برگزیده های پرشین تولز

سمند يا GLX??

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام به نظر شما كودوم بهتره؟ هر چند هر دو تاش بدن

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
:D نميشه بگي كدوم خوبه ولي كشش و سرعت وشتاب و كلا از نظر متوري جي ال اكس رقيب نداره ولي اگه از نظر راحتي و بدنه و پركار بودن ميخواي سمند خيلي خوبه.
جي ال اكس مجردي!
سمند خونوادگي مخصوصا اين سوسوله ( ال اكس):blink: ;)

hojat

Registered User
لایک‌ها
0
هيچكدوم.!!!

raspina

Registered User
لایک‌ها
0
اون سمند اوليا كه كاپوت پشتشون مشكل داشت . چون بالا اومده بود موقع دنده عقب مشكل به وجود مياورد . اين جديدا رو مثل اينكه درست كردن .
به نظر من كه جي ال ايكس بهتره

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست من كه سمند داره ازش خر كاري كار كشيده و هر روز با هم ميرفتيم كوه و گردش ما هي گيري و جاده خاكي و اينجور جاها كه فكر نكنم پژو دووم مياورد و من خودم بيشتر سمند رو مي پسندم نه به خاطر موتورش يا قيافش به خاطر خركار بودنش پژو هم نميدونم چطور هست از لحاظ بدنه و اينجور چيزا.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
خواهش می کنم ! خدایی پولو بده یه 206 بخر اسپرتش کن . بابا تو جوونی چه به سمند !
بنظرمن : سمند خیلی جواته - GLX هم دورش سر اومده . چون ماله حدودا 150 - 20 سال پیشه

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
95% اجزاي سمند براي پژو GLX هست فقط اتاق با چند قسمت ديگه فرق داره .... پس به صرفه تره كه GLX بخري ! شتابشم بيشتره ! 99% پژو 405 = پژو پرشيا جز در موتور و در صندوق و 2-3 قطعه ديگه بقيه همش مال 405 هست ! ام تفاوت 2 ميليون پس بازم GLX !!

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از Sayrex :
95% اجزاي سمند براي پژو GLX هست فقط اتاق با چند قسمت ديگه فرق داره .... پس به صرفه تره كه GLX بخري ! شتابشم بيشتره ! 99% پژو 405 = پژو پرشيا جز در موتور و در صندوق و 2-3 قطعه ديگه بقيه همش مال 405 هست ! ام تفاوت 2 ميليون پس بازم GLX !!

ببخشيد تفاوت در موتور دوتا ماشين فقط يك درصد تفاوت داره؟ :blink: حالا بقيه اش هيچي

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از tintin :
خواهش می کنم ! خدایی پولو بده یه 206 بخر اسپرتش کن . بابا تو جوونی چه به سمند !
بنظرمن : سمند خیلی جواته - GLX هم دورش سر اومده . چون ماله حدودا 150 - 20 سال پیشه
عزيزم من با 206 كارام رديف نميشه تعدا من با دوستام زياده =206 هم عقبش خيلي كوچيكه نه؟ سمند صندلي عقبش از 405 بزرگتر و من هم همين سمند رو دوست دارم

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sina_judgment :
عزيزم من با 206 كارام رديف نميشه تعدا من با دوستام زياده =206 هم عقبش خيلي كوچيكه نه؟ سمند صندلي عقبش از 405 بزرگتر و من هم همين سمند رو دوست دارم
حالا که انقدر مصممی به نظر من بده GLX بخر . ولی خوب نه ... 405 خیلی قدیمیه ولی بنظرمن قیافش بهتر از سمنده ولی سمند
مزایای بیشتری داره . اگر می تونی یک سمند LX بخر

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از Reza364 :
ببخشيد تفاوت در موتور دوتا ماشين فقط يك درصد تفاوت داره؟ :blink: حالا بقيه اش هيچي

موتور 3 تاشون يكي هست ! هيچ فرقي با هم ندارند .... تفاوت 1 درصدي پرشيا و GLX همون 3 مورده هست كه ذكر كردم در موتور - درب صندوق و 2-3 تا چيز مختصر مثل راهنما هاي روي سپر جلو ...

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اگه خواستي سمند بگيري LX بگيري خيلي بهتره حتي اگه خواستي سمند صفر بگيري به نظر همون پول رو بده يه سمند LX دست دوم بگير .
تفاوت سمند و سمند LX فقط در ظاهر نيست بلكه بعضي از ايرادهاي سمند رو در Lx برطرف كردن كلا اگر سمند بعضي ايرادها مثل به صدا افتادن بدنه بعد از مدتي , عملكرد بد سيستم گيربكس مخصوصا در شتاب گيري هاي سريع و يسري ديگه از ايرادها رو سعي كردن در Lx برطرف كنن گرچه نتونستن به صورت كامل اين كارو بكنن.
ترمزهاي سمند معمولي اصلا در سرعتهاي بالا كار ساز نيست و GLX بدليل وزن كمتر كمي ترمزهاش بهتر كار ميكنه البته كمي ولي در عوض سمند كمكهاي نرمي داره و در كنار سنگيني ماشين باعث ميشه كه در سرعتهاي بالا مثالا 170 شما لرزش خيلي كمتري نسبت به GLX احساس كني .
در مورد شتاب GLX بدليل وزن كمتر شتابگيري بهتري داره ولي سمند به همين دليل در سرعتهاي يكمي بالا GLX رو ميگيره .
در كل سمند LX انتخاب خوبيه و از GLX بهتره ولي من به شخصه از بين سمند معمولي و GLX به GLX خيلي بيشتر اطمينان دارم مخصوصا براي استفاده داخل شهري مخصوصا تهران سمند ماشين خوبي به حساب نمياد .

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
آقا راجع به ريو کسی اطلاع خاصی نداره؟ قيمت ، وضع موتوری ، کيفيت ، ...

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اول سعی کن GLX بگیری اگه نشد بازم سعی کن همون GLX رو بگیری
;)

راستی برو بچ کسی راجبه ماشین اوردن از اون ور مرز و پلاک کردنش آماری چیزی داره ؟
ما اگه بخوایم یه Hummer بیاریم کیو باید ببینیم؟
:f34r:

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نقل از artin :
اول سعی کن GLX بگیری اگه نشد بازم سعی کن همون GLX رو بگیری
;)

راستی برو بچ کسی راجبه ماشین اوردن از اون ور مرز و پلاک کردنش آماری چیزی داره ؟
ما اگه بخوایم یه Hummer بیاریم کیو باید ببینیم؟
:f34r:
بايد اول بري يه 206 تيپ 5 يا 6 بخري . وقتي شتاب و قدرت خفنشو ديدي ديگه بيخيال hummer ميشي . :D

بالا