برگزیده های پرشین تولز

سری جلسات Q&A در سمپوزیوم SMX East NYC (قسمت سوم)

9zar

Registered User
تاریخ عضویت
22 اکتبر 2011
نوشته‌ها
159
لایک‌ها
3
smxeast-2016-1920px00.jpg

به نقل از سایت سئو :


ادامه جلسه Q & A در کنفرانس تخصصی SMX :

در این پست درباره AMP و PWA صحبت خواهد شد.


سوال : آیا کروسل های اطلاعاتی اسپم شامل جریمه خواهند شد ؟

پاسخ : این سوالی است که بسیار پرسیده می شود. بعضی از کارشناسان گوگل اعتقاد دارند که باید موردهایی مانند اسپم ها توسط الگوریتم ها نادیده گرفته شوند اما ارزش آن حذف شود. اکنون بین این دو دیدگاه در گوگل مناظراتی وجود دارد اما باید منتظر بود تا تصمیم مدیران ارشد را شاهد باشیم.


سوال : آیا برنامه های وب پروگرسیو مانند AMP بوده و در رتبه بندی تاثیری ندارند ؟

پاسخ : اگر یک برنامه خوداتکا داشته باشید در ایندکس اولیه موبایل نمایش داده خواهد شد اما اگر هم AMP و هم PWA وجود داشته باشد صفحه AMP نمایش داده خواهد شد.


سوال : اگر المان هایی مانند ADها از سایت اولیه موبایل حذف شوند چه اتفاقی رخ می دهد ؟ آیا باعث می شود که نسخه AMP رتبه بالاتری کسب کند ؟

پاسخ : سایت شما با استفاده از AMP و حذف ADها سرعت بیشتری خواهد داشت. الگوریتم هایی هستند که تعداد ADها را بررسی می کنند اگر متوجه شوند که تعداد این ADها بیش از حد شده است تاثیر آن ها از بین خواهد رفت و رتبه بندی سایت آسیب خواهد دید.

اما وقتی ما متوجه شویم که یک سایت آمادگی بالایی برای ایندکس اولیه محتوا دارد به معنای استفاده محتوای مرتبط و صحیح و هم چنین اطلاعات ترکیبی ساختاری درست توسط آن سایت بوده است.


سوال : مارک آپ های دیگر چگونه هستند ؟

پاسخ : چون صفحات AMP در سایت های مدیا می توانند در کروسل های اطلاعاتی نمایش داده شوند گروه AMP گوگل پیشنهاد می کند که اطلاعات ناشر در هنگان ایجاد صفحات AMP حذف نشود.


قسمت چهارم این جلسه جذاب به زودی منتشر می شود. سئو را همراهی کنید.
 
بالا