برگزیده های پرشین تولز

سلام چه سایتی بزنم که درامدش خوب باشه؟

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
o0o بله همونطور که گفتم فروشگاه بحثش با بقیه فرق داره....
شرط بندی:D
ولی اگه شما در نظر بگیرید که مثلآ فرمهای بزرگی مثل MoneyMakers و DP وNP .... باسه 1 بنر کوچولو در روز 200 $ از هر اسپانسر میگیرند و هر 3 ماه یک بار به خاطر NEWSLETTER (بازم شک دارم درست نوشتم یا نه) حدود 8 میلیون تومن میگیرند میفهمیم که با این درآمدهایی که خارجی ها از وبسایتهاشون در میآرند هنوز خیلی ول معطلیم:blink:

اگه کسی پایه همکاری بود پی ام بده یاهو شم بده با هم بحث کنیم یه فکر اساسی برداریم

چه کاری هست؟
barandeh_24@yahoo

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
اینکه در مورد سیستم های مختلف سوال میشه که نشونه پایین بودن سواد نیست. بهرحال یه نفر نمیتونه با همه این سیستمها کار کنه ولازمه با کسایی که قبلا تجربه داشتن صحبت کنه که خیلی نکات اولیه براش روشن بشه دیگه درسته؟
ولی سوال من اینه که ترافیک خوب خارجی مثلا روزی 10 هزار ای پی هم که خیلی راحت بدست میاد نه تخصصی میخواد نه چیزی! (من روی چند تا وبلاگ حتی با 20 تا 300 بک لینک 0 ,1 هم به این عدد رسیدم!) . خودم هنوز با ادسنس کار نکردم ولی اینطور که میگن مثلا با روزی 10000 ای پی میشه ماهانه 1000 دلار در بدبینانه ترین حالت و بدترین کیوردها بدست اورد (مجاز منظورم هست دیگه!). میخوام بدونم پس اشکال کار کجاست که همه برنامه نویسا دنبال کارای وقت تلف کن دیگه افتادن؟! :دی

شما روزي 10هزار اي پي واقعي امريكايي ميتوني بدي ؟ اگه اره مايلم باهات كار كنم ..;)

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
الان خودم از اقا سیاوش دارم چنل میگیرم ببینم چجوریاس! امارم بر اساس انالیتیک در زمانی که اپدیت خوبی میکردم به این حدود بازدید یونیک رسیده بود ولی الان نقریبا نصف شده.
در کل اگه تبلیغ میدی میتونم نمایش بدم.قیمت بده.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
تقریبا اره,
80% نداشته باشه نمیتونه !!
اصلا امید نداشته باشه که درامد خوب داشته باشه .
یه گزینه هم یادم رفت بگم , سایت های فارسی هم زیاد درامدی ندارن , فقط چند نمونه سایت ایرانی موفق بودن که اوناهم اولش کلی سرمایه گزاشتن.
خب من کاملا با نظر شما مخالفم! اگرچه کسی که تمامی این شرایط رو داشته باشه مسلما موفق تره ولی بعضی از این شرایط رو نمیشه جز ملزومات کار به حساب آورد. به نظر من مهم ترین شرط برای شروع کار اینه که طرف حداقل 1-2 سال توی محیط اینترنت و خصوصا فروم ها کار کنه و دوم اینکه خودش نسبت به اینترنت علاقه داشته باشه!

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
به نظر من کسب درآمد از اینترنت اینا رو میخواد :
1 ) صبر و نداشتن عجله
2 ) داشتن ایده خوب
3 ) سرمایه معقول

همین 3 تا رو داشته باشی ، تمومه !

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
به نظر من کسب درآمد از اینترنت اینا رو میخواد :
1 ) صبر و نداشتن عجله
2 ) داشتن ایده خوب
3 ) سرمایه معقول

همین 3 تا رو داشته باشی ، تمومه !

به به
سلام جناب davidmors
کم پیدایید؟

ممنون میشم چندتا سرویس تبلیغاتی خوب توی همون تاپیکی که مهم شده برای پ.ر.و.ک.س.ی معرفی کنید که با پی پال پرداخت داشته باشه

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
به به
سلام جناب davidmors
کم پیدایید؟

ممنون میشم چندتا سرویس تبلیغاتی خوب توی همون تاپیکی که مهم شده برای پ.ر.و.ک.س.ی معرفی کنید که با پی پال پرداخت داشته باشه
مخلصم !
کم سعادت بودیم عزیز !
متاسفانه مدتی طولانی مریض بودم و یکی از دوستان که کلی هم بهش اعتماد داشتم ، پسورد آی دی منو عوض کرده بود و ... !
خدا رو شکر ، الان سلامتیم رو بدست آوردم و در خدمتم !
در مورد اون سیستم های تبلیغاتی هم که گفتید ، چشم !
عرض میکنم خدمتتون !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
با davidmors كاملا موافقم ،

و با حرف هاي زير مهدي جان موافقم..

حداقل در حد متوسط HTML و CSS و JavaScript بلد باشید .
حداقل اطلاعات پایه هرچند کم درباره php بلد باشید .
حداقل با 2-3 تا CMS و Portal کار کرده باشید و بهشون خوب وارد باشید .
حداقل انگلیسیتون در حدی باشه که بتونید مقاله بنویسید , این خیلی مهمه ( شاید باید از اینجا شروع کرد ) !!!

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
با davidmors كاملا موافقم ،

و با حرف هاي زير مهدي جان موافقم..
ممنون ، شما لطف دارید !
حالا مهدی یکم تند رفته وگرنه اینا برا وب مستری لازمه اما برا وبلاگ نویسی به طور مثال زیاد نیاز نیست این همه توانایی !

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
مخلصم !
کم سعادت بودیم عزیز !
متاسفانه مدتی طولانی مریض بودم و یکی از دوستان که کلی هم بهش اعتماد داشتم ، پسورد آی دی منو عوض کرده بود و ... !
خدا رو شکر ، الان سلامتیم رو بدست آوردم و در خدمتم !
در مورد اون سیستم های تبلیغاتی هم که گفتید ، چشم !
عرض میکنم خدمتتون !

انشالله که همیشه سرحال و سلامت باشید

منتظر نکات و راهنمایی های گهربار شما هستم;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ممنون ، شما لطف دارید !
حالا مهدی یکم تند رفته وگرنه اینا برا وب مستری لازمه اما برا وبلاگ نویسی به طور مثال زیاد نیاز نیست این همه توانایی !
چرا خوب ؟ من سرمایه رو نگفتم جاش اونارو نوشتم , اگه سرمایه داره کسی میتونه نصفش رو با پول انجام بده و خودش نکنه !!
ولی برا اینکه ایده خوب به ذهن برسه هم کمه کم یه 2-3 سال باید تو اینترنت باشی یا نه ؟
__
البته من خودمم تجربه کافی ندارم و میترسم یهو برم سایت بزنم !!

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
چرا خوب ؟ من سرمایه رو نگفتم جاش اونارو نوشتم , اگه سرمایه داره کسی میتونه نصفش رو با پول انجام بده و خودش نکنه !!
ولی برا اینکه ایده خوب به ذهن برسه هم کمه کم یه 2-3 سال باید تو اینترنت باشی یا نه ؟
__
البته من خودمم تجربه کافی ندارم و میترسم یهو برم سایت بزنم !!
منظورم این بود که کسی با دیدن پست تو کلا اینترنتو نبوسه و بذاره کنار :دی
و اینکه من گفتم اگه کسی بخواد وبلاگ نویسی کنه نیاز به این همه مهارت نداره !

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
منظورم این بود که کسی با دیدن پست تو کلا اینترنتو نبوسه و بذاره کنار :دی

و اینکه من گفتم اگه کسی بخواد وبلاگ نویسی کنه نیاز به این همه مهارت نداره !
چرا داره , مگه اینکه پول بده قسمت های مربوط به فنی سایت رو یکی دیگه براش بکنه !!
خوب برا اینکه موفق بشه حداقل باید چند سالی تو اینترنت بوده باشه تا ببینه چجوری مینویسن درباره مطالب یا نه , باید انگلیسی خوب بلد باشه که بتونه بنویسه یا نه ,باید بدونه چجوری گسترش بده روابط سایت رو یا نه .
خود تو چند ساله تو اینترنت هستی ؟ چند ساله تو این کار هستی ؟ فکر کنم از همه بهتر میدونی چی میگم ,
کلا هدف من از گفتن این حرفا این بود که هرکی میاد اینجا همه بهش میگن این کار خیلی راحته چیزی نمیخواد , یه ایده میخواد فقط ,
بعد طرف رو هم جو میگیره میگه سرمایه میزارم وسط , پولدار میشم , اخرشم هیچی گیرش نمیاد .
اخیرا تو یکی از وبلاگ های معروف مطلبی خوندم که خیلی جالب بود ,
میگه هر کاری رو بخوای شروع کنی راحت هست , ولی برا اینکه به جایی برسی که راحت باشه باید تجربه کسب کنی !!

اینطور نیست که فقط ایده خوب داشتن کافی باشه , ایده خوب زیاده , اجرا کردنش سخته !!

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

بنظر شما با سرمایه 800 هزار تومن . درآمد ماهی 200 هزار تومن کمه ؟
یا با سرمایه 500 هزار تومن و درآمد 100 تومن خوبه؟

سرمایه کم هم باشه میشه درآمد داشت الان دوتا مورد فوق رو در ازای گرفتن اون مبالغ به دوتا مشتری دادم

طرف زنگ زد میخواست براش اسکریپت بنویسم حرف تو حرف شد رسید سر اینکه میخواد پول در بیاره از نت کلا مسیرش با حرفام عوض شد و در نهایت سفارش اسکریپتی رو داد که من فعالیت توی اون زمینه رو بهش پیشنهاد کردم
3 روز بعدش دوستش زنگ زد با 500 تومن یه اسکریپت دیگه براش زدم

در کل راههای کسب درآمد توی نت خیلی زیاده ولی رسیدن به این باور مشکله
برای یکی از مشتریان گفتم فلان کار رو انجام بده میگه دوست ندارم ! انگار باید روی علاقه پول چندصد هزار تومنی بیرون آورد !

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام

بنظر شما با سرمایه 800 هزار تومن . درآمد ماهی 200 هزار تومن کمه ؟
یا با سرمایه 500 هزار تومن و درآمد 100 تومن خوبه؟

سرمایه کم هم باشه میشه درآمد داشت الان دوتا مورد فوق رو در ازای گرفتن اون مبالغ به دوتا مشتری دادم

طرف زنگ زد میخواست براش اسکریپت بنویسم حرف تو حرف شد رسید سر اینکه میخواد پول در بیاره از نت کلا مسیرش با حرفام عوض شد و در نهایت سفارش اسکریپتی رو داد که من فعالیت توی اون زمینه رو بهش پیشنهاد کردم
3 روز بعدش دوستش زنگ زد با 500 تومن یه اسکریپت دیگه براش زدم

در کل راههای کسب درآمد توی نت خیلی زیاده ولی رسیدن به این باور مشکله
برای یکی از مشتریان گفتم فلان کار رو انجام بده میگه دوست ندارم ! انگار باید روی علاقه پول چندصد هزار تومنی بیرون آورد !
نمیخوام وارد بحث بشم , ولی خوب اینجور که شما داری تبلیغ میکنی برا خودت , حتما درمیارن دیگه !!!

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
چرا داره , مگه اینکه پول بده قسمت های مربوط به فنی سایت رو یکی دیگه براش بکنه !!
خوب برا اینکه موفق بشه حداقل باید چند سالی تو اینترنت بوده باشه تا ببینه چجوری مینویسن درباره مطالب یا نه , باید انگلیسی خوب بلد باشه که بتونه بنویسه یا نه ,باید بدونه چجوری گسترش بده روابط سایت رو یا نه .
خود تو چند ساله تو اینترنت هستی ؟ چند ساله تو این کار هستی ؟ فکر کنم از همه بهتر میدونی چی میگم ,
کلا هدف من از گفتن این حرفا این بود که هرکی میاد اینجا همه بهش میگن این کار خیلی راحته چیزی نمیخواد , یه ایده میخواد فقط ,
بعد طرف رو هم جو میگیره میگه سرمایه میزارم وسط , پولدار میشم , اخرشم هیچی گیرش نمیاد .
اخیرا تو یکی از وبلاگ های معروف مطلبی خوندم که خیلی جالب بود ,
میگه هر کاری رو بخوای شروع کنی راحت هست , ولی برا اینکه به جایی برسی که راحت باشه باید تجربه کسب کنی !!

اینطور نیست که فقط ایده خوب داشتن کافی باشه , ایده خوب زیاده , اجرا کردنش سخته !!

با حرفات موافقم اما به قول ديويد جان يكمي تند ميري :)
مثلا چرا بايد چند سال تو اينترنت باشه ؟اگر يه ادم فعالي باشه ميتونه تو 7-8 ماه كل اينترنت را ياد بگيره و فوت و فنشو به دست بگيره ! مثل بيرون ميمونه تو هركاري يكي ميره شاگردي كنه تا وارد بشه به اون كار !!! يه شاگردي هست كه فعاله و ميتونه تو 7-8 كل بازار را ميشناسه اما شاگردي هم داريم كه 5-6 ساله شاگرده اما هيچي نميدونه !!:blink:اينترنت هم مثل اون ميمونه اگر ادم فعالي باشه ميتونه فوري يه چيزي را ياد بگيره و وارد تجارت اينترنتي بشه..
از اونجايي كه هم كه الان هركي از خونه قهر ميكنه مياد يه سايت يا اكثرا فروشگاه اينترني ميزنه ! واكثرا چون بدون هيچ تحقيق يا نبود اطلاعات به علت ضرر مالي و نبود حوصله زود از اين كار كنار ميرن :blink: :eek: ،‌ براي همين هم ميشه با يه ايده نو و هزينه خيلي كم و بسته به طرح با كمي وقت به يك سايت خيلي قوي و با درامد بالا برسه..:cool:

اين ايستگاه دات كام اول كار مگه چقدر خرج كرده ؟! خيلي خيلي كم ... فقط هزينه هاست ، دامين ،‌طراحي داده ، تبليغم زياد نكرد !! اما چون ايده خوب داشت كارش گرفت و الان درامد بالاي 5-6 ميليون در ماه داره !!:blink:

و يا همين پرشين بلاگ ، بلاگفا ، كلوب ، و .. مگه اول كار چقدر هزينه كردند ؟! خيلي كم ، فقط چون ايده خوب و تازه اي داشتند كارشون گرفت ..:happy:

در رابطه با زبان انگليسي هم اگر كسي بخواد سايت فارسي بزنه زبان زياد به دردش نميخوره !‌ ( در حدي باشه كه به سي پنل و .. بره !‌) و اگرم بخواد سايت انگليسي بزنه بايد انگليسي را در حد خوب به بالا بلد باشه ! :rolleyes:
درسته ميتونه با پول بعضي از قسمت فني سايت را روبه راه كنه اما تا وقتي خودش اطلاعاتي نداشته باشه سرش كلاه ميره!

در كل براي رسيدن به يه سايت و درامد خوب بايد ملاك زير را در نظر بگيريد.. :f34r:

اگر با سايت فارسي ميخوايد به درامد برسيد بايد :
1. يا بايد ايده نو داشته باشيد با سرمايه معقول
2. يا بايد سرمايه بالا داشته باشيد.

سايت انگليسي ميخوايد با درامد بالا (‌اين مورد خوبه ) بايد تمام موارد زير را داشته باشيد..
1. انگليسي بايد در حد خوب به بالا بلد باشيد..
2. سرمايه معقولي براي راه اندازي سايت داشته باشيد..
3. زمان و حوصله اين كار را داشته باشيد ..

در كل هم براي همه موارد بايد خوصله و علاقه داشته باشيد ! با يه بار شكست خودتون را نبازيد ..:rolleyes:

اگر كم و كاستي داشت به بزرگي خودتون ببخشيد..:blush:

ارادتمند ..
گروه اينترنتي پادينا..شمشاد ;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
؟اگر يه ادم فعالي باشه ميتونه تو 7-8 ماه كل اينترنت را ياد بگيره و فوت و فنشو به دست بگيره !
شما فقط و فقط یه نفر رو به من نشون بده تو 7-8 ماه کل اینترنت رو یاد بگیره , بعد من حرف شما رو قبول میکنم !!!

کیو میشناسی با 7-8 ماه بجایی برسه , شما چندوقته تو اینترنت هستی ؟
نمیپرسم تو این مدت چقدر درامد داشتی , ولی میپرسم که آیا یه سایت انگلیسی داشتی تو این مدت که به بازدید نسبتا بالایی برسونی , حالا نه زیاد !!
وقتی اینجوری حساب کنی و با خودت مقایسه کنی , میبینی که چندسال تو اینترنت بودن لازمه !!

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
نمیخوام وارد بحث بشم , ولی خوب اینجور که شما داری تبلیغ میکنی برا خودت , حتما درمیارن دیگه !!!

دقیقا توی پست بالا عنوان کردم : در کل راههای کسب درآمد توی نت خیلی زیاده ولی رسیدن به این باور مشکله
اما در مورد تبلیغ نمیدونم ! شاید حق با شما باشه

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
سیاوش جان ، علاقه + SEO هم گاهی خوب پولی ایجاد میکنه !
من یکیو میشناختم که عشق ماهیگیری بود !
یک وبلاگ زده بود و در مورد عشقش مینوشت (همون ماهیگیری منظورمه !)
بعد من بهش پیشنهاد کردم که وبلاگشو برا موتور های جستجو بهینه کنه !
نتیجه این شد که ماهی 300-400 دلار از همون وبلاگ در می آورد !
در کل کسب درآمد از اینترنت یک نشخه واحد نداره که برا همه همونو بپیچیم !

با این حرف مهدی موافقم !
افراد زیادی رو دیدم که جو زده شدن و بعد کلی ضرر رفتن کنار !

بالا