برگزیده های پرشین تولز

سلام خسته ام خسته......

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
به به مداح کبير حميد خان ما چاکريم حميد خان بيا يک سبک جديد راه اندازي کن مداحي با تم رپ..............فقط مثل رپ فارسي 4/3 نباشه 4/4 باشه که قشنگ رو رپ هاي سنگين بشينه...........دي

در اینجا منظور شاعر از " حسین " همون BatooBato بوده است :rolleyes:

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
سلام

نمیدونم چی باید بگم! بله, شاید اینها همه امتحان باشن ... امتحاناتی که جدا از تاثیر مستقیمشون بر روی مسیر زندگی, ما رو میسازن یا شایدم ویران میکنن ...

نمیدونم. تنها چیزی که فعلا (در این فرصت اندک) میتونم بگم اینه که تو زندگی هیچ وقت اصل رو فدای فرع نکنیم ... به او بپردازیم :happy: ... و پیرو قلب و درون خودمون باشیم ... سخته ... ولی رضایت و خوشحالی واقعی از درون میاد در عین حالی که تابعی از اعمال خودمونه ... گم شدن در فرعیات زندگی باعث میشه خودمون رو گم کنیم و هر عامل بیرونی بتونه دریای زندگی ما رو آشفته و طوفانی کنه! :دی ... اگه به اصل بپردازیم فرعیات رو هم کمابیش داریم ولی اگه به فرع بپردازیم هیچ نداریم, حتی همان فرعی که میخواستیم !

توانایی سکوت کردن خوب و بلکه حتی عالیه! ..... اما .... این خود ما هستیم که باید حرکت کنیم و به خودمون انرژی بدیم ... با افکار و نگرش مثبت و شکرگذارانه ... هیچوقت اجازه ندید که انرژی و نیروی محرکه تون وابسته به عوامل بیرونی باشه ... افراد و عواملی که همگی خودشون از شما وابسته ترند.

موفق باشید.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
به سلام داش علی گل آره زمان واقعا همه چیز رو جلو میبره به یک سمت خاص که گاه ویرانی به بار میاره و گاه آبادانی ولی گفتم این یک حس بود من الان خودم گرفتارش نیستم................شاید نوعی بیماری دارم با مطالب غمگین بچه ها رو آزار بدم...دی

اختیار داری حسین جان به شخصه با پستهات خیلی حال میکنم قبلا هم گفتم....:cool::cool:

راستی به زودی اگر وقت بشه در مورد همین گذشت زمان ابعادش و اینکه به چه سمتی میره میخوام یک مطلبی علمی فلسفی تخمی تخیلی بنویسم واقعا علی جرقه خوبی زد من اعتقاد دارم دنیا داره به یک سمتی پیش میره سینا تو که استاد نظر سنجی هستی بیا یک نظر سنجی وا کن دنیا داره کدوم وری میره.....................دی

از همین الان من نظرمو میگم.....به نظر من دنیا داره به سمت نابودی پیش میره شواهد هم همینو نشون میده مثلا به پیشرفت تکنولوژی و عواقب اون نگاه کنید.....بنده یک تاپیک در اینباره مدتی قبل زدم که به نظر خودم نتایج خوبی داشت و بحثهای بسیار ارزشمندی شد خالی از لطف نیست ببینید: http://forum.persiantools.com/t33948-post1929935.html
پ ن:ببخشید اگر ما با سواد ناقصمون اونجا نظر دادیم !!!!!:f34r:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اختیار داری حسین جان به شخصه با پستهات خیلی حال میکنم قبلا هم گفتم....:cool::cool:

از همین الان من نظرمو میگم.....به نظر من دنیا داره به سمت نابودی پیش میره شواهد هم همینو نشون میده مثلا به پیشرفت تکنولوژی و عواقب اون نگاه کنید.....بنده یک تاپیک در اینباره مدتی قبل زدم که به نظر خودم نتایج خوبی داشت و بحثهای بسیار ارزشمندی شد خالی از لطف نیست ببینید: http://forum.persiantools.com/t33948-post1929935.html
پ ن:ببخشید اگر ما با سواد ناقصمون اونجا نظر دادیم !!!!!:f34r:

علی جان شما به من همیشه لطف داری آره پیشرفت و تکنولوژی رو همه چیز تاثییر گذاشته خیلی بحث مفصله خوب این مشخصه هر چیز مادی رو به نابودیه ولی اینکه در چه پیکی نابود بشه اون دیگه قابل پیش بینی نیست .......واقعا این مدرنیسم پدر همه رو در آورده ولی خوب چاره ای هم نیست............

بالا