برگزیده های پرشین تولز

سفارش کالا از کانادا به ایران تاریخ تحویل 30 فرودین

iran_text

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
دوستان سفارش کالا از کانادا و یا سایت هایی که به کانادا ارسال دارن و معتبر هستن انجام میشه و 30 فرودین تحویل هست.
به صورت مسافری هست. هزینه گمرک ندارد معمولا ! اگر هم داشته باشد یک درصد! به عهده خودتون می باشد.
همه سفارش ها کارت خودم انجام میشه و از کارت شما امکان پذیر نیست. پس از پرداخت مبلغ توافق و خرید جنس و دریافت کالا عکس از محصول گرفته میشه و برای شما ارسال میشه.

تحویل 30 فرودین 7 روز ممکنه زود تر یا دیرتر بشه. احتمال اینکه زودتر بشه. بیشتر است
الویت با کالا های کم حجم با ارزش بالا می باشد.
محدودیت وزنی هم دارم. به حد مورد نظر برسه سفارش گرفته نمی شود.
لینک خریدتونو می تونید تو این تاپیک بزارید یا پیغام کنید.
توجه : سفارش ها از هر سایتی که ارسال به کانادا داشته باشه انجام میشه و فقط از کانادا خرید انجام نمیشه. فقط کالاها از کانادا به ایران میاد. با هزینه مناسب
دوستان عزیز چند سال پیش هم برای عزیزان جنس اورده شد از کانادا و دوستان راضی بودن. تو پاپیک های قبلی می تونید مشاهده کنید
با تشکر

Last edited:

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
سلام امكانش هست حدودى بفرماييد كه كارمزدتون چه مقدار هست ؟ ميخوام بدونم براى من به صرفه هست يا خير
ممنون ميشم پخ كنيد

iran_text

Registered User
لایک‌ها
15
سلام امكانش هست حدودى بفرماييد كه كارمزدتون چه مقدار هست ؟ ميخوام بدونم براى من به صرفه هست يا خير
ممنون ميشم پخ كنيد
کارمزد ثابت نیست بستگی به ارزش و حجم کالاتون داره. لینک بفرستید بررسی کنم قیمت بدم

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
سایتی سراغ دارید در‌‌ کاناد که لپ‌تاپ openbox یا نمایشگاهی بفروشه؟!

فرستاده شده از Redmi 3Sِ من با Tapatalk

بالا