برگزیده های پرشین تولز

سفر به قشم با ماشین شخصی

HADI4415

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من هم 2 بار با ماشین قشم رفتم . شما اگر بخواین از تهران برین مسیر که از نائین و یزد رد میشه بهتر از مسیر شیراز

همونطور که دوستان گفتن از بندر عباس به سمت بندر پل میرین و با لندیگرافت میرین اون طرف ( بندر لافت )

از لحاظ آب و هوا و خرید ؛ شما بهترین موقع رو انتخاب کردین که آب و هواش عالیه و بدلیل اینکه مسافر کمه قیمت ها هم مناسب . اگه جوری هم برنامه ریزی کنین که تعطیلات رسمی و آخر هفته هم اونجا نباشین باز هم بهتر و خلوت تر .

غذاهاش زیاد تعریفی نداره و قیمت هاش خوبه .

اکثر عمده فروش ها درگهان هستند و زمانهایی که مسافر کمه تک فروشی هم می کنن و به نظر من برای خرید درگهان بهتر از خود قشم ؛ جدیدا هم چند پاساژ افتتاح شده که آخریش دریاست .

جاهای دیدنی هم غار خربس و پارک ساحلی تو قشم و جنگل حرا تو لافت و ......

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
فکر کنم رفت و برگشت 200 تایی بنزین بخواد که ازاد حساب کنید ببنید چقدر میشه . فکر هم میکنم حدود 20 ساعنی راه باشه و فقط خستگی تو تن ادم میمنونه اونم با ماشین

بهترین راه اینه سوار قطار بشی تا بندر عباس راحت بری و تو قطار هم خستگی وجود نداره هیچ هزینه ای اضافی هم نداری خرابی ماشین و بنزین و .... از اونجا هم قایق میبره اون موقع من رفتم فکر کنم 2 یا 3 تومن بود نفری .

قشم هم اینقدر کوچیکه که اصلا نیازی به ماشین نداری خرید هات رو بکن و بیا بندر و با قطار برگرد بدون هیچ استرسی:)
دوست من، ایشون شیراز هستند، شیراز بندرعباس 20 ساعت ؟! ... فکر کنم شما تهران بند عباس رو میگین
بنزین هم ماشین تو جاده ( اکثر 4 سیلندر ها ) دیگه بیشتر از 100ی 10 یا 11 نمیسوزونند که ، پس برای بنزین، از شیراز تا اونجا مشکل چندانی نیست !

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
اگه بخوایم اونجا خونه بگیریم امنیتش چطوره؟

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
اگه بخوایم اونجا خونه بگیریم امنیتش چطوره؟
اونجا دانشجو ها زياد خونه ميگيرن (چنتا دانشگاه خر نمره داره بچه هاي دور و بر هر درسي نمره نميارن ميرن قشم ميگيرن) از لحاظ امنيتي من ازشون چيز خاصي نشنيدم

Loveless64

Registered User
لایک‌ها
80
دارم وسوسه میشم برم قشم دم عیدی...
خیلی خسته از کارو زندگی ام...
دوستان کسی میدونه از اصفهان تا اون بندر پل که دوستان فرمودند چند کیلومتر راهه؟

بالا