برگزیده های پرشین تولز

سنتهاي حسنه پرشين تولز!!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
بعضي عادتها در پرشين تولز وجود داره كه هميشه تكرار ميشه و همه هم فكر ميكنن اين اولين باره كه اين اتفاق افتاده!!:lol:

1:هر 3 ماه يه بحران!

2:بحرانهاي تابستانه!

3:تاپيكهاي خداحافظي

4:ياس فلسفي وكناره گيري دوره ايه بچه ها!!

اما اين دفعه ميخوام در مورد بحرانهاي تابستانه صحبت كنم!! :happy:

اين طور كه مشخصه اين روزها جمعي از اسپمها باعث آزار اذيت شده اند!!كه واقعا آدم نميدونه بهشون چي بگه!!:hmm:

واقعا امثال من شيفت شب , فريد ,شايان , مهرداد بايد مراقب اين حركات اين عده باشيم!! :hmm:

همكارانم در اتاق فرمان يه عكس دادن ميگن بزار تو تاپيك!مثل اينكه اين عكس مربوط به سال پيش و فضاي آرام پي تي در اونموقع است!! :happy: :happy:

untitled10ok.jpg

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من از اتاق فرمان شكايت ميكنم!!اين چه عكسيه همش موناژه!!اين پست تكذيب ميشه!!
5.gif
5.gif

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
چي چي رو تكذيب ميشه؟ تاييد مي شود. تابستون شروع شد و سر و كله بعضي ها پيدا شد و وقتي ديدن اسپمهاي پر رويي مثل ... پيدا شدن كم آوردن و فبها! :cool:
راستي من هم اسپم بودم نه؟
59.gif

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مرورگر مكستون هم داداش اينترنت اكسپلورره !

خوشم اومد شرلوك خود فروخته نيستي ! :cool:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
ایول عجب عکسیه! کلی ابرو ریزیه:lol:
اما خداییش اعتراف میکنم که اره! اون موقع بدجوری شخم میزدم! اینم بگم که به خاطر پست نبود! اخه اون موقع ها تا یه ریفرش میزدی کل صفحه به اسم یکی دیگه شده بود!:lol: برای دوستی بود!
اما خداوکیلی با این که با همین بچه هایی که اسمشون اومد شخم کاری میکردیم به جرات میتونم بگم که خیلی هم مزخرف نمینوشیتم! جدی میگم!!
یه چیز هم برای تازه وارد ها بگم! هیچ وقت تو دعواها طرف کسی رو نگیرید!!!!!!!! چون ممکنه کسی که شما ازش طرفداری نکردید خیلی بچه هی باحالتر و با معرفت تری از اونی باشه که پشتش وایستادید!!(تجربه ی شخصی!)

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از faridbahal :
یه چیز هم برای تازه وارد ها بگم! هیچ وقت تو دعواها طرف کسی رو نگیرید!!!!!!!! چون ممکنه کسی که شما ازش طرفداری نکردید خیلی بچه هی باحالتر و با معرفت تری از اونی باشه که پشتش وایستادید!!(تجربه ی شخصی!)
درسته دقيقا همين كارو بايد كرد چون با دو سه تا پست كه نميشه حكم اخلاقي برا كسي صادر كرد شايد تو اون لحظه فكرش از يه جاي ديگه خراب بوده ! به هر حال طرفين دعوا اگه يه كم بيشتر فكر كنن ميتونن با هم كنار بيان

ولي بعضي مواقع كه جدي جدي كار به فحش اونم از نوع فجيعش بكشه طرف هم سابقه دار باشه ديگه سخته دخالت نكني :wacko:

خوب شد شرلوك اين عكسو گذاشتي فك ميكردم فقط ما جديديا اينطوري هستيم :D

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از faridbahal :
ایول عجب عکسیه! کلی ابرو ریزیه:lol:
اما خداییش اعتراف میکنم که اره! اون موقع بدجوری شخم میزدم! اینم بگم که به خاطر پست نبود! اخه اون موقع ها تا یه ریفرش میزدی کل صفحه به اسم یکی دیگه شده بود!:lol: برای دوستی بود!
اما خداوکیلی با این که با همین بچه هایی که اسمشون اومد شخم کاری میکردیم به جرات میتونم بگم که خیلی هم مزخرف نمینوشیتم! جدی میگم!!
باز گفتی خداوکیلی:lol: :lol: :lol: :lol:

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
اينو بايد توي اعتراف ميكنم كه ... هم ثبت كني :D
فكر كنم در نهايت نسل يك ظاهرا با شلوغ بازي نسل 2 تا حدودي عقب نشيني كرد ولي نسل 2 سرسختانه جلوي نسل 3 ايستاده. !

ضمنا لينك تاپيكو بزار بريم كامل بخونيم كاكو چي گفته.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Asef :
اينو بايد توي اعتراف ميكنم كه ... هم ثبت كني :D
فكر كنم در نهايت نسل يك ظاهرا با شلوغ بازي نسل 2 تا حدودي عقب نشيني كرد ولي نسل 2 سرسختانه جلوي نسل 3 ايستاده. !

ضمنا لينك تاپيكو بزار بريم كامل بخونيم كاكو چي گفته.
چیز خاصی نیست! بنده به نیابت از سایر بر و بچ نسل دوم!!مورد نوازش و مراحم مخصوص یاسر قرار گرفته بودم البته به لطف سفارش نامه مخصوص فتو !!!

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از mehrdad1355 :
چیز خاصی نیست! بنده به نیابت از سایر بر و بچ نسل دوم!!مورد نوازش و مراحم مخصوص یاسر قرار گرفته بودم البته به لطف سفارش نامه مخصوص فتو !!!
جلودار نسل 2 تو بودي نسل 3 هم مهدي 206 :D ولي حال تو رو حسابي تو شيشه كردنا !! من بعضي از تاپيك ها رو كه خوندم و تعريفي كه ازت ميشد رو ميديدم كلي خوف ناك همي گرديدمي !:blink:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
اينجا جاي بيل زدن گذشته نيست!!من فقط ميخواستم اينو بگم كه هميشه اين مسائل بوده و خواهد بود!!همين!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Asef :
جلودار نسل 2 تو بودي نسل 3 هم مهدي 206 :D ولي حال تو رو حسابي تو شيشه كردنا !! من بعضي از تاپيك ها رو كه خوندم و تعريفي كه ازت ميشد رو ميديدم كلي خوف ناك همي گرديدمي !:blink:
حال منو؟؟؟
55.gif
عزیز همون نسل اول با نسل نیم هم مشکل داشتند! منتهی بیشتر اون موقع سیاسی مذهبی بود دعوا!! دعوای ما ربطی به اون جریانا نداشت!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Asef :
چي شد؟ اسم من اومد! من چه كاره بيدم؟
109.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
خداييش راست ميگي!اون موقع ميبينم كه .... بود ولي اونم مثل تاپيكهاي ديگه گه گاه يه پستي توش ميخورد!نه اينكه بعضي ها ميبينم كه باز حرفه اي باشن....

تازه اونموقع افكارمون حداكثر 10% با هم تفاوت ميكرد!يعني هيچ وقت با هم اختلاف عميق پيدا نميكرديم!!

چون ممکنه کسی که شما ازش طرفداری نکردید خیلی بچه هی باحالتر و با معرفت تری از اونی باشه که پشتش وایستادید!!(تجربه ی شخصی!)
راستي ميگه!!

در ضمن هميشه سعي كنيد بدون علم سينه نزنيد!!;)

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
:D عجب رسوا بازاريه ! شرلوك مچ ميگيري؟

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
58.gif
63.gif
38.gif

مرسي شرلوك شفاف سازي توپي بود :lol:
منم اون چند روز اول همينجوري بودم ولي زود بعد يكي دو ماه مدلم آپگريد شد . :happy:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
نه والله اينا تاريخچه اينجاست!!:D

بالا