برگزیده های پرشین تولز

سمند يا GLX??

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از sina_judgment :
فرقشون اینه که GLI رنگش سالیذ هستش رنگ ماشینهای دهه 1970....... ولی GLXمتالیک هستش هرچند تو اروپا این نوع پژو 10 سال پیش جمع آوری شده ولی تو ایران هر سال یه مدل جدید رو تو پاچه ما مردم (با عرض پوزش) نفهم میکنن اون هم به قیمت 11برابر بیشتر از فرانسه و در مدل های مختلف..:دی انژکتور صندوقدار GL, GLX,GLI.RD, موتور2000و1800وووو... بازم بگین GLX بهتره....:دی
فقط بخاطر رنگش که نیست؟ هست؟

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
يه وانت مزدام خودمون داريم سالي 2-3 دست رنگ و صاف كاري ميشه ... خيلي حال ميده آدم بزنه داغونش كنه ...از هيچيم نترسه
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

تا حالا يه ماشين مدل بالا رو نمالوندم ... يعني چه مزه اي مي تونه داشته باشه ؟؟؟
73.gif
73.gif
73.gif
73.gif
39.gif

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
فرقشون اینه که GLI رنگش سالیذ هستش رنگ ماشینهای دهه 1970....... ولی GLXمتالیک هستش هرچند تو اروپا این نوع پژو 10 سال پیش جمع آوری شده ولی تو ایران هر سال یه مدل جدید رو تو پاچه ما مردم (با عرض پوزش) نفهم میکنن اون هم به قیمت 11برابر بیشتر از فرانسه و در مدل های مختلف..:دی انژکتور صندوقدار GL, GLX,GLI.RD, موتور2000و1800وووو... بازم بگین GLX بهتره....:دی

درسته که 405 حدود 10 ساله که از رده خارج شده ولی اینجا حق انتخاب از بین 2-3 تا ماشین داریم . اروپا که نیست!!! اگه 405 به خاطر استاندارد نبودن ( در معیار جهانی ) باید از رده خارج بشه , پشت سرش باید سمند و پارس هم که از همین موتور استفاده میکنن هم کنار گداشته بشن . ضمن اینکه تا جایی که من می دونم طراحی سمند توسط یک شرکت انگلیسی انجام شده ( اونم فکر نکنم تو این 4-5 سال اخیر!) بعد به دلیل اشکالات طرحش رد شده . حالا ایران خودرو اومده و امتیازشو خریده و امکاناتشو از هر جایی بهش اضافه کرده و موتور 405 ( همون که میگین از رده خارجه) رو گذاشته روش و به اسم یک خودروی جدید! داره میده به ملت .
حالا خودتون بگین اگه از شکل 405 خسته شدین خب این یک چیزی! سمند در ظاهر جدیدتره ( هر چند اونم معلوم نیست کی طراحی شده ) و اگه بحث رده خارج و استاندارد و ... باشه که فکر کنم ماشینی که خود فرانسه زده و همه چیزش مال خودشه بهتر باشه .

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
آخه با 700000 تومن به تو پژو میدن؟
برو تو نخ ژیان و آریا و فولکس قورباغه ای

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
بابا تو داري پژو رو با سمند مقايسه ميکني .مثل اين ميمونه من وان دي مارک تو کانن رو با مرکوري سايبر پيکس 350 مقايسه کنم .سمند هم شد ماشين؟؟؟ پژو اندشه.

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از Bahreyni :
آخه با 700000 تومن به تو پژو میدن؟
برو تو نخ ژیان و آریا و فولکس قورباغه ای
مرگ !!‌كي گفت 7 ؟؟؟؟
49.gif

حالا از لج تو هم كه شده ميرم يه الگانس ميخرم !!!
49.gif

پرايد !
49.gif

afshin-m

Registered User
لایک‌ها
0
اقا از بس شما ها تعريف كرديد زدش به كله من رفتم يك زانتيا صفر برداشتم از دم ماهي 1500000 چك دادم شما پيش بيني ميكنيد تو ماه چندم من ميرم زندان:f34r:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من نمیدونم این سمندها چرا اینقدر زود خسته میشن!!
71.gif
71.gif

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از afshin-m :
اقا از بس شما ها تعريف كرديد زدش به كله من رفتم يك زانتيا صفر برداشتم از دم ماهي 1500000 چك دادم شما پيش بيني ميكنيد تو ماه چندم من ميرم زندان:f34r:

اي ول .... چه خوب قسطي ميدن ... كجاس؟؟؟

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از shifte shab :
اي ول .... چه خوب قسطي ميدن ... كجاس؟؟؟
تو با هفتصدهزار تومن(نه 7 میلیون تومن) فقط میتونی یدونه از این جیپهای هندی بخری 650
50 تومن هم بده لاستیکهاش رو دور سفید کن که اسپرت شه

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از phoyo_live :
بابا تو داري پژو رو با سمند مقايسه ميکني .مثل اين ميمونه من وان دي مارک تو کانن رو با مرکوري سايبر پيکس 350 مقايسه کنم .سمند هم شد ماشين؟؟؟ پژو اندشه.
نظر شخصی محترم برای ما....

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از Shahedr :
فقط بخاطر رنگش که نیست؟ هست؟
نه همه چیزشون یکی موتور بدنه گیربکس وووو + GLIشیشه دستی هستش برقی نیست... در ضمن به خاطر رنگشون هم 1200000 تومان قیمتش اومده پائین....

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از shifte shab :
يه وانت مزدام خودمون داريم سالي 2-3 دست رنگ و صاف كاري ميشه ... خيلي حال ميده آدم بزنه داغونش كنه ...از هيچيم نترسه
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

تا حالا يه ماشين مدل بالا رو نمالوندم ... يعني چه مزه اي مي تونه داشته باشه ؟؟؟
73.gif
73.gif
73.gif
73.gif
39.gif
خیلی بی مزه عین خوردن خیار بدون نمک :دی:دی

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
چند روز پیش پشت چراغ قرمز بودم بغلم هم یه سمند بود!!بدون اینکه قصد کل باشه بعد از چراغ سبز هر دو راه افتادیم!دنده یک که شونه به شونه هم بودیم وقتی هر دو کشیدیم دنده دو من گفتم خداحافظ اون رفت منتها با تعجب دیدم نه نوز با هم موازی ایم!!یارو خودش هم تعجب کرده بود!!اما آخرهای دنده دو دیگه من شرمنده شدم دیگه!!
78.gif

میخواستم اینو بگم که به دلیل اینکه 200 کیلو از پژو وزنش بیشتره خیلی لشه!!شتاب متاب هم تعطیله گویا!!

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
نه همه چیزشون یکی موتور بدنه گیربکس وووو + GLIشیشه دستی هستش برقی نیست... در ضمن به خاطر رنگشون هم 1200000 تومان قیمتش اومده پائین....

اتفاقآ !!
رنگ فقط 500 فوقش 800 تومان فرق داره . شیشه برقی رو خود نمایندگی الان 60-70 میگیره برقی میکنه . آینه برقی هم یک کم گرونتره ولی نمیدنم چنده الان . اگر شما اینا رو جمع بزنین بازم به اون اختلاف قیمت بین GLX , GLi نمیرسین . خلاصه اینکه ایران خودرو اینجوری سرش کلاه نمیره!;) به گفته یکی از آشنایان در ایران خودرو , برا اینکه قیمت رو بیارن پایین , بعضی از قطعات موتور رو از یک کشوری وارد میکنن که ارزونتر در بیاد .

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
همون طوری که بروبچس گفتن موتورشون با هم فرقی نداره درسته سمند خرکاره ولی پژو یه چیز دیگست بنظر من یه پژو پارس بگیر خودتو راحت کن سگش میرزه به سمند خدایی اند شتابه خوشگل با کلاس سمند چیه بابا فقط بدرد همون تاکسی می خوره :happy:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از mohandes_milad :
همون طوری که بروبچس گفتن موتورشون با هم فرقی نداره درسته سمند خرکاره ولی پژو یه چیز دیگست بنظر من یه پژو پارس بگیر خودتو راحت کن سگش میرزه به سمند خدایی اند شتابه خوشگل با کلاس سمند چیه بابا فقط بدرد همون تاکسی می خوره :happy:
آخه پژو 405 اصلا قيافه نداره. ماشين ساده تر و آلماني تر از اين نميتونستن بسازن؟!
باز هم قيافه سمند...
پژو پارس هم كه.. خدا به جيب من و شما يه حال اساسي بده!

بالا