برگزیده های پرشین تولز

!سعدی و صادق هدایت در فهرست نویسندگان عرب

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
:blink::blink:

میشه یه چن تا از این ادبا و دانشمندان عرب رو اسم بیاری!

در ضمن کیارستمی چه دخلی داره به سعدی و صادق هدایت و غیرو!!
نقل گ... و ش ... شد که!
شاعر: اودنيس
دانشمند: محمد البرادعي (اينو گفتم كه بشناسي 100%)
(چون گفتي يه دونه، از هر كدوم يه دونه اسم بردم)

ربط كيارستمي و صادق هدايت يعني چي؟!
من مي‌گم كلا چهره‌ي طراز اول توي دنيا نداشتيم عزيز من! تو هيچ عرصه‌اي. فقط و فقط كيارستمي رو داشتيم تو عرصه‌ي سينما و تمام.

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از هر نوع نژاد پرستی بدم میاد اما این عرب ها دیگه شورشو در آوردن و باعث می شن من در یک جای عمومی مثل اینجا حرف های پایین رو در موردشون بزنم:
نژاد عرب نژاد بسیار کثیفی است و در اغلب آشوب ها و نا امنی ها ی چه گذشته و چه حال چه بطور مستقیم و چه بطور غیر مستقیم دست داشته اند و می توان ردپای عرب را در اغلب عاشوب ها و نا امنی ها و جنایت ها پیدا کرد. جالب اینجاست که این نژاد پست که افتخار کم هوش ترین قوم و نژاد را نیز داراست نژاد پرستی هم می کند. :eek: و چون خودشان افراد معروف و محبوب بسیار کم دارند به شخصیت های بزرگ دیگر قوم ها پناه برده اند و آنها را عرب معرفی می کنند. :lol: جالبتر اینجاست که ما ایرانی ها که زمانی برای خودمان فرهنگ ویژه داشتیم و دیگر کشور ها از طرف ما دچار تهاجم فرهنگی می شدند عرب پرستی می کنیم. واقعا جای شرم.
امیدوارم با این حرفام تونسته باشم تا اونجای عرب و عرب پرست جماعت رو بسوزونم.

از مدیران و سایر اعضای PT به خاطر حرف های بالا معذرت خواهی می کنم. راستش هر کاری کردم نتونستم این مطالب رو اینجا ننویسم.

با تشکر

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

من مي‌گم كلا چهره‌ي طراز اول توي دنيا نداشتيم عزيز من! تو هيچ عرصه‌اي. فقط و فقط كيارستمي رو داشتيم تو عرصه‌ي سينما و تمام.

129fs916747.gif

واقعا برای کسایی که دارن اینجا از اعراب ملخ خور دفاع میکنن متاسفم
عربا 6 میلیون سال دیگه بی فرهنگ میمونن

شدیدا تایید میشه.

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ول کنید بابا نزاد عرب حتی ارزش نداره واسش فکتون رو بجنبونین فحش نثارش کنید!

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

سال 2004 و برترين دانشمندان ايراني خارج از كشور

1 - بي شك در صدر اين دانشمندان بايد از دانشمند ايراني تبار فيروز نادري نام برد. دكتر نادري كه 25 سال است در ناسا كار مي كند، رئيس پروژه اكتشاف آثار حيات در مريخ بود كه برنامه موفق سفر كاوشگران مريخ زير رهبري او، توجه جهاني را به خود جلب كرد. دكتر نادري اخيرا به علت موفقيت چشمگيرش در اين پروژه، به مقام مديريت اكتشافات در سراسر كهكشان ارتقا يافت.

2 - در همين عرصه بايد از دكتر آزاده تبازاده نام برد كه تحقيقات مهمي در زمينه ارتباط ابرها و آلاينده ها در جو زمين داشته است. به همين علت، ضميمه علم و تكنولوژي مجله تايم، در ماه ژانويه گذشته، تصوير او را روي جلد خود به چاپ رساند و مقاله اي در تجليل از فعاليت علمي اين داشمند 39 ساله ايراني منتشر كرد.

3 - از جمله ديگر ايرانيان موفق در خارج از كشور، دكتر شهريار افشار استاد فيزيك دانشگاه روان در ايالت نيوجرسي آمريكا بود كه مدل آزمايشي جديدي براي اصل تكميلي بُهر ساخته و در اين زمينه مجله نيوساينتيست، در تابستان گذشته، مقاله اي در تجليل از او به چاپ رساند.

4 - از ديگر موفقيت هاي علمي ايراني ها در خارج از كشور، بايد از كاشف گيرنده سلولي ويروس سارز يعني دكتر مايكل فرزان استاديار دانشگاه هارواد نام برد. مقاله او در مجله علمي نيچر Nature به چاپ رسيد و توجه زيادي را در محافل علمي به خود جلب كرد.

5 - دكتر فرزين فرزانه رئيس دانشكده پزشكي مولكولي كالج كينگ لندن، در اين سال راهبرد جديدي براي تهيه واكسن سرطان خون تدوين كرد كه در مجله درمان مولكولي به چاپ رسيد.

6 - يك دانشمند جوان ايراني صبا ولدخان در سال گذشته جايزه انجمن توسعه علم آمريكا را از آن خود كرد. اين جايزه به پاس تحقيقات مهم اين پژوهشگر دانشگاه كلمبيا در زمينه زيست شناسي مولكولي به وي اعطا شد.

7 - از ديگر دانشمندان موفق در اين سال مي توان از دكتر رامين شيخ عطار استاد زيست شناسي مولكولي از دانشگاه پنسيلوانيا

8 - دكتر فرح خردمند محقق پزشكي بيماري آسم از كالج پزشكي بيلر در تگزاس .

9 - دكتر عماد تاج خورشيد از دانشگاه ايلي نوي اربانا شامپن نام برد.

http://www.hupaa.com/Data/P00536.php

باز هم بگردی و یکم اخبار گوش بدی میفهمی دانشمند یعنی چی!!!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سال 2004 و برترين دانشمندان ايراني خارج از كشور

1 - بي شك در صدر اين دانشمندان بايد از دانشمند ايراني تبار فيروز نادري نام برد. دكتر نادري كه 25 سال است در ناسا كار مي كند، رئيس پروژه اكتشاف آثار حيات در مريخ بود كه برنامه موفق سفر كاوشگران مريخ زير رهبري او، توجه جهاني را به خود جلب كرد. دكتر نادري اخيرا به علت موفقيت چشمگيرش در اين پروژه، به مقام مديريت اكتشافات در سراسر كهكشان ارتقا يافت.

2 - در همين عرصه بايد از دكتر آزاده تبازاده نام برد كه تحقيقات مهمي در زمينه ارتباط ابرها و آلاينده ها در جو زمين داشته است. به همين علت، ضميمه علم و تكنولوژي مجله تايم، در ماه ژانويه گذشته، تصوير او را روي جلد خود به چاپ رساند و مقاله اي در تجليل از فعاليت علمي اين داشمند 39 ساله ايراني منتشر كرد.

3 - از جمله ديگر ايرانيان موفق در خارج از كشور، دكتر شهريار افشار استاد فيزيك دانشگاه روان در ايالت نيوجرسي آمريكا بود كه مدل آزمايشي جديدي براي اصل تكميلي بُهر ساخته و در اين زمينه مجله نيوساينتيست، در تابستان گذشته، مقاله اي در تجليل از او به چاپ رساند.

4 - از ديگر موفقيت هاي علمي ايراني ها در خارج از كشور، بايد از كاشف گيرنده سلولي ويروس سارز يعني دكتر مايكل فرزان استاديار دانشگاه هارواد نام برد. مقاله او در مجله علمي نيچر Nature به چاپ رسيد و توجه زيادي را در محافل علمي به خود جلب كرد.

5 - دكتر فرزين فرزانه رئيس دانشكده پزشكي مولكولي كالج كينگ لندن، در اين سال راهبرد جديدي براي تهيه واكسن سرطان خون تدوين كرد كه در مجله درمان مولكولي به چاپ رسيد.

6 - يك دانشمند جوان ايراني صبا ولدخان در سال گذشته جايزه انجمن توسعه علم آمريكا را از آن خود كرد. اين جايزه به پاس تحقيقات مهم اين پژوهشگر دانشگاه كلمبيا در زمينه زيست شناسي مولكولي به وي اعطا شد.

7 - از ديگر دانشمندان موفق در اين سال مي توان از دكتر رامين شيخ عطار استاد زيست شناسي مولكولي از دانشگاه پنسيلوانيا

8 - دكتر فرح خردمند محقق پزشكي بيماري آسم از كالج پزشكي بيلر در تگزاس .

9 - دكتر عماد تاج خورشيد از دانشگاه ايلي نوي اربانا شامپن نام برد.

http://www.hupaa.com/Data/P00536.php

باز هم بگردی و یکم اخبار گوش بدی میفهمی دانشمند یعنی چی!!!
محفل های علمی ادبی دنیا بدون دانشمندان و اندیشمندان ایرانی هیچ اعتباری نداره
اونوقت چند تا عرب پرست میان میگن ایران چهره شاخص نداره

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

کیا رستمی کی هست ؟ :lol:

همچین می گه کیا رستمی انگار داره در رابطه با اسپیلبرگ و پیتر جکسون صحبت می کنه

یه آدمه حزب الله که با پارتی بازی و هزار تا کثافت کاری اومده کارگردان شده فیلم های بد بخت بی چارگی می سازه و ایرانی ها رو تحقیر می کنه که جایزه های تخمی جشواره های کشور های اروپایی را ببره

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
کیا رستمی کی هست ؟ :lol:

همچین می گه کیا رستمی انگار داره در رابطه با اسپیلبرگ و پیتر جکسون صحبت می کنه

یه آدمه حزب الله که با پارتی بازی و هزار تا کثافت کاری اومده کارگردان شده فیلم های بد بخت بی چارگی می سازه و ایرانی ها رو تحقیر می کنه که جایزه های تخمی جشواره های کشور های اروپایی را ببره

طفلكي كيا رستمي !چه جوري حزب اللهيش كردين !هيچ وقت اينجوري نبوده حيوني طعم گيلاس ساخته حالا مخملباف يه موقعي بوده ولي توبه كرده!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان عزيز با وجود قبول داشتن مادر... اعراب بايد بگم در ضمينه داشتم چهره سرشناس در علم و هنرو.. كسي كه بتونه جايزه اي مثل نبول(منهاي صلح كه با وجود اعتبار بسيار ربطي به علم و دانش نداره!) يا اسكار يا گرمي يا كن و... گرفته باشه نداريم!;)

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مقاله جهانگیر هدایت در مورد حرف های مفت ترکی ه ها! توی روزنامه همبستگی

5zpmazs.jpg

خـوانـدم كـه يـك بـنگاه فرهنگي! در تركيه كشف شگفت آوري كرده و فهميده است كه سعدي بله منظور همان سعدي خودمان: منت خداي را عزو جل... عرب ‌اسـت! شـيـخ مصلح الدين كه در شيراز بوده يك مرتبه چطوري از عربستان سردرآورده خود كشف جديدي را مي‌طلبد. و كشف بعدي كه شامل حال اين بنده حقير سراپا تقصير هم مي‌شود آن است كه صادق هدايت هم عـرب اسـت! اگـر عـمـوي مـن عـرب بـاشـد پس من هم عرب هستم. چون او عموي تني و برادر پدرمن است و از يك پدر ومادر نمي شود يك برادر فارس باشد و يكي عرب. به هرتقدير ما هم توي اين هيرو وير زد و عرب شــديــم. بــاز جـاي شـكـرش بـاقـيـسـت كـه از بـيـخ عـرب نـشــديــم!

ادامش تو لینک اصلی روزنامه همبستگی

http://www.hambastegidaily.com/noteresult.asp?code=539

بالا