برگزیده های پرشین تولز

سلام خسته ام خسته......

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
اينجاست که ميگن گرچه آب رفته باز آيد به جوی ،ماهی بيچاره اما مرده بوده!!

اگه احساس بین دو نفر ا ارزش و حقیقی باشه .... خودش راهشو پیدا میکنه..... به خاطر همینه دوست داشتن واقعی سخته.. و سکوتش مادر تمام فریاد هاست....
اما اینم دلیل نمیشه هیچ کاری نکرد....

موافق اين حرف نيستم ،گاهی دو نفر در اوج احساسات مشکلات بسياری دارند،مشکلاتی مثل عدم درک يکديگر،عدم جلب رضايت يکديگر،روزمرگی و...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خیلی ببخشید
ولی پست های شما همیشه بوی خستگی میده
و گرد پیری روش نشسته
و نشان غم و افسردگی داره
انگار این خستگی فقط مختص به دیروز نیست...

نمی دونم با منی یا کس دیگه من کلا خیلی آدم خوشحالی نیستم ولی دلیلش اینکه شما همیشه منو نمیبینی و من هر وقت خسته ام مطلب مینویسم و اینکار منو آروم میکنه .....................البته الان دیدم یکسری از دوستان با خوندن این مطلب یکسری خاطرات براشون زنده شد و یکسری تجربیات تو ذهنشون چرخید که خوب آزارشون داد و این قضیه اصلا برام خوشحال کننده نیست سعی میکنم دیگه اینجا اینجوری ننویسم.........................:)

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
به خاطر اتفاقایی که این چن روزه واسم افتاده ... منم داغونم.. همین الان پشت پی سی اشکم در اومده..

جدن درکت میکنم.. منم این حال و هوا رو دارم میدنم چی میگی!!

رفیق مرسی از همدردیت میگم این بیشتر شرح یک حسی خاص راجب تنهایی های آدمها بود امیدوارم مقداری سبک شده باشی همین حس همدردی میتونه آدمو سبک کنه..............

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام حسين جان .....من درکت ميکنم چون خودم هم همچين دورانی رو سپری کردم.....ولی کلاً زمان اينجور مسائل رو حل ميکنه به نظرم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
خدا بزرگه ، بلا به دور...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
سلام حسين جان .....من درکت ميکنم چون خودم هم همچين دورانی رو سپری کردم.....ولی کلاً زمان اينجور مسائل رو حل ميکنه به نظرم

به سلام داش علی گل آره زمان واقعا همه چیز رو جلو میبره به یک سمت خاص که گاه ویرانی به بار میاره و گاه آبادانی ولی گفتم این یک حس بود من الان خودم گرفتارش نیستم................شاید نوعی بیماری دارم با مطالب غمگین بچه ها رو آزار بدم...دی

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
هثين جان خيلي چاكرم ...

من اينجور مواقع يا ميرم سياوش قميشي گوش ميكنم يا كل روز رو يه كاري ميكنم تنهاي تنها باشم ... يا مثلا اگه عرقيجات در دسترس بود ميل مينمايم :)

كلا شما راه هاي مختلف رو امتحان كن .. به قول هميد خدا بزرگهخ ، بلا به دور :lol:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
راستی به زودی اگر وقت بشه در مورد همین گذشت زمان ابعادش و اینکه به چه سمتی میره میخوام یک مطلبی علمی فلسفی تخمی تخیلی بنویسم واقعا علی جرقه خوبی زد من اعتقاد دارم دنیا داره به یک سمتی پیش میره سینا تو که استاد نظر سنجی هستی بیا یک نظر سنجی وا کن دنیا داره کدوم وری میره.....................دی

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
هثين جان خيلي چاكرم ...

من اينجور مواقع يا ميرم سياوش قميشي گوش ميكنم يا كل روز رو يه كاري ميكنم تنهاي تنها باشم ... يا مثلا اگه عرقيجات در دسترس بود ميل مينمايم :)

كلا شما راه هاي مختلف رو امتحان كن .. به قول هميد خدا بزرگهخ ، بلا به دور :lol:
خوب هر کسی یک جوری خودش و آروم میکنه یکی از راهاش هم اومدن به همین پی تی به نظر من اینجا برا خیلی مثل یک پناگاهست بقول حمید مامان امشب واسمون دعا بخون........دی

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
خوب هر کسی یک جوری خودش و آروم میکنه یکی از راهاش هم اومدن به همین پی تی به نظر من اینجا برا خیلی مثل یک پناگاهست بقول حمید مامان امشب واسمون دعا بخون........دی

آره به قول حميد : وقتي يه روز خوب مياد شايد از ما چيزي نمونه جز خوبيا :D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557

من میگم حمید بره یک توسل دیگه به موزمار بکنه شاید اسمش رو به حمید هیچکس تغییر دادن خدا بزرگه...........

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
نمی دونم با منی یا کس دیگه من کلا خیلی آدم خوشحالی نیستم ولی دلیلش اینکه شما همیشه منو نمیبینی و من هر وقت خسته ام مطلب مینویسم و اینکار منو آروم میکنه .....................البته الان دیدم یکسری از دوستان با خوندن این مطلب یکسری خاطرات براشون زنده شد و یکسری تجربیات تو ذهنشون چرخید که خوب آزارشون داد و این قضیه اصلا برام خوشحال کننده نیست سعی میکنم دیگه اینجا اینجوری ننویسم.........................:)
خوبه که درد دلاتو میاری اینجا
بیا اینجا درد دل کن :)
راستی به زودی اگر وقت بشه در مورد همین گذشت زمان ابعادش و اینکه به چه سمتی میره میخوام یک مطلبی علمی فلسفی تخمی تخیلی بنویسم واقعا علی جرقه خوبی زد من اعتقاد دارم دنیا داره به یک سمتی پیش میره سینا تو که استاد نظر سنجی هستی بیا یک نظر سنجی وا کن دنیا داره کدوم وری میره.....................دی

خوب من یه تاپیک دارم به اسم الان عصر چیه؟
اینی که میگی دنیا از چه لحاظ به کدوم طرف میره؟
گزینه هاش چی باشه؟

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
خوبه که درد دلاتو میاری اینجا
بیا اینجا درد دل کن :)

خوب من یه تاپیک دارم به اسم الان عصر چیه؟
اینی که میگی دنیا از چه لحاظ به کدوم طرف میره؟
گزینه هاش چی باشه؟
یه شوخی هم نمیشه با تو کرد ؟:دی حالا یه چیزی از دهنش پرید بنده خدا گناه کرد ؟ :دی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

من میگم حمید بره یک توسل دیگه به موزمار بکنه شاید اسمش رو به حمید هیچکس تغییر دادن خدا بزرگه...........

به قول حمید : دل من از روز ازل اسير يک نگاهه ،حسين دوست داره مگه خاطرخواهی گناهه ، ديوونه حسينم و ويروونه حسينم خراب و مست گوشه ميخونه حسينم ، دل هر کی با ياری خوشه يار دل ما حسينه ... :cool:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
شوخی نبود کاملا جدی بود لحنش
مگر خودش تکذیب کنه

خوب سينا جان نظر سنجي زياد جالب نميشه بايد يک متن علمي يا فلسفي براش آماده کني که يک نتيجه گيري بشه خوب نظر سنجي اگر بگزاريم ميشه محل اسپم بچه ها............دي

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
به قول حمید : دل من از روز ازل اسير يک نگاهه ،حسين دوست داره مگه خاطرخواهی گناهه ، ديوونه حسينم و ويروونه حسينم خراب و مست گوشه ميخونه حسينم ، دل هر کی با ياری خوشه يار دل ما حسينه ... :cool:

به به مداح کبير حميد خان ما چاکريم حميد خان بيا يک سبک جديد راه اندازي کن مداحي با تم رپ..............فقط مثل رپ فارسي 4/3 نباشه 4/4 باشه که قشنگ رو رپ هاي سنگين بشينه...........دي

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
ببینید دوستان در زندگی لوزر نباشید . هیچ وقت کاری نکنید که از ناراحتی حس آرامش و خالی کردن شونه از مشکلات براتون پیش بیاد .
با تلقین این دست مسایل مسخره به خودتون بدتر باعث می شید که بیشتر در عمق مشکلات فرو برید و اگر قبلا این مشکلات برای شما یک مسله زود گذر بوده حال به یک مسله جدی تبدیل خواهد شد .

بالا