برگزیده های پرشین تولز

سلام روشهای پولدار شدن تو ایران بگین تا بقیم بتونن پولدار بشن

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اخبار بخون میتونی بفهمی (راهها و روشهای پولدار شدن تو ایران) چیه :D اساسا این روشها توی کشورهای آزادی مثل ایران :general711: محدوده ولی سریع جواب میده همین پوتین بچه گدارو ببین یا بچه گداهای خودمون

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
اختلاس - بانک زدن ... رشوه :)

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
همیشه راههای پولدار شدن جزو رازها بوده ;)

omid_agha

Registered User
لایک‌ها
10
baba raz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از این رازها به ما هم بگو..... :X

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
شما دوست عزیز فرض کن ی ملیاردری روش کارتو ب کسی میگی تا دست زیاد شه سود خودت کم؟شاید خیلی ها کلیات رو بگن ولی جزییات رو یا کسی ک خیلی باهات صمیمیه مثل پدر عمو دایی بهت میگه یا تجربه خودت,پولدار با پولدار هم فرق میکنه مثلا کسی دستش ب دهنش برسه ماشین خوب خونه خوب درامد خوب همه میگن پولدار یکی هم هست پنت هوس برج میشینه کارخونه داره ب **** و دولت فحش میده ک ب خاطر تحریم سودم از ماهی 5ملیارد شده ماهی چهار ونیم باید ببینی مد نظرت کدوم اگه اولی رو بخوای با سخت کوشی هم میتونی بهش برسی مثلا یکی از فامیلامون اول موتور داشت رفت فروشگاه قطعه موتور زد آشنا هم زیاد داشت یکی دوسال پژو پارس خرید ازدواج کرد مغازه توش رو هم خرید اگه منظورت دومیه دوستان اشاره کردن رشوه دزدی دلالی قاچاق حروم خوری و.....

omid_agha

Registered User
لایک‌ها
10
اره ایده دومی ولی یکی از بدترین حرف های که هرگز بهش نمیرسی گفتن همین کلمه هاست
حرف من نیست . زمانه اینو میگه

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
برو اخوندى امام جمعه اى يا يه همچين چيزى شو

omid_agha

Registered User
لایک‌ها
10
جانور جان کاربر عزیز . کاربری که اواتاری گذاشتی با اون موهای قشنگ شما اگه ملیاردی خدا بهت بیشتر بده ! اگر ملیارد نیستی بازم خدا تورو ملیاردر کنه ! ولی اگه ملیاردر نیستی و مثل من و خیلی های دیگه دوست داری پولدار شی و یا راز کار کسب این مملکت رو یاد داری خوب بیا همینو به من یا به دیگر دوستانت بگو ! یک جا دیدم نوشته بودی 100 م داشته باشی 1 ساله یا 2 ساله 1 ملیارد میکنی !
داداش گلم او ام ایرانی هستی دیگه کار ندارم با چه دینی یا چه نژادی ایرانی هستی یا نه ! چی ازت کم میشه کمک کنی به یک هم وطنت ؟ علت اینکه ما ایرانی ها فقیر هستیم هم از نظر مالی و هم از نظر عقلی ! همینه ! چرا دین اسلام رو لگت مال کردن این کثافتا ؟ همین بی پولیه ؟ و هزار تا چیز دیگه همش بی پولیه !
حالا اگر کسی واقعا میخواد کمک کنه ! بسم الله بگه شاید با گفته هاش یکی رو خشبخت کنه ! گرچه شاید شما رو پولدار نکنه ولی مطمن باش یک خدا بیامرزی بهت میگه !
واللا من خودم ÷تانسیل درامدی بالا رو دوست دارم پول هم دارم ! همین که پشت ندارم میترسم !
حالا اگر ایده داری جانور جان پ.م بده یا همینجا بگو !
نکرتم اذت زیاد!

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
جدا از این موارد: سخت کوشی همراه با فکر + خرید و فروش (نه دلالی). اگر فکر می کنید که با یه جمله که یکی بگه می تونید پولدار بشید و ره صد ساله رو یک شبه برید فکرتون اشتباست. همونی هم که پولدار شده و از هر راهی هم که پولدار شده رو کاری ندارم، ولی باز هم تلاش کرده و تا یه جایی رو رفته که تونسته رانت پیدا بکنه.

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
پولدار شدن نه تنها در ایران بلکه در هر جای دنیا یک راه بیشتر نداره :
ارتباطات

شما اگر ارتباطات داشته باشی میتونی ایده هات رو با سرمایه دیگران اجرا کنی
اگر ارتباطات داشته باشی میتونی از فروش کالا یا خدمات دیگران سود خوبی به جیب بزنی
اگر ارتباطات داشته باشی میتونی بقیه رو متقاعد کنی باهات همکاری کنی
اگر ارتباطات داشته باشی میتونی مدیر خوبی باشی و کسب و کار شخص دیگری یا خودت رو هندل کنی
اگر ارتباطات داشته باشی میتونی هنر و یا تخصصت رو به بقیه بفروشی

و بدون ارتباطات ، تمام هنر ، تخصص ، ایده و آرزوهات در چهارچوب اتاقت حبس میشه
پس برو هنر ارتباطات ، فن بیان ، خوش مشربی و سخنوری رو یاد بگیر که این رمز پولدار شدنه

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
هر کاری که تو انجامش پشتکار داشته باشی و مایوس و دلسرد نشی می تونه موفقیت آمیز باشه !
و می تونه شما رو پولدار کنه ! :)
به این متن از یک سکانس فیلم در جستجوی خوشبختی توجه کنید :
یکی از بهترین سکانس های فیلم "بدنبال خوشبختی" این دیالوگ ویل اسمیت است که به پسر کوچکش نصیحت میکند...

هیچ وقت به هیچ کس اجازه نده بهت بگه نمی تونی کاری رو انجام بدی، حتی من ... اگه رویایی داری باید ازش محافظت کنی ... مردم اگه نتونن کاری رو انجام بدن، دوست دارن به تو هم بگن که نمی تونی...

اگه چیزی رو میخوای، برو بگیرش... تموم.

iceboy24000

Registered User
لایک‌ها
11
پیشنهاد من دنبال کردن کتابهای برایان تریسی و آنتونی رابینزه
صد در صد جواب مییری به شرطی که خودتو متعهد به انجام اون چیزهایی بکنی که میگن

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
به خودت و کارت ایمان داشته باشی