برگزیده های پرشین تولز

سه پایه دوربین

farhad_persona

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
21
تا الان من فقط مدلهای مدلهایی مثل استودیویی 3 پایه که بیشتر برای فیلمبرداری استفاده میشه رو دیدم که با چرخ باشن. مدلی نمیشناسم که لینک بدم ولی میتونید سایتهای مرتبط با دوربین های فیلمبرداری و تجهیزات اون رو ببینید.

من هم برای فیلمبردای میخوام دیگه .منتها نه چیز خیلی گرون و پیچیده .اینهایی که میگین باید خیلی گرون باشه.
من خودم الان یه سه پایه معمولی دارم میخواستم ببینم عین همین چرخدار گیر میاد یا نه.البته تا حالا چند جایی پرسیدم نداشتن.

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
من هم برای فیلمبردای میخوام دیگه .منتها نه چیز خیلی گرون و پیچیده .اینهایی که میگین باید خیلی گرون باشه.
من خودم الان یه سه پایه معمولی دارم میخواستم ببینم عین همین چرخدار گیر میاد یا نه.البته تا حالا چند جایی پرسیدم نداشتن.

تشریف ببرید بازار ، 3 تا چرخ مورد نظرتون رو بخرید، به هر سایز و مدلی که می خواین، وقتی برگشتین با هرچی دم دستتون بود بچسبونیدش به سه پایه ای که دارین. این مفت ترین راهه....

farhad_persona

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
21
تشریف ببرید بازار ، 3 تا چرخ مورد نظرتون رو بخرید، به هر سایز و مدلی که می خواین، وقتی برگشتین با هرچی دم دستتون بود بچسبونیدش به سه پایه ای که دارین. این مفت ترین راهه....

حالا بخندیم یا پولش رو بدیم؟؟

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
حالا بخندیم یا پولش رو بدیم؟؟

من جدی گفتم. این کار نشد نداره. نصب 3 تا چرخ زیر سه پایه کار دور از ذهنی نیست. حالا بقیه اش با شماست که ببینید سه پایه شما این خاصیت رو داره یا نه.
من 2 تا سه پایه دارم که وقتی رو این داستان فکر کردم دیدم که میشه رو یکیش این کار رو انجام داد.

بالا