برگزیده های پرشین تولز

سفر

rezapci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زندگی زيباست ای زيبا پسند
زيبه انديشان به زيبايی رسند
آنقدر زيباست اين بی بازگشت
کز برايش ميتوان ازجان گذشت

بنام حق
آيا تا حالا فکر کرده ايم در طول روزی که گذشت چه کرده ايم ؟
وقتی دو راننده خودرو با هم تصادف ميکنندلحظه ای ادم به فکر اين می افته کهاشتباه انها را تکرار نکند ولی وقتی يک تقاطع را رد کرديم همه چيز فراموش خواهد شد........

سفر زيارتي. سياحتي و هميشگی آخرت

ابتدا گذرنامه را تکميل کنيد:

نام: انسان
نام خانوادگی: آدميزاد
نام پدر: آدم
نام مادر: حوا
لقب: اشرف مخلوقات
نژاد: خاکی
صادره از : دنيا
ساکن: کهکشان راه شيری منظومه شمسی زمين
مقصد: برزخ
ساعت حرکت و پرواز: هر وقت خدا صلاح بداند
مکان:بهشت اگر نشد جهنم

وسايل مورد نياز:

۱- دو متر پارچه سفيد
۲- عمل نيک
۳- انجام واجبات و ترک محرمات
۴- امر به معروف و نهی از منکر
۵-دعای والدين و مومنين
۶-نماز اول وقت
۷- ولايت ائمه اطهار (ع)
۸- اعمال صالح تقوا ايمان

::: توجه:::::
۱-خواهشمند است جهت رفاه خود خمس و زکات را قبل از پرواز پرداخت نماييد
۲- از آوردن ثروت - مقام - منزل - ماشين حتی داخل فرودگاه جدا خودداری فرماييد
۳- حتما قبل از حرکت به بستگان خود توضيح دهيد تا از آوردن دسته گلهای سنگین سنگ ‌قبر گران و تجملاتی و نيز مراسم پر خرج و غيره خودداری نماييد
۴- جهت يادگاری قبل از پرواز اموال خود را بين فرزندان فقرا و مستضعفين تقسيم نماييد
۵- از آوردن بار اضافی از قبيل حق الناس غيبت تهمت و غيره خودداری نماييد

برای کسب اطلاعات بيشتر به قران و سنت پيامبر (ص) مراجعه نماييد.
تماس و مشاوره به صورت شبانه روزی رايگان مستقيم و بدون وقت قبلی ميباشد. درصورتی که قبل از پرواز به مشکلی برخورديد با شمارههای زير تماس حاصل فرماييد:
۱۸۶ سوره بقره
۱۲۹ سوره توبه
۵۵ سوره اعراف
۲و۳ سوره طلاق

اميدوارم سفر آسوده ای در پيش داشته باشيد.

سرپرست کاروان
حضرت عزرائيل

پيام آخر
تفکر تفکر تفکر ............

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

rezapci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عليكم
خوب خيلي ممنون نظر دوستان چي هستش؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نظر من اين سبك نوشته خيلي پوپوليستسه!!و يه نمه هم به لمپنيسم گرايش داره!!
من كه خوشم نمياد ;)
در ضمن اينايي كه تو گفتي مفهومش خيلي كليشه ايه ديگه اينا رو هر (...)ميدونه!!
باور كن وقتي ديدمش يه حس بدي بهم دست داد!!

rezapci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
لطفا مراعات کنید.

سلام عليكم!

خدمت دوستان ادب ور ارادت

والله نمي دونم چتون شده! به هيچي اعتقاد نداريد , تنها چيزي كه شمارو سر گرم مي كنه و فساد و ......... هستش! نمي توند با خداوند تبارك وتعالا هال كنيد! ولي بهتون بگم خدا از اين چزي كه فكر مي كنيد سالار تره. مهربون ترا از مادرتون هستش , مادر يك چيز بسيار كو چيكي رو از خدا به ارس بره! والله ما جواننان شيعه آمريكا , طرظ فكر ما با شما ها يه چيزه ديگست , ما بفكره زندگي بعد از مرگ مي انديشيم و شما ها به دليل تبليقات بر ضد اسلام و ...... بفكر عيشو نوش و ... هستيد و با آن brainكوچكتون فكر ميكند كه دنيا به همين جا خاتمه پيدا ميكنه! و اين اشتباه است , شما دوستان يك اشتباه بزرگي رو كه ميكند هميشه بد رو با خوب مقايسه ميكنيد و در اصل بايد به بنيد كه كجا يه كار اشتباه است, اگر من بد هستم شما چرا الگويه من نه مي شويد كه من از شما ياد بگيرم ....

شما ها منطق نداريد. حرف ها يه شما دوستان عزيزم بي منطق هستش دنيا به اين جا خاتمه پيدا نمكنه درسته بدن فيزيكي ما ميميرد و جسم ديگر تحرك پيدا نمكند و قلب از تپش مي افتد ولي روح باقي مي ماند و در روزه رستا خيز به فرمان خدواند زنده مي شود و بايد جواب اعمال خودرا كه در اين مدت گزرانديم به خداوند كه باز خواست ميكند بدهيم! اميان اشرف مخلوقات هستش هچ موجدي الا انسان دارايه روح نيست! چرا ظلم هميشه گرمان گيره حق است چوا حق جلوگيري از ظلم ميكند! عوض فساد شما عزيزه من بيايد خوب باشيد مهربان باشيد منطقي با افكار رفتار كنيد! كاري نداشته باشيد كه فلاني فلان كاره بد رو ميكند ووووو شما كاره خوب و پسنديده يك شخص خوب را ببينيد!

يك سوال پول دزدي و كلاه برادري خوردن ماله مردم ويا يتيم به ما مي چسبد و كمال راحتي وجدان به شما دست مي دهد يا پول حلال؟ كه با ضحمت و تلاش خداتان آن رو بدست اورديد؟

ابته كسي كه دزد باشه و .... عادت ميكنه و حاله شو ميكنه و,من كلي اين سوال رو مي پرسم وجدانن شما چه فكري رو ميكنيد؟

پول حلال که از راه درست بدیت اوردید یا پول مردم که از راه خلاف؟

ممكن هستش كه من قلط املاء یی داشته باشم و شما به بزگی خدتان به بخشید و من رو تصحیح کنید

از دوست و برادر خودم اقا احسا که با ئث شدند من حروف فارسی رو بگزارم کمال تشکر رو ازشون دارم!
اتماس دعا برایه همه دوستانی که مریض دارند مشکل دارند و.... از شما دوستان و بندگان خدا خواستارم

اگر لذتِ ترکِ لذت بدانی دگر لذتِ نفس ، لذت ندانی

يَا أَيّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اِتَّقُوا اللَّه وَكُونُوا مَعَ الصَّادِقِينَ

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
با حرفات تقریبا موافقم ولی دیگه هر چیزیو به خدا نچسبون!!!! با خدا حال کنید؟؟؟؟؟؟؟؟ با توجه به استفاده ای که از این جمله میشه! به کار بردن اون درمورد خدا درست نیست!!بهتره یه ترکیب مناسب تر پیدا کنی!!!

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
عاقبت مرگي كه از ان ميگريزيد شما را البته ملاقات خواهد كرد و سپس به سوي خدايي كه داناي پنهاست باز ميگرديد.و او شما را به انچه نيك و بد كرديد اگاه ميسازد.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
والله نمي دونم چتون شده! به هيچي اعتقاد نداريد
اتفاقا ما به خيلي چيرهام اعتقاد داريم وشما با تهمت زدن به ما 1 گناه بزرگ انجام دادي!
شمارو سر گرم مي كنه و فساد و ......... هستش
نه خير تنها چيزي كه مارو سرگرم ميكنه پرشين تولز و خوندن e-book وبازيهاي كامپيوتري هست!وشما با تهمت زدن به ما 1 گناه بزرگ ديگه انجام دادي!
نمي توند با خداوند تبارك وتعالا هال كنيد!
ميبينم كه اطلاعاتت خيلي كامله تو از اين چند تا جمله فهميدي ما با خدا حال نميكنيم!!
به نظر من اين سبك نوشته خيلي پوپوليستسه!!و يه نمه هم به لمپنيسم گرايش داره!!
من كه خوشم نمياد
در ضمن اينايي كه تو گفتي مفهومش خيلي كليشه ايه ديگه اينا رو هر (...)ميدونه!!
باور كن وقتي ديدمش يه حس بدي بهم دست داد!!

اي جوان اين نقد هنري نوشته تو بود نه معنايي!!!
ولي بهتون بگم خدا از اين چزي كه فكر مي كنيد سالار تره. مهربون ترا از مادرتون هستش , مادر يك چيز بسيار كو چيكي رو از خدا به ارس بره!
اين حرفهاي كليشه ايت هم حالمو به هم ميزنه فقط بدان وآگاه باش كه قرن 21 جاي نصيحت شنيدن نيست!
والله ما جواننان شيعه آمريكا , طرظ فكر ما با شما ها يه چيزه ديگست , ما بفكره زندگي بعد از مرگ مي انديشيم و شما ها به دليل تبليقات بر ضد اسلام و ...... بفكر عيشو نوش و ... هستيد

ما والله اگه مثل شما بنزمون زير پامون بود حتما ميشستسم ميخورديم و ميخوابيديم ودعا ميكرديم!
ولي حالا مجبوريم نصف وقتمونو كار كار كنيم 25% وقتمونو فكر پول باشيم! و 25% ديگه رو هم مطالعه كنيم
با آن brainكوچكتون فكر ميكند كه دنيا به همين جا خاتمه پيدا ميكنه! و اين اشتباه است , شما دوستان يك اشتباه بزرگي رو كه ميكند هميشه بد رو با خوب مقايسه ميكنيد و در اصل بايد به بنيد كه كجا يه كار اشتباه است, اگر من بد هستم شما چرا الگويه من نه مي شويد كه من از شما ياد بگيرم ....
1:شما كه فارسي بلد نيستي بنويسي ديگه مقلطه اينگليسي تون چيه؟
2:من اصلا فكر نميكنم دنيا همينجا تموم بشه بلاخره خدا بايد انتقام ما جوونايي كه شما نابودشون كرديد رو بگيره!
3:در مورده جمله دومت هم ببخشيد ولي هرچي خوندم چيزي معني نداد!!!
شما ها منطق نداريد. حرف ها يه شما دوستان عزيزم بي منطق هستش دنيا به اين جا خاتمه پيدا نمكنه درسته بدن فيزيكي ما ميميرد و جسم ديگر تحرك پيدا نمكند و قلب از تپش مي افتد ولي روح باقي مي ماند و در روزه رستا خيز به فرمان خدواند زنده مي شود و بايد جواب اعمال خودرا كه در اين مدت گزرانديم به خداوند كه باز خواست ميكند بدهيم! اميان اشرف مخلوقات هستش هچ موجدي الا انسان دارايه روح نيست! چرا ظلم هميشه گرمان گيره حق است چوا حق جلوگيري از ظلم ميكند! عوض فساد شما عزيزه من بيايد خوب باشيد مهربان باشيد منطقي با افكار رفتار كنيد! كاري نداشته باشيد كه فلاني فلان كاره بد رو ميكند ووووو شما كاره خوب و پسنديده يك شخص خوب را ببينيد!
1:تو از كجا فهميدي ما منطق نداريم؟
بخاطر اينكه گفتيم تو لمپني مينويسي؟
در مورد بقيه حرفات هم باور كن از اول دبستان ملياردها بار بهمون گفته شده!!
اينقدر اعصابمونو نجو خب!

يك سوال پول دزدي و كلاه برادري خوردن ماله مردم ويا يتيم به ما مي چسبد و كمال راحتي وجدان به شما دست مي دهد يا پول حلال؟ كه با ضحمت و تلاش خداتان آن رو بدست اورديد؟
دقيقا منم از شما ميپرسم چرا هم فكران شما كه اينارو ميدونن ودر راس حكومت هم هستن به اينا توجه نميكنند چرا!؟
اخه نفت بشكه اي 40$ شده بابا هنوز سير نشدين يعني!

ابته كسي كه دزد باشه و .... عادت ميكنه و حاله شو ميكنه و,من كلي اين سوال رو مي پرسم وجدانن شما چه فكري رو ميكنيد؟پول حلال که از راه درست بدیت اوردید یا پول مردم که از راه خلاف؟

اين جملتم واسه طنز بد نبود :D والله من كه چيزي ازش نفهميدم!!
ممكن هستش كه من قلط املاء یی داشته باشم و شما به بزگی خدتان به بخشید و من رو تصحیح کنید
خب منم ازت تشكر ميكنم كه باعث شدي 1مذهبي تيپيك رو با افكارش آشنا بشم
ممنون :)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
دستت در نكنه شرلوك جان منم همه رو باهات موافقم الا اين جمله:
من اصلا فكر نميكنم دنيا همينجا تموم بشه بلاخره خدا بايد انتقام ما جوونايي كه شما نابودشون كرديد رو بگيره!
دمت گرم

بالا