ، گوگل توی همون یک هفته هم ممکنه بیش تر از 50 بار بیاد تو سایتت واسه ایندکس مطالب و به طور حتم سورس سایتت .

ممکنه برای بارهای اول کاری باهات نداشته باشه اما ممکنه بعد از چند روز تو رو متخلف شناساییی کنه . بهتره انجامش ندی اینو . راه های بهتری هم هست .

شما نمیدونم مدیر سابق این سایتی یا مدیر جدید گرفته اما اگه منو بشناسی ، من یکی از مدیران سایت پی سی ول هستم .

شایدم نشناسی اما نکن این کارو . این نصیحته فقط . نگی این حسودیش شده و میخواد کاسبیمو خراب کنه . نه . فقط میخوام به کارت ادامه بدی :)

ba33ck

Registered User
لایک‌ها
12
درود مجدد ...

برادر گلم ، گوگل توی همون یک هفته هم ممکنه بیش تر از 50 بار بیاد تو سایتت واسه ایندکس مطالب و به طور حتم سورس سایتت .

ممکنه برای بارهای اول کاری باهات نداشته باشه اما ممکنه بعد از چند روز تو رو متخلف شناساییی کنه . بهتره انجامش ندی اینو . راه های بهتری هم هست .

شما نمیدونم مدیر سابق این سایتی یا مدیر جدید گرفته اما اگه منو بشناسی ، من یکی از مدیران سایت پی سی ول هستم .

شایدم نشناسی اما نکن این کارو . این نصیحته فقط . نگی این حسودیش شده و میخواد کاسبیمو خراب کنه . نه . فقط میخوام به کارت ادامه بدی :)

ممنونم بابات راهنمایی
این حرفا چیه ، میدونم داری راهنمایی میکنی ، کی حسودی کرد :)
من مدیر جدیدشم و یه مشکل بزرگ دارم و اونم اینه که نمیدونم چطوری ازش پول در بیارم .
برای همین ایفریم پیشنهاد دادم .

interfilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
و همچنین درود مجدد :)) :D

دوست عزیز کسب درآمد از اینطور سایت ها خیلی سخته باید اونقدر معروف کنی سایت رو با تبلیغات دادن و خرج کردن که سایت هایی مثل اس ام اس ها یا گرافیستا و ... توی سایتت تبلیغ بدن .

یا اینکه سرویس تبلیغات راندوم رایگان بزاری سایتت با اسکریپت خاص که سایتت توی سایت های دیگه قرار بگیره و به صورت راندوم تبلیغاتشون توی یه مکان نمایش داده بشه که محبوبیتت بره بالا و تبلیغات بگیری

یا تعرفه ها رو کمتر کنی ...

بالا