برگزیده های پرشین تولز

سلام

mojtaba2600

Registered User
لایک‌ها
285
دوستانی که گوشی ویندوز فونی دارن چندتا سوال دارم ممنون میشم عزیزانی که دارن کمک کنن و طبق فلان بنچ مارک و اینا حرف نزنن لطفا:
1- بهترین گوشی ویندوز فونی کدومه ملاکمم سرعت پردازش و باطری هست(بیشتر باتری)؟
2- آیا موبایل شما ویروسهای ویندوز کامپیوتر رو گرفته و کند شده باشه؟ اصلا همچین چیزی براتون پیش اومده؟
3- از کجا خرید داشتید؟(فروشگاه اینترنتی یا حضوری)

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
دوستانی که گوشی ویندوز فونی دارن چندتا سوال دارم ممنون میشم عزیزانی که دارن کمک کنن و طبق فلان بنچ مارک و اینا حرف نزنن لطفا:
2- آیا موبایل شما ویروسهای ویندوز کامپیوتر رو گرفته و کند شده باشه؟ اصلا همچین چیزی براتون پیش اومده؟

1 - لومیا 1520
2 - خیر ، ویروس نگرفته ، اگه داری یه نمونه بده تست کنیم :D
3 - من خودم فروشنده ام برادر (فروش گوشی های بورس بازار به قیمت مناسب )

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
1520 خودم دارم فوقاالعاده ترین باتری رو داشته تو گوشیایی که تا حالا داشتم ، ویروس اصلا نمیگیره ً! ، من خودم تو همین پی تی خریدم :)

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
میخوام یه Microsoft Lumia 435 Dual SIM بخرم نظرتون چیه؟
از کجا اکبند و اصلیشو بخرم؟

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
میخوام یه Microsoft Lumia 435 Dual SIM بخرم نظرتون چیه؟
از کجا اکبند و اصلیشو بخرم؟

سلام
پیشنهاد میشه فقط از سری x50 خریداری کنید .
برخی از گوشی های قبلی بروزرسانی های اخیر رو پشتیبانی نمی کنند .

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام
پیشنهاد میشه فقط از سری x50 خریداری کنید .
برخی از گوشی های قبلی بروزرسانی های اخیر رو پشتیبانی نمی کنند .

بودجه بیشتر نمیخوام برا گوشی خرج کنم
الان اینو نخرم مثلا میرم zte blade l110 میخرم که 170 هزار تومنه , رم سیستم عاملش 512 مگبایته - حافظه داخلیش 4 گیگ - باتری 1300 میلی آمپر
یا Micromax Canvas Spark 2 pro که برند هندیه و باکیفیته بخرم ولی صفحه نمایشش tft ه و 5 اینچه که برا من بزرگه

با گوشی فقط اینستاگرام - تلگرام - زنگ و اس - موزیک و گاهی بازیا 2d پلتفرمر بازی میکنم
منم به 6 دلیل از این گوشی لومیا 435 خوشم اومد

1- گوشی که من میخوام صفحه اش بین 4 تا 4.5 اینچ باشه ((چون همیشه تو دستمه , دست راستم )) صفحه نمایش بزرگتر اذیت میشم
صفحه نمایش ها 4 اینچ اکثرا tft و بی کیغفیتن اما این گوشی هم تراکم پیکسلیش معقوله هم ips ه با کیفیته - این tft ها حالت آینه ای دارن چشممو اذیت میکنن
2- قبلا گوشی ویندوز موبایلی 5 و 6.1 داشتم و داشتم ویندوز فون یه تجربه جدیده
3- همه شنیدم و خوندم سرعت سیستم عاملش خوبه
4- طراحی گوشیش ساده و قشنگه منو یاد مثلا nokia asha 503 میندازه
5- دیدم مصرف باتری این گوشی کمتر از اندرودیه همشابه هست باتری برام مهمه چون زیاد وای فایو میرم
6- بازی میخوام بکنم بازیا 2d اما رو اندروید بازی نصب کردن و اجرا شدن دردسر داره کلی از بازیا اجرا نمیشن یا سخت افزار الان رده میخوان
ولی دیدم اکثر بازیا ویندوز فون تو استور بینی بزنی دانلود شه حتما رو گوشی بدون مشکل اجرا میشه

البته یه بدی داره خیلی از بازیایی که خوشم اومد رو ویندوز فون پولین مثل مانکی بال - راهی داره بشه دانلود کرد نصب کرد مجانی؟ مثلا اینا که لینک دانلود بازی هستن با پسوند xap اینا چین؟
گوشی قبلی اندرودیم که رم 512 مگ داشت 4 گیگ حافظه داخلی هم داشت راحت کارمو انجام میداد سوخت وسط کارکردن یهو قفل کرد خاموش نشد باتری درآوردم دیگه روشن نشد , الان بی گوشیم یا باید اینو بخرم یا یه گوشی اندرویدی که از لومیا 435 ضعیفترن رو زیر 200 هزار تومن بخرم

Last edited:

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
بودجه بیشتر نمیخوام برا گوشی خرج کنم
الان اینو نخرم مثلا میرم zte blade l110 میخرم که 170 هزار تومنه , رم سیستم عاملش 512 مگبایته - حافظه داخلیش 4 گیگ - باتری 1300 میلی آمپر
یا Micromax Canvas Spark 2 pro که برند هندیه و باکیفیته بخرم ولی صفحه نمایشش tft ه و 5 اینچه که برا من بزرگه

با گوشی فقط اینستاگرام - تلگرام - زنگ و اس - موزیک و گاهی بازیا 2d پلتفرمر بازی میکنم
منم به 6 دلیل از این گوشی لومیا 435 خوشم اومد

1- گوشی که من میخوام صفحه اش بین 4 تا 4.5 اینچ باشه ((چون همیشه تو دستمه , دست راستم )) صفحه نمایش بزرگتر اذیت میشم
صفحه نمایش ها 4 اینچ اکثرا tft و بی کیغفیتن اما این گوشی هم تراکم پیکسلیش معقوله هم ips ه با کیفیته - این tft ها حالت آینه ای دارن چشممو اذیت میکنن
2- قبلا گوشی ویندوز موبایلی 5 و 6.1 داشتم و داشتم ویندوز فون یه تجربه جدیده
3- همه شنیدم و خوندم سرعت سیستم عاملش خوبه
4- طراحی گوشیش ساده و قشنگه منو یاد مثلا nokia asha 503 میندازه
5- دیدم مصرف باتری این گوشی کمتر از اندرودیه همشابه هست باتری برام مهمه چون زیاد وای فایو میرم
6- بازی میخوام بکنم بازیا 2d اما رو اندروید بازی نصب کردن و اجرا شدن دردسر داره کلی از بازیا اجرا نمیشن یا سخت افزار الان رده میخوان
ولی دیدم اکثر بازیا ویندوز فون تو استور بینی بزنی دانلود شه حتما رو گوشی بدون مشکل اجرا میشه

البته یه بدی داره خیلی از بازیایی که خوشم اومد رو ویندوز فون پولین مثل مانکی بال - راهی داره بشه دانلود کرد نصب کرد مجانی؟ مثلا اینا که لینک دانلود بازی هستن با پسوند xap اینا چین؟
گوشی قبلی اندرودیم که رم 512 مگ داشت 4 گیگ حافظه داخلی هم داشت راحت کارمو انجام میداد سوخت وسط کارکردن یهو قفل کرد خاموش نشد باتری درآوردم دیگه روشن نشد , الان بی گوشیم یا باید اینو بخرم یا یه گوشی اندرویدی که از لومیا 435 ضعیفترن رو زیر 200 هزار تومن بخرم

من به خاطر دریافت بروزرسانی های ویندوز 10 موبایل گفتم !
در هر صورت اگه خواستید در خدمتم
لومیا 435 دو سیم مشکی با 4 روز مهلت تست و تعویض 189 ت
لومیا 435 دو سیم مشکی با گارانتی یک ساله دیجیتالز (گارانتی + پوشش خسارت فیزیکی) 219 ت

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من به خاطر دریافت بروزرسانی های ویندوز 10 موبایل گفتم !
در هر صورت اگه خواستید در خدمتم
لومیا 435 دو سیم مشکی با 4 روز مهلت تست و تعویض 189 ت
لومیا 435 دو سیم مشکی با گارانتی یک ساله دیجیتالز (گارانتی + پوشش خسارت فیزیکی) 219

تهرانی؟
من گوشی بخرم احتمالا به ویندوز 10 آپدیت نکنم - میخوام بازی ها دانلود با روش دستی نصب کنم

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
نظرتون پس روی 550 هست؟ قیمتش چنده؟ گارانتی دار شرکتی هم هست؟
گوشی اندرویدی هم دارید؟

لومیا 550 مشکی :

4 روز گارانتی تعویض پس از تحویل کالا (مهلت تست) :: 330 ت
یکساله دیجیتالز (گارانتی + پوشش خسارت فیزیکی) :: 370 ت

chiko88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
از لحاظ تعمیرات و قطعات مشکل گوشی ویندوز فون

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
lumia 1320 برا خرید چطوره؟ 2 تا آگهی دیدم زدن آکشو 260 و 290 میدن
https://forum.persiantools.com/thre...-nokia-lumia-1320-آکبند.877795/#post-12251267

https://divar.ir/v/تهران_تهران‌نوLumia-1320-فروشی|-گوشی-موبایل|-تهران_تهران‌نو|-دیوار/IvcyDZnOl

یا بهتره بجاش سری مایکروسافت مثلا 540 خرید؟ که به ویندوز 10 موبایل آپدیت میشن؟ که بالا 300 هزار قیمت دارن

بالا