برگزیده های پرشین تولز

سلام چه سایتی بزنم که درامدش خوب باشه؟

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
شما فقط و فقط یه نفر رو به من نشون بده تو 7-8 ماه کل اینترنت رو یاد بگیره , بعد من حرف شما رو قبول میکنم !!!

کیو میشناسی با 7-8 ماه بجایی برسه , شما چندوقته تو اینترنت هستی ؟
نمیپرسم تو این مدت چقدر درامد داشتی , ولی میپرسم که آیا یه سایت انگلیسی داشتی تو این مدت که به بازدید نسبتا بالایی برسونی , حالا نه زیاد !!
وقتی اینجوری حساب کنی و با خودت مقایسه کنی , میبینی که چندسال تو اینترنت بودن لازمه !!
بله ، برای موفقیت زمان لازمه .
با این حرفت موافقم اما برای شروع میشه با کوچیک و برا تجربه شروع کرد !

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7

یه نظر من شاید بشه با 7 - 8 ماه کار با اینترنت و کار با زیر و بمش یه کارایی کرد ولی کسی که 5 6 ساله داره با اینترنت
کار میکنه موفق تره چون دیده که قبلا چی بوده و الان چی شده... میتونه مسیر پیشرفت رو ببینه و ازش الگو بگیره. الگو
گرفتن به نظر من خیلی مهمه. همین دنبال کردن مسیر پیشرفت سایت ها میتونه یه ایده به شخص بده. شخصی که
هم تجربه به اندازه کافی داره و هم الان یه ایده نو پیدا کرده خیلی موفق تره نسبت به شخصی که تازه 7 8 ماهه رفته سراغ
اینترنت. به نظر من این شخص باید بره از بلاگ نویسی ضروع کنه به کار

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
یه نظر من شاید بشه با 7 - 8 ماه کار با اینترنت و کار با زیر و بمش یه کارایی کرد ولی کسی که 5 6 ساله داره با اینترنت
کار میکنه موفق تره چون دیده که قبلا چی بوده و الان چی شده... میتونه مسیر پیشرفت رو ببینه و ازش الگو بگیره. الگو
گرفتن به نظر من خیلی مهمه. همین دنبال کردن مسیر پیشرفت سایت ها میتونه یه ایده به شخص بده. شخصی که
هم تجربه به اندازه کافی داره و هم الان یه ایده نو پیدا کرده خیلی موفق تره نسبت به شخصی که تازه 7 8 ماهه رفته سراغ
دقیقا همینطوره !
فکر میکنم وبلاگ نویسی بهترین شروعه !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
شما فقط و فقط یه نفر رو به من نشون بده تو 7-8 ماه کل اینترنت رو یاد بگیره , بعد من حرف شما رو قبول میکنم !!!

کیو میشناسی با 7-8 ماه بجایی برسه , شما چندوقته تو اینترنت هستی ؟
نمیپرسم تو این مدت چقدر درامد داشتی , ولی میپرسم که آیا یه سایت انگلیسی داشتی تو این مدت که به بازدید نسبتا بالایی برسونی , حالا نه زیاد !!
وقتی اینجوری حساب کنی و با خودت مقایسه کنی , میبینی که چندسال تو اینترنت بودن لازمه !!

من نگفتم كل اينترنت را ياد بگيره من گفتم فوت و فن كل اينترنت بياد دستش ! اين حرف من با حرفي كه گفتيد خيلي فرق ميكنه .. منظور من اينه كه ميتونه اكثر راه هاي كسب درامد را بشناسه و به اينترنت مسلط باشه.. و بعد از اون هركاري خواست بكنه !
من خودم 4 سالي ميشه تو اينترنت كار ميكنم اما ما اون اولا زياد تخصصي كار نمي كرديم و دنبال اين جور بحث ها يا نبوديم يا كم بوديم ! اما اگر كسي بخواد روزي 9-10 ساعت به طور تخصصي وقتش را روي اين مسائل بذاره مطمئنا بهتر از اون كسي هست كه كه 4سال روزي 10 دقيقه وقت بذاره !! منظور منم اينه كه چند سال مطرح نيست مسئله به طور تخصصي وقت گذاشتن هست..:)

بله مطمئنا خوب كسي كه 5-6 ساله توي اينترنت كار كرده خيلي خيلي از يه فردي كه 7-8 ماهه داره كار ميكنه بهتره..
وبلاگ نويسي هم نكرد توي اين فروم هاي كسب درامد ، سي دي ها ، تجربه ي ديگران ، و ... كار كنه ميتونه اطلاعات خوبي به دست بياره..

خب معلومه زمان ميخواد اما حرف بالا را تكرار ميكنم ! وقت تخصصي و يه جا باشه !
5 سال روزي 10دقيقه وقت بذاري خوبه يا 7-8 ماه روزي 7-8 ساعت به طور تخصصي ؟‌:D

موفق باشيد..;)

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام برادر davidmors کم پیدا شدید یا کم سعادتی از ماست ؟

سیاوش جان ، علاقه + SEO هم گاهی خوب پولی ایجاد میکنه !
من یکیو میشناختم که عشق ماهیگیری بود !
یک وبلاگ زده بود و در مورد عشقش مینوشت (همون ماهیگیری منظورمه !)
بعد من بهش پیشنهاد کردم که وبلاگشو برا موتور های جستجو بهینه کنه !
نتیجه این شد که ماهی 300-400 دلار از همون وبلاگ در می آورد !

با SEO که کاملا موافقم چه عاشق کار باشید چه نباشی باید برای بقاء به این رکن مهم عمل کرد موردی رو هم که فرمودید رو بنده عملا تجربه کردم

در مورد
در کل کسب درآمد از اینترنت یک نشخه واحد نداره که برا همه همونو بپیچیم !
هم 100% موافقم بخاطر همین
گفتم :
در کل راههای کسب درآمد توی نت خیلی زیاده ولی رسیدن به این باور مشکله

چرا که امکان داره کاری که شما نتیجه گرفتی من اصلا نتونم شروع کنم اما . . . بزار مثال بزنم
مسلما شما میتونی خیلی خوب یک سایت PCC رو برای یک شخصی که میخواد این کار رو انجام بده شرح بدی و آیتم های موفیقت رو توی این بازار شلوغ سیستم های این چنینی بهش گوش زد کنی چون تجربه و اطلاعات داری هر چقدر هم بازار خراب باشه اما شما میدونی چیکار باید انجام بده تا موفق بشه

Last edited:

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سیاوش یه حرف خوب زد...
راهها و امکانات زیادی توی اینترنت وجود داره ، اما مهم اینه که به باور قطعی برسی که میشه پول در آورد.
جایی مثالی زدم و بهتره تکرار نکنم، اما امکان پول در آوردن از اینترنت، واقعاً فراهم هست..

1. اطلاعات (مطالعه و تحقیق)
2. ایده ی قوی و ناب ( و یا لااقل کاملاً متفاوت)
3. آشنایی ابتدایی با برنامه نویسی و مدیریت سایت( در حدی که به قول شمشاد عزیز کلاه سرت نره!)
4. سرمایه ی متناسب با کار (میتونه 30هزار تومن باشه، میتونه 100میلیون باشه)
5. پشت کار
6. ترافیک
7. ترافیک
8. ترافیک!

..
اگه هم کار خونگی و حقیرانه و فقیرانست! .. توصیه ی دوستان در مورد شروع با وبلاگ نویسی خیلی مهم هست.

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
سلام برادر davidmors کم پیدا شدید یا کم سعادتی از ماست ؟
خواهش میکنم سیاوش جان ، اشکال از فرستنده بود عزیز
دست به گیرندتون نزنید !
به شدت بیمار بودم و پس از عمل با 2-3 ماه استراحت سلامتیم رو بدست آوردم !

تنها راهی که میشه بچه های خوب و فعال فروم با هم موفق بشند ، یک استارت آپ گروهی هست که متاسفانه ایرانی جماعت با کار گروهی مشکل داره :دی

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
سیاوش یه حرف خوب زد...
راهها و امکانات زیادی توی اینترنت وجود داره ، اما مهم اینه که به باور قطعی برسی که میشه پول در آورد.
جایی مثالی زدم و بهتره تکرار نکنم، اما امکان پول در آوردن از اینترنت، واقعاً فراهم هست..

1. اطلاعات (مطالعه و تحقیق)
2. ایده ی قوی و ناب ( و یا لااقل کاملاً متفاوت)
3. آشنایی ابتدایی با برنامه نویسی و مدیریت سایت( در حدی که به قول شمشاد عزیز کلاه سرت نره!)
4. سرمایه ی متناسب با کار (میتونه 30هزار تومن باشه، میتونه 100میلیون باشه)
5. پشت کار
6. ترافیک
7. ترافیک
8. ترافیک!

..
اگه هم کار خونگی و حقیرانه و فقیرانست! .. توصیه ی دوستان در مورد شروع با وبلاگ نویسی خیلی مهم هست.

این ایده ناب من نفهمیدم چطور همه میگین شرط لازه در صورتی که بنظر من اصلا لازم نیست!
یعنی خوب مسلمه اگه ایده نو داشته باشی میتونی موفق باشی (اصلا توی هر کاری) ولی خوب معنیش این نیست که یکی از شروط لازم هست!
شما میتونی یه صفحه که صدها بار توی سایتهای مختلف کپی شده از یه مطلبی که جستجوی روزانه بالا داره داشته باشی حتی اخرین نفری باشی که اون مطلبو توی سایتش کپی کرده!:دی ولی بازم خودتو تو صفحات اول موتورهای جستجو بکشونی! اینجوری روزی چند هزار بازدید داری!
متاسفانه یا خوشبختانه آسونترین راه رسیدن به صفحات بالا پول خرج کردنه!!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
این ایده ناب من نفهمیدم چطور همه میگین شرط لازه در صورتی که بنظر من اصلا لازم نیست!
یعنی خوب مسلمه اگه ایده نو داشته باشی میتونی موفق باشی (اصلا توی هر کاری) ولی خوب معنیش این نیست که یکی از شروط لازم هست!
شما میتونی یه صفحه که صدها بار توی سایتهای مختلف کپی شده از یه مطلبی که جستجوی روزانه بالا داره داشته باشی حتی اخرین نفری باشی که اون مطلبو توی سایتش کپی کرده!:دی ولی بازم خودتو تو صفحات اول موتورهای جستجو بکشونی! اینجوری روزی چند هزار بازدید داری!

شما خودت هم گفتی پول خرج کردن ! حالا شما ميخوای 2000$ پول تبليغات بدی و ماهی 200$ جمع کنی يا 6000$ پول بدی چيزی جديد شروع کنی و ماهی 900$ ؟
با پول درست خرج کردن ميشه کلی ايده جديد و نيمه جديد رو عملی کرد و پول به دست اورد ! ولی همونطور که دوستمون ، مهدی خان ، گفتن اگه آدم اون آشنايی ها رو داشته باشه هم تو يافتن ايده موفق تره و هم از نظر مالی و زمانی صرفه جويی کرده

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32

خب دوست عزيز ايده نو نداشته باشي بايد به حد كافي پول داشته باشي تا سايت را بكشي بالا ! و طبق گفته دوستمون بايد 2 ميليون تومن خرج كني و ماهي 100هزار تومن درامد داشته باشي ! :blink:
اما اگه ايده تو نو باشه ميتوني با 500تومن در عرض چند ماه بالاي 1 ميليون در بياري !!:D‌(مثل ايستگاه دات كام‌)
ما هم گفتيم اگر اون شرط را داشته باشه ميتونه بهتر جواب بده يه بار ديگه پست هاي منو بخونيد شرايط لازم را بخونيد ! ميتونه ايده نو هم نباشه كه گفتم بايد پول و وقت زيادي ميخواد .:blush:

شما خودت هم گفتی پول خرج کردن ! حالا شما ميخوای 2000$ پول تبليغات بدی و ماهی 200$ جمع کنی يا 6000$ پول بدی چيزی جديد شروع کنی و ماهی 900$ ؟
با پول درست خرج کردن ميشه کلی ايده جديد و نيمه جديد رو عملی کرد و پول به دست اورد ! ولی همونطور که دوستمون ، مهدی خان ، گفتن اگه آدم اون آشنايی ها رو داشته باشه هم تو يافتن ايده موفق تره و هم از نظر مالی و زمانی صرفه جويی کرده

دقيقا تاييد ميشه .. ;)

موفق باشيد..;)

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
خیلی بد بینانه گفتی! :دی نگفتم تبلیغات 6000 دلاری! گفتم بالا کشیدن سایت توی موتورهای جستجو
شما با ماهی 100 تومن میتونی بهترین بک لینکهارو بخری و سایتتو بکشی بالا سایت فارسی که با ماهی 5 تا 10تومن هم میاد توی صفحه اول! تازه درامد 200 دلاری که نه ایده میخواد نه پول نه ....
در کل فکر نمیکنم فقط ایده نو موفقیتو تضمین کنه! اینهمه سایتو میشه مثال زد که نمونه های بعدیشون بسیار موفقتر بوده! حالا یا برمیگرده به قدرت شخص و شناخته تر بودنش یا کاربرپسندتر بودن یا خرج کردن...
ولی حتی اگه ایده نو هم داشته باشی باید بتونی به اندازه کافی تبلیغش کنی وگرنه حتما یکی پیدا میشه که بتونه کارهای بهتری انجام بده!

خب دوست عزيز ايده نو نداشته باشي بايد به حد كافي پول داشته باشي تا سايت را بكشي بالا ! و طبق گفته دوستمون بايد 2 ميليون تومن خرج كني و ماهي 100هزار تومن درامد داشته باشي ! :blink:
اما اگه ايده تو نو باشه ميتوني با 500تومن در عرض چند ماه بالاي 1 ميليون در بياري !!:D‌(مثل ايستگاه دات كام‌)
ما هم گفتيم اگر اون شرط را داشته باشه ميتونه بهتر جواب بده يه بار ديگه پست هاي منو بخونيد شرايط لازم را بخونيد ! ميتونه ايده نو هم نباشه كه گفتم بايد پول و وقت زيادي ميخواد .:blush:
)

منم همینو میگم دیگه ایده نو خیلی شما رو میبره جلو ولی شرط لازم نیست.

Last edited:

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
فک کنم شما زياد خوشبينی که تو تجارت هميشه بايد بدبيين بود :دی
شما منظورتو از بهترين بک لينک بگو و مدتی که می خوای باشون قرار داد ببندی !! و حساب کن ببين چه قدر ميشه
3-4 سايت ، برا 3-4 ماه ، .... لول
ايده نوع که داشته باشی - تبليغات زيادی نمی خواد - تبليغات دهن به دهن خودش کارش رو ميکنه !
ايده نيمه جديد هم يعنی يه ايده که خوب گرفته رو بگری - روش تغيير بدی يه سری امکانات کمو زياد کنی :
مثلا سايت های دوست يابی با سورس کد و استايل فيس-بوک ولی با نصف و يا حتی امکانات کمتر ، سريع تو آلمان و مرزش با فرانسه و اطريش رشد ميکنن ! بسيار سريع با امکانات بسيار کمتر از فيسبوک ...

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
شما منظورتو از بهترين بک لينک بگو و مدتی که می خوای باشون قرار داد ببندی !! و حساب کن ببين چه قدر ميشه
ايده نوع که داشته باشی - تبليغات زيادی نمی خواد - تبليغات دهن به دهن خودش کارش رو ميکنه !
ايده نيمه جديد هم يعنی يه ايده که خوب گرفته رو بگری - روش تغيير بدی يه سری امکانات کمو زياد کنی :
مثلا سايت های دوست يابی با سورس کد و استايل فيس-بوک ولی با نصف و يا حتی امکانات کمتر ، سريع تو آلمان و مرزش با فرانسه و اطريش رشد ميکنن ! بسيار سريع با امکانات بسيار کمتر از فيسبوک ...
مثل کدوم سایت ها ؟
میشه چندتا نام ببرید ؟ میخوام نیگا کنم و ببینم چطوریاست ؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سیاوش جان ، علاقه + SEO هم گاهی خوب پولی ایجاد میکنه !
من یکیو میشناختم که عشق ماهیگیری بود !
یک وبلاگ زده بود و در مورد عشقش مینوشت (همون ماهیگیری منظورمه !)
بعد من بهش پیشنهاد کردم که وبلاگشو برا موتور های جستجو بهینه کنه !
نتیجه این شد که ماهی 300-400 دلار از همون وبلاگ در می آورد !
!

آقا سلام

من خیلی به این SEO علاقه دارم

ولی اصلا نمی دانم باید از کجا شروع کنم

می شه کمی در مورد این جمله که گفتید
"بعد من بهش پیشنهاد کردم که وبلاگشو برا موتور های جستجو بهینه کنه !"

می شه کمی توضیح بدید یا چند تا مثال بزنید

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
مثل کدوم سایت ها ؟
میشه چندتا نام ببرید ؟ میخوام نیگا کنم و ببینم چطوریاست ؟

2 نمونه اصليش

studivz.net
schulervz.net

ولی ، چنتا ديگه هم هستن که اونا رو بايد از رييس شرکتمون بپرسم، چون اون بيشتر ميدونه

ولی اين سورسه فيسبوک تو اورپا خيلی ميگيره !!!! واقعاً خيلی ولی نميدونم چرا 2 تا سايت تو ايران زدن با سورس فيسبوک، ولی نگرفت !!

Last edited:

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231

آره خوشبینی خیلی بدتره ولی من نیستم که :دی
بک لینک با رنک بالا منظورم هست دیگه. چیزیه که خارجیش ارزونتر از ایرانیشه ! توی دی پی که بچرخی از این نمونه ها خیلیه ماهی 10$ کلی صفحه رنک 4 و5 میدن .اصولا اگه یه مدت استفاده کردی دیدی اومدی بالا برای ماه بعدم میری سراغش دیگه .
سایتهای وارز رنک دار هم ...
اینکه تبلیغات دهن بدهن میشه هم خیلی خوشبینانس دیگه بازم باید طرح شما هم انقلابی باشه هم خیلی کاربردی وگرنه اینکه 1000 تا اصلا 10 هزارتا سایت ! در مورد شما بنویسن خیلی کمکی نمیکنه ...تازه مگه سالی چندتا از این سایتها پیدا میشه و در کل این سالها چندتا ایرانی تونستن همچنین ایده هایی رو عملی کنن؟!
حالا ولش کن. ..

Last edited:

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
متاسفانه تو ایران زیاد طرح موفقی ندیدم !
دلیلش رو هم نبود کار گروهی میدونم ! ایرانی ها با هم کار گروهی نمیکنن ! این خیلی بده !

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
کاملا موافقم.
خود شما چطور حاضرید یه گروه خوب تشکیل بدیم؟

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
کاملا موافقم.
خود شما چطور حاضرید یه گروه خوب تشکیل بدیم؟
من که کاره ای نیست عزیز ! کلی حرفه ای تر از من اینجاست !
خواستید ، بیاید یه تاپیک بزنید تا اونجا بحث کنیم !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
من که کاره ای نیست عزیز ! کلی حرفه ای تر از من اینجاست !
خواستید ، بیاید یه تاپیک بزنید تا اونجا بحث کنیم !

كاملا موافقم ..
همين الان تايپيكشو ميزنم ..

بالا