برگزیده های پرشین تولز

سفر به شیراز

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
میدونم جاش اینجا نیست ولی گفتم بیشتر دیده بشه...مدیران عزیز بزارید 2-3 روزی تاپیک باشه بعد منتقل کنید. تشکر

اقا بخوایم بریم شیراز هتل خوب چی هست؟؟ اسم بگید اگه خودتون رفتید یا اشنایی دارید .یه هتل خوب باشه .تمیز . مرتب. کارمندان و پرسنل مودب.
که برای دیدن داخل شهر هم اذیت نشیم و خیلی به مراکز دیدنی و اینا دور نباشه. امکانات و تمیزی هتل هم خوب باشه. فقط اگر تجربه شخصی دارید بگید. اسم هتل و اینا تو اینترنت زیاد ریخته. تجربه شخصی میخوام فقط.

بعد چندتا جای خوب برای دیدن که هم تاریخی باشه هم سرگرم بشیم هم حالا کنارش 4 تا چیز خرید هم بکنیم هم بلد بودید راهنمایی کنید ممنون میشم

ضمنا میخوایم با قطار بریم...از هواپیما میترسیم سقوط کنه. والا شانس نداریم که.در مورد قطار هم اگر نکته ای میدونید بگید.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
میدونم جاش اینجا نیست ولی گفتم بیشتر دیده بشه...مدیران عزیز بزارید 2-3 روزی تاپیک باشه بعد منتقل کنید. تشکر

اقا بخوایم بریم شیراز هتل خوب چی هست؟؟ اسم بگید اگه خودتون رفتید یا اشنایی دارید .یه هتل خوب باشه .تمیز . مرتب. کارمندان و پرسنل مودب.
که برای دیدن داخل شهر هم اذیت نشیم و خیلی به مراکز دیدنی و اینا دور نباشه. امکانات و تمیزی هتل هم خوب باشه. فقط اگر تجربه شخصی دارید بگید. اسم هتل و اینا تو اینترنت زیاد ریخته. تجربه شخصی میخوام فقط.

بعد چندتا جای خوب برای دیدن که هم تاریخی باشه هم سرگرم بشیم هم حالا کنارش 4 تا چیز خرید هم بکنیم هم بلد بودید راهنمایی کنید ممنون میشم

ضمنا میخوایم با قطار بریم...از هواپیما میترسیم سقوط کنه. والا شانس نداریم که.در مورد قطار هم اگر نکته ای میدونید بگید.

ببین vip اگر داره بلیط vip بگیر بهت خوش بگذره زیاد ک تعریفشو میکنن

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
حالش نیست کاکو بعدا میگم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693

من در مورد هتل هاش چیزی نمیدونم چون تا حالا تو شهر خودمون هتل نرفتم
جاهای دیدنیش (نه تفریحی) سعدیه، حافظیه، ارگ کریمخان، بازار وکیل، مسجد وکیل، باغ عفیف آباد، باغ ارم (توصیه میشه)، باغ دلگشا، هفت تنان و چند تا موزه
شیراز زیاد بزرگ نیست که برای دیدن داخل شهر اذیت شی ازین سر شهر تا اون سر شهر اگه راننده وارد باشه حداکثر نیم ساعته میبره، با اسنپ بری راحت تری
تفریحی باید بری اطراف فارس مثه بهشت گمشده و آبشار مارگون و ... که البته توی این فصل باید با لباس پاگنده بری تا یخ نزنی
دوربین و موبایل خیابون داریوش و فخر آباد، کامپیوتر و لوازم جانبی خیابون ملاصدرا، لباس و پوشاک مراکز خرید + خیابان زند
مراکز خرید => مجتمع زیتون، مجتمع ستاره و حافظ، مجتمع خلیج فارس که البته قابل قیاس با بقیه نیست و خیلی بزرگتره،‌ مجتمع آفتاب، مجتمع نگین
قطار و هواپیما هم تا حالا سوار نشدم

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,199
بهت توصیه می کنم سمت هتل ها نری. هتل ها هیچ امکاناتی بهت نمیدن، پول زیادی هم ازت می گیرن. بهتره یک هتل آپارتمان رو برای اقامتت انتخاب کنی. اگه حال داری، به نظرم یه چند ساعت وقت بذاری می تونی بدون رزرو اینترنتی از نزدیک یه جای خوب رو پیدا کنی.

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
خانه دوستم رفتم اونم داراب و متاسفانه هتل نرفتم شیراز
ولی در مورد قطار بهترین انتخاب رو کردی هم بیشترین امنیت رو داره هم برق داری برای شارژ لپ تاپ و غیره هم جا برای خوابیدن و دیدن مناظر که تو ماشین و هواپیما نمیشه دید (من خودم عاشق مسافرت با قطارم و سعی میکنم دورترین راهها رو با قطار برم البته نه در حد شلدون کوپر)

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
واقعا برای این فروم و مدیرانش متاسفم که مدیرانش اینقدر راحت قوانین فروم رو با زیر پا میگذارند اونم در حالی که خودشون میدونند دارند این کارو میکنند

اونوقت کاربر مظلوم پاتوق جناب دبوی به علت اعتراض به فردی که تاپیک های چرت و پرت میزنه و وقت و حجم اینترنت کاربرا رو هدر میده بن میشه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
شیراز زیاد بزرگ نیست که برای دیدن داخل شهر اذیت شی ازین سر شهر تا اون سر شهر اگه راننده وارد باشه حداکثر نیم ساعته میبره، با اسنپ بری راحت تری

ها کاکو، شیراز یه جزیره کوچیک هست تو غرب آفریقا !!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
@Mazi

در مورد هتل بستگی به خودت داره که چقدر بخوای هزینه کنی، اگه مثل آواتارت لاکچری باشی برو تو سایت جا * با * ما هتل ها رو بررسی کن، ولی بهتر اینه که هتل هایی که تو محدوده خیابان زند هستند رو انتخاب کنی.. ( به دلیل دسترسی آسان به اکثر نقاط شهر )

در مورد جاهای دیدنی ( اگر ) منظورت تاریخی هست، خب پرسپولیس ( تخت جمشید ) بهترین جا هست، بعدش هم میتونی بری پاسارگاد و حالش رو ببری ... اگر جاهای عشقولانه میخوای بری باغ ارم و حافظیه خوبه ...

فقط اگر از شیراز بخوای بری تخت جمشید حدودا 45 دقیقه تا 1 ساعت توو راه هستید ولی ارزشش رو داره...

برای خرید هم باز بستگی به خودت داره که چی میخوای بخری و چقدر هزینه کنی ( خیابان زند میتونی بری تا عفیف آباد و ستارخان و معالی آباد ) ...

در مورد قطار و هواپیما هم اگر بخواد اتفاقی رخ بده فرقی نمیکنه زیاد :دی ولی اگر تنهایی پیشنهاد میکنم با هواپیما بیای، اگر بتونی کوپه بگیری قطار عالیه ..

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,559
هتل پارس خوبه نزدیک ملاصدرا

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
قطار نیا ک خسته میشی:D
هتل پارس برو که تقریبا وسط شهره و نسبتا به جاهای تاریخی نزدیکتره.بعدشم هتل چمران و هما.
اینا هتلای خوبه.بقیش مسخرست:D
باقی نکات هم که همشهریا گفتن دیگه
اگر چیزی خواستی بپرس بیشتر راهنمایی کنیم:D

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331

درود
چشد آخر؟:D
نظری
چیزی

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
سلام. هیچی دیگه ۱۰ روز قبل اومدیم سر زدیم شهرتون دیگه. از شنبه تا چهارشنبه.
یکی از این همشهریهای خوبتون هم پیدا کردیم با ماشینش ما رو هر روز برد و اورد همه جاها رو نشونمون داد. پاسارگاد و تخت جمشید و خلاصه همه رو.فالوده شیرازی هم برد جای خوب داد بهمون. خدایی من همچین فالوده ای نخورده بودم تو تهران تا حالا. خیلی هم حال کردیم هم با شیراز هم با اون دوست خوبمون که اشنا شدیم باهاش. هفت خوان هم رفتیم. رستوران شرزه هم رفتیم. انار شیراز هم دوست شیرازیمون کمک کرد خریدیم واقعا عالی. دستش درد نکنه. اون انار تهران باشه زیر کیلو ۱۵ تومن نیست خریدیم با راهنمایی اش کیلو ۶ تومان حالا قیمت یه طرف تمام انارها همه عالی و ابدار و خوشمزه.
در کل جای خوبیه شیراز. خیلی خوب بود مخصوصا اون تایمی که ما بودیم هوا عالی بود و همه چی خوب.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
درود
چشد آخر؟:D
نظری
چیزی

اینم یادم رفت بگم....این دوستمون یعنی اقا مهدی همون روز اول تو ایستگاه قطار شیراز باهاش اشنا شدیم. یه ماشین ون داشت برای حمل مسافرا . ما هم خب 9 نفر بودیم 3 تا خانواده....دقیقا همون به کارمون میخورد:D. بعد این پسر با اون لهجه شیرین شیرازیش :) چقدر اطلاعات داشت. خدایی دمش گرم هرچی میپرسیدیم میدونست. هرچی بگی بلد بود. کجا بریم چیکار کنیم. کجا بخریم. واقعا خیلی کمک مون کرد. بعد تو کل راه رفت و برگشت به تخت جمشید و پاسارگاد این همش برا ما صحبت کرد. انواع و اقسام اطلاعات...یه پا تور لیدر هم بود برای خودش:D

روز اخر هم موقع برگشتن ما رو برد یه رستوران به نام خوشا شیراز که نزدیک راه اهن بود ( 5 دقیقه) . این رستوران هم عالی بود خدایی..

واقعا دستش درد نکنه. همه جوره کمکمون کرد.:):)

بالا