برگزیده های پرشین تولز

سفر به خارج

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام بروبچس می خواستم یه مقدار در مورد شهر سنفرانسیسکو صحبت کنیم که اصلا چه جور شهریه مردمانش چه جورین خلاصه از این جور چیزا و اگه کسی بخواد بره اونجا و زبان انگلیشش در حد متوسط باشه و کسی هم آشنا نداشته باشه و بخواد تنهایی بره اونوقت تکلیفش چیه ؟؟

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نقل از mohandes_milad :
سلام بروبچس می خواستم یه مقدار در مورد شهر سنفرانسیسکو صحبت کنیم که اصلا چه جور شهریه مردمانش چه جورین خلاصه از این جور چیزا و اگه کسی بخواد بره اونجا و زبان انگلیشش در حد متوسط باشه و کسی هم آشنا نداشته باشه و بخواد تنهایی بره اونوقت تکلیفش چیه ؟؟

اخه یه سری آدم17- 18 ساله که هنوز خیلی هاشون از تهران هم بیرون نرفتند چه جوری از سانفرانسیسکو صحبت کنن!

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بعدش هم با این شرایطی که تو میگی، بعید میدونم اصلا امریکا راهت بدن، ناراحت نشی ها، عیب از شرایط تو نیست، شرایط خودشون !@#$%^ هست ...

فک و فامیل برام دعوت نامه فرستادند، 18000$ ضمانت یکساله برام کردند، TOEFL Conditional داشتم، معافیت خدمت دارم / دانشگاهم هم تموم شده، بهم ویزا ندادند، گفتند میخوای بیایی اینجا چه گهی بخوری ؟!!؟!

منم دیدم راست میگن، سرمو اینداختم پایین برگشتم، حالا میبینم تو عجب روحیه ای داری پسر ... :)

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از El Che :
اخه یه سری آدم17- 18 ساله که هنوز خیلی هاشون از تهران هم بیرون نرفتند چه جوری از سانفرانسیسکو صحبت کنن!
چرا میزنی داداش :( نمیرم اصلا :D

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از ReD3ath++ :
بعدش هم با این شرایطی که تو میگی، بعید میدونم اصلا امریکا راهت بدن، ناراحت نشی ها، عیب از شرایط تو نیست، شرایط خودشون !@#$%^ هست ...

فک و فامیل برام دعوت نامه فرستادند، 18000$ ضمانت یکساله برام کردند، TOEFL Conditional داشتم، معافیت خدمت دارم / دانشگاهم هم تموم شده، بهم ویزا ندادند، گفتند میخوای بیایی اینجا چه گهی بخوری ؟!!؟!

منم دیدم راست میگن، سرمو اینداختم پایین برگشتم، حالا میبینم تو عجب روحیه ای داری پسر ... :)
آقا چرا بهت ویزا ندادن ؟؟؟ بعدش من الان نمی خوام برم که دانشگاهم تموم بشه یک مقدار هم رو زبانم کار کنم سربازیرو یه کاریش بکنم حالا بعدن ببینم اگه رام دادن با کله میرم :D
یه سوال ، اگه یه آشنا سفیر داشته باشی بازم نمیشه کاری کرد ؟؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از El Che :
ببینم منظورت منم اصلا خودت چند سالته بابابزرگ

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
بچه ها شاید دوستمون میخواد بره سانفرانسیسکو!!
120.gif
به نظر من برو خوبه ولی کاندوم یادت نره!!
8.gif
(سانفرانسیکو به معنی دایی جان ناپلئونیش منظوره)

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از ReD3ath++ :

48.gif

58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از SherlockHolmes :
بچه ها شاید دوستمون میخواد بره سانفرانسیسکو!!
120.gif
به نظر من برو خوبه ولی کاندوم یادت نره!!
8.gif
(سانفرانسیکو به معنی دایی جان ناپلئونیش منظوره)
دست شما درد نکنه دیگه

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
آقا چرا بهت ویزا ندادن ؟؟؟ بعدش من الان نمی خوام برم که دانشگاهم تموم بشه یک مقدار هم رو زبانم کار کنم سربازیرو یه کاریش بکنم حالا بعدن ببینم اگه رام دادن با کله میرم :D
یه سوال ، اگه یه آشنا سفیر داشته باشی بازم نمیشه کاری کرد ؟؟

آها سوال خوبی کردی، چرا ویزا ندادند - باید روش فکر کنم !!! حاجی تو مثل اینکه تو این دنیا زندگی نمیکنی؟!؟!

در مورد سوالت هم چرا حتما میشه ولی به شرطی که آشنات سفیر امریکا باشه!!!

بالا