برگزیده های پرشین تولز

سقوط یک هواپیمای مسافربری در قزوین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
اینجا همه چیز مهمه! از تک تک مردم فلسطین تا 1 نفر توی آلمان و ...
تنها کسایی که کوچکترین اهمیتی ندارند ما مردم هستیم.

حتي اگه اون دلسوزي ها هم واقعي بود ميشد يه جوري از كنارش با احترام گذشت ، مسئله اينه كه اين دلسوزي هاي ظاهري فقط براي تحريك احساسات مردم بيچاره و از همه جا بيخبره كه ...

.........................................

خیلی ناراحت شدم. ولی اینجور چیزا ره چاره داره. اگه همه ملت با هم بیان توپولف رو تحریم کنن مسئله واسه همیشه حله... مشکل آقای رئیس جمهور یا **** یا روسیه نیست... از ماست که بر ماست....

من خيلي وقته كه توپولوف رو تحريم كردم ! يه بار سوار هواپيما شدم با خودم قسم خوردم كه اين دفعه اول و آخرم باشه ( از بس كه بهم خوش گذشت تو اين سفر ! )

apadanapayment

Registered User
لایک‌ها
0
flat.gif

من قرار بود با این پرواز برم !!!!! دیر اقدام کردم ویزا اینا جور نشد!!
bore.gif

بله ! برای این موضوع بود! البته یه پرواز هم فکر کنم 27 انجام بشه! اگر کنسل نشه!!

مگه ارمنستان ویزا میخواد؟من شنیده بودم مثل ترکیه ویزا نمیخواد

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برو خدارو شکر کن

خيلي شانس آوردي

متاسفانه با این هواپیمایی ایران! هردفعه که به مقصد میرسم این دو کلمه رو چندین بار میگم!! جدا بعضی وقتها میگیم اینجور مرگ ها واسه همسایست!! ولی وقتی میبینی ممکن بود جای یکی از اینها بودی که حتی جنازه ای ازشون نمونده! نمیدونم به حال کی باید تاسف بخورم!...

حالا این که به اصطلاح توپولفشون بوده!! مگه بقیشون خوبن ؟ همین چند وقته پیش 500 نفر رو 1 شبانه روز تو فرودگاه دبی نگه داشتن ! بخاطر اینکه هواپیما خراب شده درست هم نمیشه!! فیلیپینیه به من میگه! یعنی کشور شما یه دونه هواپیمای رزرو نداره که این همه مسافر اینجا نباشن؟؟؟!!

....

فکر کن امیر، چند روز دیگه باید میرفتی تو تاپیک گمشده ها اسم من رو میزدی!!
flat.gif

Freudian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تنها کشوری که از ما ویزا نمیخواد همین ترکیس. یعنی هرجای دیگه از دنیا بخوایم بریم باید ویزا بگیریم. حالا برعکسه ما آمریکاییا هستن. تنها جایی که از آمریکاییا ویزا میخوان ایران وکره شمالیه

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

ویزای بازدید برای حداكثر ۱۲۰ روز، و یك یا چندبار ورود قابل صدور است. اتباع برخی كشور‌ها (لیست كامل این كشورها)‌ برای تقاضای ویزای ارمنستان به دعوتنامه نیاز دارند. اتباع ایران از این قاعده مستثناء هستند. ویزای ارمنستان از طریق سفارتخانه‌های ارمنستان، مرزهای ورودی و همچنین از طریق اینترنت (eVisa) قابل دریافت است. ویزای ارمنستان بطور معمول ظرف سه روز صادر می‌شود. هزینه صدور روادید عادی ۵۰ دلار است.

منبع

پ.ن : خوشبختانه یا متاسفانه خودم ! تا حالا نرفتم! ایندفعه هم دعوت شده بودم .. وبعدش هم اینجور به من گفتن. :)

Freudian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ویزای بازدید برای حداكثر ۱۲۰ روز، و یك یا چندبار ورود قابل صدور است. اتباع برخی كشور‌ها (لیست كامل این كشورها)‌ برای تقاضای ویزای ارمنستان به دعوتنامه نیاز دارند. اتباع ایران از این قاعده مستثناء هستند. ویزای ارمنستان از طریق سفارتخانه‌های ارمنستان، مرزهای ورودی و همچنین از طریق اینترنت (eVisa) قابل دریافت است. ویزای ارمنستان بطور معمول ظرف سه روز صادر می‌شود. هزینه صدور روادید عادی ۵۰ دلار است.

منبع

پ.ن : خوشبختانه یا متاسفانه خودم ! تا حالا نرفتم! ایندفعه هم دعوت شده بودم .. وبعدش هم اینجور به من گفتن. :)
انگار اندفه سرت گرمه ویزا گرفتن بوده واگرنه مثل همیشه خودت تاپیکشو میزدی قبل از همه

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
خیلی جالبه
همیشه این مواقع یک گروه برای علت حادثه تشکیل میشه
کار به مجلس کشیده میشه

هیچ وقت هم این جعبه سیاه پیدا نمیشه

بعد از مدتی هم ملت فراموش میکنه

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
به گزارش خبرنگار فارس از قزوين، نيروهاي پليس و امدادي پس از شنيدن خبر سقوط هواپيماي مسافربري براي نجات مجروحان به مزارع اطراف قزوين در منطقه‌ فارسيان اعزام شدند.
اما از آنجا كه هواپيما تنها 16 دقيقه بيشتر پرواز نكرده بوده و سوخت بسياري در باك هواپيما براي ادامه پرواز تا ايروان وجود داشته، آتش ايجاد شده پيش از سقوط هواپيما به شدت و عمق حادثه افزوده شود و هيچ اثري از سرنشينان اين هواپيما جز قطعات كوچك انگشت و پوست سوخته يافت نمي‌شود.
هواپيما در برخورد با زمين مساحتي به بزرگي حدود 10 متر در 30 متر را به عمقي بيش از هفت متر ايجاد كرده است و يافتن همه قطعات با استفاده از خودروهاي راهسازي چون لودر امكان پذير است.
در حالي كه قطعه‌‌هاي بدن سرنشينان در فاصله‌اي حتي در 500 متري يافت مي‌شود، ولي تاكنون هيچ يك از امدادگران موفق به يافتن قطعه‌اي كامل از بدن جان باختگان چون يك دست يا يك پا نشده‌اند.
در اين ميان امدادگران با كيسه‌هاي خاصي كه از سوي هلال احمر به آنها داده شده بود، قطعه‌هاي مختلف بدن سرنشينان چون انگشت، پوست سوخته شده و در يكي دو مورد روده انسان‌هايي را يافتند كه در كيسه‌هاي مزبور جمع آوري كرده بودند.
امدادگران و نيروهاي پليس در شرايطي در حال انجام خدمات خود بودند كه بوي ناشي از پوست و گوشت سوخته شده در فضاي هواپيماي ساقط شده منتشر شده است و قطعات بدن سرنشينان به دليل كوچكي به سختي يافت مي‌شود.
البته قطعات هواپيما نيز نشان دهنده عمق فاجعه است چراكه تنها سه تكه بزرگ در اين حادثه مشاهده مي‌شود، يكي از اين قطعات تنها اسكلت موتور هواپيماست، قطعه دوم مربوط به بدنه انتهاي هواپيماست كه طول آن به دو متر مي‌رسد و قطعه‌ سوم مربوط به قسمتي از بدنه هواپيماست كه آن هم يك متر مربع نمي‌شود.
از مابقي قطعات و بدنه اين هواپيماي مسافربري چيز بيشتر از قطعاتي به اندازه يك كتاب نمي‌يابيد و قطعات تا مسافتي بيش از يك كيلومتر ديده مي‌شود.
و با توجه به اينكه هواپيما در عمق زمين فرو رفته و سقوط كرده پيدا شدن جعبه سياه هواپيما بعيد به نظر مي‌رسد.
عجب!!!!!!!!!!!!!

واقعا خبر تاسف باريه خيلي دپرس شدم ....

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70

apadanapayment

Registered User
لایک‌ها
0
تنها کشوری که از ما ویزا نمیخواد همین ترکیس. یعنی هرجای دیگه از دنیا بخوایم بریم باید ویزا بگیریم. حالا برعکسه ما آمریکاییا هستن. تنها جایی که از آمریکاییا ویزا میخوان ایران وکره شمالیه
دکتر چه با اطمینان هم میگید!
نه خیر 25تا کشور هستن که از ایرانیا ویزا نمیخوان منتها بیشترشون جاهایی هستن که تاحالا هیچ ایرانی پاشو اونجا نزاشته!وسط اقیانوس آرام و...

Freudian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دکتر چه با اطمینان هم میگید!
نه خیر 25تا کشور هستن که از ایرانیا ویزا نمیخوان منتها بیشترشون جاهایی هستن که تاحالا هیچ ایرانی پاشو اونجا نزاشته!وسط اقیانوس آرام و...
اوه جدی؟ نمیدونستم؟ حالا کجاها هستن؟ لابد ازین جزیره های کشوری تازه تاسیس؟ جای درست و حسابی هم توش پیدا میشه یسر بریم تعطیلات؟

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
اوه جدی؟ نمیدونستم؟ حالا کجاها هستن؟ لابد ازین جزیره های کشوری تازه تاسیس؟ جای درست و حسابی هم توش پیدا میشه یسر بریم تعطیلات؟
سريلانكا ميدونم نميخاد

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
100 درصد از خلبان نیست . باز اگر خرده بود توی کوه میشد گفت از خلبان است اما این افتاده پایین

من كه حدس ميزنم اون روي هوا موتورش آتيش گرفته باشه ! كه حتي يه جنازم سالم نمونده

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
خیلی مشکوک اخه 15 دقیقه با فرودگاه فاصله بود چرا بر نگشته

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
چند وقت پیش یکی از این فسیلهاشون مرد مجریا سیاه پوشیدن و تسلیت دو تا دور تلویزیون
حالا 1 ساعت پیش تلویزیون فیلم طنز از امین حیایی داشت نشون میداد!

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
چند وقت پیش یکی از این فسیلهاشون مرد مجریا سیاه پوشیدن و تسلیت دو تا دور تلویزیون
حالا 1 ساعت پیش تلویزیون فیلم طنز از امین حیایی داشت نشون میداد!

مگه نميدوني يكي از اون فسيلها با صد هزار نفر از مردم عادي ايران برابري ميكنه؟
كفر نگو پسرم!

:blink::wacko:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا