برگزیده های پرشین تولز

سعی کنید...!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها بیاین سعی کنین جوری 30 یا 30 گپ بزنیم تا این تاپیک مرحوم نشده . ببینیم چند روز دووم میاریم .خواهشا از قصد حرفی نزنید که سریع تاپیک بره هوا و از اون طرف هم انقدر بی ربط حرف نزنید که مردم به ما بخندن فقط سعی کنید نظراتتون رو با هر شیوه ای که بلدین مثل طنز یا داستان بیان کنید ببینیم تو ایران عزیز ما چقدر آزادیه بیان وجود داره البته ما تو این تاپیک روزانه حساب میکنیم موضوع هم آزاد هر موضوعی خواستین انتخاب کنید ( اقتصادی, اجتماعی ,هنری ,علمی و...البته از نوع 30 یا 30 )

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
پيشنهاد خوبيه اما يه چيزي كه هست اينه كه اين موضوعات اولين چيزي كه ميخاد ازادي بيانه و دموكراسي
كه اونم مطمئنم رعايت نميشه تو اين تاپيك

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ایول.جالبه.ببینیم چی میشه.

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
من هم کاملا با AMIR-ALI موافقم الان که این پست رو میدم پست من و یکی از دوستان خوبمون در همین رابطه پاک شده با اینکه انقدر سربسته حرف زدیم ولی بازم یکی دو روز بیشتر دووم نیاورد . من دیگه اینجا پست نمیدم از مدیر این بخش هم گله دارم و اعتراضم رو با یک جمله تموم میکنم امیدوارم این پستم حذف نشه"" اینجا ایران است""فقط همین

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
karnavaleroos جان تغییر آرام آرام صورت میگیرد . تا دیروز همچین تاپیکی کلا حذف میشد .
امروز اگر التزام به %^&%^ شرط نمایندگی است قبل از انقلاب شاه میگفت اگر کسی نمیخواد عضو حزب رستاخیز بشه میتونه از کشور خارج بشه .

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
پستارو من پاک کردم...خیلی واضح گفته شده که بحث سیاسی نشه...حالا چه سربسته بخواین صحبت کنین چه معمولی...

بعدش هم من این احساس رو داشتم که قراره رو مسائل روز بحث بشه ..ولی گویا شما اصرار دارین که فقط بحث سیاسی بشه...برای همین تاپیک رو میبندم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا