برگزیده های پرشین تولز

سری جلسات Q&A در سمپوزیوم SMX East NYC (قسمت ششم)

9zar

Registered User
لایک‌ها
3
smx00555.png

به نفل از سایت سئو :

بخش ششم میتینگ سئوکاران و کارشناسان گوگل در کنفرانس SMX Esat NYC :

در این پست راجع به فاکتورهای رتبه بندی بحث خواهد شد.

سوال : وضعیت ترافیک ها در رتبه بندی چگونه است ؟

پاسخ : ترافیک جستجوها در رتبه بندی استفاده نخواهد شد. برای دیگر ترافیک ها هم از داده های بخش تحلیلی استفاده خواهد شد.

من به عنوان نماینده گوگل قسم یاد می کنم که ما از اطلاعات بخش تحلیلی و آنالیز برای رتبه بندی جستجوها استفاده نمی کنیم. هم چنین اطلاعاتی از کروم کسب خواهد شد.

سوال : سیگنال های غیرمستقیم از ترافیک جستجو چگونه خواهد بود ؟ اعلام کرده بودید که از این داده ها به طور مستقیم برای رتبه بندی استفاده نخواهد شد ؟

پاسخ : بله همین طور است فقط به عنوان تضمینی برای کیفیت الگوریتم های رتبه بندی استفاده می شوند.

یکی از سئوکاران می گوید : من مصاحبه ای از آقای جف دین (مسئول بخش هوش مصنوعی گوگل) خواندم که گفته بودند گوگل از این موردها استفاده می کند.

پاسخ کارشناس گوگل : من آن مصاحبه را مطالعه نکردم و درست نمی دانم که جف درباره چه چیزی صحبت کرده است. تیم هوش مصنوعی گوگل از منابع اطلاعاتی گوناگونی استفاده می کند. یک ایمیل درباره این موضوع در داخل گوگل بین کارشناسان ارسال شده اما اگر بخواهم دروغ نگویم آن را کامل مطالعه نکرده ام.

ادامه این جلسه هیجان انگیز در پست بعدی منتشر خواهد شد. از این که سئو را همراهی می کنید قدردان شما هستیم.

smx-advanced-1-1920x1080555.jpg

بالا