برگزیده های پرشین تولز

سلام روشهای پولدار شدن تو ایران بگین تا بقیم بتونن پولدار بشن

seul

Registered User
لایک‌ها
261
ببخشید وسط حرف میپرم، اما نظری بگم و برم:D
بگردین کارهایی پیدا کنین که از هر جایی بشه انجامش داد. بعد توی شهر خودتون زندگی کنین و با شرکت های توی تهران کار کنین. تازه اون موقع‌ست که زندگی معنا پیدا میکنه:)

خدافظ!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
ببخشید وسط حرف میپرم، اما نظری بگم و برم:D
بگردین کارهایی پیدا کنین که از هر جایی بشه انجامش داد. بعد توی شهر خودتون زندگی کنین و با شرکت های توی تهران کار کنین. تازه اون موقع‌ست که زندگی معنا پیدا میکنه:)

خدافظ!
اون برون سپاری بهش میگن، زیاد جا نیوفتاده ، در حد نویسندگی سایت و انجام پروژه

با این اوصافی که شما میفرمایید تو شهرشما همه دارن زیر خط فقر زندگی میکنن دیگه ؟ یعنی واقعا نمیشه توی همون شهر کوچک هم کاری کرد که به نسبت دیگر همشهری ها درآمد و موقعیت بهتری داشته باشید؟ من نمیگم تهران نرید.. برید... ولی این فکر های گل و بلبلی که توی ذهن دارید همش همون هفته اول بکل میپره از ذهنتون... اگر با این افکار بیاید چنان جا خواهید خورد که حدس هم نمیزنید...
توی تهران درآمد اگر هم خوب باشه ... دردسرهاش چند برابر همون میزان بیشتر هست خصوصا برای مهاجر... کاسب های قدیمیش دارن یکی یکی جمع میکنن،
دوستی داشتم دقیقا هم فکر شما ، از زمین و زمان و حکومت اقتصاد خدا و... مینالید... ایشون همچنان دادن همینطور مینالن و زندگیشون رو با روزمرگی میگزرونن... خیلی از هم رده هاش برا خودشون کسی شدن این هنوز داره غر میزنه ...
برا ادمی که میخواد عدم تلاش خودش رو توجیه کنه راه توجیه همیشه بازه کل ملت جمع بشن بگن این خبرا نیست شما باز یه توجیهی میکنی... پس بهتره عیسی به دین خود موسی بدین خود !
من نگفتم اینجا اصلاً نمیشه کاری کرد و درآمدی نداشت. میگم اینجا تو بعضی کارها هیچ درآمدی نداری اما تو تهران میتونی با همون کار درامد خوبی داشته باشی ...
نمونه اش اون دوستم گفتم برنامه نویسه، اینجا چه درآمدی داشت؟ هیچی، رفت تهران تو یه شرکت استخدام شد، الان تو شتابدهنده آواتک مشاور استارت آپها هست، اگه حرف شما درست باشه آواتک باید تو شهر ما می بود، اما آواتک ها تو شهرهای بزرگ هستن ..

برای کار خودم اینجا به زور روزی 2-3 مشتری میاد، اون هم برای تنظیمات، بابت تنظیمات که نمیشه پولی گرفت ... تعمیرات موبایل تو تهران چطوره؟ اونجا هم مشتری ندارن؟؟؟ ورشکسته شدن؟

مثال زیاد هست

Last edited:

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
من اینجا قبلا پست دادم :p:Dدوستان راست میگن. تهران یه مزیتی داره نسبت به جاهای دیگه کار های معمولی بدون تخصصش نسبت به بقیه جاها بیشتره ، خرجتون هم بیشتره. شاید هزینه رفت و امد فقط ماهی ۱۰۰ ۱۵۰ بشه.
برای کسی هم که تخصص کاری داره اینجا دستش بازتره. مثلا برنامه نویس اینجا ۳ تومن بگیره مطمئن باشین تخصص و تجربش بالا هست. خدمات موبایل و اینام انقدر زیاده و اشباع شده تو هر محل چند تا هست.

اگر کسی برای کار تخصصی میاد به نظرم اول کارشو پیدا کنه.

لازمه موفقیت به نظرم احساس خوشبختی و علاقه هست. واقعا همچین چیزی برای همه محیا نیست. حداقل خیلی ها‌. چون شما علاقه هم نداشته باشی باید یه کاری رو بالاخره انجام بدی تا زندگیت بگذره.

به هر حال اون احساس خوشبختی و رضایت خیلی خوبه.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
چیه ادامه ندادی؟؟ حرفی نداشتی؟
بجان تیام نباشه، به مرگ مصطفی:D، بحث کردن با شما تلف کردن وقت جفتمونه :general405::general404: .... من اصلا هدف شما رو از بحث کردن متوجه نمیشم، طوری بحث میکنی که انگار از خود بحث، لذت میبری:D... هدف از بحث اقتصادی حل کردن یک مشکله، نه گپ زدن
شما الان در بحث با من دنبال چه هدفی هستی ؟ میخوای به من ثابت کنی که تهران خیلی خوبه و لرستان خیلی بده ؟ بر منکرش لعنت:D من که همیشه همین رو گفتم:p

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
بجان تیام نباشه، به مرگ مصطفی:D، بحث کردن با شما تلف کردن وقت جفتمونه :general405::general404: .... من اصلا هدف شما رو از بحث کردن متوجه نمیشم، طوری بحث میکنی که انگار از خود بحث، لذت میبری:D... هدف از بحث اقتصادی حل کردن یک مشکله، نه گپ زدن
شما الان در بحث با من دنبال چه هدفی هستی ؟ میخوای به من ثابت کنی که تهران خیلی خوبه و لرستان خیلی بده ؟ بر منکرش لعنت:D من که همیشه همین رو گفتم:p
نه من گفتم فرصتها تو تهران خیلی بهتر از اینجاست و تهران راحت تر میشه پول درآورد اما شما گفتید که نه تهران سخت تره و...

سر این قضیه بحث کردیم دیگه

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
والا من صفحه ی قبلی هم همین موضوع رو گفتم که همه داریم تو این صفحات آخر در مورد تفاوت های تهران و شهرستان ها صحبت می کنیم. البته فک کنم استارت کار رو خودم زدم ها... ولی دیگه نمی خواستم عین پنیر پیتزا اینقدر کش بیاد :):):)
الان هم میگم اکثر ماهایی که اینجا دور هم داریم بحث می کنیم کلیات قضیه رو میدونیم. کتابهایی خوندیم در مورد موفقیت و ثروتمندشدن و طرز تغییر فکر و ... همه ی این بحث ها رو فکر کنم نود و نه درصد اطلاع داریم ازشون. اما نمی خوام مثل یکی از دوستامون بشیم که کتاب راز رو خوند و مستندش رو دید و یک ماه سرش وقت گذاشت و هر بار صبح می دیدمش می گفت امروز با این فکر مغازه اومدم که یه ملیون دربیارم (در حالی که تو مغازش یه ملیون جنس نداشت سرجمع) من هم هی می گفتم با واقعیت ها روبرو شو اونم هی می گفت نه، من میدونم اگر با این نوع تفکر بیام سر کار حتما آخرش روزی یه ملیون می برم.خلاصه دو ماهی گذشت و بیچاره فهمید که فقط با تفکر مثبت نمیشه کاری کرد و پول درآورد. باید به مرحله ی عمل هم برسه.
فک کنم باید اینجا در این مورد بحث بشه که چجوری ایده های خوب داشته باشیم و چجوری این ایده ها رو به مرحله ی عمل دربیاریم. حالا هر جایی که باشیم. کاش نمونه های عملی بتونیم بزنیم.
از همه ی دوستان هم البته تشکر می کنم و قصد جسارت به هیچ شخصی رو نداشتم چون می دونم هر کسی که زحمت می کشه و تفکراتش رو اینجا می نویسه می خواد روح همکاری رو بالاتر ببره و کمک بکنه.

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
اکثر اوقات اصرار ما به مجاب کردن دیگران در مورد یک عقیده ناشی از عدم باور قلبی خود ما نسبت به اون عقیده است.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,904
نه من گفتم فرصتها تو تهران خیلی بهتر از اینجاست و تهران راحت تر میشه پول درآورد اما شما گفتید که نه تهران سخت تره و...

سر این قضیه بحث کردیم دیگه
کی گفته اونجا کار زیاده؟!! شما مطمئنی؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
افتک و شماها واقعاً یه چیتون هست
کار کردن تو شهرستان با کار تو تهران خیلی تفاوت داره...
همین شغل راننده تاکسی. یکی تو شهری مثل شهر ما شاید بتونه روزی 20-30 تومن در بیاره ...جمعیت کمه ، مسافر کمه. قیمت مسیرها کمِ .. شهر ما از این سر شهر میری اون سر شهر 1000 تومن میگیرن ... آژانس هم 2500 تومنه
اما همون راننده تو تهران میتونه 100-200 تومن در بیاره ..

یا یه آرایشگر، تو شهر ما برای اصلاح سر 6000 تومن میگیرن، روزی سر 10 نفر رو اصلاح کنن 60000 تومن میشه ... اما تو تهرون 20-30 تومن میگیرن، سر 10 نفر رو اصلاح کنه، روزی 200-300 تومن درامدشِ

@F-May5th اف پنجم مِی، درآمد پزشک تو یه شهر نسبتا کوچیک زیاده یا تو هشری مثل تهران؟

اگه باز با این مثالها قانع نشدید فکری به حال خودتون بکنید ..

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
افتک و شماها واقعاً یه چیتون هست
کار کردن تو شهرستان با کار تو تهران خیلی تفاوت داره...
همین شغل راننده تاکسی. یکی تو شهری مثل شهر ما شاید بتونه روزی 20-30 تومن در بیاره ...جمعیت کمه ، مسافر کمه. قیمت مسیرها کمِ .. شهر ما از این سر شهر میری اون سر شهر 1000 تومن میگیرن ... آژانس هم 2500 تومنه
اما همون راننده تو تهران میتونه 100-200 تومن در بیاره ..

یا یه آرایشگر، تو شهر ما برای اصلاح سر 6000 تومن میگیرن، روزی سر 10 نفر رو اصلاح کنن 60000 تومن میشه ... اما تو تهرون 20-30 تومن میگیرن، سر 10 نفر رو اصلاح کنه، روزی 200-300 تومن درامدشِ

@F-May5th اف پنجم مِی، درآمد پزشک تو یه شهر نسبتا کوچیک زیاده یا تو هشری مثل تهران؟

اگه باز با این مثالها قانع نشدید فکری به حال خودتون بکنید ..
درسته آقا درسته.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
من سوالت رو با یه سوال جواب میدم:general108:. چرا پزشک های شهر کوچک به تهران مهاجرت نمیکنن ؟o_O
کی گفته مهاجرت نمی کنن؟؟
پزشکا تو شهرهای کوچیک رو مردم تمرین میکنن یاد میگیرن، بعد میرن شهرهای بزرگ یا تهران

چرا پزشک پزشکای متخصص نمیان تو شهرهای کوچکتر یا استانهای محروم کار کنن؟ دکتر روماتولوژی تو لرستان یک نفره، اونم هفته ای نیم ساعت تلفنی پذیرش داره ... اونوقت تو تهران پره،

یه دارخوانه دار گفت به چند دکتر (یادم نمیاد چه تخصصی) پیشنهاد دادم که بیاد اینجا کار کنه خونه هم براش میگیرم درامد بالایی هم میتونه داشته باشه اما کسی نیومد...

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
کی گفته مهاجرت نمی کنن؟؟
پزشکا تو شهرهای کوچیک رو مردم تمرین میکنن یاد میگیرن، بعد میرن شهرهای بزرگ یا تهران

چرا پزشک پزشکای متخصص نمیان تو شهرهای کوچکتر یا استانهای محروم کار کنن؟ دکتر روماتولوژی تو لرستان یک نفره، اونم هفته ای نیم ساعت تلفنی پذیرش داره ... اونوقت تو تهران پره،

یه دارخوانه دار گفت به چند دکتر (یادم نمیاد چه تخصصی) پیشنهاد دادم که بیاد اینجا کار کنه خونه هم براش میگیرم درامد بالایی هم میتونه داشته باشه اما کسی نیومد...
شما شهرتون کجاس ؟
سنتون و تخصص و تحصیلاتتون چقدر هست ؟

12kia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
با سلام
اولین قسمت از آموزش در آوردن پول و پولدار شدن اینه یه حساب بانکی داشته باشید تا ملت براتون پول بفرستن .

در قسمت بعد آموزش بیشتری برای پولدار شدن می دهم.

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
با سلام
اولین قسمت از آموزش در آوردن پول و پولدار شدن اینه یه حساب بانکی داشته باشید تا ملت براتون پول بفرستن .

در قسمت بعد آموزش بیشتری برای پولدار شدن می دهم.
اتفاقا من همین امروز یکی جدیدش رو باز کردم. بانک آینده ۲۲ درصد سود میده!!!!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
شما شهرتون کجاس ؟
سنتون و تخصص و تحصیلاتتون چقدر هست ؟
سن و تخصص و تحصیلاتم چه ربطی به پست هام داره؟
فرضاً 50 ساله - پنجم ابتدایی - دوقوز آباد سفلی - بدون تخصص

بازم میگم اگه تخصصی چیزی دارین بهترین راه پول درآوردن مهاجرت به یه شهر بزرگِ
کسی بخواد تو لرستان کار و کاسبی خوبی راه بندازه با یه جمعیت 1 میلیون و 800 هزار نفری طرف هست، با درآمد کم... وسعتش چقدره 28000 کیلومتر مربع ..
اما تو تهران با جمعیت (بازار) 12 میلیون نفری روبرو هست ...
---
دیروز یکی اومد بود مغازه گفت تو تهران برای کسی برنامه پیتزا نصب کردم 1 میلیون تومن انعام بهم داد...(کارش فکر کنم تو آشپزخونه رستوران اینا بود میگفت رستورانیه صاف روزی چند میلیون سود داره)

اینجا کارشون راه میندازی (برنامه نصب میکنی یا مشکلشون رو حل میکنی) یه دستت درد نکنه میگن میرن .. بعضیا هم انگار بدهکارشون هستی همینجوری عین گاو میرن

پلانگتون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
تهران خبری نیست بیخود مردم رو تشویق نکنید بیان اینجا

پلانگتون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
تو شهرستانها زندگی راحته با 1 میلیون میشه زندگی کرد تهران مشکلات خودشو داره

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
برین تهران ! همه بودجه کشور تو این طویله تزیین شدس ! تمام بودجه کشور در این شهر هزینه میشه! 7 هزار میلیارد فقط براش یه پل صدر ساختن

بازار هدف محصولات ما تهرانه! برید تهران:general711:

بالا